Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Lotheg, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Bőrtápláló anyagokkal ellátott, szépen fedő könnyed alapozó.16 színárnyalatban.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csokissex

2014. május 22.

Valószínű nem megfelelőt választottak ki a bőrömhöz (?), de nekem egyáltalán nem jött be. Én nem látom, hogy annyira jó lenne a takarása és a bőrömet sem úgy szépítette, mint ahogy vártam. Ugyan olyan alapozó, mint a többi drogériás, csak ezért több pénzt kérnek el, mert ott nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 22.

ancsa73

2013. február 5.

1 hónapja vettem webáruházból,nehezen döntöttem a színben,így kicsit világosabbat vettem de mivel elég híg tökéletesen keveredik egy régebbi túlsötét alapozómmal.és imádom,könnyű felvinni kézzel szoktam..,nincs maszkhatás,de ezért nem is olyan tartós így délután újra felviszem ha estére készülök valahová megéri mert szép a bőr tőle,és nem üt ki egyáltalán!
Pedig nekem vannak,pattanásim,aknéim és vörös pontjaim is bőven egy két apró hegem is.
Aki tökéletes fedést akar válassza s tégelyes ULTRA FUNDITION-t˘. Vettem ilyet is,de nekem ez csak éjszakára jó,szerintem túl vaskos,bár csodaszép a bőröd tőle,csak ne ülj lámpa alá és hát napfényben meg nagyon maszkos.De ez az üveges a legtökéletesebb amit eddig használtam,pedig volt már 15ezer forintos alapozóm is,meg se közelítette ez kb 4-5ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 5.

dabones

2012. december 3.

Végre egy alapozó, ami TÖ-KÉ-LE-TE-SEN passzol a bőrszínemhez! Mondjuk ez nagy mértékben köszönhető az Ó utcai bolt eladóinak. Profik, segítőkészek, türelmesek (és ragaszkodnak hozzá, hogy kinti fényben is ellenőrizve legyen az árnyalat). Rég jöttem ki már boltból fülig érő mosollyal.

Pár óra múlva anyám őszintén rácsodálkozott (holott együtt vásároltuk, és látta, ahogy rám applikálják), hogy mennyire jól nézek ki, mintha nem is lenne az arcomon semmi. Pedig ott volt az ;)

Az alapozó valóban nem erős fedésű, a komolyabb bőrhibákat szerintem nem fedi el, de a pirosságot abszolút eltünteti. Nem szárít, nem zsírosít, könnyű vele dolgozni és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Sparklepony

2012. október 11.

Kb 2 éve használtam és nagyon akartam szeretni, mert alapvetően jók a Kryolan termékek és boldog voltam, hogy végre találtam az én vízihulla bőrszínemhez passzoló alapozót. Az illata elég jó, illetve maga az alapozó sem rossz, nem szárít vagy irritál, de rettenetesen híg, a fedése nagyon minimális és felvitelkor akármennyit dolgoztam vele, mindig kicsit csíkos maradt. Elvileg a Dermacolor termékcsalád a komolyabb bőrhibákkal küzdő nőknek készült, így a DC Light-tól is azt vártam, hogy az átlagosnál azért jobb a fedése. Hát nem :S Ja, és a teteje is meghalta magát, bár lehet, hogy csak én tekerek túl agresszívan kupakot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hydrogenated Polyisobutene, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850, Ultramarines, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, BHT, Sodium Benzoate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.