L'Occitane

Ár:   10 390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ENCI2, Módosítva: 2012. december 14.

Ár:   10 390 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló krém

A száraz és extra száraz bőr egyedülálló ápolója. A sheavaj igen magas (25%) arányának köszönhetően hidratálja és védi a bőrt. Hidratáló összetevőinek (lenmag, mályva, édesmandula és mézkivonat) és a lágyító sárgabarack kivonatának köszönhetően lágyítja és nedvességgel tölti fel a bőrlipideket. Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos réteget a bőrön.

Kiszerelés: 200 ml

ZemanTimi

2019. június 26.

Több tégellyel elhasználtam már.Kellemes enyhe illata van és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

krisztinareka

2019. április 7.

Magával a krémmel nagyjából elégedett vagyok, de nekem fontos a csomagolás is. A neten szoktam hozatni tőlük a kencéket és egyéb finomságokat (biztos a télapó effektus :D) és ott úgy tűnt kerámia/üveg tégelyben érkezik, amit az ára alapján el is vártam. Ennek ellenére a környezetet terhelő műanyagot kaptam. Bár akinek ez nem szempont, az egy igazán tartalmas-sűrű-jól hidratáló testápolót kaphat; ár-érték arányban is megfelelőt, mivel kis odafigyeléssel sokáig kitart. Mondjuk én kentem bőven, mivel zavart a műanyag a lakásban. Picit lassan szívódik be, de este használva ez nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Tothxheni

2018. november 30.

Szuper hidratáló, ahogy a márka többi shea vajas terméke is. Én ezt láb/sarok ápolásra használtam és arra nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

ervilia

2018. február 18.

Első használatra nagyon tetszett, mind az illata, mind a sűrű, krémes textúrája. A hatása nagyon jó, valóban garantált az egész napos hidratálás. Miután elhasználtam egy teljes kiszerelésű tégelyt, már kicsit alábbhagyott a lelkesedésem és úgy döntöttem, nem vásárolom újra, habár tökéletes hidratálást nyújt a száraz bőrnek főleg a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

zahraa

2017. április 10.

Tenyleg gazdagon hidratal, mindennapos testapolozast visszaszorit 2-3 naponkentire. Telen hasznalom inkabb, nyarra fullaszto lesz. A sheas alapillattal meg kellett baratkoznom, de nem veszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

sminkkém

2013. december 1.

Nagyon jó az illata! Hidratálás téren valami hihetetlen! Mivel ajándékba kaptam, nem tudom az árát, valaki megtudná mondani?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

annama

2013. május 30.

Hát ez valami fenséges! Hihetetlen könnyen beszívódik a bôrbe, pedig nem könnyû, 25%-os shea vajjal. Sok krémet kipróbáltam már, mert nagyon száraz a bôröm, néhány óránál tovább szinte semmi sem hat, és ami még más krémmel nem fordult elô, ettôl még másnap is puha a bôröm. Sajnos az ára elég borsos, de néha-néha meglepem vele magam, fôleg nyáron, a harisnya mentes idôszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium PCA

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isononyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Ceteareth-33, Laureth-7
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Ceteareth-33, Laureth-7
Illatanyagok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Lyral, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.