The Body Shop

Ár:   4.990.-   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2015. április 14.

Ár:   4.990.-
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Egzotikus maracuja illatú testvaj, mely egyszerre kényezteti érzékeidet és táplálja a bőröd.

roseanne

2019. január 1.

A maracuja a kedvenc illatom, persze, hogy megvettem ezt a krémet! :) Illata mesés, állaga sűrű, hagy egy réteget a bőrön, nem szívódik be teljesen. Ezt a részét nem kedveltem a krémnek, de mivel testvaj, ezt el kell fogadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

gothy

2018. augusztus 25.

Egyetlen egyszer vásároltam belőle. Az illata nagyon tetszett, de az állagát nem szerettem. Nehezen szívódott be, zsíros érzést hagyott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Nagyon szeretem a maracuja-illatot, de ez picikét művi és nehéz. Plusz nekem nehezebben is szívódott be, mint a márka többi darabja. Bár esténként használtam, ûgyhogy ez nem volt akkora gond. Csak az alvós gönceim voltak non-stop fullasztóan maracuja-illatúak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Milkykee

2017. május 31.

Csodás az illata, remekül hidratál, bár nyárra kicsit nehéznek éreztem a textúráját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Csodacsibe420

2017. március 20.

Az illatát nagyon szeretem, és teszi a dolgát. Hamar beszívódik, és utána sokáig pihe-puha a bőröm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Villango

2017. január 20.

Isssssteni illata van,hatasa a szokasos testvajas, hidratal es hosszan tartja az illatát. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Kellemes, gyümölcsös illat. Egy TBS testvaj sem okozott csalódást, így ez sem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Lencseee

2016. május 10.

Nyáron nagyon szeretem magamon az illatát! A mojito illatával szorosan küzd a "kedvenc nyári TBS BB illa" tkategóriában...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

gemzit

2016. február 21.

Finom illat, megfelelő hidratálás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Finom illat, megfelelő hidratálás! :)

nemethdorcy

2015. november 7.

Az első TBS testvajam, imádom az illatát és lelkesen használom. Krémes sűrű állaga van, hamar beszívódik és sokáig érzem a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.