Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

A spirál keskeny keféje közvetlenül érintkezik a szempillákkal, dúsítva azokat már az első réteg felvitelekor. Az egymáshoz közel álló és rövid sörték egyesével dúsítanak mindegy egyes pillát már egészen a tövektől.

dorakrem

2019. január 26.

Na ez az a spirál, amit többször nem vásároltam meg mikor megláttam a spirál formáját. Egyszer utazás alkalmával otthon hagytam a spirálom így elrohantam venni egyet és mivel ez akciós volt, gondoltam négy napra jó lesz , meg is vettem kb. 1000 Ft-os áron. Lényeg, hogy annyira bejött, hogy azóta is ezt használom, a fura spirál feje fantasztikusan viszi fel a festéket, nem ragad össze a szempilla, tartós és megfelelően fekete a színe, nem csinál túl erős kontúr hatást. Újravásároltam, és fogom is a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

kispajkos

2018. október 18.

Első használt alkalmával furcsa volt a spirál formája, de rájöttem hogy nagyon könnyű vele dolgozni. Szépen szétválasztja a pillákat, nem pereg le, nem tapad össze. Ráadásként gyorsan szárad, nem maszatolja össze a szemüvegem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

bebuska94

2018. július 27.

Én leszek az, aki lepontozza ezt a spirált, pedig adtam neki több esélyt is. Először nagyon nem tetszett a spirál fejének kialakítása. Szépen szét választja a pillákat és nem tocsog a festékben, de ez az egyetlen pozitívum a termékben. Sajnos pár óra múlva darabokban kezdett le potyogni a festék a szemem alá (ilyen spirálom még sose volt, így nem tudtam elképzelni, milyen mikor valaki azt írja, hogy potyog... Na ez az!) Nem elég tartós ez a spirál.. : /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

racheldawes

2018. március 17.

Teljesen átlagos spirál, az alapvetően hosszú és dús pilláimmal nem csinált különösebben semmit. A pozitívumai közé sorolom, hogy nem tapasztotta össze a pilláimat, illetve nem pergett le róluk a festék. Örülök, hogy féláron jutottam hozzá, mert teljes áron pláne nem érte volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

blankasara

2018. január 19.

Először megijedtem, amikor megláttam a vékony keféjét, mert a bumszli-kefék valahogy mindig előnyt élveznek nálam - biztos tudat alatt azt gondolom a zömökebb darabokról, hogy jobban is dúsítanak. Ennek ellenére a mostanában ért sok negatív szempillaspirál tapasztalat után azt kell mondjam, hogy talán sosem volt még ilyen jó spirálom. Gyönyörű, dús, ívelt, valóban fekete pillákat csinál és először se nem póklábas, se nem csomósodik, se nem pereg még 8-9 óra után sem. Bár nem olcsó, de minden forintját megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Yette

2018. január 7.

Kifejezetten kellemes termék. A kis szilikonos keféjével könnyű bánni és szép eredményt lehet vele elérni, nem tapadnak össze a pillák és szépen hosszabbít is. Egész nap fent marad és egyáltalán nem potyog vagy mászik el. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, de 4000 forintos árához képest semmi kiemelkedőt nem tud nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

kervivena

2017. december 26.

A feje miatt nagyon féltem ettől a terméktől. Nekem nagyon szépen szétválasztotta pilláimat, de mivel nagyon kicsi a feje így a szempillatöveknél mindig sikerült a szemhéjamat is összefestékezni, így a termék használata után mindig tusvonalat kellett húznom. Nem lett a kedvencem, de nem is nagyon tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Emma Woodhouse

2017. január 16.

Nekem sajnos nagyon hamar beszáradt, pedig próbáltam hígítani vízzel. A keféje rendben volt, pedig alapvetően jobban szeretem a klasszikus, hoszabb sörtéjűeket. Magában a formulában szerettem, hogy nem kenődött a szemem alá, mondjuk ez 4000-ért szerintem elvárható. Biztos csak én tenyereltem bele egy olyanba, ami már két hónapja ki volt nyitva, de így csak két csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Ritcyke

2016. december 10.

Egynek elfér, de nem lett a kedvencem. Először nagyon nehezen szoktam meg a vékony keféjét és a sok festéket ami rajta volt. Eléggé nehézkes szépen felvinni úgy, hogy ne legyen a szemhéjam szempillaspirálos (pedig sokat sminkelek). Több rétegben kell használni, de szép szempillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Renike0824

2016. december 9.

Elmegy egynek.de volt jobb spirálom is.
Annyi gondom vele,hogy 3-4 óra után peregnek kicsi darabok a szemem alá és elmaszatolja a sminkemet.Nem elég tartós és csomos lesz tőle a pillám és nem olyan "deep black".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Elmegy egynek.de volt jobb spirálom is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Lecithin, Synthetic Wax, Oleic Acid, Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Oleate, Dimethicone, Synthetic Japan Wax
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine, Lecithin, Oleic Acid, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Sodium Laureth Sulfate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 77499, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.