Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

AKCIÓ!!! 400Ft Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
Ár: 400Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Judit0916

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 8.

Szép, hosszú és dús pillákat csinál. De az elején sok festéket vesz fel és nehezen is szárad, könnyen elkenődik. Estére a szemem alatt foltos és leszedni szinte lehetetlen. Többféle sminklemosót is használok és mindig marad a szempillámon festék. Úgyhogy biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

BTLaura

2020. augusztus 5.

Vállalhatatlan...Sok festéket visz fel, nehezen szárad, rétegezni esélytelen, póklábasít. Utána hamarosan pereg, kenődik, este viszont lemoshatatlan. Vízzel és szappannal a reklám szerint. Ahha, persze. Leginkább imával meg sok dörzsöléssel. Cafatokban szedem le a pillákról, a fél arcomon szétszóródik. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

BartaLili

Korcsoport: < 18
2020. július 8.

Bementem ,kérdeztem eladót melyik spirált ajánlja ami hosszabbít ,dúsít.Ezt javasolta ,én rettegtem a műanyag keféktől de megvettem. Eleinte úgy tűnt sok festéket visz fel de egy idő után megszoktam és ha kicsit vastagabb pillákra vágyom ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 8.

szaadri

2020. június 17.

Tök jó, hogy "értékes olajok" vannak benne, csak (feltehetően emiatt) a szemhéjam kevésbé értékes olajai tökéletesen leoldják, elég vicces lesz... Száradni nagyon-nagyon lassan szárad. Viszont ha valakinek ez a kettő nem probléma, akkor valóban dús, hosszú, fekete legyezőket ad, ami nem tűnik el napközben, és a szememet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

habostorta

2020. május 26.

Nagyon szeretem :) Hosszít, dúsít, ível, és nagyon szép fekete. Kicsit összeragasztja a pilláimat, de én szeretem ezt a hatást. Elég drámai pillákat lehet vele varázsolni. Az essence lash princess spirálhoz hasonlítanám. Az elején sok festéket vesz fel, érdemes lehúzogatni a keféről, de néhány alkalom után jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Angie00

2020. május 19.

Túl sok festéket visz fel. Összeragassza a szempilláimat. Egyébként idővel rájöttem, hogyan csináljam, hogy ne ragadjon össze. Van egy technika. A a szempillaspirál végével a legkisebb sörtéivel kell kicsit oldalasan és felfelé húzni. Úgy nem ragad össze és szépen kiíveli. De ez akkor is pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

csa92

2020. április 5.

Nekem sem vált be sajnos. Nagyon összecsomózza a szempillákat és alig lehet lemosni. Nagy pillákat lehet készíteni vele, csak olyan lesz, mint a pókláb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Manna98

2020. április 5.

Hosszú évekig használtam, mert nem volt koràbban olyan spirálom, ami ennyire ívelt pillákat ért volna el nálam. DE pár órán belül pöttyök voltak mindig a szemem alatt és a szemhéjamon- betudtam annak, hogy nagyon hosszú a pillám. Nehezen jött le biodermas sminklemosóval is, ami tényleg a micellás vizek aduja. Emellett csomós volt a pillám, amint akár 2 rétegben akartam felvinni. Váltottam, ég és föld a különbség, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

ozsuzska

2020. március 18.

Szőke, viszonylag hosszú és sűrű szempilláim vannak ezért könnyen össze ragadnak. Szeretem a természetes hatást. A Lash Sensational termékcsalád egyik legjobbja szerintem, bár a szilikon keféje nekem annyira nem jött be, de az állaga nagyon jó, alapvetően nem ragad össze könnyen, eleinte sok anyagot vesz fel, de ha kicsit párolog, utána ez a probléma megoldódik. Viszonylag sokáig elég napi használat mellett. Egész nap kitart, nem pereg, csak amikor elkezd beszáradni és kifogyni, de ez egyértelmű jelzés az új beszerzésére. Nagyon jó spirál, nekem nem életem terméke, de újravevős és mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

katalin89

2020. március 10.

Egy külföldi Youtube-os ajánlotta nagyon a terméket, más véleményt nem olvastam róla, arra hivatkoztam, amiket hallottam a videóban.
A termék frissen vásárolva elég híg, könnyen feltapad a szempillára több is belőle. Én rögtön egy tiszta, dúsabb kefécskével végig simítottam a pilláimat és próbáltam egyenletesen eloszlatni a terméket.. Napi szinten használtam és hónapokig alkalmaztam ezt a technikát. Szép, hosszú pillákat varázsolt és nem zavart, ha néha össze ragadt 1-2 pilla, mert elégedett voltam az eredménnyel. A tesóm többször is megjegyezte, hogy milyen szép, hosszú szempilláim vannak.
Ahogy telt az idő, kezdett fogyni/száradni a temék, már nem volt szükségem egy második kefére, önmagában is tudtam használni. Ezt is mondták a videóban, úgyhogy nem ért meglepetés.
Most vettem egy másik márka spriáljából és azt kell mondjam, hiányzik az a dússág és hosszaság, amit ez a spirál nyújtott. Mivel kicsit sok a macera vele, az 5 csillag nem, de a 4 csillag mindenképp jár neki szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.