KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gallifrey

2017. november 13.

Legjobb ajakápoló. Natúr, jól hidratál, olcsó :)

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Legjobb ajakápoló. Natúr, jól hidratál, olcsó :)

rayeri

2017. október 26.

Na, ez tipikusan az az ajakápoló, ami felkenés után megül a bőr tetején egy undorító csúszós réteget képezve. Semmi nem szívódik be belőle, semmit nem hidratál.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Sebibarbi

2017. október 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz, de sajnos nem csinál semmi extrát. Használata után szinte szárazabbnak érzem a számat, mint előtte. Olcsó, és nagyon szépek az összetevői, de nekem egy sima kék labello jobban teljesít. :(

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Sztellaaaaa

2017. október 16.

Nagyon tetszik.
Nagyon jó ára van, és az összetevői is gyönyörűek, jól hidratálja az ajkaimat, megérte megvenni. Biztos hogy újraveszem <3

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon tetszik.

clara12

2017. október 10.

Mindent tud amit egy ajakápolónak tudnia kell. Ugyan nincsenek extra száraz ajkaim, de szeretem naponta 3-szor bekenni és ezt szívesen használom reggelre és estére egyaránt. Nem túl zsíros, jól hidratál, szép INCI, olcsó, könnyen beszerezhető. Ha télen, szeles időben is elég lesz valószínűleg nem cserélem le egy jó ideig. "Újravevős"

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

zsike85

2017. október 9.

A Himalaya Herbals és Yves Rocher ajakápolói után gondoltam veszek egy olcsóbb árkategóriájú természetes összetevőjű ajakbalzsamot, hamár azok 700-800 Ft ellenére sem nyújtottak számomra semmi pozitívat. Szerencsére, rácáfolt az árára; azóta is csak ezt veszem.

zsike85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Aprilla

2017. szeptember 30.

Eddig hatásosnak bizonyult, minden összetevője ártalmatlan, és az ára is a legalacsonyabb az eddigi ajakápolóim közül. Ez lett a kedvencem :)

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 30.

mandalam

2017. szeptember 10.

Jól kenhető, nem hagy kellemetlen olajos réteget, rúzsozás előtti hidratálásra tökéletes! Illatmentes, az összetevői gyönyörűek. Jött, "látott", győzött! :D

mandalam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Biloba

2017. szeptember 5.

Akciósan vettem 300 Ft-ért, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem teszi a dolgát és nagyon tetszik hogy nincs szinte semmilyen illata, íze meg pláne, és valóban testes, mégsem zavaróan zsíros. Ha este használom még reggel is érzem, sőt egy étkezést is kibír, nálam ez jó pont.
Régóta használok natúr dolgokat de eddig még ezzel a márkával nem próbálkoztam, itt az ideje! :)

Biloba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Testes ajakápoló, tényleg rendbehozza a száraz részeket 1-2 használat után. Lefekvés előtt bekenem a számat és reggel is érzem, h ott van. Télen igazi elsősegély, mindig nálam lesz.

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract