Rival de Loop

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kikcse, Módosítva: 2019. január 6.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Rival de Loop kettős hatású gél, egy intenzív kettős ápolás a ráncok és a bőrelernyedés ellen. A kettős kamrájú flakonnak köszönhetően két ápolótermék kombinálódik: egy feszesítő gél és egy ráncosodás elleni krém. Alkalmazása: reggel és este kis mennyiséget vigyen fel a megnedvesített arcra, nyakra, dekoltázsra, és finoman maszírozza be a bőrébe.

mazsola

2013. április 12.

Most sajnos egy kicsit le kell pontoznom ezt a krémet :/ Az itt olvasottak hatására valószínűleg elég nagy elvárásokkal indult a kapcsolatunk, nem tudom, de vhogy én nem tapasztalok semmit sem. Próbáltam szárazon felvinni, mostanában viszont csak vizes kézzel eldolgozva használom, de vhogy nekem semmit nem csinál. Már a tubus végén járok, szóval ennyi kenegetés után már vmit kellene látnom. De se nem feszesebb, se nem ránctalanabb a bőröm. Lehet, hogy én már "öreg" vagoyk ehhez a krémhez, nem tudom. De annyira szerettem volna, ha hat.... :( Nem tudom, hogy próbálkozzak-e vele továbbra is, értsd vegyek-e még egy flakont, vagy tök fölösleges. Na mind1, ha veszek még, akkor update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

széva

2013. március 13.

Megvettem az itt olvasottak hatására,bár én már nem vagyok mai csirke,de ez nem is baj. Tegyünk meg mindent,hogy jól érezzük magunkat a bőrünkbe.Az illata és a használata kellemes a továbbiakról még írok később.Eddig 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 13.

amyesther

2013. március 8.

Már egy nagyon kevés van a L'Oreal Fiatalság Kód tagjaiból (szérum, szemránckrém), ezért vettem valami újat. De nem bántam meg egyáltalán!! Úgy néz ki, hogy egy átlátszó csomagolásban van két cső, pumpával a végén. A jobb oldali világoskék, könnyű, néha buborékos, zselés állagú gélt adagol, a másik oldal egy sűrű állagú, sárgás fehér krémet. (összesen 2x15 ml) A gélt sokkal jobban szeretem. Úgy adagolom, hogy két nyomás gél és egy krém. Az első használatnál kétszer-háromszor kell lenyomni a pumpát, hogy aktiválódjon. Körülbelül 3 éjszaka alatt javult a bőröm állapota, mostmár csak ezt a helyzetet tartja fönt. Első reggel én is nagyon meglepődtem! Finom az illata nagyon, közepes gyorsasággal szívódik. (Itt is érvényes, hogy a gél nyer, mert azt hamarabb beissza az arcom.) A csomagoláson leírták, hogy szemkörnyékre nem szabad használni, de olyan szép, sima lett tőle, hogy nem tudom nem kenni. :D Kicsit csíp is, de mást nem tapasztaltam. Az összetevői stimmelnek, sajnos vagy szerencsére. Azt nem tudom viszont, hogy miért nem kettészedték a két krémét, de mindegy. E-vitamin, A-vitamin, C-vitamin és hialuronsav is van benne, szilikon pedig nincs, szóval szerintem nagyon jó az összetevő lista! Sokkal drágább krémekben is ezek vannak... És ez is gyorsan hat! Összességében tökéletes, viszont kell hozzá egy erős hidratáló krém, mert ahogy az előttem szóló is mondta, vizet megkötni nem tud annyira jól. De kétezer Ft-ért simán megérte. Nem gondoltam volna, hogy hat valamit, de meglepett engem is, mert még 20 sem vagyok, de nagyon fáradt a bőröm és szemkörnyékem, de ezzel sokat javult. Érdemes kipróbálni mindenkinek, azoknak is, akik csak megelőzni akarják a ráncokat vagy akik olcsó szérumot keresnek, amiben sok vitamin van.
Megy az 5 csillag!
Update: mostmár nagyon biztos, hogy megveszem újra! Fölkenem este az arcomra és pár óra múlva már teljesen kipihentnek nézek ki. Reggelre ámulok-bámulok, olyan kisimult vagyok, ráadásul megszűntette a zsírosságot is az arcomon, és közben nem okozott allergiát és mégtöbb pattanást. Napról napra egyre jobban szeretem! Ezt azért is biztos, mert már ''köhög'' a pumpa, mikor lenyomom. Hamarosan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

Megy az 5 csillag!

kikcse

2013. február 18.

Hááááát nagy meglepetést okozott! Már lassan 1/2 éve porosodik a szekrényben, már ott voltam, hogy kidobom most is ahogy ismét a kezembe került. De gondoltam teszek egy próbát, mivel a tél az én kombinált (vagy lehet, hogy inkább már zsíros mondható) bőrömet is kiszárította. Tényleg kicsit vizes kézzel kell eldolgozni az arcon, mivel úgy szépen beszívódik. Nyáron vettem, de akkor zsírosnak tűnt, de most kellemes volt az arcom számára. De ami jobban meglepett, hogy reggelre mintha a ráncaim kisimultabbak lettek volna, bőröm tömörebbnek tűnt. Most nem is volt zsíros reggelre a bőröm, hiába törölgettem nem volt zsíros érzés. Az összetevői igaz nem túl szépek, este egy Corine de Farme bio krém helyett kentem ezt az arcomra, de úgy érzem, hogy az arcomnak krémekből kell a változatosság, mivel mintha megszokná a bőröm a krémet, és egy idő után "nem történik semmi". Most kellemes csalódás ért, most így télre úgy tűnik jó lesz ez a krém, és még a ráncokkal is (mintha) kezdene valamit. Na meglátjuk....az új esélyt megkapta! A reggeli "csodáért" eddig 5* érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3 , Sorbitol, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Isononanoate, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 42090, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Sorbitol h 1 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Retinol a I v

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology