Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

Ár: 1000 , Eladó: Annabio
Állapot: 1-szer próbáltam, Helyszín: Budapest, belváros vagy Móricz, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után küldöm
Ár: 900 , Eladó: Adec56
Állapot: 1-2 alkalommal próbáltam, Helyszín: Komárom, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó ajánlott levél

ozsuzska

2022. július 12.

Szőke, viszonylag hosszú és sűrű szempilláim vannak ezért könnyen össze ragadnak. Szeretem a természetes hatást. A Lash Sensational termékcsalád egyik legjobbja szerintem, bár a szilikon keféje nekem annyira nem jött be, de az állaga nagyon jó, alapvetően nem ragad össze könnyen, eleinte sok anyagot vesz fel, de ha kicsit párolog, utána ez a probléma megoldódik. Viszonylag sokáig elég napi használat mellett. Egész nap kitart, nem pereg, csak amikor elkezd beszáradni és kifogyni, de ez egyértelmű jelzés az új beszerzésére.
Nagyon jó spirál az árához képest, de nekem nem életem terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

Nagyon jó spirál az árához képest, de nekem nem életem terméke.

Emma23

2022. június 21.

Nagyon szeretem a lila tubusos változatát. Ez szép pillákat csinál de nagyon sok festéket vesz fel így kicsit nehéz vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 21.

bunieka

2022. május 30.

Én sem olvastam a véleményeket mielőtt megvettem... A sima lash sensationalt akartam megvenni glamour napokon. De csak ez volt. Uuu mondom, redflag hogy csak ebből van, de annyira borzasztó nem lehet, ha az LS tesója.
Otthon elolvastam a KM véleményeket, és azt hittem h ez most totál pénzkidobás volt. Szóval nagyon meglepődtem, amikor kipróbáltam, és gyönyörű drámai, szuperfekete pillákat csinált.
Na most, ez nem egy natural look, az biztos. De én pl. imádom, ha egy szempillaspirál iszonyú fekete (mint pl. a Lancome Hypnose, csak hát azt nem akarom megvenni kéthavonta).
És nem bánom azt sem, ha egy picit póklábas, mert van kis fém szempilla-fésűm még aliról, amit ilyen esetekben alkalmazni szoktam. Szóval nem fogok visszatérni a sima lash sensational-hez, mert nekem ez sokkal inkább wow hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Macska27

2022. március 4.

Könnyen le tudom mosni micellás vízzel. Nem pereg le, nem kenődik, bírja reggeltől estig. Szép, intenzív fekete a színe. Viszont a kefe nagyon sok festéket vesz fel és hiába húzom le a felesleget, a szempillákat összetapasztja, póklábasít. Egyáltalán nem szép a végeredmény.
Sajnálom, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket róla, mielőtt meg vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Sajnálom, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket róla, mielőtt meg vettem.

ercsike76

2022. február 6.

Ahogy olvasom a véleményeket én szerintem mást vettem! 😄 Nekem a keféje kifejezetten tetszik, odaférek a pici pilláimhoz is, kézre áll, nem is tocsog a festékben...pici pilláim vannak, viszonylag sűrűek. Ezzel brutál erős fekete lesz, sűrű, nem pereg, tartós, nem csípi a szemem. Leszedni nem könnyű, de ha ilyen pillákat csinál hát nem bánom. Nekem hosszú idő óta a legjobb vétel volt. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 6.

katinka.nb

2022. január 20.

sajnos nem olvastam krémmániás véleményeket, csak levettem a drogériában a polcról. hát ez katasztrófa. a spirálja tetszett, gondoltam könnyebb lesz vele az alsó szempillasort kifesteni, ami tény és való. csakhogy olyan brutál mennyiségű anyag kerül a pillámra, hogy rendesen nehéznek érzem, úgy is, hogy egy kefével átfésülöm száradás után. arról ne is beszéljünk, hogy hogy néz ki a szempillám, 1 húzás után mintha 20x mentem volna át rajta. rémes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Sophie0517

2022. január 20.

Szerintem fantasztikus. A kefe pont az én szememre kitalálva, a festék krémes, lágy, szépen vihető fel. Én nem bánom, hogy kicsit több a festék, legalább nem kell nonstop pumpalgatni. Soha nem potyog le, vagy kenődik el. A teljes nyáron is ezt használtam, hőségben, strandon, edzéseken, ott maradt végig. Leszedni azért vízzel nem lehet, de az erre ajánlott termékekkel igen. Én ezt a rózsaszín társánál jobban szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 20.

Annabio

2022. január 19.

Hát ez annyira szar, hogy nemigaz! Ki tudja ezt használni?! csimbókokba áll össze a szempillám, úgy nézek ki mint egy bohóc! Másodjára letörölgettem róla a renegeteg felesleget, de még így is összeragadtak a pilláim! Bármelyik spirálom jobb volt ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

ALettah

2021. október 18.

Az itteni véleményeket olvasva megnyugodtam, hogy nem én vagyok elképesztően béna, hanem ez a kefe pocsék. Rengeteg festéket vesz fel, és igénytelen póklábakat csinál az én csóró rövid, ámde dús pilláimból. Potyogást és kenődést nem tapasztaltam, leszedni kicsit macerás, de szemfestékoldóval végül sikerül.
Sajnos nálam is kuka lesz, nem sminkelek nagyon gyakran, úgyhogy elhasználni nem tudnám, és minden alkalommal feldühít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

HyperBunny

2021. július 23.

Ez tényleg rettenetes. Vastag, összetapadt, nehéz pillákat csinál és borzasztóan maszatol, 2 óra után fekete volt a szemhéjam, de lemosni se vizzel, se olajjal nem lehet rendesen, darabokban mállik (az a fajta, ami ELVILEG vízzel könnyen eltávolítható).
A kefe pocsék, csimbókokban áll rajta a festék.
Az egyetlen pozitívum, hogy ha megküzdött vele az ember, egész szép, hangsúlyos pillákat csinál.
Egy sima változat keféjével használgatom, mert nem szeretek kidobni semmit, de lassan feladom a küzdelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

A kefe pocsék, csimbókokban áll rajta a festék.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.