Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékony formulája szinte felitatja a bőrről a felesleges zsiradékot, ezáltal mattítja a bőrt. A bőr frissebbnek, egészségesebbnek látszik, fokozódik hidratáltsága. Az eredmény láthatóan mattabb bőrfelszín. 10-es fényvédelemmel.

jampiangel

2014. február 14.

Zsíros bőrömre nem vált be, az állaga sem megfelelő, az illatáról ne is beszéljünk. Két krémet használok párhuzamosan, látszik hogy ez a gyengébb hisz ehhez alig nyúlok. Amúgy leesett a mosdókagylóba, ami ennek hatására megrepedt, úgyhogy masszívnak masszív a csomagolás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

korici

2014. február 12.

Nekem bevált! Nagyon jól hidratál,könnyű felvinni.Úgy érzem, hogy ragyog tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 12.

melike_0817

2014. február 4.

Előttem szólókhoz hasonlóan nekem sem vált be, ahol zsíros a bőröm ott csak még jobban kifénylett, és hidratálni sem hidratál. Ez a legelején még nem mindig volt így, de pár hét után ezt eredményezte a használata. Soha nem venném meg megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Galadriel

2013. december 29.

Nekem sem vált be. Csak még zsírosabb lett tőle a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Nekem sem vált be. Csak még zsírosabb lett tőle a bőröm...

gyovai890

2013. október 19.

Nekem sem vált be! Gyorsan kifényesedik és újból zsíros tapintású lesz a bőröm tőle. Semmit nem mattít!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

hajcsipesz

2013. január 22.

Egy két órán belül fénylik tőle a bőröm, nem vált be mint "mattító". Éjszakára és dekoltázsra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

kissbarbara1990

2013. január 7.

Az éjszakai társának a nyomába se ér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Az éjszakai társának a nyomába se ér!!!

ForestNymph

2012. november 24.

A nappali verzióval nem vagyok elégedett. Túl zsíros krém. Marha gyorsan kifényesedik a bőröm. Nekem csak T-zónába zsíros a bőröm, de ettől az amúgy normál részek is csucsognak a zsírtól. Nem mattít semmit, a hidratálás is nudli. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

marcsyyy

2012. november 5.

A tanácsadónőm ajánlotta, s mivel van rá visszavásárlási garancia, úgy gondoltam kipróbálom, ha nem válik be, max visszaadom. Júliusban kezdtem el használni. A bőröm eléggé zsíros, nagyon sokat kínlódtam vele. Állandóan kifényesedett, s nem győztem törölgetni. Na de a krém után.... kb 1 hetet használtam mikor elkezdett kevesebb zsírt termelni a bőröm. 2 hét után nem fényesedett ki. Azóta használom, a tonikkal, s a habzó lemosóval együtt, az eredmény hihetetlen. Nem gyullad be a bőröm, nem jönnek elő pattanások és végre nem zsíros a bőröm :) Hozzáteszem, nem szárít ki, egyszerűen azt kapom amit ígér, kiegyenlít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

mesu80

2012. július 28.

Elsőre azt hittem, hogy már maga a krém is zsíros, de kiderült, hogy ettől nem úgy fénylik az arcom, mint egyébként tud nap végén. Jól hidratál, kellemes az állaga, szaga, elégedett vagyok vele. Tényleg jól csökkenti a zsírosodást, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Betula Alba (Birch) Bark Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Canola Oil, Cetyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Isohexadecane, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Triceteareth-4 Phosphate, Polysorbate 40
Fényvédők: Octocrylene, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triceteareth-4 Phosphate, Polysorbate 40, Sodium C8-16 Isoalkylsuccinyl Lactoglobulin Sulfonate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Sodium Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Sodium Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)