KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

eszterszekely

2017. október 19.

Nincs összehasonlítási alapom, nem használtam más hámlasztót, de nekem azt teljesítette amit vártam tőle. Minden nap használtam téli időszakban, nem fordult elő egyszer sem, hogy azt érzékeltem volna, hogy túlhámlasztottam. Már egy használat után is simává teszi a bőrt, mivel az elhalt hámsejteket eltávolítja, 2-3 után sokkal egységesebb lett a bőröm, illetve az amúgy tág pórusaimat fantasztikusan összehúzta.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Bradshaw

2017. október 15.

Nekem kicsit sok itt a dicséret. Nekem pirosodásra hajlamos a bőröm. Pont ezért vettem meg. Lássuk be, nem olcsó mulatság. Szépen hámlasztott, puha volt a bőröm, talán pattanásos is kevésbé voltam, DE a pirosság maradt! És nekem nagyon csípi az arcomat.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Kremcica

2017. október 11.

Több BHA hámlasztón vagyok már túl és bár még nem érzem hogy megtaláltam volna A hámlasztót, de ez igen szépen teljesít. Erősebb mint a Cosrx, G&G de gyengébb mint a PC problémás bőrre valója (világoskék). Én nyáron rendszeresen hámlasztottam (csakis BHA, AHA-stoppon voltam) nekem ezzel nem sikerült túlhámlasztanom napi használattal sem, annyira zsírosodott a bőröm. Felkenve mintha zselés állagú lenne és egy réteggel vonná be a bőrömet, amíg be nem szívódik érzem. Fura mert másik folyékony hámlasztóval nem éreztem ezt. De legalább nem szárítja szét az arcomat. :) A hatása most ősszel már pont jó, nyáron kevés lett volna pedig nincs is annyira problémás bőröm. Úgyhogy ha valaki problémás bőrrel nagyágyút keres a PC/Skinsmart háza táján a világoskéket válassza inkább. Normál bőrre ez tökéletes.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

abicicaaa

2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Óvatosan kell vele bánni, az elején nagyon beindultam tőle és mentem minden nap a fejemre, egy hét múlva hamlottam és nagy vörös anyahajok jelentek meg rajtam, a hormonális anyahajokon kívül
Szépen lassan kikiserleteztem, mostmár heti 2-3 alkalom elég, szépen rendben tartja a boromet, bár azt megjegyezném, hogy a néhanapján most is előbukkanó hormonális josagokkal természetesen nem bír el. De ez nem is az ő dolga :)
Én az ujjaimmal szoktam felvinni az arcomra, az arctisztito korongok felszívjak a termék jelentős részét.
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

mókincs

2017. szeptember 26.

Első hámlasztóm volt, csodát tett a leginkább mitesszeres bőrömmel. Akkoriban rendszeresen (havonta) jártam kozmetikushoz tisztításra. Egyértelműen ennek tudható be a javulás, a kozmetikusom is nyugtázta.
Azonban átestem a ló túloldalára, minden 2.nap használtam aminek következtében állandó hámló részek voltak az arcomon. Túlhámlasztottam. Egyébként fura, hogy a PC-s lányok a használati leírásnál napi 1 - 2 használatot nyugodt szívvel ajánlanak; szerintem ez még az erősen zsíros bőrt is taccsra vágja, na mindegy...
Szóval ésszel használva, valóban hatásos és szívből ajánlom.
Azóta áttértem a COSRX BHA-jára, az sokkal kíméletesebb, szigorúan heti 2x használva.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Szóval ésszel használva, valóban hatásos és szívből ajánlom.

Hanna83

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Már egyszeri használat után is sokkal szebb a bőröm. Rendszeresen, de nem minden nap használom. Nagyon bevált, biztosan újraveszem.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hatshepsut

2017. június 30.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A kombinált, tág pórusú bőrömet gyönyörűen tisztítja, az egykori lyukaknak nyoma sincs. Nem szárít, de finoman mattít.

UPDATE: A pattanásokkal nem tud mit kezdeni,a használata óta csak szaporodtak a pattijaim :( Ennyi pénzért többet vártam!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. június 3.

Zsíros, miteszeres, pattanásos bőröm van, bár hozzáteszem sokat javult az években, azonban az utóbbi hónapokban ismét kezelhetetlen lett a bőröm. Olvasgattam neten a kémiai hámlasztásról, nézegettem termékeket, véleményeket, majd végül úgy döntöttem megrendelem, hátha jó lesz. És jó lett! Persze, gondolom kell neki egy kis idő hogy tényleg jól kipucolja a miteszereket. Azonban egy hónap használat után azt kell mondjam, hogy sokkal szebb lett a bőröm, egységesebb, puhább, és nincs már annyi miteszerem. A gyulladásokat is szépen lehúzza.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 3.

Fruzsi

2017. május 27.

Mindenképp liquid állagút szerettem volna, mert az szívódik fel a leginkább. Erősen mitesszeres, néhány gyulladt pattanással tarkított bőröm volt. Rezisztens a bőröm, így bírta az elején a napi szintű hámlasztást, és a T vonalam gyönyörűen letisztult, viszont az arcomon levő hatalmas, fehér (nem gyulladt) mitesszerekkel nem csinált semmit. 1 hónap után leritkítottam a használatot, heti 2-re, majd 2 hónapja már heti 1-szer használom heti 1 AHA-val kombinálva. Sajnos önmagában ez a termék nem oldotta meg az összes problémámat, de nagyon sokat segített az arcom állapotán. Mióta kipróbáltam az AHA gélt, azóta rájöttem, hogy a gél állagút sokkal könnyebb felvinni, mint ezt, így később lehet ebből is kipróbálom a gél változatot. Mindenesetre elégedett vagyok vele..

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Givett96

2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.