KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nicy011

2017. december 28.

Nekem nem vált be. Azért kap két csillagot, mert a száraz ajkaim nem repedeztek ki a használat alatt, de rendbe se hozta őket. Szárított, nem hidratált. Két éve használtam, félig fogyott el, mire meguntam, hogy nincs semmi eredmény és megvettem a Rossmann olivás ajakápolóját.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Zafado

2017. december 19.

Amúgy is szeretem a natúr dolgokat, de ezt az ápolót azért vettem meg, mert éppen ez volt a legolcsóbb és már úgy is régóta szemeztem vele és milyen jól tettem! Nekem nagyon bejött, abszolút jól hidratál, tényleg pikk-pakk rendbe tette a kiszáradt ajkaimat. Viszont ami borzasztó az az íze és a szaga, annak ellenére, hogy tök természetes cucc, nagyon mű szaga és keserű íze van, amikben kamillát még nyomokban sem lehet felfedezni. Nyilván nem a színe-szaga kell, hogy számítson, de azért -1 csillag.

Zafado
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Jezy

2017. december 8.

Szörnyen ki volt repedezve a szám széle hónapokig, és egyszerűen semmi nem vitte le pedig szedek B-vitamin komplexet is.
Ezt az ajakápolót azért vettem meg mert természetes, és egyetlen éjszaka alatt rendbe is tette a számat. Nagyon jó termék és olcsó is, soha többé nem veszek mást.

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Eszterk6

2017. december 4.

Az egyik legjobb ajakápolóm. Gyorsan és jól hidratál, hamar felszívódik, olcsó és natúr. Meg vagyok vele elégedve:D

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

delux2001

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Az egyik legjobb ajakápoló. Természetes, jó árú és nagyon jól hidratál.

delux2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

Az egyik legjobb ajakápoló. Természetes, jó árú és nagyon jól hidratál.

Gallifrey

2017. november 13.

Legjobb ajakápoló. Natúr, jól hidratál, olcsó :)

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Legjobb ajakápoló. Natúr, jól hidratál, olcsó :)

rayeri

2017. október 26.

Na, ez tipikusan az az ajakápoló, ami felkenés után megül a bőr tetején egy undorító csúszós réteget képezve. Semmi nem szívódik be belőle, semmit nem hidratál.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Sebibarbi

2017. október 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz, de sajnos nem csinál semmi extrát. Használata után szinte szárazabbnak érzem a számat, mint előtte. Olcsó, és nagyon szépek az összetevői, de nekem egy sima kék labello jobban teljesít. :(

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Sztellaaaaa

2017. október 16.

Nagyon tetszik.
Nagyon jó ára van, és az összetevői is gyönyörűek, jól hidratálja az ajkaimat, megérte megvenni. Biztos hogy újraveszem <3

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon tetszik.

clara12

2017. október 10.

Mindent tud amit egy ajakápolónak tudnia kell. Ugyan nincsenek extra száraz ajkaim, de szeretem naponta 3-szor bekenni és ezt szívesen használom reggelre és estére egyaránt. Nem túl zsíros, jól hidratál, szép INCI, olcsó, könnyen beszerezhető. Ha télen, szeles időben is elég lesz valószínűleg nem cserélem le egy jó ideig. "Újravevős"

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract