Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípusra.

luccsoka2

2017. április 23.

Gyönyörű csillámos!Pakolásként kentem az egész hajamra,hihetetlenül puha lett lemosás után!25 euró körül mozog az ára itt Bécsben,ingyen próbálhattam ki egy hatos csomagolást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

dorcsigo

2016. február 24.

Egy fodrászkellékes boltban ajánlotta az eladó. Nem bántam meg a vásárlást. Száraz, hosszú, szőke a hajam, amire nagyon ráfért az ápoló pakolás. Vettem hozzá olajat is. Igaziból jó, de szerintem ebben a kategóriában a mythic oil jobb- csak emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

mrsgrob

2014. november 11.

A doboza jól zárható és nyitható, nekem meglepően kicsinek tűnt elsőre. Krémes állagú, nem folyik, de nem is kényelmetlenül sűrű. Nagyon kevés kell belőle, jól eloszlik, könnyen és gyorsan bele lehet dolgozni a hajba, amiből azonnal eltünnek a gubancok. 10-15 percig kell a hajon hagyni, jól kiöblíthető.
Az illata....régimódi fodrászüzlet illat/szag, nem tudom jobban jellemezni. Nem valami kellemes, mintha dauerolni akarna valaki, de gyorsan elillan - update az illatra: eddig 5 alkalommal használtam, már egyáltalán nem érezni a dauervíz szagot, hanem kellemes, enyhe virágillat vette át a helyét amikor beleszagolok a dobozba.
Színe aranysárga, olyan mintha nagy(!) mennyiségű aranyport borítottak volna bele, látszanak az aranypor szemcsék.
Selymes arany/sárgaréz fényt ad a hajamnak - a harmadik használat után már egyértelműen látszott, ami sok hajszínnél kellemes, én nem tudom még örülök-e mert a hajam hamuszőke, pont nem az az "aranyos" fajta. De nem rossz, különben is magamra vessek, öles betükkel rá van írva hogy Gold Shimmer.
Úgy találom nem ápol jobban mint a szokásos balzsamom (dr. Organic kókuszolajos hajbalzsam), sőt talán hajszállal kevésbé. Viszont azt azonnal észrevettem már az első használat után hogy egyenesebb a hajam szárítás után mint egyébként.
Update: kétnaponta mosom a hajam, felváltva használom hajmosás után ezt és a dr. Organic kókuszolajos hajbalzsamot. Kifejezetten megszerettem ezt az aranyfényű hajápolót. Ha sietek, nem hagyom rajta tíz percet csak gyorsan belemaszírozom a hajamba, egy pillanat alatt eltünet minden gubancot. A csomagolása is nagyon kényelmesen használható. Hacsak nem látok meg valami vonzó újdonságot, ezt újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid