KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Tmika

2018. június 8.

Deluxe mintám van csak belőle, és teljes kiszerelés nem is lesz, de nem azért mert rossz, hanem mert ez is nagyon sokáig elég. Biztosan újra fogom venni. Nem használom minden nap, de nyáron sem mondok le róla, mert nagyon erős fényvédőt használok nappalra. Kb. két éve vettem észre, hogy a homlokom lassan rinocéroszbőrre hasonlít, és utánaolvastam, mi segítene. Ettől nagyon puha lett a bőröm, néha érzem, hogy picit csíp, de ez nagyon hamar elmúlik. Csak este használom, másnapra öröm látni a bőröm (igaz mást is használok mellette, szóval nem csak ezé az érdem). A puhító hatás mellett a mitesszereket is halványítania kellene, na ez nálam nem nagyon működik, de nem is ezért vettem. Hamar beszívódik, nem vattára teszem, mert szerintem az pazarlás, az ujjammal dolgozom el. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, gondolom más BHA tartalmú termék is jó lenne, de ez a mennyiség, ilyen áron még belefér.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

kalmaniki

2018. május 26.

Elsőre csak kis kiszerelést rendeltem belőle, de biztosan megveszem teljes méretben is, mert bevált. Az állaga érdekes, egy réteget hagy maga után, ami hidratált érzetet nyújt, nem szárítja a bőrt. Nekem segített abban, hogy kevesebb mitesszerem alakuljon ki, pattanásom eddig sem volt, de a mitesszerekkel küzdöttem rendesen. Heti 2-3x használom este.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

bubilany

2018. május 22.

Az előttem szólóhoz hasonlóan, nekem is ez az első BHA-m. Egy mintát rendeltem belőle és néhány "testvéréből". ( Azért tegyük hozzá, hogy szerintem egy hatalmas plusz hogy lehet mintákat meg mini kiszereléseket rendelni!!!!!) Nagyon fura szerintem az állaga, és egy ragacsos réteget hagy az arcomon, pedig nem használok nagy mennyiségt belőle, ez számomra egy kicsit zavaró. Az olvasott vélemények alapján valami hatalmas BUMM-ot és csiri-birit vártam, de ez sajnos elmaradt. Nem állítom, hogy nem használ semmit, de ezért az árért az ember többet várna el.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

pasztibarbi9

2018. április 21.

Ez volt az első bha-m, 3 mintát vettem belőle, de nekem elég sokáig elég volt. Sokkal szebb lett tőle az arcom (sajnos kb fél éve elég ronda, volt rajta minden csúnyaság ami csak lehetett) bár egy bizonyos pontnál tovább nem használ. Szebb a bőröm, de sajnos még mindig nem szép. Ettől függetlenül én elégedett vagyok vele, szuper termék! Naponta használtam, fél órát vártam, majd utána jött a hidratáló. Fura állaga van szerintem az arcon, réteget képez rajta, kicsit zavaró de nem vészes. A teljes kiszerelést biztos nem venném meg mert elég durva ára van.. a minin gondolkodtam, de végül úgy döntöttem inkább kipróbálom a Cosrx hámlasztót is, az gazdaságosabb és hátha megadja azt a kis pluszt amit ebből hiányolok:)

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Candy21

2018. április 14.

Szebb a bőröm mióta használom olyan szép egyenletes szebbek tőle a pórusaim is. De sztem nekem ő gyenge úgyh legközelebb egy erősebb hámlasztót fogok kipróbálni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Telihold

2018. március 31.

Frissítés: Mivel természetesen nem dobtam ki, és tettem vele még néhány óvatos próbát később is, rá kellett jönnöm, hogy nem vele volt a probléma. Az AHA savat nem bírja a bőröm, még a 6%-os mandulasavtól is pirosodik, és az csíp is egy kicsit. Sokáig nem használtam egyiket sem, aztán megint tettem egy-egy próbát velük, és rögtön kitűnt a különbség. Az érzékeny, de sajnos eltömődött pórusokra, zsírosodásra hajlamos bőrömnek heti egy-két alkalommal elegendő, de sokat javít a bőrképemen a 2%-os BHA. (Bár használhatnám többször is!)

Azt hittem, hogy bírni fogja a bőröm. Évtizedek óta problémát okoznak számomra az eltömődött pórusok. A kisebb kiszerelést vettem meg próbaképpen, viszont nem veszem újra, mert csak a homlokomra, az arcom zsírosabb részére kenhető, de még oda is mértékkel. Nekem nem vált be, de ez valószínűleg nem a szer hibája. Kevésbé erős hámlasztóra van szükségem.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 31.

TimyeK

2018. március 12.

Eddig egy más márka 2%-os BHA hámlasztóját használtam, de kissé megszokta már a bőröm. Így kipróbáltam ezt a terméket, ami ugyanolyan széppé varázsolta az arcom, mint annak idején az elődje, viszont felkenés után kissé viszkettem és kipirosodott az arcom. Többször próbálkoztam vele, de hiába, így inkább nem próbálkozok vele többé :(

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

m_anyta94

2018. február 16.

Szépen rendbe tette az arc bőröm. Annak ellenére is hogy érzékeny bőröm van, nem csip , nem irritál. Nem olcsó de mindenképp megéri az arat...csak ajánlani tudom.

m_anyta94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

hevero12

2018. január 4.

Deluxe minim van, az is már kb 3 hónapja. Kb most járok a felénél, igaz használok mást is mellette.
Nem is értem, hogy a nagy flakon meddig tartana :)))) felek, hogy rám rohadna.
Nagyon jó érzés használni, szép eredményt okoz, semmilyen mellékhatással. Egyelőre ez a kedvenc hámlasztóm.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nem is értem, hogy a nagy flakon meddig tartana :)))) felek, hogy rám rohadna.

Kriszta180222

2017. december 3.

Nagyon szép, egészségesen ragyogó tőle a bőröm. A pórusaim valamivel szebbek tőle, de nem áttörő a változás, ezt viszont elnézem neki, mivel minden más problémára viszont szuperül működik. Ami még egy pozitívum, hogy nagyon kiadós, a minta kiszerelés is több mint fél évig elég gyakori (heti 3-4) használat mellett.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.