KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mandalam

2017. szeptember 10.

Jól kenhető, nem hagy kellemetlen olajos réteget, rúzsozás előtti hidratálásra tökéletes! Illatmentes, az összetevői gyönyörűek. Jött, "látott", győzött! :D

mandalam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Biloba

2017. szeptember 5.

Akciósan vettem 300 Ft-ért, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem teszi a dolgát és nagyon tetszik hogy nincs szinte semmilyen illata, íze meg pláne, és valóban testes, mégsem zavaróan zsíros. Ha este használom még reggel is érzem, sőt egy étkezést is kibír, nálam ez jó pont.
Régóta használok natúr dolgokat de eddig még ezzel a márkával nem próbálkoztam, itt az ideje! :)

Biloba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Testes ajakápoló, tényleg rendbehozza a száraz részeket 1-2 használat után. Lefekvés előtt bekenem a számat és reggel is érzem, h ott van. Télen igazi elsősegély, mindig nálam lesz.

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

LathatatlanOzike

2017. augusztus 16.

Krémmániás vélemények alapján vettem meg, és nagyon jól tettem, mert tényleg jó kis ajakápoló. Bírja a 40 fokot, nem olvad sz@rrá a táskámban, nagyon jól hidratál, elég napi egyszer felkenni, nem szárad ki a szám a használata mellett. Mindenképpen beszerzem újra, ha elfogy, az ára is nagyon kedves. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Coconutty

2017. augusztus 8.

Tartós, és alaposan hidratál, inkább télen használom előszeretettel. Elégedett vagyok vele, mindent tud, amit egy ajakápolónak tudnia kell.

Coconutty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

tonic

2017. augusztus 5.

Ez is jó,bár a gránátalmás még jobban kedvenc volt,hidratál, puhít. féltem,h nagyon kamillás illata lesz,amit én nem szeretek túlzottan,de nem.
Újravenni ettől függetlenül sem fogom,mert közben találtam egy amerikai natúr összetevőset a Müllerben, ami nagy-nagy kedvencem lett.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

hederahelix

2017. július 29.

Állandó lakója a táskámnak évek óta. Egyszerűen tökéletes. Nagyon jól hidratál, max akkor szárad ki a szám, ha nem iszok eleget. Tartós, nem kell állandóan kenegetni. Finom az illata, gyönyörű fényt ad az ajkaimnak. Ameddig létezik, csak ezt az ajakápolót használom. Örök szerelem :)

hederahelix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Blane

2017. július 9.

Nagyon szeretem. Ennyi pénzért szinte hozzád vágják, a hatása pedig fantasztikus. Nagyon jól hidratál és regenerál. Jelenleg van vagy 10 ajakápolóm, de legtöbbször ehhez nyúlok :)

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Ennie86

2017. június 30.

Pár napja tesztelgetem az Alverdés körömvirágos után. Ez is nagyon jól teljesít nálam. :) Imádom a natúr/bio dolgokat kipróbálni.
Kellemesen krémes, semleges illatú, 'testes' ajakápoló. Biztosan újra fogom venni! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Babika20

2017. június 17.

Az Alverde körömvirágosát már újravettem párszor és most ezt is ki akartam próbálni. Imádom! Táplál, kellemes viselet. Nincs olyan erős körömvirágos illata, mint a DM-esnek, de engem az nem is zavar. Jó az állaga is, megfelelően krémes. Ár-érték arányban ez is verhetetlen.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.