Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. február 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megemelő és feszesítő nappali lotion széles spektrumú fényvédővel

• Könnyű, olajmentes textúra
  • Ceramide Triple komplex-el (1, 3, 6) feszesíti, megerősíti és finomítja a bőr szerkezetét
  • Intenzív és hosszú távú tartós nedvességet ad
  • SNAP-8-at, egy új peptidet tartalmazó Cellular Plumping technológiával feltölti a bőrt
  • Láthatóan csökkenti a ráncokat és a finom vonalakat
  • SPF 30-al védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • A bőr megemeltebb, rugalmasabb, simább, ragyogóbb és fiatalosabb lesz

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Cyclopentasiloxane eo I szil Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Butyl Acrylate/Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Styrene CopolymerGlycerin h 0 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil PPG-2 Isoceteth-20 Acetate eo I eu Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Butyrospermum Parkii Butter ExtractCaprylyl Methicone szil Ceramide 1 Ceramide 3 Ceramide 6-II Alpinia Speciosa (Shell Ginger) Leaf Extract Hibiscus Abelmoschus Seed ExtractTrifolium Pratense (Red Clover) Flower Sodium Hyaluronate h 0 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Retinyl Linoleate Retinyl Palmitate a I v 2 2Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hydrogenated Palm Glycerides eo I eu Isohexadecane eo Acetyl Octapeptide-3 pep Propylene Glycol h Sodium PCA h 0 0Trehalose h Urea h Hydrogenated Lecithin eu Lecithin eo I eu Phospholipids h Phytosphingosine Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate Sucrose h Cholesterol eo I eu 0 0Sodium Lauroyl Lactylate eu Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer PEG-8 Laurate eu I i Polysorbate-80 ti I eu 0 0Potassium Cetyl Phosphate ti Sodium Dodecylbenzenesulfonate ti I eu Polyquaternium-51 PEG-8 h Carbomer Xanthan Gum ti I eu Sodium Hydroxide BHT a I ta Disodium EDTA Dimethiconol eo I h I szil Phenyl Trimethicone szil Parfum/Fragrance i Alpha-Isomethyl Ionone i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Citral i Citronellol i Eugenol i Geraniol i Hexyl Cinnamal i Lyral i Limonene i Linalool i Benzoic Acid ta Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Isobutylparaben ta I par Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta Propylparaben ta I par 0 0Sorbic Acid ta Chlorphenesin ta CI 14700 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz

zsofiab

2019. január 16.

Update: Most ezzel kenem minden reggel az arcom és jelenleg nagyon szeretem. Annak ellenére, hogy elég sűrű krém (nekem is a cream van meg és nem a lotion), hamar beszívódik, nem irritál és szép bőrképet ad. Valószínűleg nem ez lesz a következő krémem, de felpontozom 5 csillagra.

Nem kenem vele minden nap az arcomat, szoval a feszesitesrol nem tudok nyilatkozni sajnos. Nekem elegge zsiros az allaga, fenylik tole a borom. Lehetne kicsit konnyebb, vizesebb texturaja, akkor lehet h jobban megbaratkoznek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

sephora

2014. szeptember 9.

Ezt a fényvédőt használtam nyáron az arcomra és a dekoltázsomra, meg picit a váll-kar területre. Zsíros, gazdag lotion, de szépen be tud szívódni, nem sokáig marad vissza csillogó-zsíros réteg. Persze a zsíros bőrűeknél - mint pl. én - ajánlott mattítani púderrel az arcot, mert vállalhatatlan lenne.
Féltem, hogy pattanásokat fog okozni, ill. hogy a bőröm nem tud majd megfelelően lélegezni alatta, de semmilyen probléma nem merült fel a használata során.
Hogy feszesít-e? Erről nem tudok nyilatkozni, mert nem használtam minden nap. Nem lett volna értelme reggel magamra kenni munkába menet, mivel nem szabadban dolgozom. A fényvédő hatásából késő délutánra semmi nem maradt volna, így nem használtam. Csak hétvégenként volt bevetve.
Érdemes vele próbát tenni, ha akciós, akkor jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Érdemes vele próbát tenni, ha akciós, akkor jobban megéri.

gabbica

2014. szeptember 8.

update: most vettem észre, hogy nekem nem lotion állagú a mintán, hanem ugyanez csak cream verzióban!

Jópár mintát kaptam belőle a müllerben egy vásárlás alkalmával. 3 heti használatra volt elég, tehát hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni. Az én bőrömnek felkenve zsírosnak tűnt elsőre, nehezebb, gazdagabb krém, mint amiket használok. Viszont könnyen felszívódott és kis idő után eltűnt a zsíros utóérzet is, nagyon puha, selymes lett tőle az arcom, jól tudtam rá sminkelni, nem fényesedett át az alapozóm sem. Egész napra jól hidratált, és egyáltalán nem pattanásosított, pedig hajlamos vagyok rá,kevés fényvédős krém felelt eddig meg...Az illata nekem kicsit túl erős, olyan dámás, az ugrott be mindig mikor kenegettem, hogy anyukám biztos imádná :)
Erre a pár hétre tetszett és meggyőzött, eddig ezen a márkán sose gondolkodtam, nem fogom megvenni egyébként a krémet, szerintem érettebb bőrre ideálisabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Trehalose, Urea, Phospholipids, Sucrose, PEG-8, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Octapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, PPG-2 Isoceteth-20 Acetate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Hydrogenated Palm Glycerides, Isohexadecane, Lecithin, Cholesterol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PPG-2 Isoceteth-20 Acetate, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, PEG-8 Laurate, Polysorbate-80, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Methicone, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Potassium Cetyl Phosphate, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, PEG-8 Laurate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: BHT, Benzoic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben, Sorbic Acid, Chlorphenesin

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Felületi hártyaképző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)