L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Szemkrémek

"A 20-as és 30-as éveinkben a bőr még fiatal, de nem mindig tökéletes. A stressz, a fáradtság, a kiegyensúlyozatlan életmód befolyásolják a bőr minőségét.

Az új Skin Perfection Awakening Eye Cream segít átalakítani a szemkörnyék megjelenését, mintha tökéletes lenne. A sötét karikák, szem alatti táskák, finom vonalak megjelenése csökken. A színezett, frissítő krém fényesebbé, ragyogóbbá teszi a fáradt tekintetű szemet."

Reni1889

2019. február 28.

A termékcsalád összes tagját használtam, nagyon kellemes az illatuk, hamar beszívódnak, de sajnos egy ideje már nem találok az üzletekben belőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Susie0011

2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

canimbenim

2017. július 19.

Csodát nem vártam. Nem gondoltam h eltünteti a kis szarkalábakat,vagy h a táskákat vissza húzza. Ápolásra jó,de nem olyan mint egy szemhéj plasztika

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

orik

2017. július 5.

A karikák, a szem alatti táskák és a puffadt bőr problémáján csak látszólag segít, viszont hosszútávú és tényleges változást szerintem csak esetleg a rendszeres használattal lehet elérni. A szemkörnyék megjelenésén tényleg javít a minimális színezettségének (is) köszönhetően, de valójában nem optimalizálja a bőrfelszín minőségét és nem is sokat korrigál rajta. A szem alatti területet végül is simábbá és puhábbá teszi, így tudom ajánlani, mert a bőr hidratálása elengedhetetlen a ráncok és a karikák elkerülése/eltüntetése érdekében, és hátha a gyakori használat majd tényleg eredményt is hoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Kingucii

2017. június 27.

Szeretem a L'oreal termékeit, a kedvenc bloggerem használja, és már annyiszor elmondta,hogy neki mennyire bevált, így gondoltam teszek egy próbát.
Kicsit drága, dehát minőségi termék, leárazva vettem 1800 Ft-t.
Könnyen el lehet dolgozni, nem irritálja a szemem, és azt vettem észre pár nap után,hogy a szemem alatti sötét karikák halványabbak lettek. Ami nagy pozitívum nálam,hogy nem tartalmaz káros összetevőt! ( hiszen még is csak a szemed környékére viszed fel)A korrektor is sokkal tartósabb ezzel a termékkel. Szerintem a többi skin perfection termékre is beruházok. :p
Nekem 5*!
UPDATE: Azóta a korrektort el is felejtettem. Reggeli és az esti rutinomat képezi. Szeretem mert pici elég belőle, sokáig kitart.

UPDATE 2: A szememet el kezdte csípni, vagyhát érzékenyebb tőle, -2*:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Kicsit drága, dehát minőségi termék, leárazva vettem 1800 Ft-t.
Nekem 5*!

UPDATE 2: A szememet el kezdte csípni, vagyhát érzékenyebb tőle, -2*:(

timeadombi

2017. április 15.

Nem egy csodaszer, becsapós mivel minimálisan színezett ezért azt hiteti el az emberrel,hogy eltünteti a sötét karikákat.Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

RockSusie

2016. december 31.

hosszú ideje használom már, és csak mostanában vettem észre a régebbi képeket visszanézve hogy valóban segít valamicskét, kevesebb karika és hasonlók.
Csodát ne várjon tőle senki, de nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Csodát ne várjon tőle senki, de nekem bevált.

nkatika

2016. december 19.

Alapvetően nem vettem észre változást, inkább finomítja a szemkörnyéket. Ráncokat nem tünteti el, a karikákat sem nálam (nehéz is lenne megbirkóznia mindössze 3-3,5 óra alvás miatti jelekkel). Inkább frissít. Minden nap használom, csak nappalra. Felkenéskor azonnal egy lifting hatás lép életbe, látványos. Később szépen összeolvad a bőröm textúrájával - nem kiemelkedően.
Viszont! Az első tubus használata után csúnyán sárgává változtatta a szemem alatt - lehet, hogy ez csak az én mentőautó színem miatt ilyen erősen látszódó, de csúnya! Most nem tudom, hogyan tudnám eltüntetni. Nem a bőröm felszínén alakult ki ez a sárgaság, hanem már ilyen színűvé változtatta a bőröm :( És még van egy bontatlan tubusom... Fogalmam sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 19.

Eszterla

2016. december 19.

Igaz, hogy eltünteti a sötét karikákat, abban 5 csillagos, de mellette csípte és égette a szemem, szóval egyszer használtam és kidobtam. Én azt veszem észre, hogy nekem egyre kevésbé jönnek be L'oreal termékek, pedig nagy sok cuccom volt régen ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

TheEvii00

2016. december 19.

Nem használom minden nap, csak amikor nagy fekete karikák éktelenkednek a szemem alatt, de pillanatok alatt megteszi a hatását és szépen eltünteti őket, nagyon szeretem.

Update: Amit pár hónapja írta róla, az mind igaz, most is nagyon szépen eltünteti a sötét karikákat, de észrevettem, hogy amikor ezt használom, iszonyatosan fáj a szemem. Ég, csípi és nem jó érzés. Sajnos ezért levonok 2 csillagot, mert nagyon nem jó érzés. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Dimethiconol, Atelocollagen, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.