Best of Beauty 2019

Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gremik, Módosítva: 2012. február 22.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megnövelt SPF50-es UVA és UVB fényvédelemmel. Megerősíti a bőr vizvisszatartó képességét, és fenntartja a bőr természetes állapotát. Az Osmopur-N and Vital-V Complex megnyugtatja és védi a bőrt a különféle környezeti behatásoktól, hidratált, egészséges bőrt eredményez. Használható tág pórusú, fakó bőrre is.

Kiszerelés: 40 g

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer szil Octinoxate f 0 0Dipropylene Glycol i Cyclohexasiloxane eo I szil Phenyl Trimethicone szil CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Dicaprylyl Carbonate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Sodium Chloride Methyl Methacrylate Crosspolymer Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Saussurea Involucrata Extract Morus Alba Bark Extract Vitex Agnus Castus Extract Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Cornus Officinalis Fruit Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Bud Extract Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Cone Extract Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Caviar Extract Thermus Thermophillus Ferment Humulus Lupulus (Hops) Extract eo I i Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Helianthus Annuus Seed Oil eo Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil eo Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Isoamyl P-Methoxycinnamate f Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Sorbitan Isostearate eu 1 0Disteardimonium Hectorite Dimethicone eo I szil 1 0Cetyl Dimethicone eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Isopropyl Myristate eo I i 5 3Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Butylene Glycol h 1 0Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Propylene Glycol h Alcohol Denat. al Ceramide 3 Caprylic / Capric Triglyceride eo Dehydroacetic Acid ta Squalane eo 1 0Ascorbic Acid Polypeptide a I pep I v Ubiquinone a Trehalose h Hydrogenated Lecithin eu Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Tribehenin eo Palmitoyl Oligopeptide pep Phytosphingosine Lecithin eo I eu Retinol a I v Linoleic Acid eo Cyclodextrin Tocopherol a I v 2 2Adenosine gy Disodium EDTA Methylparaben ta I par 0 0Chlorphenesin ta Propylparaben ta I par 0 0Parfum / Fragrance i CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

_zsulu_

2017. április 11.

Nekem nem jött be az a bb. Szerencsére próba jelleggel a 7 ml-s minit rendeltem meg,így pont kipróbálhattam tisztességesen, de nem rohad rám :)
Az illata nagyon enyhe, kinyomva picit szürkés, felkenve inkább sárgás-bézs árnyalatú és viszonylag világos. Nekem a színe pont jó lenne, az állaga nem fullasztó, de picit zsíros-ragacsos érzetet hagy. Viszont nagyon rondán mutat a bőrömön, a száraz részeket kiemeli, a homlokomon csillog, az orromról se perc alatt lekopik, délutánra a pórusaimat is kiemeli, a fedése sem jó, valahogy nem egységesít szépen. Ami rossz lehet egy bb krémben azt mind hozza nálam, így sajnos nem megvevős a teljes méret :( Azért kap hármaskát, mert a parabéneket leszámítva jók az összetevői, sok hasznos dolog lenne benne és a szín is elég jó, de nehezen tudom elképzelni azt a bőrtípust amihez ez passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Moszatka

2015. június 23.

Mintákat rendeltem belőle, de a tapasztalataim alapján meg fogom rendelni teljes kiszerelésben is. A fedése nekem már bőven alapozó kategóriájú, maga a krém sűrű, jól el kell dolgozni. Nagyon jól fed, ha ezt használom, nem kell külön korrektort felvinni. Mattítja a kombinált bőröm, és rendes aláhidratálással nem emeli ki a szárazabb részeket sem. A bőröm világos, és bár sokféle terméket próbáltam már, ez az, ami a legegészségesebb bőrképet és színt adja neki, nagyon szépen mutat. Nagyon elégedett vagyok a hatásával, nálam 5*-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

GI85

2014. október 25.

Szeretem. Mintát rendeltem belőle. Zacskósat, de abból 4 dbot, amiket egy kis tégelybe nyomtam ki. Nagyon jó a fedése. Nekem ez már alapozó kategória, viszont baromi világos. :D Még jó, hogy fehér vagyok, mint a hó. :D De azért még engem is sápaszt picit. Annyira nem tudom jól eldogozni, mint a diamond the prestige-t, vagy a vip goldot. Sűrűbb. Rendesen alá kell hidratálnom különben csomós lesz kissé. De az orromon egy ideig nem fénylik át. Aztán persze hamar megadja magát, de én se bb krémet, se alapozót, vagy púdert nem találtam ami bírná 20 percnél tovább a bőrömön, azaz főleg az T vonalamban(mivel kombinált a bőröm) csillogás nélkül. Én csak irigykedem, mikor többen arra panaszkodnak, hogy csak 6 órát bírt x termék...:D:D Nekem jó, ha 6 percet(jó ez sarkított volt persze). :D Szóval ez még engem is mattít pár pillanatra. Szerintem megveszem a nagy kiszerelést. Kell egy viszonylag erős fedésű, mattabb hatású bb úgy érzem. :D Amit simán korrektorként is használhatok, vagy alapozó világosításra pl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Blanky

2014. szeptember 13.

Hát nem tudom, de ez nekem nem vált be, pedig sajnos megvan a teljes kiszerelésben.:/ Én nagyon sápadt leszek tőle, pedig világos bőrű vagyok, és a sárga tónusa elüt a hideg arctónusomtól. Lehet jobban utána kellett volna nézzek mielőtt kb féléve megvettem. Talán ki kéne próbáljam korrektornak, de valahogy a kombinált bőrömön maga a krém érzete sem tetszik, nagyon hamar átfénylik a bőröm tőle. :/ Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

alexandra_domotor

2014. augusztus 31.

Szerintem mindegyiknek megvan a maga jósága. Ennél azt tapasztaltam, hogy jól fed(vékonyan felvíve is!) így egy másik alapozó alá akár korrektornak is jó. Alapozás előtt le kell kenegetni a problémás területeket(karikák, pattanások) és a végeredmény tökéletes lesz. A színe valóban emberibb egyes társainál, így néha a silky green-el keverve szoktam használni:) A skin79 termékek olyan problémát szüntettek meg az arcomon, amit eddig semmivel sem tudtam helyrehozni.

Update: Már odáig vagyok érte. Mivel a silky green-em sajnos elfogyott, így ezt használom többet és rosszat nem tudnék írni róla, ráadásul ápolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

mihrek

2014. július 9.

Nekem ez sokkal jobban bevált, mint a pink! A pinktől nekem szürkés-fakó arcom lett, ami nagyon nem passzolt a bőrömhöz, pedig viszonylag világos színű. De ez sokkal jobban igazodik, egészségesebbnek is tűnik a bőröm, bár mattít, de mégsem szárad ki tőle az arcom (a pinktől igen). Úgyhogy eddig csak mintám volt belőle, de ha rendelni fogok BB krémet, tuti, h ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Szaszmancs

2014. május 21.

Volt belőle 2 mintám, ez 4 alkalomra volt elegendő, de ez is bőven elég volt belőle. Első blikkre nagyon megtetszett, mert sárgás tónusú, ami szuperül illik a bőröm színéhez, nem sápaszt le, mint a többi koreai bb. Itt véget is érnek a pozitívumok, mert miután felkentem egyből beleült a pórusaimba (ami nálam még sosem fordult elő), nehéz, kellemetlen érzete volt. A púder segít rajta, de nem sokáig, hamar átfényesedik, néhol mégis szárít, foltokban kopik és beleül a ráncokba. Pár óra után a tükörbe nézve 10-15 évvel idősebbnek láttam magam...hát ez nagyon nem. 2 csillag csak a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Kendra

2014. március 13.

Az "alacsony csillagzat"ne riasszon el senkit a kipróbálásától,mintáim vannak nekem is belőle,mert mindenki csak a saját bőrén végzett próba után lesz okosabb!
Színe vajsárga,első pillantásra egy laza szemöldökhúzással: -" Hát ez mi?"-de felkenve abszolút alkalmazkodik az arc színéhez,vékony rétegben kell kenni mert másképp nem marad láthatatlan.A tág pórusokat még jobban kiemeli,többi részen szép,nem matt de érdekes módon még is szárítja a bőrt.
Összegészben a finise egy gyenge közepes lenne,de a fényvédőtartalom és a hatás amit lemosás után tapasztaltam eszméletlen,- egy hatalmas" acnehadjáraton" vagyok túl (tabletta abbahagyás után) 80%-an gyógyult bőrrel.
Ez a bb krém 5-nap alatt többet gyógyított a bőrömön mint más krémek öt hónap alatt,tehát mintákat mindig rendelni fogok belőle és a problémás részekre ezt rakom.Minden pirosság megszűnt,a kis gyógyuló félben lévő csúnyaságok leszáradtak és a göbök visszahúzódtak,kellemesen csalódtam ebben a krémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

estrella22

2014. február 10.

Az én bőröm is utálta, a színe rémes, a zsíros részeken iszonyatosan fénylett, a szárazakat teljesen kiszárította, borzasztóan néztem ki tőle... (Zsíros-vízhiányos bőröm van)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 10.

Szilvi92

2014. január 26.

Ez a krém valami szörnyű, legalább is az én bőrömnek.
Bár bevallom valószínűleg én voltam a meggondolatlan.
Semmi esetre sem száraz, vízhiányos bőrűeknek ajánlott, bár az enyém inkább kombinált. Annyira katasztrofálisan néz ki az arcomon.. Mikor belenéztem a tükörbe majdnem elsírtam magam. A száraz részeket még jobban kiszárította, az arcom egyik fele olyan mintha homokba fejeltem volna, a másik fele, ami zsírosabb volt azon szépen mutat..
Meglehet, hogy a zsíros bőrűeknek ez telitalálat, de nekem nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Ez a krém valami szörnyű, legalább is az én bőrömnek.
Bár bevallom valószínűleg én voltam a meggondolatlan.
Meglehet, hogy a zsíros bőrűeknek ez telitalálat, de nekem nem..

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbic Acid Polypeptide, Ubiquinone, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Trehalose, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Ascorbic Acid Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbic Acid Polypeptide, Retinol, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hexyl Laurate, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Trihydroxystearin, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Squalane, Hydrolyzed Collagen, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Lecithin, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin, Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Isoamyl P-Methoxycinnamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Squalane eo 1 0

Retinol a I v