KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   2190 Ft és 3890 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Mandulás kéz- és körömápoló krém, ami bársonyosan puhává teszi a kezet.

• Édesmandula-olajjal hidratál
  • Panthenollal védi a körmöket
  • Finom mandulaillattal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

crazy724

2017. szeptember 12.

Imádom az illatát, meglepően hosszantartó, táskabarát darab. Utálom a csomagolását, a kupak kialakítását, sosem tudom passzentosan rácsavarni, rengeteget szoktam vele szenvedni, ráadásul, az első pár használat során pazarló módon bugyog a tubusból a krém. A krém magam eléggé könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. A hidratáló hatására azt tudnám mondani, hogy elmegy, akinek nem szárad ki a keze télen sem, annak bőven elég.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

laszti

2017. június 5.

Nyáron, amikor kevésbé szárad ki a kezem, megfelelő. Télen viszont kevés, felkenés után viszket tőle a kezem, de ez az erős kiszáradástól van..

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

boltkoros

2017. június 1.

Joy napon jutottam hozzá még korábban. Kíváncsi voltam rá, hogy ennyi pénzért mi nyújthat. Hát csalódás számomra, biztosan nem veszem újra. Az illata nekem elfogadható, nem vagyok odáig tőle. Kevésbé jól hidratál, télre az én kezemre nem elég.

boltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Mayasos

2017. április 26.

Imádom a The Body Shopos termékeket, ez az első csalódásom. Már az illata sem tetszik, túlzóan édes-émelyítő számomra. Ez ugyan szubjektív, másoknak bejöhet és én is elnézném neki, ha hatásosságában beválna, de sajnos nem. Nem szívódik fel rendesen, sokáig zsíros-síkos tőle a kezem és nem érzem hidratáltnak a bőrömet tőle. Az ikonikus válogatásban volt, nagy reményeket fűztem hozzá... sajnálom, hogy nem vált be. És erősen túlárazott.

Mayasos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

tothrenata1985

2017. március 31.

Nem hidratál eléggé, szemben a kendermagolajos kézvédőkrémmel. Illata tetszik és gyorsan felszívódik, de az én bőrömhöz kevés.

tothrenata1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Karmilla

2017. február 28.

Nekem abszolút bevált, kezem sokkal puhább tőle a körmeim meg fényesebbek :) Illatát imádom, és hatalmas plusz pont neki hogy a páromnak is tetszik az illata :)

Karmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

DreamyGirl

2017. február 12.

Az illata kellemes, hosszan érezhető. A tubuson van még mit javítani, a csavaros kupak nem az igazi. A körmeimen nem látom a változást, de a kezeim puhábbak lettek. Kicsit nehezen szívódik be.

DreamyGirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Zafír

2017. február 1.

Szeretem a The Body Shop termékeit, de ez a kézkrém nekem egyáltalán nem vált be. Az illata kellemes, talán kicsit túl édes. A tubus egyáltalán nem tetszett, bár tény, hogy az utolsó cseppet is ki lehet belőle nyomni, tehát legalább praktikus. A hatékonysága közepes volt, ha keveset tettem belőle, akkor viszonylag rövid idő alatt beszívta a bőröm, viszont semmilyen hatása nem volt. Ha egy kicsit többet használtam, akkor pedig nem szívódott be. Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg, rendkívül túlzó ár, főleg, hogy számomra nem volt hatékony. Alig vártam, hogy elfogyjon, a végén már a kollégák használták el.

Zafír
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Kisa

2017. január 7.

Már két éve használom ezt a krémet. Rengeteg krémet kipróbáltam már, de egy-két használat után halomra állnak a fürdőben a megkezdett tubusok. Ez az egyetlen krém, ami bevált nekem, mégpedig maximálisan! Az illata nem túlzó, bár, nekem annyira nem jön be. A krémből egy borsónyi bőven elég nekem egy alkalommal. Nagyon "allergiás" vagyok arra, ha zsíros érzetet hagy egy kézkrém, de kb fél perc alatt beszívódik, így rendkívül billentyűzetbarát :)
A tubus először meghökkentő volt, de igen hasznosnak bizonyult, amikor az utolsó utáni adagot is ki tudtam préselni belőle. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. A bőrömnek megnyugvást hoz, a szememnek pedig megelégedettséget, mivel nem azt kell látnom, hogy az egész íróasztalom krémes-ujjlenyomatos! :)

Kisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

lili0229

Korcsoport: < 18
2016. november 29.

Nagyon szeretem az illatát, télre tökéletes.

lili0229
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 29.

Nagyon szeretem az illatát, télre tökéletes.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Palmitate, Myristyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Dicetyl Phosphate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!