Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2016. január 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál

Ideális a szem körüli területre ez a kettős hatású korrektor. Különleges összetevője, az úgynevezett Eyeliss csökkenti a szemduzzanatot, szemvidítófű-tartalma halványítja a szem alatti, sötét karikákat. 68%-os víztartalmának köszönhetően frissítő hatása van.

hamark

2018. július 2.

Ennek a terméknek semmi értelme. Nem fed, de még azt sem egyenletesen, nem korrigál és ráadásul csillámok vannak benne. Én ajándékba kaptam, eléggé meglepődtem, hogy mindemellett ennyibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

0bikbik0

2015. szeptember 14.

Medium árnyalatom van. Azért nem szeretem, mert: nem fedi el a kékes-pirosas karikáimat, nekem beleül a ráncokba és kiemeli azokat. Szerintem nagyon "folyós" az állaga, oda kell figyelni, hogy kezelhető (kis) mennyiséget tudjak kivarázsolni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

janush

2014. szeptember 29.

Én a világosabbat vettem meg, használtam is néhány alkalommal.Szerencsére nem voltak olyan sötét karikáim, így jól fedett, a ráncokról pedig nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem észre,hogy beleülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Babooca

2014. szeptember 28.

Édesanyám vette magának, de elcsentem tőle, mert azt hittem milyen frankó cuccos ez. Hát nem éppen, sőt, teljes ellentéte. Vizsganapon vetettem be, és csúfos volt a végeredmény. Összecsomósodott a BB krémem fölött, csillogott, amit nem is értek, nevetséges a napfényben... Ahhoz képest, hogy semmit sem tud, nagyon drága. Valahogyan elhasználom, de sohasem venném újra. Csalódás nagyon. Pedig szeretem az Oriflame termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Timi584

2014. május 6.

Nagyon sajnáltam, mivel szeretem az Oriflame termékeket, de nekem használhatatlan.
Próbáltam szem alatti karikákra de olyan mintha semmit nem raknék oda. Csillog, és zsíros hatása van tőle a bőrnek.Gondoltam, ha a szemem alatt semmit nem csinál, hátha a kisebb bőrhibáimra. Abszolút nulla. Könyörgöm, ne vegyétek meg !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

Dorka93

2014. február 18.

Gold árnyalat.: Hát szoktam használni meg nem is amikor épp van rá időm.. Nagyon nagyon sokat kell vele dolgozni, hogy ne nézz ki sem Gésának sem betegnek az ember.. Kéz melegre lassan beszívódik a bőrbe 2 réteg a maximális fedése.. az fölött nagyítja a karikákat.. szemhéjra kevesebbet kell tenni. Sárgás színe engem nem zavar, sok szemkörnyék alapozó vagy korrektor mostanában sárgásabbak mint amit megszoktunk, aminek lényege, hogy így sokkal specializáltabbak.. vagyis csak oda és máshova nem.. Mindennapos gyors használatra nem ajánlott,..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Milka

2013. január 15.

ez a nagy nulla, illetve annál is kevesebb, ne vedd meg, ha ezt olvasod...nem fed, ráncokba beleül, alapozó előtt-után kiütközik...borzasztó, a százéves zombi gyenge kezdő hozzá képest, ha használat után a tükörbe nézel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 15.

zalla

2012. december 16.

Korábban ezt használtam. Tényleg nagyon magas a víztartalma, éppen ezért a fedése sem az igazi. Kicsit enyhíti a sötét karikákat. Most, hogy használtam másféle korrektorokat is, azt kell, hogy mondjam, hogy gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

GossipGirl

2012. augusztus 9.

Nekem se segített semmit. Igaz, elhasználtam, mert nem volt szívem kidobni, de tényleg olyan, mintha semmit nem használnék. Pedig jó lett volna, mert mindig annyira meg van duzzadva a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

CocoSunrise

2012. június 21.

Ez a termék egy nulla. Nem fed, megül a ráncokban, aztán fél óra múlva már teljesen el is tűnik... szebb a bőr nélküle! A Studio Artist Oriflame korrigálót ajánlom helyette, ugyanaz az árkategória, de SOKKAL jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Hesperidin Methyl Chalcone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.