KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

svekits

2017. november 18.

Sűrű krém, de a bőrön észrevehetetlen. Nem nehéz, nem hagy fehér réteget sem maga után. 1-2 perc után beszívódik és nem fénylik, nem ragad simán mehet rá a smink. Nem okozott komedókat sem, egyedül a picit erősebb illata zavar, de hozzá lehet szokni, abszolút az egyik legjobb és legkényelemesebb fényvédő, amit eddig kipróbáltam.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Vicus

2017. november 18.

Rövid ideje használom, 1-2 hete, de eddig egyszerűen tökéletes! Azt kívánom bárcsak előbb megismertem volna az ilyen és ehhez hasonló krémeket, nem pedig a hazai kínálattal jártam volna pórul újra és újra. Ez állagra olyan, mint egy szuper hidratáló krém nagyon finom naptejes illattal. Nagyon könnyen el lehet oszlatni a bőrön, és sminkalapnak is tökéletes, mostanában nem is használok már primert. Bár részben azért, mert ez alá teszek Mizon ultra suboon krémet, és 3. rétegnek a primer tuti sok lenne :) Viszont ez a krém is tökéletes alapozó alá. Nagyon szeretem, újra fogom vásárolni. (Nyomatékosítani szeretném, hogy mennyire gyenge a hazai kínálat ilyen téren, ha csak az ember lánya nem tud kifizetni 5-10 ezer forintokat gyógyszertári termékekre - én nem tudok. Részben ez az oka, hogy nyáron nem mindig használtam napvédőt arcra. :()

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Sisszy

2017. november 7.

Imádtam ezt a fényvédőt. Könnyed állagú, nem hagy fehér réteget és picit hidratál is. Sminkelni is egyszerűen lehet rá. Szerintem árban is nagyon kedvező, mindenképpen újraveszem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Luna1024

2017. november 4.

Jaj, én annyira boldog vagyok, hogy rátaláltam!!!! Mellényúltam már egy párszor ebben a kategóriában, de azt hiszem, most végre megtaláltam a tökéletes fényvédőt! :) Eddig az Eucerin Sun Oil Control Gél-Krémjét használtam, amivel alapvetően elégedett voltam, de valahogy fura, túl matt és "poros" végeredményt hagyott maga után, valamint az alkoholtartalma sem tetszett túlzottan, szárította is a bőrömet egy picit... Használtam még a szupernépszerű Innisfree The Minimum Sun Cream-t is (amit konkrétan ezzel az A'Pieu fényvédővel együtt rendeltem meg, csak azt kezdtem el használni előbb), és elnézést a rajongóktól, de én egyszerűen borzasztónak találtam, sose fogom megérteni a népszerűségét... Tipikus kombinált-zsíros bőröm van egyébként, minden kicsit is nehezebb krémtől pillanatok alatt "diszkógömb" leszek...
Na de hogy végre a lényegre térjek: ez valami csodálatos! :) Maga a krém könnyed állagú, de tök fehér, amitől először picit megijedtem, mert az Innisfree fényvédője is ilyen, azzal meg nagyon rossz tapasztalataim voltak: nem lehetett úgy eloszlatni, hogy ne látszódjon, hogy a fejemen fehérebb vagyok, mint máshol. De ez...! Ez maradéktalanul, tökéletesen eloszlatható, könnyen beszívódik és nem hagy maga után semmilyen fehér réteget. Felkenés után egy nagyon picit fénylik és ragacsosnak tűnhet, de ezzel ne foglalkozzatok: alig 1-2 percen belül "megszárad", mármint beszívódik rendesen a bőrbe, és egy annyira gyönyörű félmatt, selymes, "szaténszerű" finish-t hagy maga után, hogy csak ámulok és bámulok... Gyönyörű és természetes a végeredmény! Tökéletes alapként szolgál sminkeléshez is. :) A T-zónám egyáltalán nem fénylik tőle (már ez egy kisebb csoda a számomra), sőt szárítás nélkül mattítja azt, az orcáimon egyszerűen tökéletes, sőt még az orrom és állam melletti száraz foltokat sem emeli ki vagy szárítja jobban! Egyszerűen tényleg olyan, mintha az én kombinált, különböző igényekkel rendelkező bőrömre tervezték volna... Csodálatos! :)
Ami még óriási pozitívum: nagyon olcsó (Ebay-en vettem megbízható "top-rated seller"-től), ehhez képest egész nagy kiszerelés, sokáig elég, mert egy alkalommal elég belőle 1-2 borsónyi mennyiség. Tubusos, tehát elég higiénikus, az összetevői gyönyörűek, és persze fényvédő funkcióját is tökéletesen ellátja: SPF 45 van benne, ami magas fényvédelemnek számít, ehhez képest mégsem fullasztó vagy nehéz, hanem kifejezetten könnyed, kellemes érzetű krém. Illata van - ami elsőre picit fura, de amúgy nagyon finom napraforgós -, viszont egyáltalán nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet. :)

Egy szó, mint száz: azt hiszem, végre találtam A Fényvédőt, amit a bőröm egyenesen imád! Hasonló bőrtípussal rendelkező társaimnak mindenképp ezt ajánlom, de a száraz és normál bőrűek is tehetnek vele egy próbát (bár nekik lehet, hogy az Innisfree sem volna olyan negatív tapasztalat, mint nekem).
Most készülök megrendelni a második tubust belőle (pedig még ez az első is félig van), mert biztosan állandó lakója lesz a fürdőszobámnak! :) Ajánlom, mint eddig szinte minden általam próbált koreai terméket... Minden szempontból TÖKÉLETES! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

s05

2017. november 3.

Ez az elso koreai fenyvedo, amit hasznalok, ugyhogy nincs sok osszehasonlitasi alapom, de mar honapok ota hasznalaom es teljesen elegedett vagyok vele. Nem tul nehez, nem tul sok, beszivodik hamar, lehet ra sminkelni, alig eszreveheto illata van. Nyaron a tengerpartra is vittem magammal, jol birta a kikepzest ott is :) Ujravettem ugyanebbol a termekcsaladbol a keket is - kivancsi vagyok, az hogyan teljesit majd.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Gallifrey

2017. október 28.

Ez A fényvédő. Semmi irritáció, se zsírosodás nyárra egy álom :) Tengerparti nyaralástis szuperül bírta, 5*

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

zsofi9435

2017. szeptember 12.

Teszi a dolgát, nem irritál, a bőröm állapotától függően gyorsan beszívódik, időnként viszont fényes maradok tőle. De erre jó a púder :D Felé a Missha SPF-es BB krémjét kenem, így nyár végére is ugyan olyan fehér maradt az arcom, mint télen szokott lenni. Nincsenek nagy elvárásaim, hogy reggeltől estig matt legyen, így ilyen oldalról még sosem figyeltem meg a viselkedését.
Nagyon szeretem, újravenném, de ez kicsit elszomorított, hogy nemrég még sokkal olcsóbban lehetett hozzáférni. Egy kis áremelés teljesen rendben van, de ez már nem túl szimpatikus...

zsofi9435
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

dizabella01

2017. augusztus 21.

Szeretem ezt a fényvédőt, hiszen nem drága, sok hasznos összetevője van, nincs benne alkohol és nem csípi a szemem.
Lágy illata van, amely gyorsan elszáll, nem tolakodó. Felkenés után zsíros marad az arcom, de ez 2 percen belül megváltozik, hiszen nyoma sem marad. Igen, 20 és 30 fok között. 35 és 40 között viszont kicsit nehéz, zsíros, le kell púderezzem, de emiatt nem fogok levonni tőle egy csillagot sem, hiszen egy szóval sem ígéri azt, hogy mattít.
Összeségében egy jó kémiai fényvédő, hidratál, könnyed, véd. Újraveszem, viszont a nagy hőségre, amikor olvad le az arcomról minden, keresgélek még egy másikat.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Yami

2017. július 23.

Teljesen elégedett vagyok vele. Leváltani valószínűleg csak akkor fogom, ha kifejezetten inkább fizikai fényvédőt próbálok ki.
Gyorsan felszívódik, nincs ragacsos érzés, és nem különösebben fényes. Nagyon könnyű, kellemes, sminkelni is szinte azonnal lehet rá.
Eléggé próbára tettem az első héten egy utazás alkalmával. Reggel felkentem, újra kenni se volt alkalmam egész nap, de simán bírta a túrázást.
A tűző nap próbáját is kiállta, mindenkinek megégett kicsit az arca, rajtam pedig csodálkoztak, hogy sápadt maradtam. :D
Abban az egy hétben lett ugyan néhány pattanásom, de én nem tulajdonítanám rögtön neki, inkább a szokásos bőrápolási rutinom hiányának. Ha mégis ez a krém bizonyulna hibásnak, majd frissítek.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

PSophiee

2017. július 21.

Most úgy érzem ez a kedvenc fényvédőm! :)
A felszívódás után az arcom nem ragad, nem fénylik, és nem is érzem, hogy az arcomon van. és még jól is lehet rá sminkelni.
A fizikai fényvédők érzetét nem szeretem az arcomon, úgyhogy számomra ez a krém tökéletes.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Most úgy érzem ez a kedvenc fényvédőm! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.