KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

Yami

2017. július 23.

Teljesen elégedett vagyok vele. Leváltani valószínűleg csak akkor fogom, ha kifejezetten inkább fizikai fényvédőt próbálok ki.
Gyorsan felszívódik, nincs ragacsos érzés, és nem különösebben fényes. Nagyon könnyű, kellemes, sminkelni is szinte azonnal lehet rá.
Eléggé próbára tettem az első héten egy utazás alkalmával. Reggel felkentem, újra kenni se volt alkalmam egész nap, de simán bírta a túrázást.
A tűző nap próbáját is kiállta, mindenkinek megégett kicsit az arca, rajtam pedig csodálkoztak, hogy sápadt maradtam. :D
Abban az egy hétben lett ugyan néhány pattanásom, de én nem tulajdonítanám rögtön neki, inkább a szokásos bőrápolási rutinom hiányának. Ha mégis ez a krém bizonyulna hibásnak, majd frissítek.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

PSophiee

2017. július 21.

Most úgy érzem ez a kedvenc fényvédőm! :)
A felszívódás után az arcom nem ragad, nem fénylik, és nem is érzem, hogy az arcomon van. és még jól is lehet rá sminkelni.
A fizikai fényvédők érzetét nem szeretem az arcomon, úgyhogy számomra ez a krém tökéletes.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Most úgy érzem ez a kedvenc fényvédőm! :)

KlaudiaZs

2017. július 14.

Anyának vettem pár hónapja, de néha ha náluk vagyok, én is használni szoktam, egyrészt kíváncsiságból, másrészt hogy ne az enyémet "pocsékoljam". :D Sajnos mondjuk nem lett kedvenc, hozzá vagyok szokva a folyékony mattító japán fényvédőmhöz, ami tökéletes számomra, ez viszont nehezebb, krémesebb állagú, nem szívódik be olyan szuperül és emiatt igenis hagy rajtam egy fényes réteget. Nem olyan vészes amúgy, de púderre nekem ezután szükségem van, és a nap folyamán tuti, hogy hamarabb és jobban zsíros lesz a bőröm, mint egyébként. Anyukámnak viszont tetszik, neki száraz a bőre, szóval nálunk eléggé egyértelműen bőrtípusfüggő lett ez a fényvédő. Az illata picit erős az én ízlésemnek, egyéb negatívuma viszont nincs, és mint fényvédő jól teljesít, de én inkább a szárazabb bőrűeknek ajánlanám.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

viragi

2017. július 13.

Ez az első koreai napvédőm és nem bántam meg! Nemsokára elfogy és már megrendeltem a következőt az ebayről. Diszkrét, finom illatú, gyorsan beszívódik. Alá szérumot rakok, fölé -az orromra illetve az orcámra- még uriage roséliane cc krémet (éjszakára pedig használok időnként bha-s hámlasztót illetve retinolos krémet, ezért is vásároltam többek között). Nem voltam még vele egész nap napon, de délben már igen, és nem volt semmi gond.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

masnis

2017. július 12.

Nagy szerelem. ❤ Arcra használom csak, így nagyon kiadós, szinte alig fogyott. Szépen beszívódik, minden további nélkül lehet rá sminkelni, pattanásokat nem okoz, és felkenéskor üde, narancsos illata van, ami viszont szerencsére hamar elillan. 3 éve a dm 50 faktoros bébinaptejével sikerült leégnem a VOLTon, idén viszont ez a kis fényvédő *5-re vizsgázott és szépen óvta az arcomat. Egészen biztos, hogy a legközelebbi fényvédőmet is koreából választom, illetve az is, hogy idővel, ha csak nem találok ennél is jobbat, amit jelenleg elképzelhetetlennek tartok, visszatérek hozzá.

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Dorcsa

2017. július 8.

Eddig próbált legjobb mindennapi fényvédőm, viszont a citromos illatától kicsit besokaltam, ezért legutóbb nem ezt rendeltem, amit meg is bántam... :(
Hamar beszívódik és még nyáron sem tocsog tőle a fejem az izzadságtól, zsírtól. Alapozóval sem vesznek össze, jó sminkalapnak tartom, bár nyilván nyáron azért nem marad vele (de nélküle sem!) olyan tartós az alapozó, 1x-2x újra kell púderezni.
Legközelebb hű maradok hozzá! <3

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Legközelebb hű maradok hozzá! <3

birokitti

2017. július 6.

A jó vélemények hatására én is megrendeltem, és a nyaralás során ki is próbáltam. Hamar beszívódó, kellemes illatú, könnyed állagú krém, nem zsírosít, ígéretéhez híven. Pattanásokat és kellemetlen érzetet nem okozott. A bőrömet is úgy érzem, megvédte, nem égtem és nem is barnultam le ott, ahol használtam.

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

ditke838

2017. július 4.

Nagyon jól szívódó krém, pár perc és mehet rá a smink, remélem a védelem is ott van, az SPF és PA alapján igen. Kicsit belemélyedtem a fényvédők világába, ezután inkább fizikai fényvédőt fogok kipróbálni (ide vagy oda a jól felszívódó tulajdonság), mivel találni kétes véleményű alapanyagot az INCI-ben (névszerint Octinoxate, ott legelől).

ditke838
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Amadea

2017. július 3.

Nagyon megszerettem ezt a fényvédőt; hamar felszívódik, könnyen lehet rá sminkelni, a szemkörnyéket sem irritálja. Nekem a homlokom nagyon zsíros, de nem ront tovább a helyzeten, és a vízhiányos részeket sem szárítja; magyarán nagyon udvariasan hidratál.:) Eddig nem égett le az arcom a használata mellett, kíváncsi leszek, vízparton hogyan teljesít majd.
A legközelebbi rendelésnél alaposan betárazok belőle.
Ui.: A citrusos illatát imádom.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

A legközelebbi rendelésnél alaposan betárazok belőle.
Ui.: A citrusos illatát imádom.

Lillie

2017. június 28.

Tényleg nagyon nagyon jó! Ebayről rendeltem :) felkenve nincs diszkógömb hatása. Könnyen beszívódik jól lehet rá sminkelni. Egy kérdésem van csupán hozzá. Elvileg az A'pieu a missha alá tartozó cég a neten azt írják, hogy a missha nem tesztel állatokon így a A-pieu sem?

Update: Voltam tegnap túrázni a rámszakadékban és rettentő jól megvédett pedig a párom kipirosodott rendesen estére :) örülök, hogy tényleg jól működik

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.