Shiseido

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

Innovatív, természetes hatású, hosszantartó, érintés álló  BB színezett fényvédő a Shisheido Ultimate Sun Protetion napvédő formulájával és WetForce Technológiával az erős és szép bőrvédelemért.

Ez a termék fényvédő és smink is egyben, sőt, még többet is tud. Zseniális hibrid kozmetikum, amely segít a bőrödnek, hogy gyönyörűen nézzen ki, ugyanakkor védve is legyen, még akkor is, amikor a tűző napon sportolsz vagy edzel. Könnyed és gyorsan felszívódik. Egyenletes, természetes fedést biztosít és segít, hogy a legjobb formában légy még izzadás közben is.

A WetForce Technolofy egy speciális UV ellen védő formula, amely hatásosabbá válik, amikor a krémmel bekent bőr legalább 30 percig vízzel érintkezik vagy izzadásnak van kitéve. Segít mérsékelni a napfény okozta bőröregedést, aminosav komplex-szel tartja fent a bőr hidratáltságát és egészséges, sima kinézetét, míg a tűző napon sportolsz. Vízálló (80 percig).

3 árnyalatban kapható

KERESEM Shiseido Wetforce Sports BB SPF50+ MEDIUM
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: akár új, akár használt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
Timicat

2019. november 27.

Imádom, télen-nyáron ezt használom. Nekem nagyon bevált, tartós, jól hidratál, de azért alá szoktam kenni egy könnyű krémet. Drága de nekem nagyon sokáig elég. Kicsit puderes a finishe. Nem ül be csak hosszú idő után, illetve nagy forróságban, és akkor is csak a mélyebb rancokba. Lehet építeni de kicsit sötétedik az arcon felvitel után. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm, és a fedese is elég jó ahhoz képest hogy bb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

natasa76

2019. július 8.

A forró nyári napokat remekül bírja, jó fedést biztosít, könnyű felkenni, simán kézzel könnyen eloszlatható. Szebb tőle a bőröm összképe, minimál sminkhez remek választás, nem tűnik túl soknak az arcon, nagy melegben pár óra múlva korrekcióra szorul, de ez púderrel korrigálható. Ez a BB krém szárította legkevésbé a bőröm és nem ül bele a ráncokba. Én a light verziót használom egyáltalán nem üt el az eredeti arcszínemtől, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

0808

2018. június 29.

Én csak Shiseido önbarnítót akartam, őt nem volt szándékomban megvenni, hiszen nem vagyok egy nagy BB felhasználó, ha mégis akkor is inkább ősztől kora nyárig, másrészt fényvédőből megvan a favorit melyből egy polcnyi van itthon.

Keringtem a Müller sorai között és folyton ott kötöttem ki nála, nem hagyott békén a gondolat, hogy ez kellhet nekem.
"Hozzáértő" eladóhölgy rögvest letámadott már nyomta is a képemre, de hohoo sminkbe nyomulok nem lesz ez így jó, még van egy-két fontos jelenésem nem szeretnék maszatos képpel bevonulni, de mégis a homlokomra biggyesztette a light árnyalatot.
Szerinte light vagyok, szerintem a bolti fényben is visít rólam, hogy mediumban nyomulok de állította a szentem- lájt vagyok én meg az ellenkezőjét....lényeg a lényeg kiegyeztünk egy kis mintában mindkettőből, csak, hogy neki (is) igaza legyen.

Azóta már itt pislog a medium a polcomon és olyan boldog vagyok, hogy ráakadtam.
Az én öregecske, vízhiányos bőrömmel teljes összhangba van. Iszonyat könnyű eldolgozni én simán kézzel viszem fel.
A lényeg: Gyönyörű bőrképet csinál, nem szárít ,nem ül nagyképűen a ráncaim közepébe, estig a helyén marad, szinte észrevehetetlen. a többi lényeges dolgot a lányok lentebb már nagyon jól összeszedték ...imádom!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

senskin

2018. június 9.

Lancomot akartam venni, de az eladó szerint már nem kapható. Aztán megmutatta ezt, miután mondtam neki, hogy edzéshez is kellene. Ennél jobb bb a világon nincs. Egy olajmentes hidratáló és primer ami alá megy, ez hiszen olyan, mint egy alapozó. Folyékony. A medium színben vásároltam meg. TÖKÉLETES! Ahogyan itt nőtársaim is írják. Gyönyörű lesz a bőr tőle. Csak ajánlani tudom a nyári napokra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

judittt

2017. november 2.

Egyszerűen tökéletes! Nyáron sok időt töltöttem a szabadban, (strand, sportolás), kiélvezem a jó időt, ezért választottam ezt a BB krémet,és be is váltotta a hozzá fűzött reményeimet. Amellett, hogy tényleg véd, jól fed, és nagyon szép, természetes a végeredményt nyújt. Volt, hogy egy kifejezetten forró napon megdicsérték, hogy milyen szép a bőröm (csak neki köszönhettem), sőt, a Sziget fesztiválon, a nyári hőhullámban is állta a sarat egész nap. Igaz, ott többször újra kellett púderezni, de nem tűnt el az arcomról, nem kenődött el, és ez már nagy szó azok között a körülmények között! :) Még ősszel is sokat viseltem, mert kellemes viselni, és a fedése is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

t.virag86

2017. szeptember 24.

Pigmentfoltos bőröm miatt kénytelen voltam strandoláshoz beszerezni egy magas faktorsszámú BB-t a nyáron és erre esett a választásom. Azóta is használom, pedig már az esős őszi napok nem igénylik az 50 faktort, de egyszerűen megszerettem a fedését és hogy ennek ellenére természetes tud maradni. Két színt vettem meg, a mediumot és a darkot. Sajnos utóbbi túlzottan is sárgás árnyalatú, így a kettőt összemixelve tudok megfelelő színt elérni. Talán a téli hónapokra félre fogom tenni, hogy majd tavasszal ismét elővehessem és kihasználjam a magas faktorszámát. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

despoina

2017. augusztus 6.

Azt hiszem ez a termék a piaci szegmensben egyedülálló, mert egyesít egy nagyon jó fényvédőt és egy közepesen fedő alapozót egyben. Aki sokat tartózkodik nyáron a szabadban, mediterrán térségben nyaral vagy ott tölti a nyári hónapokat, sportol a szabadban annak elengedhetetlen a mindennapokban. A SPF50 a világos és érzékeny bőr számára is védelmet biztosít. A mediterrán térségben a nyári hónapokban nagyon erős a napsugárzás és a 35C feletti meleg minimum két hónapon keresztül igy az "egyszerű" alapozók feladják a városi környezetben. Izzadsággal a smink rövid időn belül elmosódik. Nagyon nehéz megoldani azt hogy megmaradjon az igényes smink a nagy melegben és ne úgy nézünk ki mint aki épp lefutotta a maratont kifestve. Még jobban nehezíti a dolgot hogy a normál alapozók alá még pluszban fényvédőt is kell használni, ami egy újabb réteg az arcon és ehhez jönnek az egyéb púderek.
Én élesben a tengerparton teszteltem első alkalommal. Két órás autóút, egésznapos fürdőzés a tengerben, napozás. Nem égett le az arcom és tényleg vízálló mert a hatalmas hullámok többször is arcon csaptak és még délután is fenn volt az arcomon Nálam 5* vizsgázott.
Az alapozó fedésének köszönhetően egy csöpp arcpírt is felraktam és kirúzsoztam, igy egy egyszerű sminket is összedobtam egyben. Egy nagyon glamouros beach outfit kerekedett a fekete egyberészes bikinimmel, barna nagy napszemüveggel és a piros hatalmas kalapommal. Az érzés leírhatatlan :))
A parabének és a BHT miatt adok 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

A parabének és a BHT miatt adok 4*.

kdorci

2017. július 30.

Nekem csak termékmintám van belőle, de abból azért jópár :D Egy bb krémhez képest totális fedést biztosít, az, hogy van benne 50+ faktor egyáltalán nem érezhető benne, nem lesz ragacsos a bőröm, nem kukacosodik, könnyen elkenhető. Nem mondanám, hogy az én pénztárcámhoz találták ki az árát, de aki megteheti vegye meg bátran :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

eperkeszederke

2017. június 29.

Ez egy szenzációsan jó termék. Nagyon megszerettem már az első par használat utan. Az első amin nagyon meglepődtem, hogy tényleg van fedése. Nem is akármilyen! Könnyen at lehet vele esni szerintem a ló túloldalára azzal ha tulkened, viszont ha finoman vékony rétegben viszed fel, akkor természetes marad a hatás.
A második a fenyvedelem volt akivel levett a lábamról. 50+! Nálam kiállta a próbát a majdnem 40 fokos hőségben szinte tűző napon reggeltől estig és meg sem kottyant neki.
Összességében szerintem ez egy szuper nyári aduász lehet a kirándulós egésznap szabadbanlevős kicsitstrandolós napokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Xylitol, Aluminum Hydroxide, Alanine, Sodium PCA, Butylene Glycol

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Alanine a I h

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.