IT Cosmetics

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: orsolya72121, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Ár:   $38

Magasan pigmentált CC krém, amely nem ül bele a finom ráncokba. Természetes ragyogást biztosít. SPF 50-et tartalmaz. Nagyon sok hatékony vitaminnal és olajjal táplálja a bőrt. Segít megelőzni a bőröregedést. Parabénmentes.

Water / Aqua Snail Secretion Filtrate Titanium Dioxide f 0 0Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Zinc Oxide f 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Butyloctyl Salicylate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Magnesium Sulfate Polyglyceryl-4 Isostearate eu Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Hexyl Laurate eo Stearic Acid eo I eu 2 0Calcium Stearate sz Caprylyl Glycol eo I h Triethoxycaprylylsilane szil Ethylhexylglycerin Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Phenoxyethanol ta Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil 1,2-Hexanediol ta Disodium EDTA Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Niacinamide v Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil Cholesterol eo I eu 0 0Anthemis Nobilis Flower Water Lactobacillus/Honeysuckle Flower/Licorice Root/Morus Alba Root/Pueraria Lobata RootSchizandra Chinensis Fruit/ Scutellaria Baicalensis Root/Sophora Japonica Flower Extract Ferment FiltratePerfluorohexane Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Glycerin h 0 0Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Chrysanthemum Indicum Flower ExtractPueraria Lobata Root Extract Perfluorodecalin Morus Alba Fruit ExtractMagnolia Kobus Bark Extract Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract eo Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractCinnamomum Cassia Bark Extract Artemisia Princeps Leaf Extract Pentafluoropropane ta Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Steareth-20 ti I eu 2 1Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Colloidal Oatmeal h I gy Hydrolyzed Silk h Citric Acid kh Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy N-Hydroxysuccinimide Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Caprylhydroxamic AcidTocopherol a I v 2 2Thiamine Hydrochloride Riboflavin sz Retinyl Palmitate a I v 2 2Vitamin B3 Palmitoyl Oligopeptide pep Niacin v Folic Acid v Chrysin Carnitine HCL hBiotin v Ascorbic Acid a I v Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Chlorhexidine Digluconate ta Iron Oxides sz 0 0CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+ (Medium Tan)
Ár: 10.000 Ft , Eladó: Meszticke
Állapot: 2x próbált (1-1 pumpa), Helyszín: Budapest 12.ker, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta (szállítást a vevő állja)
IT Cosmetics CC+ Illumination Cream With SPF50+, Fair Light árnyalat
Ár: 6500Ft , Eladó: mimicike
Állapot: 3xpróbált, Cult Beautyról rendelt, Helyszín: Szombathely, fizetés: --
Veronika8614

2019. december 4.

Egyetertek az elottem szolokkal, rajtam is nehez, ul a borom tetejen, belemegy a rancokba, fullaszto erzes, es ennek a tetejeben engem meg nagyon szarit is. Szerencsere kis kiszerelesben vettem meg, keverve kremmekkel probalom elhasznalni, reggel meg egesz szep, de par ora mulva elkezd az arcomon darabosodni.
Az anti aging hatasthoz nem tudok mit hozzafuzni, csak annyit, hogy nehez elkepzelni ugy, hogy ennyire szarit.
Ket csillag csak azert, mert keverve hasznalhato, messzirol egesz szep a fedes miatt, kozelrol viszont ronda, de hasznaltam mar ennel rosszabbat is.
Ha mondjuk az EL Duble Wearhez akarnam hasonlitani, annal egy fokkal azert kevesbe szarit, azt nem is tudom hasznalni, mar ha tervezem , hogy mosolyogni fogok vagy ilyesmik XD
Meg annyi a vegere, nekem az is nagy csalodas volt, hogy amikor megkaptam, akkor lattam a dobazan, hogy a fenyvedo benne nano reszecskes, amit en nem szeretnek hasznalni, se itt, se az oldalon ahol vettem nem volt ez feltuntetve, jo tudom, hogy ami itt van, az nem hivatalos, de mas oldalakon, ahol aruljak, ott sincs ez jelezve sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

PIppa88

2019. november 14.

Zsíros bőrűek a matt változatot próbálják ki, ez sem rossz, de száraz vagy normál bőrre.
Szép fedés, nagy fenyvedelem, bár picit beül a ráncokba sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Szép fedés, nagy fenyvedelem, bár picit beül a ráncokba sajnos.

murczinodett

2019. október 8.

hát nem vagyok elájulva tőle egyáltalán. sztem nagyon sok, olyan tömörnek érzem, pedig nem vagyok egy alapozó sznob egyáltalán és szeretem a teljes fedést is, de ez vhogy olyan fura, fullasztó, nem is tudom elmondani jól, hogy mi a baj vele. kicsit olyan mintha ülne a bőrömön és nem pedig eggyé válik vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Lolychan

2019. szeptember 15.

Remek a fedése, a ráncokba nem ül bele. A leírással nem igazán értek egyet, zsíros bőrre túl tömör az állaga, túl sok. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

pulcsis

2019. augusztus 7.

Nagy szerelemkent indult, mivel a 50+ fenyvedo kilora megvett es CC kremhez kepest siman egy alapozo fedest biztosit. Annyit tennek hozza, hogy a finishe kicsit drogerias es nappalra kicsit munek tunik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

mikkamakka75

2019. július 24.

Legjobb CC krém! Jó a fedése, mégsem maszkos, nem ül a vonalakba, nem szàrít, de nem is fényesedik ki mèg közel 40 fokban sem, a tartóssàga meg vetekszik sok high end alapozóével. Medium àrnyalatot vettem kis kiszerelésben kipróbàlni... akinek nem sàrgàsba hajló olivàs a bőre, szerintem ne ezt vàlassza, mert úgy fog kinézni, mint egy màjbeteg 😂 Az én nyàri színemhez viszont tökéletes, még úgy is, hogy kicsit oxidàlódik. A cca. 10 alapozó/CC/BB közül, amit idén vettem, eddig ez a kedvenc..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Lencseee

2019. május 25.

Wow es WOW! Ez egy cc krem?:-O Mit ne mondjak, sok alapozomat (szinte mindegyiket!) veri a fedest illetoen. Nem ul be sehova a nap vegere, tokeletesen fed...nagyon-nagy kedvenc lett, jogos a felhajtas korulotte, mert cc fronton ez tobbet nyujt a kategoriajaban (ertem ezt nem drogerias, hanem highend vonalra). Uj sztar szuletett nalam🤩🤩🤩🤩🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

bee1

2018. december 2.

Nyár vége óta használom a problémás bőrömre. Tényleg nagyon szép fedése van, korrektor használatával nekem tökéletesen megfelel. Lehet rétegezni is, bár szerintem hétköznapokra bőven elég az egy réteg belőle.
Egy jó primert azonban én mindenképpen ajánlanék mellé, hogy tényleg egész nap fent maradjon az arcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Asianlover

2018. szeptember 1.

update: Sajnos ez a krém is ilyen apró göböket okoz a homlokomon pár használat után :( Viszont, amit dekoltázs védelemben alakít, az lenyűgöző! Ez volt a nyári dekoltázs-fényvédőm, és nagyon imádtam!

Ez egy nagyon jó minőségű, tényleg csodásan hidratáló fényvédős alapozó. Igen, simán lehetne alapozó a neve, a fedése erős közepes. Nem fényesít, egész nap tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Kb. két hete használom és eddig nagyon tetszik. Imádom az illatát, kényelmes és sokáig tart a bőrömön. Nem irritál és szépen is fed. Közepes fedése ellenére a legtöbb bőrhibám (pirosság) elrejti és a legjobb benne, hogy valamennyire építhető is, a nagyobb fedés érdekében. Remélem, továbbra is jóban lesznek a bőrömmel és végre kimondhatom majd, hogy megvan az igazim. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Colloidal Oatmeal, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Colloidal Oatmeal, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Carnitine HCL
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacin, Folic Acid, Biotin, Ascorbic Acid

Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Aluminum Hydroxide, Hexyl Laurate, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cholesterol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Cholesterol, Steareth-20
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Steareth-20
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Calcium Stearate, Riboflavin, Iron Oxides, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Pentafluoropropane, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chlorhexidine Digluconate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.