KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

m_anyta94

2018. február 16.

Szépen rendbe tette az arc bőröm. Annak ellenére is hogy érzékeny bőröm van, nem csip , nem irritál. Nem olcsó de mindenképp megéri az arat...csak ajánlani tudom.

m_anyta94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Telihold

2018. január 14.

Azt hittem, hogy bírni fogja a bőröm. Évtizedek óta problémát okoznak számomra az eltömődött pórusok. A kisebb kiszerelést vettem meg próbaképpen, viszont nem veszem újra, mert csak a homlokomra, az arcom zsírosabb részére kenhető, de még oda is mértékkel. Nekem nem vált be, de ez valószínűleg nem a szer hibája. Kevésbé erős hámlasztóra van szükségem.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

hevero12

2018. január 4.

Deluxe minim van, az is már kb 3 hónapja. Kb most járok a felénél, igaz használok mást is mellette.
Nem is értem, hogy a nagy flakon meddig tartana :)))) felek, hogy rám rohadna.
Nagyon jó érzés használni, szép eredményt okoz, semmilyen mellékhatással. Egyelőre ez a kedvenc hámlasztóm.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nem is értem, hogy a nagy flakon meddig tartana :)))) felek, hogy rám rohadna.

Kriszta180222

2017. december 3.

Nagyon szép, egészségesen ragyogó tőle a bőröm. A pórusaim valamivel szebbek tőle, de nem áttörő a változás, ezt viszont elnézem neki, mivel minden más problémára viszont szuperül működik. Ami még egy pozitívum, hogy nagyon kiadós, a minta kiszerelés is több mint fél évig elég gyakori (heti 3-4) használat mellett.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

szilvike94

2017. november 7.

2017/11/07
Elkezdtem a hátamon is használni, mivel a hátamon eléggé aknés, pattanásos a bőröm. Meglepően pozitív változást tapasztaltam a hegek halványodnak és a pattanások mérete és száma is csökkent. Nagyon elégedett vagyok vele. Különösebben a réteg se zavar amit hagy de pizsifelsőt kb. egy 20 percig nem szoktam felvenni. Felveszem 5 csillagra. :)

2017/10/29.
Körülbelül 1 hónaja vettem, kisebb megszakításokkal azóta is rendszeresen használom. Puha bőrt varázsol, a pórusaim is minimálisan csökkentek de kimondottan kevésbe telnek fel, pattanásokat nem okozott. A bőröm zsírosodásában még nem vettem észre változást pedig ezt vártam volna tőle a legjobban. Ha kinyomtam valamit az arcomon, és felkentem este másnapra szinte nem is látszott. Amit nem szeretek benne, és ezért be is mentem a skinsmart-os showroom-ba megkérdezni, mert azt hittem én rontok el valamit. Felkenés után hagy egy be nem szívódó réteget az arcomon amit én egyszerűen nehezen viselek el, pedig szívesen használnám reggel is.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

2017/11/07

2017/10/29.

drekab

2017. november 1.

Nekem nagyon jól bevált, most heti 1-szer használom. Nagyon szép, egyenletessé teszi a bőrt, hip-hop lehúzza a piros foltokat, kezdődő pattit, stb... (Mikor heti 2-szer használtam, nagyon hámlott tőle a bőröm, úgyhogy vigyázni kell vele!!)

drekab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

zitus

2017. október 29.

AHA párjával felváltva használom, reggelre sokkal szebb a bőröm, szeretem. Hetente kb. 1-2 szer kenem fel.

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Anita1978

2017. október 29.

Màr 1 hónapja hasznàlom napi rendszeressèggel, keddet ès szombatot kihagyva, mert akkor a 10%-osat hasznàlom.Amit megfigyeltem: első hasznàlattól valóban puhàbb ès simàbb lett a bőröm.Kèsőbb a tàg pórusaim csökkentek, a nap folyamàn nem zsírosodott àt annyira az alapozóm, ill. mensi előtt nem jött ki pati.Kicsit nèha hàmlik, olyankor visszaveszek kicsit belőle.Volt, h reggel ès este is kentem.Semmi baj nem volt.Nekem nem csíp.Folytatom a hasznàlatot. :)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

ozsa

2017. október 22.

Január óta megvan, de még mindig nehéz eldöntenem, hányadán állok vele. Első BHA hámlasztóm, és kitartóan, odafigyelve használom, de többre szamítottam. Pihe-puha bőrt eredményez, valamennyivel kevesebb a miteszerem, bár annyira nem látvanyos a változás. Amióta használom nincsenek pattanásaim, egy-kettő előfordul, de nem vészes, a pórusaim tisztábbnak tűnnek (nem mindenhol). A pirosságot nem csökkentette, a makacs miteszerekkel (amibel tele van az orrom, állam) nem tud megbírkózni. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, de a pórusok belsejét nem tisztítja eléggé, ahogy vártam volna.
A PC AHA géljével használom, de tényleg túl sokat vártam. Kipróbálok egy másik állagú PC BHA-t, hátha az jobban működik.

ozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

eszterszekely

2017. október 19.

Nincs összehasonlítási alapom, nem használtam más hámlasztót, de nekem azt teljesítette amit vártam tőle. Minden nap használtam téli időszakban, nem fordult elő egyszer sem, hogy azt érzékeltem volna, hogy túlhámlasztottam. Már egy használat után is simává teszi a bőrt, mivel az elhalt hámsejteket eltávolítja, 2-3 után sokkal egységesebb lett a bőröm, illetve az amúgy tág pórusaimat fantasztikusan összehúzta.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.