Yves Saint Laurent

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 30.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzíven hidratálja a bőrt valamint SPF 25 fényvédelemmel látja el. Könnyű formulája elrejti az apróbb hibákat, miközben azonnal friss és sugárzóan szép bőrképet biztosít.

Drci

2017. július 23.

Évek óta kerestem a bőrszínemhez passzoló BB krémet, egészen eddig sikertelenül. De végre megtaláltam a lehető legvilágosabbat, ami ennek a terméknek a Light verziója. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrömbe és nagyon kellemes illata van. Nem tömíti el a pórusaimat, nincs maszkhatás sem, nem viseli meg az érzékeny bőrömet. Remek a fedése, a piros foltokat, a szem alatti karikákat és a pici pattanásokat is eltakarja. Emelett pedig fényvédő faktora is van. Nekem nagyon bevált! Ár-érték arányban szerintem megfelelő, mert nagyon sokáig elég, mivel egy pici is bőven elegendő az egész arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

deezsina

2017. június 18.

Én nem primerként hanem BB krémként, önmagában szerettem volna használni, nálam nem működött. A világosabb árnyalatot szereztem be, de az annyira extrémen világos volt, hogy nagyon határeset volt a használata, szörnyen sápadt látványt eredményezett, pedig amúgy is eléggé fehér vagyok. Az egésznek eléggé barátságtalan eredménye lett, emellett számomra szokatlan volt a sok csillám is. A bőrhibákat nálam inkább látványosabbá tette, megült a problémás helyeken, szóval tökéletesen leradírozott, pattanások nélküli bőrön lehet hogy működik, de számomra ez nem egy jó termék. Szerencsére olcsón jutottam hozzá, így nem fáj nagyon a szívem, de eszembe sem jutna újravenni. Még van belőle egy nagyon kevés, higlighternek lehet hogy megpróbálom elhasználni, de az is lehet hogy kidobom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Nooora

2017. február 16.

Végre megtaláltam tökéletes primert! Ugyan BB krémként fut, de a Clear árnyalatú változata - amit én használok - leginkább szürkés-bézs színű, felkenve pedig mintha semmi nem lenne a bőrön, ezért tökéletes sminkalap!
Régóta keresek magas fényvédő faktoros, de szinte láthatatlan primert, ami fölé még ugye jön az alapozó és a púder, tehát könnyűnek és láthatatlannak kell lennie. Ez a krém erre tényleg tökéletes, ráadásul kellemes az illata, engem leginkább a Nivea testápolókra emlékeztet.
És 25-ös fényvédő faktor van benne, ami igencsak magas a sminkszerekben szokásos 10-15-ös (max. 20-as) faktorhoz képest.
Szóval szerintem szuper termék, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

Szóval szerintem szuper termék, érdemes kipróbálni!

Karminca

2015. szeptember 22.

Igazabol nekem borzalmas borom van, van hogy az orrom korul annyira kipirosodik es hamlik neheny kremtol hogy elkepeszto. Ez a BB krem nekem jonak bizonyult, nem szaritott ki de nem is tocsog a zsirtol, bar zsiros borueknek abszolut semmikepp sem ajanlom, mivel picit surubb krem. Nem kell belole sok, mivel elegge kremes, es ha tul sokat kensz magadra foltos maradhat (mondjuk az enyem talan kicsit sotetebb mint a fejem mert azt hittem lebarnulok addig amig hasznalom), de ez tulajdonkeppen jo mert nem kell belole sok. A fedese is rendben van, nem maszkszeru, nem ul bele a porusaimba. Nem teljesen matt de ha nem zsiros a borod akkor rendben van. Kis puder fixalasnak es nekem megfelel a nem szep boromre. Talan egy kicsit erezni hogy rajta van a fejemen, de gondolom ez normalis, viszont nem olyan nehezkes mint egy alapozo, ami jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.