KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. június 3.

Zsíros, miteszeres, pattanásos bőröm van, bár hozzáteszem sokat javult az években, azonban az utóbbi hónapokban ismét kezelhetetlen lett a bőröm. Olvasgattam neten a kémiai hámlasztásról, nézegettem termékeket, véleményeket, majd végül úgy döntöttem megrendelem, hátha jó lesz. És jó lett! Persze, gondolom kell neki egy kis idő hogy tényleg jól kipucolja a miteszereket. Azonban egy hónap használat után azt kell mondjam, hogy sokkal szebb lett a bőröm, egységesebb, puhább, és nincs már annyi miteszerem. A gyulladásokat is szépen lehúzza.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 3.

Fruzsi

2017. május 27.

Mindenképp liquid állagút szerettem volna, mert az szívódik fel a leginkább. Erősen mitesszeres, néhány gyulladt pattanással tarkított bőröm volt. Rezisztens a bőröm, így bírta az elején a napi szintű hámlasztást, és a T vonalam gyönyörűen letisztult, viszont az arcomon levő hatalmas, fehér (nem gyulladt) mitesszerekkel nem csinált semmit. 1 hónap után leritkítottam a használatot, heti 2-re, majd 2 hónapja már heti 1-szer használom heti 1 AHA-val kombinálva. Sajnos önmagában ez a termék nem oldotta meg az összes problémámat, de nagyon sokat segített az arcom állapotán. Mióta kipróbáltam az AHA gélt, azóta rájöttem, hogy a gél állagút sokkal könnyebb felvinni, mint ezt, így később lehet ebből is kipróbálom a gél változatot. Mindenesetre elégedett vagyok vele..

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Givett96

2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .

Hatshepsut

2017. május 23.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A kombinált, tág pórusú bőrömet gyönyörűen tisztítja, az egykori lyukaknak nyoma sincs. Nem szárít, de finoman mattít. Tökéletes termék!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!
Három mintát rendeltem meg, mert azért 11k-t nem akarok kidobni holmi hirtelen fellángolásokra, de hát ez valami csoda!!
Most ezt a három mintát kitöltöttem egy kiürült krémes dobozba, és hidratálás előtt belemasszírozok egy cseppet a T zónámba. Már az első nap éreztem a hatását, sokkal tovább maradt matt a bőröm (persze nap végére átfénylett így is brühühü), szóval "majd ha egyszer sok pénzem lesz..." :D

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!

sapiviki

2017. április 26.

6 hete használom,és úgy szerettem volna ha működik, az utolsó mentsváramként vettem meg a mitesszeres orromra/államra,de semmit nem javított a helyzeten. Minden nap használom mert bírja a bőröm, érzem,hogy azóta húzódik,sokkal több hidratáló krémet kell használnom,de ezen kívül semmi változás. Még a patik számát sem csökkentette. Természetesen nem csak ettől vártam a csodát, "kézi" segítséggel is próbálom eltüntetni a fekete pontokat,de semmi.
Annyiban segített,hogy a zsírosodásra hajlamos bőrömet megzabolázta,ennek legalább örülök,ezért adok 3*-ot.
Deluxe mintát vettem meg, tényleg sokáig kitart, én az ujjbegyeimre cseppentek és úgy viszem fel az arcomra. Elhasználom a teljes flakonnal, hátha történik valami csoda,és majd jövök vissza updatelni. :( :(

Update:
Amióta nem használom,az arcom rettentően hamar zsírosodik,előtte nem volt ilyen. Megbántam,hogy elkezdtem használni :(

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Update:

silver

2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.
A kezdeti lelkesedésem ellenére, teljesen megbántam ezt az egészet. Tinikoromban voltak utoljára olyan nagy, csúnya, piros pattanásaim, mint most. :( Azt hittem, csak véletlen egybeesés, de néhány hét tesztelgetés után rájöttem, hogy bizony ez a termék okozta őket. Csak azon a területen jelennek meg a pattanások, ahol alkalmazom a terméket, és csak 1-2 nappal használat után, szóval nem esett le azonnal, hogy van összefüggés, de bizony van.
Csalódott vagyok, és azt hiszem egy időre elment a kedvem a kémiai hámlasztástól és egyéb csodadolgokkal való kísérletezéstől.

márc.14. A fizikai hámlasztók nem segítettek a szemöldököm közötti illetve az orromon lévő hámló részen. Ezért rendeltem ebből a termékből (először csak egy picike tasakos) mintát. Megdöbbentő módon már az első használat után látható és érezhető volt a különbség, gyönyörű sima lett a bőröm azokon a területeken, nyom nélkül eltűntek az elhalt hámsejtek. Az a 1,5 ml-es minta több alkalomra is elég volt. Aztán vettem egy deluxe mintát is
Csak ezekre a nagyon makacs problémás területekre viszem fel. Az arcom többi részén a szokásos Himalaya Herbals barackos radíromat használom.
Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)
A Paulaschoice.hu-ról rendeltem, az ügyfélszolgálattal pedig abszolút pozitív a tapasztalatom, nagyon kedves, vásárlóbarát a hozzáállásuk!

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.

Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)

kiskacsa01

2017. április 21.

Szépen kezeli a gyulladt pattanásos bőr. A mitesszerekkel ugyan az sem tud mit kezdeni, de sokat javít az összképen. AHA-val felváltva használom hetente, és azóta - lekopogom - csak a néhány kis pattanásom volt.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

kismacska00

2017. április 19.

3 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sosem volt még ilyen szép a bőröm, mint amióta ezt használom. Radikális, látványos különbséget hozott, mondhatni reményt adott a könnyen kipattogó, mindenre érzékeny börőmnek. Kellemes érzés felvinni, nem szárít és valóban egységesebb bőrképet ad, sokkal, de sokkal kevesebb problémám van az arcommal, mint őelőtte. A mitesszereket nekem ugyan nem távolította el, de még így is nagy megkönnyebbülést jelent számomra ez a termék. Talán egy erősebb hámlasztót is kipróbálok mellé, de kezdésnek engem ez teljesen meggyőzött, mert hatásos.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

CataKatinka

2017. április 19.

Nekem nagyon szépen rendbe tette a mitesszeres bőrömet az orrom és az állam környékén, és az arcom is olyan üde lett tőle, tavasszal kellett egy kis megújulás, ezt hámlasztással próbáltam elérni és csodás lett az eredmény, beépítettem a heti rutinomba.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.