La Prairie

Ár:   51 090 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   51 090 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helyreállítja, (regenerálja), megóvja és karbantartja a szemkörnyéki finom, érzékeny bőrt. A krém serkenti a mikrokeringést, erősíti a hajszálereket, csökkenti a szem alatti duzzanatokat és feszesít. SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethylhexyl Salicylate f Polyethylene Butyl Methoxydibenzoylmethane f Myristyl Myristate eo 5 2Ethoxydiglycol h I i Butylene Glycol h 1 0Synthetic Beeswax Glyceryl Caprylate eo I eu Glycoproteins Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Tocopherol a I v 2 2Lecithin eo I eu Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Plankton Extract Carnosine a I gy Echium Plantagineum Seed Oil Carbomer Caprylyl/ Capryl Glucoside ti Serine Acacia Senegal Gum i Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables eo Hydroxyethylcellulose Lauroyl Lysine PEG-8 h Glycerin h 0 0Trehalose h Polyquaternium-51 Sodium Hyaluronate h 0 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Propylene Glycol h Cyclopentasiloxane eo I szil Caprylic / Capric Triglyceride eo Urea h Sodium PCA h 0 0Isodecyl Salicylate Algin Disodium EDTA Steareth-2 ti I eu 2 2Phospholipids h Polyisobutene Ceteth-20 ti I eu Mica Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Polymethyl Methacrylate Steareth-21 ti I eu Cyclohexasiloxane eo I szil Stearic Acid eo I eu 2 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Parfum / Fragrance i Benzyl Alcohol i I ta Linalool i Hydroxycitronellal i Alpha-Isomethyl Ionone i Amyl Cinnamal iHexyl Cinnamal i Geraniol i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Phenoxyethanol ta Benzoic Acid ta Methylparaben ta I par 0 0Potassium Sorbate ta Chlorphenesin ta Ethylparaben ta I par Butylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Isobutylparaben ta I par Titanium Dioxide / CI 77891 sz

riakor

2019. március 21.

Egy hónapja használom reggel és este a krémet, nem vártam sokat, de látom a különbséget, halványulnak a szarkalábak, picit feszesebb a bőröm. Jól hidratálja a szemkörnyéket. Azonban ezt a hatást talán olcsóbb kategóriájú krémekkel is el lehet érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

orik

2018. február 14.

A Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment hasonló árral jóval magasabb hatékonyságú. Ez utóbbi a legjobb szemkörnyékápoló, amit eddig használtam: hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, csökkenti a bőr puffadtságát és a sötét karikákat, illetve táplálja, nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. Én lefekvés előtt viszem fel, így nem tudom, hogy mennyire smink-kompatibilis, de az illata és az állaga szuper, könnyen beszívódik, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után. Ahhoz képest ez alig tud valamit, ráadásul az összetevői is kevésbé vannak rendben, mint a Shiseidonak. Ezért az árért elérhetők sokkal jobb szemkörnyékáplók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Klaunak

2017. április 16.

Már fél éve használom és még majd félig van a kis tégely. Nagyon kevés elég belőle. Nálam nem okoz allergiás reakciót, de már több helyen olvastam, hogy, másoknál előfordul. Nekem tökéletesen megfelel, mert én igenis érzek hidratáló hatást és tápláló. Tény, hogy ez a krém sem az öregedés elleni csodaszer, és nem fordítja vissza az időt, bár úgy tudom azt még nem találták fel, de szépen ápolja és el simítja, kitölti a finom ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

istar

2014. július 12.

INCI listája elborzasztott ,1 hete használom tiszta allergiás kiütéses az arcom most mar tudom miért, nagyon rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

diana35a

2013. május 24.

Ráadásul ez egy Cellular sorozat tagja, ami a fiataloknak való könyörgöm, a boltban ezt nem mondták? Az Anti aging sorozatoból kell választani és hozzá vagy a kaviárosat 29ért ami a fekete karikákat, táskákat, a legjobban elmulasztja, de nem hidratál!, vagy a lagúna kék zselét, 40 ért, az is ráncokra, táskákra jó.
Ha egy cég azt állítja hogy az ő kréme hidratál és ránctalanít is az hazudik.
Vagy- vagy. A La Praire nem állítja ezt. Nappalra is kell egy ránctalanító egy hidratáló és éjszakára is válassz egy olyat amire jobban szüksége van a bőrnek. Szemkörnyékre kettő kell és együtt valóban 80 ezer az ára.
De a termék attól még jó, sőt a legjobb a Sisley mellett a piacon, de ez a krém 28 évseknek való szemhidratól!!!
Én ezer éve használom, és nem hogy 35-nek 31 sem látszok.
Persze nem Életelixir a Lapraire de, nagyon ápolt, szép, bőrt kaphatsz...de az ára az tényleg megvan.
De gondoljátok el, mit tartalmaz egy pár ezer forintos krém ha levonod, a reklám, a szállítás a cosmagolás költségét...vazelint, zsírt semmi mást...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Ha egy cég azt állítja hogy az ő kréme hidratál és ránctalanít is az hazudik.
Én ezer éve használom, és nem hogy 35-nek 31 sem látszok.

scorpionqueen

2013. március 1.

7 hete használom reggel és este, finom vonalak vannak egyelőre a szemem alatt. Sajnos a 7 hét alatt semmiféle olyan változást nem tapasztaltam, amit egy kettővel alacsonyabb árkategóriájú krém ne tudna nyújtani. A finom vonalak pontosan ugyanolyan állapotban vannak, mint 6 héttel ezelőtt, amikor a The Body Shop egyik termékéről váltottam. Feszesítő hatást sem tapasztaltam.
Gazdag, nagyon sűrű állagú krém, ennek ellenére felvitel után könnyen beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen érzetet, ezért adok neki két pontot.

Biztosan nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Biztosan nem fogom újravásárolni.

Ria13

2011. július 11.

Nagy reményeket fűztem ehhez a szemránckrémhez...Majd először az összetevőknél döbbentem meg, aztán pedig a hatásától...Azaz attól, hogy nem igazán történt semmi lényeges változás: én feszesebb és ránctalanabb szemkörnyéki bőrt nem igazán tapasztaltam.Felvitel után mintha, de szerintem csak a placebo és mert annyira szerettem volna hinni benne:-) Elhasználtam és tesztelek más La Pririe termékeket is, de valahogy nem látom bennük a megváltást...
Az ára pedig ahhoz képest amit tartalmaz és tud, maga a horror...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Az ára pedig ahhoz képest amit tartalmaz és tud, maga a horror...

Antioxidánsok: Tocopherol, Carnosine, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Urea, Sodium PCA, Phospholipids, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glyceryl Caprylate, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Lecithin, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclopentasiloxane, Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cyclohexasiloxane, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Lecithin, Steareth-2, Ceteth-20, Steareth-21, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Steareth-2, Ceteth-20, Steareth-21
Illatanyagok: Ethoxydiglycol, Acacia Senegal Gum, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Methylparaben, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.