KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   2190 Ft és 3890 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Mandulás kéz- és körömápoló krém, ami bársonyosan puhává teszi a kezet.

• Édesmandula-olajjal hidratál
  • Panthenollal védi a körmöket
  • Finom mandulaillattal

100ml The Body Shop Mandulás Kézkrém
Ár: 2700 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Katisza89

2018. november 13.

Nagyon szeretem a TBS termékeket, de messze ez a legrosszabb kezkrem, amit valaha próbáltam. Rettentő zsíros, nem szívódik be, ha elmegyek kezet mosni kb egy óra múlva, akkor a víz hatására újra feloldódik és elkezd csúszni a kezemen. Ennek ellenére azonban ugyanolyan száraz marad a kezem tőle. Szerencsére ajándékba kaptam, mert erre sajnálnék minden egyes forintot.

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. október 14.

Szinte majdnem tökéletes nekem és az az egy aprócska hibája is a fura mellékillata. Nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan milyen, de én alapból odavagyok a mandula illatáért, ez viszont elsőre szokatlan volt mert nem az a tiszta marcipán amit én szeretek. Mintha még keveredne valami mással is.. De ettől eltekintve minden klappol, a nagyobb kiszerelést vettem meg és a hidratáló hatásával teljesen megvagyok elégedve. Szerencsére nekem még nincsen rossz tapasztalatom a márkával, én pl az "Októberi kedvencek" keretén belül szereztem be, 20% kedvezménnyel.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 14.

jul100

2018. június 20.

Haragszom ugyan kicsit a Body Shopra, sokat kamuznak annak érdekében, hogy szép pénzeket kérhessenek el a kis termékeikért (bár talán csak nálunk ennyire drága), de míg ott dolgoztam, sok terméket kipróbáltam, és egyértelműen ez volt a kedvencem. Nem kifejezetten száraz a kezem, de soha semmitől nem volt még ilyen puha. Én a mandulaillatot is nagyon szeretem, szóval elhoztam egy 100 milliset, azóta is (egy éve) kb félig van, nagyon kevés kell belőle, különben túl zsíros.

jul100
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

detti23

2018. február 12.

Közepesnek értékelném. Pozitívum, hogy az én normál állapotú kezeimet jól hidratálja (száraz kezekre már lehet viszont tényleg kevés). A körmeimnek eszméletlen jót tesz, sokkal erősebbek és szebbek a használata után. Negatívum, hogy az illata nekem meglehetősen erős, tolakodó, illetve az ára. Mivel a jelenlegit ajándékba kaptam, ezért nagy örömmel használom el, de újra nem venném, mert ahhoz azért túl drága és annyit nem tud sajnos.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Panda90

2018. január 11.

Számomra ez egy átlagos termék, semmi extrát nem nyújt. Ár-érték arányban nem éri meg megvenni szerintem.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Yavanna

2017. december 13.

2-3 hete kezdett el a kezem iszonyatosan kiszáradni, eddig még ilyet egyik télen sem tapasztaltam és a legegyszerűbb kézkrém is elég volt ebben az időszakban. Most azonban kénytelen voltam valami jobbat keresni. Gyakran kapunk innen-onnan kézkrémeket, így volt miből válogatni a szekrényben, egy-egy sikertelen Dove és Avon kísérlet után esett a választásom erre, mivel Body Shop, gondoltam rossz nem lehet. Én a mandula illatért nem vagyok oda (ezért nem ez volt az első választásom) és tényleg elég erős, nekem kissé kellemetlen, de legalább hamar elmúlik. Reggel indulás előtt kentem fel a kezemre, nagyon jó állaga van és nagyon hamar beszívódik, viszont sajnos mire megérkeztem a munkahelyemre (kb 20 perc múlva) már ugyanolyan repedezett volt a bőröm, úgyhogy nem sokra mentem vele. Ezek után már kezdek kicsit tanácstalanná válni... :/

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

crazy724

2017. szeptember 12.

Imádom az illatát, meglepően hosszantartó, táskabarát darab. Utálom a csomagolását, a kupak kialakítását, sosem tudom passzentosan rácsavarni, rengeteget szoktam vele szenvedni, ráadásul, az első pár használat során pazarló módon bugyog a tubusból a krém. A krém magam eléggé könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. A hidratáló hatására azt tudnám mondani, hogy elmegy, akinek nem szárad ki a keze télen sem, annak bőven elég.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

laszti

2017. június 5.

Nyáron, amikor kevésbé szárad ki a kezem, megfelelő. Télen viszont kevés, felkenés után viszket tőle a kezem, de ez az erős kiszáradástól van..

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

boltkoros

2017. június 1.

Joy napon jutottam hozzá még korábban. Kíváncsi voltam rá, hogy ennyi pénzért mi nyújthat. Hát csalódás számomra, biztosan nem veszem újra. Az illata nekem elfogadható, nem vagyok odáig tőle. Kevésbé jól hidratál, télre az én kezemre nem elég.

boltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Mayasos

2017. április 26.

Imádom a The Body Shopos termékeket, ez az első csalódásom. Már az illata sem tetszik, túlzóan édes-émelyítő számomra. Ez ugyan szubjektív, másoknak bejöhet és én is elnézném neki, ha hatásosságában beválna, de sajnos nem. Nem szívódik fel rendesen, sokáig zsíros-síkos tőle a kezem és nem érzem hidratáltnak a bőrömet tőle. Az ikonikus válogatásban volt, nagy reményeket fűztem hozzá... sajnálom, hogy nem vált be. És erősen túlárazott.

Mayasos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Palmitate, Myristyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Dicetyl Phosphate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!