Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 26.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kondicionálja arcbőrét a téli hónapokban a tápláló, krémes arcmaszkkal. Lemosható formulája makadámdió-olajat és multivitamin-komplexet tartalmaz. Csodásan puhává és simává teszi a bőrt.

Rika0419

2018. szeptember 18.

Akciósan 200 ft-ért vettem meg ès valami mennyei élmény volt , amikor először kipróbáltam. Nagyon finom az illata, puha és élettel teli lett a bőröm tőle. A hatàsa tényleg nem tart sokáig, de egy otthoni spa-élményhez tökèletes vàlasztàs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

pcsillu

2017. január 7.

Én meg vagyok vele elégedve. Furcsa érzés viselni, de teljesen megéri. Az arcom nagyon finom, puha lett tőle és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

WVV

2016. november 2.

Nagyon finom illata van és nekem az állaga is tetszik. Használata után nagyon-nagyon puha lett tőle az arcom, a lemosást követően mintha hagyna egy finom réteget a bőrömön, de egyáltalán nem zavaró, sőőőőt... Egyedüli negatívumként azt tudom megemlíteni, hogy a hatása nekem hamar elmúlik, így ha tehetném, akár naponta is tudnám használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Alicee4

2016. április 19.

Puhává és üdévé tette az arcom, megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Puhává és üdévé tette az arcom, megéri az árát! :)

enikoo97

2016. április 9.

Szerintem nagyon jó :) Árban teljesen megéri. Nekem nagyon felfrissiti és puhává varázsolja a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

2015. november 19.

Mivel nagyon száraz bőröm van, általában a krémesebb maszkokat szoktam használni, ez is ilyen. 25 percet hagytam az arcomon, kisimítja a bőrt, nagyon jól hidratál, kellemes az illata is, szebb lett tőle az arcom, kicsit olyan mintha alapozót tettem volna fel, annyival simább az arcom, számomra teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

lenlilla0924

2015. október 27.

Nagyon szeretem, hetente egyszer használom. A tág pórusokat is összehúzza, ápolt és puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Norkaa

2015. június 23.

Kicsit csalódtam benne, amikor először felkentem az arcomra, mert nem nyújtja azt az igazi "maszk van az arcomon" érzetet, olyan mintha egy zsírosabb arckrémmel kentem volna be, viszont utána puha lett az arcom és tényleg hidratálta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Princess

2014. december 4.

Nagyon jó! Finom krémes, és jó puha lesz tőle a bőröm.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Nagyon jó! Finom krémes, és jó puha lesz tőle a bőröm.. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3