Maybelline

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

Spirál, mely legyezőszerűen nyitja meg a tekintetet.

• Egyedi festék formula, mely értékes olajakat tartalmaz.
  • Vízzel és szappannal könnyen eltávolítható.

HyperBunny

2021. július 23.

Ez tényleg rettenetes. Vastag, összetapadt, nehéz pillákat csinál és borzasztóan maszatol, 2 óra után fekete volt a szemhéjam, de lemosni se vizzel, se olajjal nem lehet rendesen, darabokban mállik (az a fajta, ami ELVILEG vízzel könnyen eltávolítható).
A kefe pocsék, csimbókokban áll rajta a festék.
Az egyetlen pozitívum, hogy ha megküzdött vele az ember, egész szép, hangsúlyos pillákat csinál.
Egy sima változat keféjével használgatom, mert nem szeretek kidobni semmit, de lassan feladom a küzdelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

A kefe pocsék, csimbókokban áll rajta a festék.

bunnyslave

2021. július 22.

Nagyon rossz. Tévedésből vettem. Borzasztó. A keféje Nagyon rossz baromi sok festéket visz a pillakra amik ettől összeálltak nehéz lemosni is utána mindig a szemembe is kerül festék. Soha többet amúgy sem szeretem az ilyen keféket nekem a hagyományos* sokkal jobban bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

csontospanni

2021. június 19.

ennél szarabb szempillaspirálom még nem volt. konkrétan folyik a szemem alá, pedig nem izzad a fejem. de komolyan, kb 2 óránként látok tükröt a munkahelyemen és mindig van a szemem alatt pár fekete folt, csodás. ja és nap végén 3 db szempillám lesz, de az az igazi jó összeragadt vastag pókláb:)))) olyan faszán ragaszt az a maradék festék, hogy csak na, szétszedni nem lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Nikolaj

2021. április 1.

A keféje használhatatlan, borzasztó igénytelen kivitelezés. 20 kiló festéket vesz fel, ami ráadásul nagyon összetapasztja a pillákat. Csak úgy tudtam használni, hogy egy másik maybelline spirál keféjét tekertem rá. Normális kefével is tapasztja kissé a pillákat és ebben a maszkos időszakban a felszálló pára miatt tud kenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

bereszsuzsa

2021. március 23.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spirálhoz, de annál nagyobb csalódás volt. A keféje rengeteg festéket vesz fel, használhatatlan, olyan csomóssá válik tőle a pilla. Az egyetlen megoldás, hogy ne landoljon a kukában, egy régi spirál keféje, amivel szépen szétválnak a pillák. Előnye, hogy nagyon intenzív feketeséget ad és tartós, de annyi vele a macera, hogy azt nem kárpótolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Fehereszti

2021. február 25.

Hát egyelőre nem a kedvencem, de annyira nem is rossz. Első használat után nekem kifejezetten tetszik a keféje, és egész szépen kiemelt jó fekete pillákat is csinálna, DE! valami borzalom, mennyire összetapasztja a pillákat. Én kifejezetten nem szeretem amikor egy spirál így viselkedik, én azt szeretem amikor szépen minden pilla külön van választva és dús sűrű feketék a pillák, buja szexi a tekintet ettől. Itt meg mintha lenne összesen 6 vastag szál szempillám. Mint egy vakond. Szörnyű! Ez a része. Viszont ahogy próbáltam menteni a menthetőt és elegyengetni, külön szedni a kefével a pillákat (ami persze alig sikerült mert egyre csak csutakosabb lett a sok festéktől) ahogy néztem magam, és kesőbb messzebbről másik tükörben is, egész szép feltűnő volt a tekintetem, nem igénytelen egy kicsit sem, ez a kettősség teljesen elbizonytalanított. Ja és emlékszem amikor a NYX egyik spirálját próbáltam először, tökre ugyanez volt az első benyomásom, aztán ahogy használódott, fogyott a spirál, egyszer csak eltűnt ez a tapasztó fullasztóan vaskos hatása és konkrétan majdnem a kedvenc spirálom lett. Ami még kifejezett pozitívuma, hogy órák alatt sem potyogott. Igaz nem érte most extra igénybevétel, de egy 8 órás időszakot simán kibírt rajtam, szóval tartós. Fogok még mindenképpen próbálkozni vele és jövök majd még hosszabb távú véleménnyel.

Update: borzalmas. Az első spirál életemben amit kidobtam. Nem hogy póklábasít, hanem konkrétan utcára nem tudok menni olyan igénytelen összecsomósodott, ronda pillákat csinál, kenődik, maszatolódik, valami szörnyű. Használhatatlan és az idővel egyre csak rosszabb. Életem legrosszabb spirálja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Judit0916

2020. augusztus 8.

Szép, hosszú és dús pillákat csinál. De az elején sok festéket vesz fel és nehezen is szárad, könnyen elkenődik. Estére a szemem alatt foltos és leszedni szinte lehetetlen. Többféle sminklemosót is használok és mindig marad a szempillámon festék. Úgyhogy biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

BTLaura

2020. augusztus 5.

Vállalhatatlan...Sok festéket visz fel, nehezen szárad, rétegezni esélytelen, póklábasít. Utána hamarosan pereg, kenődik, este viszont lemoshatatlan. Vízzel és szappannal a reklám szerint. Ahha, persze. Leginkább imával meg sok dörzsöléssel. Cafatokban szedem le a pillákról, a fél arcomon szétszóródik. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

BartaLili

2020. július 8.

Bementem ,kérdeztem eladót melyik spirált ajánlja ami hosszabbít ,dúsít.Ezt javasolta ,én rettegtem a műanyag keféktől de megvettem. Eleinte úgy tűnt sok festéket visz fel de egy idő után megszoktam és ha kicsit vastagabb pillákra vágyom ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

szaadri

2020. június 17.

Tök jó, hogy "értékes olajok" vannak benne, csak (feltehetően emiatt) a szemhéjam kevésbé értékes olajai tökéletesen leoldják, elég vicces lesz... Száradni nagyon-nagyon lassan szárad. Viszont ha valakinek ez a kettő nem probléma, akkor valóban dús, hosszú, fekete legyezőket ad, ami nem tűnik el napközben, és a szememet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Dimethiconol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Propyl Gallate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.