La Mer

Ár:   59 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: Florance1983, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   59 200 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Egy speciális, kényelmes balzsam textúra
  • Szabadalmaztatott ezüst végű applikátorral hűsíti a bőrt és serkenti a mikrokeringést
  • Új tengeri puffadás elleni Ferment TM-el és The Lifting Ferment TM-el kialakított
  • The Miracle Broth TM-el terápiás tulajdonságokat biztosít
  • Mélyen a bőrbe hatolva átalakítja a textúrát
  • Csökkenti a puffadtság, a vonalak és a ráncok megjelenését
  • Megerősíti a bőrt a jövőbeni károk elleni küzdelemben
  • Tiszta, ragyogó és kortalan szemkörnyéket eredményez

Water / Aqua Seaweed Extract Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Butylene Glycol h 1 0Polyethylene Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Dimethicone eo I szil 1 0Cetyl Esters eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Malachite Polybutene Isostearyl Neopentanoate eo 3 3Silica Trisiloxane Yeast Extract a Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Ascophyllum Nodosum (Knotted Wrack) Extract Asparagopsis Armata Extract Gelidium Cartilagineum (Red Algae) Extract Saccharomyces Lysate Extract h I gy Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Medicago Sativa (Alfalfa) Seed Powder Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Meal Sodium Gluconate Potassium Gluconate Copper Gluconate Calcium Gluconate h Magnesium Gluconate Zinc Gluconate Tocopheryl Succinate aNiacin v Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Whey Protein Sucrose h Palm Oil Aminopropanediol EstersMethyl Glucose Sesquistearate eo I eu Cetearyl Glucoside ti I eu Glycerin h 0 0Aminomethyl Propanol Glyceryl Distearate eo Tetraacetyl phytosphingosineLinoleic Acid eo Sorbitol h 1 1Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Steareth-10 ti I eu 4 3Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Sodium Hyaluronate h 0 0Tocotrienols a I v Hexylene Glycol ti I eu 1 1Phytosphingosine Isododecane eo Tocopherol a I v 2 2Squalane eo 1 0Propylene Glycol DioctanoatePhytosterol Trimethylsiloxysilicate eo I szil Caprylyl Glycol eo I h Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Carbomer Parfum / Fragrance i Tourmaline Disodium EDTA Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta Linalool i Limonene i Benzyl Salicylate i CI 42090 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Titanium Dioxide f 0 0Green 5 / CI 61570 sz

hajnalka39

2013. október 15.

Nagyon sokat utazom,és az utolsó repülőutam igen kuszára sikerült. Otthon hagytam a szemkrémem. Londonban szálltam át ,de természetesen a Duty Free Shop-ot nem tudtam kihagyni. La Mer terméket több mint 10 éve nem használtam,de elsétáltam az ominózus pult előtt,és egy kedves hölggyel szóba is elegyedtem. Tudtam ,hogy erre a szemránckrémre nem vagyok allergiás ,úgyhogy elfogadtam a mintát amit a kezembe nyomott. Hulla fáradt voltam mire a szállodába értem ,alig vártam hogy letusoljak. Iszonyú fáradtnak tűnt az arcom a tükörben ,és gondolkodás nélkül felkentem a krémet.Még sokáig matattam a szobában ,gondoltam ránézek az arcomra . Rettentően meglepődtem ez a szemránckrém tényleg használ. Nem sok ráncom van ,de azok is elhalványultak. 5 napig tartott a krém ,most nagyon gondolkozom hogy veszek egy teljes tégellyel. De már sok szemkörnyékápolóm van ,és ez nem egy olcsó krém.De mindenkinek ajánlom. Ha fémre érzékeny vagy ,ne használd az applikátort!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Succinate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Calcium Gluconate, Sucrose, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Isostearyl Neopentanoate, Cholesterol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Distearate, Linoleic Acid, Isododecane, Squalane, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Glucoside, Steareth-10, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Steareth-10, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Cholesterol eo I eu 0 0

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Térfogatnövelő segédanyag.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Steareth-10 ti I eu 4 3

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Színező anyag. (Zöld)