KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kriszta180222

2017. december 3.

Nagyon szép, egészségesen ragyogó tőle a bőröm. A pórusaim valamivel szebbek tőle, de nem áttörő a változás, ezt viszont elnézem neki, mivel minden más problémára viszont szuperül működik. Ami még egy pozitívum, hogy nagyon kiadós, a minta kiszerelés is több mint fél évig elég gyakori (heti 3-4) használat mellett.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

szilvike94

2017. november 7.

2017/11/07
Elkezdtem a hátamon is használni, mivel a hátamon eléggé aknés, pattanásos a bőröm. Meglepően pozitív változást tapasztaltam a hegek halványodnak és a pattanások mérete és száma is csökkent. Nagyon elégedett vagyok vele. Különösebben a réteg se zavar amit hagy de pizsifelsőt kb. egy 20 percig nem szoktam felvenni. Felveszem 5 csillagra. :)

2017/10/29.
Körülbelül 1 hónaja vettem, kisebb megszakításokkal azóta is rendszeresen használom. Puha bőrt varázsol, a pórusaim is minimálisan csökkentek de kimondottan kevésbe telnek fel, pattanásokat nem okozott. A bőröm zsírosodásában még nem vettem észre változást pedig ezt vártam volna tőle a legjobban. Ha kinyomtam valamit az arcomon, és felkentem este másnapra szinte nem is látszott. Amit nem szeretek benne, és ezért be is mentem a skinsmart-os showroom-ba megkérdezni, mert azt hittem én rontok el valamit. Felkenés után hagy egy be nem szívódó réteget az arcomon amit én egyszerűen nehezen viselek el, pedig szívesen használnám reggel is.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

2017/11/07

2017/10/29.

drekab

2017. november 1.

Nekem nagyon jól bevált, most heti 1-szer használom. Nagyon szép, egyenletessé teszi a bőrt, hip-hop lehúzza a piros foltokat, kezdődő pattit, stb... (Mikor heti 2-szer használtam, nagyon hámlott tőle a bőröm, úgyhogy vigyázni kell vele!!)

drekab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

zitus

2017. október 29.

AHA párjával felváltva használom, reggelre sokkal szebb a bőröm, szeretem. Hetente kb. 1-2 szer kenem fel.

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Anita1978

2017. október 29.

Màr 1 hónapja hasznàlom napi rendszeressèggel, keddet ès szombatot kihagyva, mert akkor a 10%-osat hasznàlom.Amit megfigyeltem: első hasznàlattól valóban puhàbb ès simàbb lett a bőröm.Kèsőbb a tàg pórusaim csökkentek, a nap folyamàn nem zsírosodott àt annyira az alapozóm, ill. mensi előtt nem jött ki pati.Kicsit nèha hàmlik, olyankor visszaveszek kicsit belőle.Volt, h reggel ès este is kentem.Semmi baj nem volt.Nekem nem csíp.Folytatom a hasznàlatot. :)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

ozsa

2017. október 22.

Január óta megvan, de még mindig nehéz eldöntenem, hányadán állok vele. Első BHA hámlasztóm, és kitartóan, odafigyelve használom, de többre szamítottam. Pihe-puha bőrt eredményez, valamennyivel kevesebb a miteszerem, bár annyira nem látvanyos a változás. Amióta használom nincsenek pattanásaim, egy-kettő előfordul, de nem vészes, a pórusaim tisztábbnak tűnnek (nem mindenhol). A pirosságot nem csökkentette, a makacs miteszerekkel (amibel tele van az orrom, állam) nem tud megbírkózni. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, de a pórusok belsejét nem tisztítja eléggé, ahogy vártam volna.
A PC AHA géljével használom, de tényleg túl sokat vártam. Kipróbálok egy másik állagú PC BHA-t, hátha az jobban működik.

ozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

eszterszekely

2017. október 19.

Nincs összehasonlítási alapom, nem használtam más hámlasztót, de nekem azt teljesítette amit vártam tőle. Minden nap használtam téli időszakban, nem fordult elő egyszer sem, hogy azt érzékeltem volna, hogy túlhámlasztottam. Már egy használat után is simává teszi a bőrt, mivel az elhalt hámsejteket eltávolítja, 2-3 után sokkal egységesebb lett a bőröm, illetve az amúgy tág pórusaimat fantasztikusan összehúzta.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Bradshaw

2017. október 15.

Nekem kicsit sok itt a dicséret. Nekem pirosodásra hajlamos a bőröm. Pont ezért vettem meg. Lássuk be, nem olcsó mulatság. Szépen hámlasztott, puha volt a bőröm, talán pattanásos is kevésbé voltam, DE a pirosság maradt! És nekem nagyon csípi az arcomat.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Kremcica

2017. október 11.

Több BHA hámlasztón vagyok már túl és bár még nem érzem hogy megtaláltam volna A hámlasztót, de ez igen szépen teljesít. Erősebb mint a Cosrx, G&G de gyengébb mint a PC problémás bőrre valója (világoskék). Én nyáron rendszeresen hámlasztottam (csakis BHA, AHA-stoppon voltam) nekem ezzel nem sikerült túlhámlasztanom napi használattal sem, annyira zsírosodott a bőröm. Felkenve mintha zselés állagú lenne és egy réteggel vonná be a bőrömet, amíg be nem szívódik érzem. Fura mert másik folyékony hámlasztóval nem éreztem ezt. De legalább nem szárítja szét az arcomat. :) A hatása most ősszel már pont jó, nyáron kevés lett volna pedig nincs is annyira problémás bőröm. Úgyhogy ha valaki problémás bőrrel nagyágyút keres a PC/Skinsmart háza táján a világoskéket válassza inkább. Normál bőrre ez tökéletes.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

abicicaaa

2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Óvatosan kell vele bánni, az elején nagyon beindultam tőle és mentem minden nap a fejemre, egy hét múlva hamlottam és nagy vörös anyahajok jelentek meg rajtam, a hormonális anyahajokon kívül
Szépen lassan kikiserleteztem, mostmár heti 2-3 alkalom elég, szépen rendben tartja a boromet, bár azt megjegyezném, hogy a néhanapján most is előbukkanó hormonális josagokkal természetesen nem bír el. De ez nem is az ő dolga :)
Én az ujjaimmal szoktam felvinni az arcomra, az arctisztito korongok felszívjak a termék jelentős részét.
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.