Skinfood

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Barus, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Teljes körü szérum szemre, mely hidratálja és értékes tápanyagokkal látja el a szemkörnyék bőrét, és rugalmassá is teszi azt az arany- és kaviárkivonatnak köszönhetően.

Julus92

2020. január 3.

Éjszakára használtam, ma már teljesen más szemkrémekhez nyúlok, ha egyáltalán szemkrémezek. Eleinte jó volt, tényleg egész jól hidratál, aztán az üveg végére már valahogy túl nehéznek, fullasztónak éreztem a bőrömön, nem éreztem már olyan hidratálónak, úgyhogy vártam, hogy elfogyjon. Nagy változásokat nem hozott a szemkörnyékemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

kivike

2018. augusztus 12.

Most már csak éjszakára használom, mert nagyon elnezehíti a bőröm, és nem csak a szemem környékén. Először azt hittem, hogy az arckrémem miatt izzadok, de aztán rájöttem, hogy ő a ludas. Amúgy szerintem inkább krém ez, nem pedig szérum az állaga miatt. Pont azért rendeltem szérumot, hogy nyárra legyen egy könnyed kis krém, de nem jött be. Sok jó összetevője van, de kevésbé szép elemek is megtalálhatók az INCI-listán. Hatalmas adag, hónapokig elég lesz, főleg úgy, hogy naponta egyszer használom. Télen lehet, hogy jó lenne nappalra is, de addigra valószínűleg elfogy, mert már jó pár hónapja használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

PSophiee

2018. május 10.

Szeretem, reggel és este is használom, bár valóban egy kicsit nehezebb krém.
A korrektort csodásan el lehet dolgozni rajta.
UPDATE: Egyik napról a másikra elkezdte valami irritálni a szemem, nem tudtam mi lehet az, így mindent hanyagoltam a környékről, nem ez volt a gond okozója, de a történet lényege az, hogy ezekben a napokban a nagyon karikás szemem, még rosszabban nézett ki, mint amikor naponta használtam ezt a krémet. Egyszóval szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Szeretem, reggel és este is használom, bár valóban egy kicsit nehezebb krém.
A korrektort csodásan el lehet dolgozni rajta.

juditkaa70

2016. május 11.

Nagyon jó szérum,inkább estére ajánlom,mert,nehezebb állagú. Hidratáló és lifting hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.

wishes

2013. október 2.

Valamelyik ebayes rendelésem mellé jött egy tasakkal ebből is (végre nem a büdös csigás BB...), és jó pár hét eltelt, mire rávettem magam, hogy kinyissam.
Nagyon szokatlan az állaga, amolyan balzsamos-szirupos, a bőr nem is tudja egykönnyen elnyelni, sőt, nekem nagyon hosszasan csillog és ragad tőle a szemkörnyékem, szóval főleg este tudom elképzelni a használatát. A száraz szemkörnyékem viszont tényleg nagyon hatásosan helyreteszi, és azonnal kisimítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Glycereth-26, Sorbitol, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Pentapeptide-4
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Cholesterol eo I eu 0 0

Lásd denaturált alkohol.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.