KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

szeende

2017. június 25.

Egy hete használom. Engem mindig zavar a kremek illata, de ennek egy nagyon enyhe illata van, mandarin ha jól sejtem, és pillanatok alatt elillan. Ami nagyon jó hogy nem zsirosit, még a himlokomot a ami általaba csöpög a zsírtól. Eddig 5* de még jövök vissza update el

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Lillie

2017. június 19.

Tényleg nagyon nagyon jó! Egyről rendeltem felkenve nincs diszkógömb hatás. Könnyen beszívódik jól lehet rá sminkelni. Egy kérdésem van csupán hozzá. Elvileg az A'pieu a missha alá tartozó cég a neten azt írják, hogy a missha nem tesztel állatokon így a A-pieu sem?

Update: Voltam tegnap túrázni a rámszakadékban és rettentő jól megvédett pedig a párom kipirosodott rendesen estére :) örülök, hogy tényleg jól működik

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Lizzie Brown

2017. június 6.

Te jó ég!
ha valaki hamarabb szólt volna, hogy hali, próbáld ki a koreai fényvédőket, akkor nem zongorásztam volna végig az összes népszerű európai márkán, és annyi időt és bosszúságot megspóroltam volna!
Ez a krém tökéletes (na jó, nem vízálló, de persze nem is ígéri.) nem ragad, könnyen beszívódik, nem váltott ki nálam irritációt, ráadásul remekül véd!
Úgy hallottam, hogy erre a csodás tulajdonságaira felfigyelt a világ, ezért szépen fel is emelték az árát...

Lizzie Brown
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Te jó ég!

tothbarbara74

2017. május 29.

Sajnos az Eucerin fényvédőm nagyon szárít (ami normális, mert zsíros bőrre való) és bizonyos alapozóim alatt nem mutat szépen, gondoltam nyárra koreait (is) fogok használni, bár féltem, hogy zsírmassza lesz a fejem tőle, mert a Missha fényvédőm nyáron nem igazán szuperált, zsírosodtam tőle. Itt vettem KM-en jó áron őt, de eddig úgy érzem újraveszem, mert nagyon-nagyon tetszik. Könnyű, de azért szépen hidratál is és minimálisan fénylik tőle az arcom csak. Mikor felkenem kissé bőrfényű, függ attól is mit kenek alá, de nagyon kényelmes viselet, szépen beszívódik és nem érzem ragacsosnak pár perc után, az illata pedig nagyon finom citrusos.

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Eedina

2017. május 19.

Zsíros bőrre kiváló fényvédő, igazán könnyű krém, jól eloszlatható, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni, nem hagy fehér nyomot, nem ragad, nincsen kellemetlen utóillata. Csúcsos kivezetése miatt praktikus a csomagolása, bárhogy rakod a táskába, nem folyik, nem gyűjti össze a kupakba a beszáradt anyagot. Csillagos 5-ös! Ár érték arányban nagyon jó termék.

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

ravadri

2017. május 3.

Itteni vélemények hatására rendeltem meg, bár kicsit féltem tőle, hogy csak kémiai fényvédő van benne, de nagyon szuper! Könnyű elkenni, hamar beszívódik és nem okoz irritációt sem. Bárcsak találnék egy ugyanilyen jó fizikai fényvédőt is, akkor teljes lenne a boldogság. :)

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

ursuska

2017. április 19.

Eddigi legjobb fényvédőm valaha! Könnyű géles krém, ami hamar beszívódik, nm hagy fehér réteget, ne dörzsölődik le, lehet rá sminkelni. Egyszerűen szuper! Zsíros bőröm is elviseli.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

_zsulu_

2017. március 27.

Végre beszereztem én is! Egyenlőre nagyon szeretem, bár csak 2 hete használom. Nem kedvelem az illatosított arcra való termékeket, de ennek az illata valami fantasztikusan jó, tiszta mandarin illat :) Az állaga nagyon könnyű, nem vizes, de nem is nehéz-zsíros így kb. 10 perc alatt szépen beszívódik reggel és mehet is rá a smink. Egészen jól hidratál is, de nem zsírosítja el a bőröm. A szemem köré is kenem és szerencsére azt sem irritálta. Az ára még mindig baráti azért, én 2300-ért vettem az ebayen. Kíváncsi leszek a nagy meleget hogy bírja, remélem akkor sem okoz csalódást!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Lencseee

2017. január 11.

szerintem ez egy jó ár -értékű fényvédő, azonban nyárra valszeg zavaró lenne majd a benne lévő illatanyag, télre azonban simán elfér. könnyen beszerezhető, olcsó, teszi a dolgát. Nem egy "gazdag" textura, hamar beszívódik, semmiféle irritációt, pattanást nem okozott nálam. Nem bántam meg, hogy megrendeltem. Jó.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

im

2017. január 4.

Update: Igen, tényleg újravettem, többször is. Télen egyáltalán nem csillog tőle az arcom, sőt még kevés is a hidratálása, de ezt nem tartom hibájának. Számomra ez a tökéletes fényvédő, és gondolom, rajtam kívül még sokan vannak így ezzel, mert ahogy látom, pofátlanul felment ennek a fényvédőnek az ára: 3000-4000 Ft körül látom ebay-en. Októberben még 1600 Ft-ért rendeltem. Azért ez fáj.

2016. május 17. Lehet, hogy megvan az a fényvédő, amelyet, ha elfogy, újraveszek? (Eddig egyszer történt ilyen, a Kiss My Face-szel, de csalódást okozott a másodjára vett, újraformulázott, vízállóbb, valószínűleg ezért ragacsosabb, fényesebb, éppen ezért szép lassan a reggeli rutinból kiszoruló fényvédő.)

Felváltva használom az Etude House Sunprise All Prooffal, de összességében ezt az A'pieu-darabot szerettem meg jobban.

Pozitívumok:
- bár kémiai fényvédő, eddig nem csípte a szemem
- tényleg nem nehéz krém
- könnyű eldolgozni, nem hagy hátra nehéz, fullasztó réteget, pedig nem spórolok vele, a legújabb PC hírleveles fényvédős cikkben ajánlott ötforintosnyi mennyiséget bőven fölkenem reggelente
- nem meszel fehérre sem, hiszen nem fizikai fényvédő
- hamar beszívja a bőröm, nem fénylik, nem csúszkál a bőrön, minimális bőrfény marad utána, könnyen tudok rá sminkelni

Negatívum:
- ahhoz, hogy ne csillogjon tőle az arcom, és ne tömítse el olajjal az orrom környékén amúgy is tág pórusaimat, az kell, hogy ne hidratáljak alá, semmivel, maximum tonikkal (jelenleg COSRX Centella, illetve COSRX AHA/BHA toner felváltva). Ha nem így teszek, bizony nem szeretek tükörbe nézni. Viszont nekem zsíros a bőröm, szárazabb bőrtípusúak lehet, hogy épp ezért szeretnék. Az biztos, hogy nem szárít. (Ez utóbbi persze nem negatívum. :) )

Amivel nem tudok mit kezdeni:
- mi ez a flavor összetevő? :D Mármint nem az a gond, hogy nem vagyok tisztában a szó jelentésével, hanem nem láttam még ilyet más termékeknél. Gondolom, ezzel az összetevővel áll összefüggésben az, hogy a termék nem illatmentes (sajnos), hanem a szokásos, tipikus fényvédőillathoz hasonló, de attól talán kicsit citrusosabb, egyébként kellemes illata van. Remélem, hosszabb távon nem fog irritálni.

Összességében: jelenleg nem akarok több pénzt költeni fényvédőre, szóval nyár végéig nem hiszem, hogy újat próbálnék ki, mert jelenleg négy van felbontva. Ha ezek elfogytak, majd eldöntöm, van-e kedvem újabb kísérletezésbe fogni, vagy megrendelem újra ezt. Addig is öt csillagot adok, mert jelenleg nincs olyan fényvédőm, amely ettől jobban működne a bőrömön.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Pozitívumok:
- bár kémiai fényvédő, eddig nem csípte a szemem
- tényleg nem nehéz krém
- nem meszel fehérre sem, hiszen nem fizikai fényvédő

Negatívum:

Amivel nem tudok mit kezdeni:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Egyszerűbb nevén bemotrizinol vagy Tinosorb S. Kémiai fényvédő, amely az UVA- és az UVB-sugarak (280-400 nm hullámhosszú) ellen egyaránt véd. Fotostabil összetevő, ami más összetevőket (pl. avobenzone) is véd az UV-sugárzástól. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.