Yves Rocher

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Szójaolajból nyert omega 3 6 9 és karité vajban gazdag testápoló, mely pótolja bőrében a tápláló és újjáépítő lipidek hiányát és 24 órán át védi a kiszáradástól. Bőre rugalmas és sima lesz. Fő növényi  összetevő olajok: olíva, napraforgó, szója, csipkerózsa, szőlő, pálma, dió, mogyoró, makadámdió, jojoba, argan, sárgabarack, mangó, karité vaj.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo PEG-2 Stearate eu Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Ethylhexyl Cocoate eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Butylene Glycol h 1 0Alcohol Denat. al Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propylene Glycol h Lecithin eo I eu Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Dimethicone eo I szil 1 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Acacia Senegal Gum i MangiferinHelianthus Annuus Seed Oil eo Parfum / Fragrance i Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Methylparaben ta I par 0 0Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Xanthan Gum ti I eu Ethyl Linoleate eo I i Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil i Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Sorbic Acid ta Tocopherol a I v 2 2Retinyl Palmitate a I v 2 2Prunus Persica (Peach) Kernel Oil Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Pistacia Vera (Pistachio Nut) Seed Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Oryza Sativa (Rice) Germ Oil Mangifera Indica (Mango) Seed Oil Juglans Regia (Persian Walnut) Oil Gossypium Oil eoEthylparaben ta I par Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil Allantoin gy 0 0Propylparaben ta I par 0 0Rosa Moschata (Musk Rose) Oil eo Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Gevuina Avellana Oil Carapa Guaianensis Seed Oil Camelina Sativa Seed Oil BHT a I ta Argania Spinosa Oil eo Anacardium Occidentale (Cashew) Seed Oil Tetrasodium EDTA Sodium Hydroxide

Yves Rocher Riche Creme Intenzív Regeneráló Testápoló Krém
Ár: 3000 Ft , Eladó: kolibri2777
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

juditkaa70

2017. február 26.

Alapjában véve nem igazán vagyok oda az Yves Rocher márkáért,de vannak jól bevált termékei,amiket nagyon kedvelek. Az YVES ROCHER RICHE CREME NÖVÉNYI OMEGA 3 6 9 INTENZÍV TESTÁPOLÓ KRÉM is közéjük tartozik. A bőrőm közel sem száraz,de annyira magával ragad az illata,hogy több alkalommal is megvásároltam már. Mivel nem száraz a bőrőm,én annak tudom be a nehezebb beszívódását. Ettől eltekintve nálam 5 csillag. Kellemes,hosszantartó illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

betrayers

2016. január 25.

Akciosan vettem es meg igy is nagyon draganak tartom... de amit a hasznalataval kaptam az leirhatatlanul jo erzes! Nagyon erzekeny a borom, mar tobb borgyogyasznal is jartam, akik nem tudtak "eltuntetni" a hamlo, piros, ego, szaraz foltokat a karomrol (eddig minden krem utan rosszabbodott a helyzet), ezert nagyon feltem a krem kiprobalasatol. Az elso hasznalat utan azonnal szebb lett a borom. Rendszeres hasznalat mellett (naponta-2naponta tusolas utan) 2het utan eltuntette a problemamat, amivel evek ota kuzdottem!! Nagyon szeretem az illatat, az osszetevoit es az allagat is, bajom csak a borsos araval van es azzal, hogy kicsit sokaig tart mig teljesen felszivodik . Emiatt adok neki 4csillagot.

10perccel kesobb visszajottem es adtam neki meg egy csillagot, mert buntudatom volt, hogy lepontoztam egy ilyen jo termeket, de akkor is faj kiadni ennyit erte.. bar inkabb ezert, mint egy olyanert, ami semmire sem jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

astarta

2015. december 30.

Csillagos ötös. Illata szuper, imádom a széria illatát, picit olajos, így nagyon jól hidratál. Nagy kedvenc. Nem olcsó, de mikor akció van, akkor begyüjtök belöle mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Munyi

2015. november 22.

Nekem sajnos nehezen szívódott be, csillogó, olajos felületet képez a bőrön, habár könnyű, folyósabb állaga miatt azt hittem, a sivatag-száraz bőröm pillanatok alatt beissza, de nem így történt. Ennek ellenére szerettem, praktikus volt a használata, és valóban puhította a bőrömet, de nem veszem újra. Pontos árára nem emlékszem, de elég drága volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

szeliger

2014. május 24.

Egy nagyon jól sikerült testápoló, csuda finom illattal és tápláló olajokkal. Praktikus, kézreálló kiszerelés, tetszetős csomagolás. Könnyen beszívódik, szereti a bőröm, jól hidratál és nem ragacsos. Sajnálom, hogy parabeneket is tartalmaz, csak ezért nem kaphat öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ethylhexyl Cocoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Olea Europaea (Olive) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Ethyl Linoleate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Gossypium Oil, Rosa Moschata (Musk Rose) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinosa Oil
Emulgeálószerek: PEG-2 Stearate, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Ceteareth-20, Zea Mays (Corn) Oil, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Parfum / Fragrance, Ethyl Linoleate, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Ethylparaben, Propylparaben, BHT

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.