IT Cosmetics

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsolya72121, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. november 30.

Ár:   $38
Lelőhely:   online, Douglas

Magasan pigmentált CC krém, amely nem ül bele a finom ráncokba. Természetes ragyogást biztosít. SPF 50-et tartalmaz. Nagyon sok hatékony vitaminnal és olajjal táplálja a bőrt. Segít megelőzni a bőröregedést. Parabénmentes.

Water / Aqua Snail Secretion Filtrate Titanium Dioxide f 0 0Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Zinc Oxide f 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Butyloctyl Salicylate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Magnesium Sulfate Polyglyceryl-4 Isostearate eu Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Hexyl Laurate eo Stearic Acid eo I eu 2 0Calcium Stearate sz Caprylyl Glycol eo I h Triethoxycaprylylsilane szil Ethylhexylglycerin Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Phenoxyethanol ta Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil 1,2-Hexanediol ta Disodium EDTA Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Niacinamide h I v Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil Cholesterol eo I eu 0 0Anthemis Nobilis Flower Water Lactobacillus/Honeysuckle Flower/Licorice Root/Morus Alba Root/Pueraria Lobata RootSchizandra Chinensis Fruit/ Scutellaria Baicalensis Root/Sophora Japonica Flower Extract Ferment FiltratePerfluorohexane Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Glycerin h 0 0Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Chrysanthemum Indicum Flower ExtractPueraria Lobata Root Extract Perfluorodecalin Morus Alba Fruit ExtractMagnolia Kobus Bark Extract Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract eo Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractCinnamomum Cassia Bark Extract Artemisia Princeps Leaf Extract Pentafluoropropane ta Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Steareth-20 ti I eu 2 1Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Colloidal Oatmeal h I gy Hydrolyzed Silk h Citric Acid kh Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy N-Hydroxysuccinimide Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Caprylhydroxamic AcidTocopherol a I v 2 2Thiamine Hydrochloride Riboflavin sz Retinyl Palmitate a I v 2 2Vitamin B3 Palmitoyl Oligopeptide pep Niacin v Folic Acid v Chrysin Carnitine HCL hBiotin v Ascorbic Acid a I v Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Chlorhexidine Digluconate ta Iron Oxides sz 0 0CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

KERESEM! IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Sziszi1973
Állapot: fair árnyalat, Helyszín: mindegy, fizetés: megegyezés szerint
Ár: 4000 j szallitas , Eladó: Currypie
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen a belvarosban, elore utalas utan posta vagy foxpost

Trixi

Korcsoport: >54
2021. április 22.

Sokáig visszatartott a krém kipróbálásától az extra hosszú összetevőlista és a rengeteg citrusos olaj, amelyek nem barátai az érzékeny bőrömnek. Persze közben olvasgattam a véleményeket, a matt változatot ki is próbáltam, tetszett is, viszont mostanában már inkább a bőrfényt kiemelő termékek felé fordulok, így aztán egy akció keretében, a hozzá ajánlott kabuki ecsettel együtt hozzájutottam az alapverzióhoz light árnyalatban. Az árnyalat, mivel bőrfényű, hamarabb oxidálódik, inkább a nyári színemhez passzol, picit sötétebb, mint a jelenlegi arcszínem, de nem baj, egészségesebb színű leszek tőle. A krémnek van egy, kezdetben erős, gyógynövényes illata, szerencsére hamar elillan. Irritációt nem okozott. Számomra a legenyhébb, természetes fedés a preferált, mivel csak a bőröm pirosas színét szeretem kiegyenlíteni, nem kedvelem az erősebb fedést. Ezt az enyhe fedést a kabuki ecsettel tudom leginkább elérni, úgyhogy nagy találmány, hogy kitként ezt az ecsetet adták hozzá. Annyira hidratál, hogy alap hidratáló krémet nem is használok előtte, csak egy kis tonikot vagy esszenciát, esetleg szérumot. Nem ül be a ráncokba, pórusokba, idősödő bőrre kimondottan ajánlom, márcsak a bőrfénye miatt is. Valamennyire anti-aging hatása is van, mert még a lemosása után is feszesebbnek, teltebbnek érzem a bőröm. A hidratáló hatás pedig egészen a lemosásig tart. Egy borsónyi elegendő az egész arcomra, szerencsére jól adagolható. Alapvetően szuper terméknek tartom, érzékenyebb bőrűek mindenképp teszteljék vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 22.

Blenheim

2021. február 21.

Fair arnyalatban volt meg, egyszer probalkoztam feltenni. Kis mennyiseg is vakolatnak hatott az arcomon, a masik pedig hogy rettento sárga volt rajtam 😅 ha ez segit valakinek, mac nc-nw10 arnyalatu a borom. Kissé szárított is sajnos.
Így meg kellett valnom tole 😢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 21.

Így meg kellett valnom tole 😢

laanyka

2021. február 1.

Nincs problémás bőröm, így szerencsére kicsit szabadabban tudok válogatni az alapozók között. Szeretem a brutál fedést, de nem mindig. Hétköznapokon nincs rá szükségem. Mivel a bőröm egyetlen hibája, h néhol pirosodásra hajlamos, ezért nekem a CC krém az ideális megoldás, ha nincs szükség az erős fedésre. Ez a termék nagyon szépen végzi a dolgát, bár nekem egy CC krémhez képest picit erős a fedése, de nem vészes. Eddig abszolút tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Ingi

2021. január 30.

Kicsit dilemmában vagyok ezzel a krémmel. A fedése nagyon jó, a színe is passzol (fair), eloszlatni is könnyű. Akár csak ujjal is. Arra vigyázni kell, hogy egészen kevés is elég belőle, túl nagy mennyiségnél kezelhetetlenebb lesz (hm, mondjuk ez sok mindenre igaz :D). Ami még érdekes, higy citromos süti illata van :D
Kissé sűrűbb, nehezebb, mint a többi hasonló krémem. Azt viszont nem szeretem, hogy amikor felkenem, olyan zsíros hatása van, és egyáltalán nem mattít :/ A kombinált bőrömnek ez annyira nem nyerő. Abszolút kötelező a púder fölé. Az ára sem valami baráti...szerencsére csak egy travel sizet vettem 10 euróért, és most már tudom, hogy nem veszek nagy kiszerelést. Szóval nem rossz, de nem is holy grail.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

diana75

2021. január 25.

Mióta megvan csak ezt a terméket használom alapozáshoz. Szépen fed, nem maszkhatású. Viszont nem lett a kedvencem, mert egész napi viselés során kissé kopik, amit az ára miatt nem igazán tudok megbocsátani, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

picitina

2020. október 27.

Az összetevői szépek (bár rengeteg van belőle), és sok youtube videót megnéztem róla mire oda kerültem, hogy megvegyem...de mégse szeretem annyira, mint amennyire szeretném szeretni. A fő gond ott kezdődik, hogy a szín választék tré, itthon nem lehet kipróbálni, azaz ha biztosra akar menni az ember, legalább 2 színt kell rendelnie belőle. Mivel itthon nem kapható, az ára is drága. Nekem még az extrém száraz bőrömet is bezsírosítja, amit nem tudom hogyan csinál. A fedése meg hagyjuk is, amikor felkenem csillog a fejem és maszkos, de a pattanásokat nem fedi be, pár óra után kicsit természetesebb lesz, de azzal a lendülettel le is kopik az emberről.
A zsírosító hatása miatt szerintem több gyulladt pattanásom lett, de az is lehet, hogy a többi termékkel amit használok nem kompatibilis. Az itthon kapható Bonjour 123 Perfect CC Cream sokkal használhatóbb és olcsóbb ennél a terméknél.
Biztos vagyok benne, hogy jó termék, sok embernek tökéletes választás, de pattanásos bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Nashuaaa

2020. szeptember 1.

Annyira szereti mindenki, hogy sokáig próbálkoztam vele, mert annyira nem értettem, akkor nekem hogy lehet ennyire rossz. 2 árnyalatban szereztem be ezt, egyben pedig a zsíros bőrre való társát. Mind eladással végződött. Szerintem BB/CC ilyen rosszul még nem állt rajtam. Egyrészt nekem valahogy mégis maszkszerű volt a hatása egy idő után, nem olvadt bele a bőrömbe,vastag az állaga. A színei kicsit sem kedveznek a sárgás/olívás bőrömnek, a pórusaimat döbbenetesen kiemeli, az izzadság vagy bármilyen víz, ami rákerül (pl esőcsepp) meg konkrétan csepp formában ül a felszínén, annyira taszítja a vizet (ilyet még sose láttam BB/CC vonalon, a kezemen ahová swatcholtam pöttyökben ült meg rajta a víz, mikor először simán próbáltam lemosni :D ). Beleült olyanokba is, amikről nem is tudtam, hogy vannak és összességében kicsit sem nézett ki jól az én bőrömön. Úgyhogy el kellett fogadnom, hogy bármennyire is imádom a BB/CC/színezett hidratálókat, ezt márpedig én nem tudom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Petra2424

2020. július 7.

Tavaly találtam rá Malajziában egy Sephora-ban, ott ajánlották, hogy ez az egyik legmenőbb CC krém, és hát.. azóta is imádom!
Angliából szoktam rendelni, nagyon természetesen a szín, nagyon jól fed és tartós, egyetlen gond, hogy néha nagyon fénylik nekem önmagában, de ha alatta mattító fényvédőt használok, akkor szuper jó. A matt változatát is ajánlom egyébként, nekem ugyanaz a szín van mindkettőből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

DorothyHK

2020. május 25.

Életem első CC kréme amelyet sikerült nagyon megkedvelni. Fair árnyalat tulajdonosa vagyok és azt kell hogy mondjam, hogy sosem gondoltam volna hogy egy CC krém is tud ilyen szép fedést biztosítani. Az állaga nem folyós vagy olajos, inkább krémszerűnek mondható. Tényleg egy nagyon szép természetesnek tűnő réteget képez az arcon, amely ragyogó hatást kelt. Ennek értelmében, nem ajánlanám azoknak akik a matt hatás rajongói. Amennyiben száraz a bőröd, mindenképpen ajánlatos alá egy hidratáló primer használata is, mivel az én tapasztalataim alapján sokszor kiemeli a száraz területeket. Számomra ennek ellenére is nagyon szerethető termék és alig várom hogy kipróbálhassam a matt tesóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Louisa

2020. április 29.

Nagy várakozással álltam ehhez a CC krémhez. Kecsegtető, hogy táplálja a bőrt, védi a káros sugárzásoktól és még színezett is. Árban nekem határeset, de mivel legalább 2 terméket vált ki a rutinomban, így alig vártam, hogy egy külföldi utam során végre beszerezhessem.
Két utazó méretet választottam, hogy kikeverhessem a szezonhoz aktuális színemet. Nem zavar ez az egyedi citromos illata, bár teljesen felesleges. Valóban sűrű krémecske, erős közepes fedéssel, vizes beauty blenderrel a legszebb a végeredmény. A felületi szárazságokat sajnos nagyon kiemeli az arcomon.
Tetszik, de ebben az árkategóriában nekem a verhetetlen fényvédős krém a Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense. Hozzáteszem annak nincs fedése a problémás bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Colloidal Oatmeal, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Niacinamide, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Colloidal Oatmeal, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Carnitine HCL
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacin, Folic Acid, Biotin, Ascorbic Acid

Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Aluminum Hydroxide, Hexyl Laurate, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cholesterol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Cholesterol, Steareth-20
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Steareth-20
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Calcium Stearate, Riboflavin, Iron Oxides, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Pentafluoropropane, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chlorhexidine Digluconate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Szójababcsíra kivonat a szójabab fiatal hajtásaiból. Emolliens, bőrkondicionáló hatású összetevő. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.