Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A szérum serkenti a bőr természetes megújító folyamatát az éjszaka folyamán. Hatására a bőr reggelre fiatalosabbnak látszik. A selymes állagú, áttetsző szérum Genistein SOY- és CelluRepair-összetevőt, valamint C-vitamint tartalmaz. Együttesen csökkentik a bőröregedés jeleit, puhábbá, simábbá, feszesebbé és ragyogóbbá teszik a bőrt az éjszaka folyamán. 30  ml

danyadi77

2017. január 16.

Szó szerint egyet értek az előttem szólóval. Szeretem használni, szívesen nyúlok utána, de csodákat nem tapasztaltam..és igen, lassan már az én koromban is jó, ha nem romlik a helyzet. Az oké, hogy az arany mikrocsillámok (vagy mik?) miatt üdébbnek néz ki a bőr, de éjszakára ez felesleges. Talán mintha simább és puhább lenne a bőröm tőle. Az illata eleinte borzalmasnak tűnt, sőt brutálnak (számomra idős nénik nagyon büdös pacsulija), de megszoktam. Nem egy nélkülözhetetlen darab, de ha megint ilyen jó áron jutok hozzá, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

szilimo

Korcsoport: >54
2016. november 8.

A krém párjával együtt használtam. Kellemes, finom az illata, szinte azonnal felszívódott. Pár perc után kicsit húzódott tőle a bőröm, és száraz tapintású lett, tehát meg is kívánta, hogy kejek rá valamilyen krémet. Jó volt használni, de csodákat nem tapasztaltam. Persze az én koromban lehet, hogy már annak is örülni kell, ha nem látszok minden nap egyre öregebbnek. Tehát, ha fiatalabb nem is lett tőle a bőröm, de megfelelően szinten tartotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 8.

LPE

2016. október 27.

Én is akciósan vettem, ez az első Oriflame arcápolóm. Imádom. Minden nap használom, és úgy érzem, szebb tőle a bőröm. Az illatát is szeretem, a termék külseje is szép. Megérte az 1999 forintot. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

dandy

2016. szeptember 26.

3 hete használom....nem szoktam Oriflame arcápoló cuccokat venni, szerintem túlárazottak és sokszor csúnyák az összetevők is. Ez épp 1999 Ft-ra volt leárazva, a fenti áron soha nem venném meg. Az üveg csomagolás nagyon profi, igényes, már-már luxus kivitel. Nagyon könnyű, gyorsan felszívódó szérum, kellemes, finom illat.
Reggel az arcom feszesebb, puha, ragyogó, az apróbb ráncokat is finomítja. Ennyiért tényleg megérte. 1 pumpálásnyi bőven elég, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Sodium Metabisulfite, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic / Capric Triglyceride, Isohexadecane, Lecithin
Emulgeálószerek: Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone, Xanthan Gum, Polysorbate 40, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Polysorbate 40, Polysorbate-80, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Sorbitan Oleate, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Sodium Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Sodium Methylparaben, Sodium Metabisulfite, Sodium Sulfite

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Amino sav féle, ami segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.