KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Hanna83

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Már egyszeri használat után is sokkal szebb a bőröm. Rendszeresen, de nem minden nap használom. Nagyon bevált, biztosan újraveszem.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hatshepsut

2017. június 30.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A kombinált, tág pórusú bőrömet gyönyörűen tisztítja, az egykori lyukaknak nyoma sincs. Nem szárít, de finoman mattít.

UPDATE: A pattanásokkal nem tud mit kezdeni,a használata óta csak szaporodtak a pattijaim :( Ennyi pénzért többet vártam!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. június 3.

Zsíros, miteszeres, pattanásos bőröm van, bár hozzáteszem sokat javult az években, azonban az utóbbi hónapokban ismét kezelhetetlen lett a bőröm. Olvasgattam neten a kémiai hámlasztásról, nézegettem termékeket, véleményeket, majd végül úgy döntöttem megrendelem, hátha jó lesz. És jó lett! Persze, gondolom kell neki egy kis idő hogy tényleg jól kipucolja a miteszereket. Azonban egy hónap használat után azt kell mondjam, hogy sokkal szebb lett a bőröm, egységesebb, puhább, és nincs már annyi miteszerem. A gyulladásokat is szépen lehúzza.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 3.

Fruzsi

2017. május 27.

Mindenképp liquid állagút szerettem volna, mert az szívódik fel a leginkább. Erősen mitesszeres, néhány gyulladt pattanással tarkított bőröm volt. Rezisztens a bőröm, így bírta az elején a napi szintű hámlasztást, és a T vonalam gyönyörűen letisztult, viszont az arcomon levő hatalmas, fehér (nem gyulladt) mitesszerekkel nem csinált semmit. 1 hónap után leritkítottam a használatot, heti 2-re, majd 2 hónapja már heti 1-szer használom heti 1 AHA-val kombinálva. Sajnos önmagában ez a termék nem oldotta meg az összes problémámat, de nagyon sokat segített az arcom állapotán. Mióta kipróbáltam az AHA gélt, azóta rájöttem, hogy a gél állagút sokkal könnyebb felvinni, mint ezt, így később lehet ebből is kipróbálom a gél változatot. Mindenesetre elégedett vagyok vele..

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Givett96

2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!
Három mintát rendeltem meg, mert azért 11k-t nem akarok kidobni holmi hirtelen fellángolásokra, de hát ez valami csoda!!
Most ezt a három mintát kitöltöttem egy kiürült krémes dobozba, és hidratálás előtt belemasszírozok egy cseppet a T zónámba. Már az első nap éreztem a hatását, sokkal tovább maradt matt a bőröm (persze nap végére átfénylett így is brühühü), szóval "majd ha egyszer sok pénzem lesz..." :D

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!

sapiviki

2017. április 26.

6 hete használom,és úgy szerettem volna ha működik, az utolsó mentsváramként vettem meg a mitesszeres orromra/államra,de semmit nem javított a helyzeten. Minden nap használom mert bírja a bőröm, érzem,hogy azóta húzódik,sokkal több hidratáló krémet kell használnom,de ezen kívül semmi változás. Még a patik számát sem csökkentette. Természetesen nem csak ettől vártam a csodát, "kézi" segítséggel is próbálom eltüntetni a fekete pontokat,de semmi.
Annyiban segített,hogy a zsírosodásra hajlamos bőrömet megzabolázta,ennek legalább örülök,ezért adok 3*-ot.
Deluxe mintát vettem meg, tényleg sokáig kitart, én az ujjbegyeimre cseppentek és úgy viszem fel az arcomra. Elhasználom a teljes flakonnal, hátha történik valami csoda,és majd jövök vissza updatelni. :( :(

Update:
Amióta nem használom,az arcom rettentően hamar zsírosodik,előtte nem volt ilyen. Megbántam,hogy elkezdtem használni :(

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Update:

silver

2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.
A kezdeti lelkesedésem ellenére, teljesen megbántam ezt az egészet. Tinikoromban voltak utoljára olyan nagy, csúnya, piros pattanásaim, mint most. :( Azt hittem, csak véletlen egybeesés, de néhány hét tesztelgetés után rájöttem, hogy bizony ez a termék okozta őket. Csak azon a területen jelennek meg a pattanások, ahol alkalmazom a terméket, és csak 1-2 nappal használat után, szóval nem esett le azonnal, hogy van összefüggés, de bizony van.
Csalódott vagyok, és azt hiszem egy időre elment a kedvem a kémiai hámlasztástól és egyéb csodadolgokkal való kísérletezéstől.

márc.14. A fizikai hámlasztók nem segítettek a szemöldököm közötti illetve az orromon lévő hámló részen. Ezért rendeltem ebből a termékből (először csak egy picike tasakos) mintát. Megdöbbentő módon már az első használat után látható és érezhető volt a különbség, gyönyörű sima lett a bőröm azokon a területeken, nyom nélkül eltűntek az elhalt hámsejtek. Az a 1,5 ml-es minta több alkalomra is elég volt. Aztán vettem egy deluxe mintát is
Csak ezekre a nagyon makacs problémás területekre viszem fel. Az arcom többi részén a szokásos Himalaya Herbals barackos radíromat használom.
Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)
A Paulaschoice.hu-ról rendeltem, az ügyfélszolgálattal pedig abszolút pozitív a tapasztalatom, nagyon kedves, vásárlóbarát a hozzáállásuk!

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.

Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)

kiskacsa01

2017. április 21.

Szépen kezeli a gyulladt pattanásos bőr. A mitesszerekkel ugyan az sem tud mit kezdeni, de sokat javít az összképen. AHA-val felváltva használom hetente, és azóta - lekopogom - csak a néhány kis pattanásom volt.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

kismacska00

2017. április 19.

3 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sosem volt még ilyen szép a bőröm, mint amióta ezt használom. Radikális, látványos különbséget hozott, mondhatni reményt adott a könnyen kipattogó, mindenre érzékeny börőmnek. Kellemes érzés felvinni, nem szárít és valóban egységesebb bőrképet ad, sokkal, de sokkal kevesebb problémám van az arcommal, mint őelőtte. A mitesszereket nekem ugyan nem távolította el, de még így is nagy megkönnyebbülést jelent számomra ez a termék. Talán egy erősebb hámlasztót is kipróbálok mellé, de kezdésnek engem ez teljesen meggyőzött, mert hatásos.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.