Tannymax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szoláriumozás előtti krém bronzosítóval. Bronzosító, ápoló aloe vera, bőrbarát melanin az abszolút lélegzetelállító mélybarnulásért, bőrvédő vitaminok. Értékes őszibarackmag olaj és természetes cukornád kivonattal a fergeteges bronzbarna bőrért.

mjenni

2019. április 11.

Esküvő előtt elkezdtem szoliba járni, gondoltam akkor valami krém is kellene. Lett egy kis színem, tökéletesen megfelelt a célnak. A kezemet párszor megfogta az ujjaim között, ha nem töröltem rendesen meg. Ezen kívül nem volt vele gondom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Kandi

2013. április 17.

Kedvenc szolikrémem, nagyon jó az illata, szépen felszívódik, puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Én sokkal szebben barnulok tőle, mint az Australian Gold krémemtől. Az arcbőrömet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

szabbka

2013. február 18.

Csak az arcomra használtam régebben rendszeresen, szépen barnultam tőle, jól hidratált és finom az illata.
Egyébként nem vagyok leégős típus, de az arcomra ilyen szempontból ügyelnem kell, meg am is száraz, úgyhogy a mai napig ezt használom, ha (most már ritkán) elmegyek szolizni.

ancsibancsi, én még 2 évvel ezelőtt egy Solisun-ban vettem, majd 3000-ért :) bár már biztos nem aktuális :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

szpetr

2012. február 18.

Én nagyon szerettem az illatát is, abszolút nem lettem foltos tőle, egyenletes, szép barna színem lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

yoko95

2011. augusztus 25.

Nekem nem bizonyult túl hatásosnak, bár extrafehér bőröm van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Nekem nem bizonyult túl hatásosnak, bár extrafehér bőröm van

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.