La Prairie

Ár:   65 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. október 31.

Ár:   65 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kaviárban gazdag folyékony alapozó és korrektor.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Octinoxate f 0 0Isononyl Isononanoate eo Polysilicone-11 szil Cyclohexasiloxane eo I szil Ethylhexyl Hydroxystearate eo Diisopropyl Dimer Dilinoleate 0 0Glycoproteins Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Palmitoyl Hexapeptide-14 pep C18-36 Acid Triglyceride eo Caviar Extract Algae Extract eo I h Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Lactobacillus Ferment Tocopheryl Acetate a I v 0 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Hydrolyzed Malt Extract Lactobacillus/Algae Extract FermentPEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone eu I szil Panthenol eo I v 0 0Hydrolysed Wheat Protein Olivate Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Ceramide 3 Tocopherol a I v 2 2Glycerin h 0 0Hydrogenated Lecithin eu Sodium PCA h 0 0Lysine Proline Glycine Arginine Methionine Disodium Stearoyl Glutamate ti Petrolatum eo Dimethicone eo I szil 1 0Tocopheryl Linoleate a Ethylhexylglycerin Propylene Glycol h Saccharomyces Cerevisiae Extract h Polymethyl Methacrylate Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Aluminum Hydroxide sz I eo I h Xanthan Gum ti I eu Trihydroxystearin eo Polyglucuronic Acid Citric Acid kh Ethoxydiglycol h I i Sodium Chloride Parfum / Fragrance i Benzyl Alcohol i I ta Linalool i Hydroxycitronellal i Alpha-Isomethyl Ionone i Amyl Cinnamal iHexyl Cinnamal i Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract i Geraniol i Citronellol i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Ethylparaben ta I par Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Ár: 30000 , Eladó: bernikrém
Állapot: Bontatlan,dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, előreutalás esetén postázom,foxpost
Futureline

2019. november 25.

Egy karikasszemu kulfoldi ismerosomnek mindig feltunoen vilagos es szaraz, oreges kinezetu volt a szemkornyeke. Ahanyszor talalkoztunk szinte semmi masra nem tudtam figyelni. Akar egy albino panda. Ezt az eredmenyt 27 evesen sikerult elernie. Az egyik alkalommal megkerdeztem mit hasznal a karikai elfedesere. Mint kiderult ennek a csodaalapozonak a korrektorat. Most komolyan, 200 euro koruli arert 10 evvel oregebbnek tunt a szemkornyeke a valodi koranal. Raadasul ennyi penzbol mar a szemkornyeki botox is kijon. Nekem az eddigi tapasztalataim utan, eszembe se jutna plasztikai sebeszeti arakkal rendelkezo kozmetikumot venni. Ez olyan mintha valaki muanyag narancsot akarna eladni nekem igazi helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

bernikrém

2019. június 10.

Azért ez a termékleírás nagyon szegényes..
Ez a márka kaviárkollekciójának folyékony alapozója és korrektora,egy tégelyben. Azon felül, hogy tökéletes&természetes fedést biztosít a kaviér kollekció anti-ageing összetevőit is tartalmazza, tehát ez nem csak egy alapozó hanem már egy nappali anti-ageing termék.

Az n20 árnyalatot használom, nagyon szeretem,pont az én színem, gyönyörűen igazodik a korrektor mindent elfed. Ecsettel szoktam felvinni és az eredmény mindig tökéletes.
Sajnos az ára miatt nem minden napra ezt rakom fel,de alkalmakon csak ezt viselem, és az illata is tipikus skin caviar illat, egyszerűen imádom mikor felrakom,nap közben már nem érzem.
Aki egy ilyen komplex terméket keres és megengedheti ajánlom mindenképp próbálja ki, mert megéri. Marionnaudban szoktam beszerezni ott nagyon készségesek az eladók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Azért ez a termékleírás nagyon szegényes..

Klaunak

2017. január 28.

Én majd minden prémium márkás anti-age alapozót végig próbáltam. Volt amelyik tetszett, volt amelyik nem, de egyik sem volt az igazi. Először mikor megvettem, másnap vissza vittem, mert gondoltam nem vagyok normális, hogy ennyit költök egy alapozóra. Aztán mégis megvettem újra decemberben egy kedvezménnyel egybe kötve a Peche színt. Egy elég világos szín, de nagyon szép meleg árnyalat. Én teljesen függő lettem. Annyira szeretem, olyan szép lesz a bőröm, hogy nélküle szinte ki sem akarok menni az utcára, mert már nélküle nem tetszik a bőröm (pedig nincsenek bőr hibáim). Egész nap gyönyörűen tartja magát. Nem tudom, hogy az árnyalat miatt e, de valahogy olyan egészséges az arcom és élettel teli. Nem egy erős alapozó, de mégis egy nagyon egységes bőr felszínt és tónust ad. Nagyon kevés elég belőle, nagyon finom könnyű állagú, és kényelmes viselet. Az korrektorja elsőre töménynek tűnt,de meg kell találni az arány és nagyon szépen el lehet dolgozni. Árnyékolni is szépen lehet vele. Nekem más alapozó nem is kell többé, nekem ez a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

juditkaa70

2017. január 16.

Egy alkalommal ruháztam be ebbe a csodálatos alapozóba. Az arcom szép,és sima. A fedése kiváló volt számomra. Kevés kell belőle,és szépen el lehet oszlatni az arcon. Több évig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

despoina

2016. február 12.

2016. január 18. :Felraktam az egész INCI-t és a terméket. Nem hiszem hogy ez lesz a krémmánia "sztár alapozója" erősen nyomott ára miatt. Személyes tapasztalatom nincsen a termékkel kapcsolatban, ajándéknak vásároltam. Elfogathatatlannak tartom ezt a sok parabent egy ilyen árú alapozóban.

2016. február 12:
Kaptam a parfümériában egy 1.5 ml. mintát a termékből a Peche árnyalatból ami nekem egy picit sötét, de még vállalható most télen (tipp: nagy kötött sál a nyak köré tekerve és már nem is feltünő az arc-nyak színeltérés). Talán nyáron közelebb lenne a bőrszínemhez és nem lenne feltünő az eltérés.
Nagyon finom az illata, alapozótól még nem tapasztaltam ehhez hasonló illatot.
Az állaga szuper: finom, krémes és jól elosztható. Egy borsonyi mennyiség az egész arca elegendő ha nem kell nagyobb hibákat elfedni.
A fedése közepes, pattanások mellett kell a korrektor is (van hozzá, de mivel mintát probáltam a korrektorral kapcsolatban nem tudok véleményt írni) de ha "tiszta" az arcunk nagyon szépen fed.
Nekem egész nap fennmaradt, gyönyörően lehet rá sminkelni. Még a leggagyibb szemhéjpúdert is tökéletesen fenntartja mint ha csak prímert használtam volna vagy szemhéjalapozót (én rakok az alapozóból a szemhéjamra is) egészen estéig. De ez igaz az egész sminkre: pirosító, highlitter,korrektor minden a helyén marad estéig.
Nekem nem zsírom a bőrőm, igy csak minimálisan fénylek ki de ennél az alapozónál ilyet nem tapasztaltam nem fénylett ki 6 óra viselés után.
Az összetevői nem szimpatikusak, hihetetlen mi nincs ebben a termékben. A parabeneket azért ebben az árkategoriában és 2016. ajánlatos lenne már kivenni egy ilyen svájci termékből.
Az ára.. Magyarországon irreálisan sok és elhiszem hogy csak kevesen tudják maguknak megengedni. A világ gazdagabbik felén 210 dollár vagy 200 euró egy orvosnőnek, jogásznak, közép vagy felsővezetőnek nem jelent annyit hogy elkelljen gondolkodnia azon hogy merje megvásárolni vagy nem.
Biztos vagyok benne hogy legalább fél évig vagy annál is többig kitart.
Én megadom 5* de az összetevői akkor sem szimpatikusak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

2016. február 12:
Nagyon finom az illata, alapozótól még nem tapasztaltam ehhez hasonló illatot.
Biztos vagyok benne hogy legalább fél évig vagy annál is többig kitart.
Én megadom 5* de az összetevői akkor sem szimpatikusak.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Glycerin, Sodium PCA, Propylene Glycol, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Aluminum Hydroxide, Ethoxydiglycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-14
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Hydroxystearate, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, C18-36 Acid Triglyceride, Algae Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Panthenol, Petrolatum, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Trihydroxystearin
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polysilicone-11, Cyclohexasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Ethoxydiglycol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Ethylparaben

Felületi hártya képző anyag.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Lásd Tripeptide-32

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.