Lovely

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra ragyogó szájfény ajakfeltöltő formulával. A vonzó eperillat kellemessé teszi a sminket és a benne levő apró részecskék az ajkat vonzóan ragyogóvá teszik.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kisbobitas

2021. augusztus 21.

Az 1-es árnyalat van a birtokomban, ami átlátszó alapon arany csillámokkal van tele. Magába vizes hatást kelt, világosabb rúzs felett (én csak azokra tettem eddig) inkább csak egy fény, nagyon a csillámok nem is látszanak. Eddigi tapasztalataim szerint rúzs fölé téve jobb, mert aránylag fent marad sokáig és így legalább a csillámok sem karcolják a számat. Plumping hatás nincs, erős eperillat pedig igen, ami nem tudom, hogy idegesítsen vagy sem.
Ez a szájfény 3* részemről, se jó se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Ez a szájfény 3* részemről, se jó se rossz.

canaille

2021. június 10.

Nekem az 1-es van meg, már régóta keresek egy ilyen basic-aranyos csillogású szájfényt, ami olcsóbb drogériás kategória. Színben teljesen jó lenne, nagyon szép vizes fénye van, de! Az applikátor túl kicsi, sokszor kell belenyúlni, hogy felimádkozz némi anyagot a szádra (nekem elég dús ajkaim vannak). Az illata borzasztó, engem a régi golyós olcsó szájfényekre emlékeztet még 1998-ból :D Plump hatás (szerencsére) semmi. És ami a legrosszabb: ha letörlöm/lekopik akkor ott maradnak a számon-államon-arcomon MINDENHOL nagy csillámok. Mintha csillámporba fejeltem volna. Pfuj. Én 600 ft-ért vettem, annyit is sokallok érte, de egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

TahinZsofi

2020. július 23.

A 3-as színt választottam, nagyon szép, enyhe színe van. A színét nagyon szeretem és szépen fel lehet vinni a terméket, az applikátor elég nagy, de még a pont jó kategória.
Az igazán fényes része nagyon gyorsan kopik, utána egy szép szatén fény marad csak az ajkaimon egy nagyon halány színnel. Ami rendben is lenne, de egy kis enyhe ragyogásért nekem sok ez a ragacsosság, ami sajnos nem tűnik el a fénnyel együtt. Simán lehet, hogy ez csak engme zavar, de engem eléggé.
Nem biztos, hogy a szájfény nekem való, kidobni nem fogom, elhasználom, de újra biztosan nem fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

cicafun

2020. július 8.

A kèpen látható 3-as számú rózsaszínes nude van meg, akció keretében vettem kb. 800 ft-ért, annyit bőven megért. Alapvetően nem rajongok a szájfényekért, mert kevés az olyan, ami nem zavaróan ragacsos èrzetű az ajkakon. Szerencsére ennek a szájfénynek nem az a klasszik ragacsos textúrája van, inkább habosnak mondanám. Persze extra nagy ajakdúsító hatást ne várjunk el tőle, a tartóssága sem az örökkévalóságnak lett tervezve, de én szeretem. Ellenben nem ragad össze tőle a szám, szép fényt ad, egészen jól pigmentált szájfényhez képest, és gyönyörű vízes hatása van. Isteni epres rágógumi illatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Paraffin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Octyldodecanol, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Sorbitan Oleate, Stearic Acid, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Limonene
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 45410
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0