Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál, a legújabb fejlesztéseknek és Pro-Long Complex™-tartalmának köszönhetően(+kollagén), optikailag hosszabbítja a szempillákat, befolyásolja azok természetes növekedési folyamatát.

a12smuk

2016. július 2.

A legújabb fejlesztéssel garantáltan leharcolt kinézetű panda lett belőlem, kábé fél nap alatt.Tapaszt,maszatol, ja azért előnye is volt neki:nagyon szép ívben repült...a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

dekanyenik

2015. május 1.

Hát szerintem egyáltalán nem azt adja amit ígér. Estére nekem már porozni is szokott. Alig várom,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

katuc77

2015. március 26.

Nem igazán váltottam be a hozzá fűzött reményeimet. Amikor először elkezdtem használni, nagyon tetszett, hogy nem vesz fel kilónyi festéket, így könnyen, szépen tudtam használni. Aztán viszonylag gyorsan be is sűrűsödött. Innentől kezdve nehéz úgy használni, hogy ne maszatoljam össze vele a már szépen kifestett szemhéjamat a első pillák tövénél, illetve hogy ne tapadjanak össze a pilláim. Peregni nem pereg, és könnyen le is tudom mosni a nap végén, de nem lehet szépen használni. Biztos, hogy nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

pilluska

2014. július 1.

Ajándékba kaptam és őszintén szólva örülök hogy nem adtam érte pénzt.. Nekem szőke de hosszú szempillaim vannak, na most ez a spirál olyan mintha vizezett tintaval kenegetnem a pillaimat.. Totál összeragadtak tőle a pillaim, igazából úgy néztem ki vele mintha a már felfestett megszáradt pillaimat bevizeztem volna:/ többször is próbálkoztam vele de nekem egyáltalán nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Dorka93

2014. május 20.

Fekete árnyalat:
Ez a változat van meg, az XL-en gondolkodtam de az oriflame oldalán a normál hyperstrech akciós volt az előző katalógusban. Csomagolása: dinó zöld és csillámos. Keféje szélesedő típus, hogy a külső szempillákat jobban érje. Alapvetően hosszú pillám vannak (gondos ápolás ) így az ilyen spirálok ha jobb fajták még jobban kiemelik és konkrétan a szemöldökömig érnek a pilláim..
Nem maszatolódott amikor felkentem viszonylag nem sok festék van a kefén valakinek ez gondot okoz de én nem szeretem amikor hirtelen nagyon sok festék kerül a pillákra hanem jobban szeretem építgetni és ezt lehet. Dúsítást ne várjatok nagyon tőle, max ha kicserélitek a kefét.
Szilva szín: képeket ahogy nézegettem szerintem a fekete pillákon barna színként látszik, nem a tipikus lila amit elképzelünk..
Csodaszer? Hát nem tudom, nem sokban különbözik a márkásabb társaitól, hogy pont ettől fognak nőni a pilláim? Nem tudom nem igazán hiszem, de jól lenne elhinni.. szerintem a különböző éjjeli pakolások és kenegetéseket jobban meghálálja a pilla. Most 4 *:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Fekete árnyalat:

Mono

2013. június 29.

Ajándékba kaptam, csak néhányszor használtam eddig. Alapjában véve nem rossz, de hozzászoktam már a vízálló spirálomhoz, és a kicsit nagyobb keféhez, így nekem nem a legkönnyebb vele bánni, többször elkentem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Annie88

2013. május 19.

Nekem nem jött be. Az én szempilláimat se nem hosszabbítja, se íveltebbé nem teszi. Max egy kis színe van, de alapból is sötét a szempillám, szóval semmi szemmel látható különbség. :( Ráadásul iszonyú folyós a cucc, rengeteg felesleges festéket vesz fel, úgyhogy sietős reggeleken profin össze tudom kenni vele magam. :) Ki akartam próbálni a kedvenc kifogyott spirálom keféjével, de sajnos nem passzol bele, úgyhogy egyelőre parkolópályán marad ez a kis "csoda".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

rekucik15

2012. szeptember 17.

nekem nagyon nem vált be... az elején használhatatlan állaga olt mostanra egy kicsit száradt így egy fokkal jobb.eddig 2 oriflames szempillaspirálom volt mind2t megbántam és spirált onnan és soha többet. ez a spirál szerintem semmi jót nem tud a pilláim összeragadtak tőle a még azzal is jobban járok ha csak befestetem a pilláimat mert attól se lesz vastagabb se hosszabb de legalább színe lesz.mivel azt írták,hogy növeszti is a pillákat ezért kipróbáltam egy "használható" spirál alá..még nem látom hogy nőttek volna de így legalább kevésbé megy kárba a pénz amit rááldoztam.jah és a mellé járó akciós sminklemosót (lila.all-over makeup remover) is szinte használhatatlan szóval a pillákhoz nem igen ért az oriflame...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Judiit

2012. augusztus 3.

Én nem voltam tőle elájulva. Maradok a kedvencemnél a Wonder lashnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Én nem voltam tőle elájulva. Maradok a kedvencemnél a Wonder lashnél.

blackcat00616

2012. július 27.

Ez tényleg nagyon jó! Kikentem a pilláimat és párom kérdezte, hogy mit csináltál a pilláiddal? Úgy nézett rám... :D Tényleg hosszú pillákat varázsol, nagyon szépen szét is választja, de 3x át kell kenni, hogy vastagabb legyen ( ezek után, ha hagyod megszáradni, nem lesznek csomók a pillán és nem kelt pókláb hatást). Igen, építhető is, ezért is 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.