L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lauran, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. november 28.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3599

Limitált kiadás

Nude árnyalatú, hírességek által promovált rúzs

5 árnyalatban kapható:

• Doutzen's Nude: nagyon világos baba rózsaszín apró csillámokkal.
  • J Lo's Nude: meleg bézs-pink
  • Julianne's Nude: finom fényű meleg rózsaszín
  • Freida's Nude: hideg bézs nude
  • Eva's Nude: piszkos barackos nude

Ár: 3599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft és 700 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

Glam0ur

2019. szeptember 5.

J Lo s Nude árnyalatot választottam, színe szép, nem szárít, de sajnos a tartóssága nulla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Doutzen's nude az enyém. Ha teljes áron vettem volna meg, nagyon ideges lennék, 4000 ft-ot semmiféleképpen nem ér meg, de 50%-os kuponnal elmegy. Szép a színe, a fénye, a csillogása, szeretem az állagát is, kellemesen puha és krémes, könnyen siklik az ajkaimon. Tartóssága viszont nem egyenlő a nullával, hanem -1. Az egy dolog, hogy az ivást és az evést nem bírja, de hogy magától is tova tűnjön a semmibe fél óra alatt, azért egy ilyen árkategóriájú rúzstól durva. Semmiképpen nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Yeliz

2018. augusztus 14.

Doutzen's Nude árnyalatban van meg és olyan igazán rossz öregasszony "illata" van ennek a rúzsnak. Az árnyalat, az állag és a pigmentáltsága is jó, viszont ezzel az "illattal" nem tudtam megbarátkozni. Lassan elfogy, nem tudom lehet-e még kapni, de biztosan nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kalavirag

2018. április 2.

Altalaban szeretem a L'oreal termekeket a tartossaguk miatt, a ruzs allaga, kisse ragacsos es nem fed jol, illetve nem tartos az ajkaimon, amit meglepve tapasztalok, (egy eve hasznalom) gondolom a formula mas mint a tobbi szerianal mert az arany csomagolasu Color Riche viszont nagyon tetszik nekem amibol van tobb arnyalatom is,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

eve57

2018. január 27.

Amint megláttam, hogy Julianne Moore is köztük van tudtam, hogy kell. Tudtam hogy tökéletes nude árnyalatot végre megtaláltam, mivel ő is vörös. És így is volt. Imádom, a színét, az állagát. Az illata rendben van. Jól tart. Ez egy nagyon jó rúzs. Doutzen árnyalat is megvan, de azt nem találtam elég pigmentáltnak RAJTAM. Barátnőmön viszont csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

deborika

2018. január 12.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat, három árnyalatot vásároltam meg belőle eddig. Krémes, matt végeredmény. Én mindig ceruzával együtt használom, így több órán keresztül is mozdulatlan marad (tesztelve). Nagyon szeretem az illatát, könnyen kenhető, gyönyörű csomagolás. A drogériás rúzsok között számomra a legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Csutak

2018. január 4.

A Doutzen's Nude árnyalatban van meg, itt vásároltam a krémmánián egy nagyon kedves eladótól, verhetetlen áron. :) Vigyázok rá nagyon, mert a közelemben nem lehet kapni. Csodaszép a színe és bár felvéve nem sok látszik belőle, nem szárít és evéssel együtt is viszonylag jól bírja. Ahogy a leírásban olvastam, az összeset imádnám... :DDD Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Budapest77

2017. október 11.

A Doutzen's Red van meg. Ez az amilyennek egy rúzsnak lennie kell. színe, tartóssága alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 11.

ggsmgy

2017. október 3.

J.Lo rúzs van meg, nekem teljes csalódás. Egyáltalán nem ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

J.Lo rúzs van meg, nekem teljes csalódás. Egyáltalán nem ápol.

jadegirl

2017. szeptember 23.

JLo piros arnyalata van meg regota. Kellemes ruzs illat es allag, jo erzes viselni es a fedese is megfelelo. A problemaja annyi,hogy elégge kenodik, megfog mindent amihez hozzaer..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.