KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Blane

2017. július 9.

Nagyon szeretem. Ennyi pénzért szinte hozzád vágják, a hatása pedig fantasztikus. Nagyon jól hidratál és regenerál. Jelenleg van vagy 10 ajakápolóm, de legtöbbször ehhez nyúlok :)

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Ennie86

2017. június 30.

Pár napja tesztelgetem az Alverdés körömvirágos után. Ez is nagyon jól teljesít nálam. :) Imádom a natúr/bio dolgokat kipróbálni.
Kellemesen krémes, semleges illatú, 'testes' ajakápoló. Biztosan újra fogom venni! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Babika20

2017. június 17.

Az Alverde körömvirágosát már újravettem párszor és most ezt is ki akartam próbálni. Imádom! Táplál, kellemes viselet. Nincs olyan erős körömvirágos illata, mint a DM-esnek, de engem az nem is zavar. Jó az állaga is, megfelelően krémes. Ár-érték arányban ez is verhetetlen.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Bubucim

2017. május 14.

Himalaya kakaós ajakápolója után váltottam erre. Nekem az nagyon nem jött be, de ez kárpótol érte. :) Semleges illatú, természetes összetevőjű. Pikk-pakk rendbe hozta, amit a kakaóvajas Himalaya után a szám elszenvedett. Az ára is nagyon baráti. Biztosan újra fogom venni. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

little.shana

2017. május 1.

Évek óta csak ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Illatát nem érzem, ami nekem pozitívum, az állaga jó, nekem egy sokáig elég, így ár-érték arányban is kiváló, ráadásul natúr termék. Ennél már csak a házilag készített ajakápolót szeretem jobban, de boltból a legjobb szerintem.:)

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

im

2017. április 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: impulzusvásárlás volt, és nagyon elégedett vagyok. Láttam az összetevőlista alapján, hogy nem lehet nagyon rossz, de nem gondoltam volna, hogy egy éjszaka alatt puhává és selymessé varázsolja a szétszáradt számat. Rúzsalapnak is jó: az a néhány rúzs, ami nekem van, nem csúszkál rajta. Íze, illata teljesen semleges, engem nem zavar. Amióta rendszeresen használom (kb. két hete), egyszer sem száradt cafatosra a szám. Bőven megérte az árát, ennyire jó eddig csak egy Eucerin ajakápoló volt számomra. De mostantól biztos, hogy ehhez az Alterrához fogok ragaszkodni!

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

1999

2017. április 15.

Kifogyott az ajakápolóm és gyorsan kellett valami, úgyhogy csak lekaptam ezt a polcról. Nagyon meglepődtem, mert 400 Ft-ért nem vártam sokat, de kellemesen csalódtam amikor elkezdtem használni. Hamar puhította az ajkaimat és nem kellett 5 percenként kenegetnem. Sokáig fennmaradt és védelmet nyújtott a téli hideg ellen is, úgyhogy mindenképpen megérte. Ár/érték arányban az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam.

1999
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

HAnita91

2017. április 4.

Nem nagyon hittem benne, hogy beválhat. Csak gyorsan kellett valami és éppen megpillantottam. Nagyon ritkán találok olyan ajakápolót, amitől nem száradnak ki az ajkaim. Nagyon nagy meglepetés volt ez az ajakápoló. A Rossmannban az összes ajakápoló közül, mindig ebből van a legkevesebb. Ez önmagáért beszél. Az árát mintha megemelték volna, most lett 399 Ft, de teljesen rendben van még ez is, egy ilyen termékért. Már a nővérem és az anyukám is ezt használja. Mindig újra vesszük és ha nem változtatnak rajta, akkor ennél is maradunk.

HAnita91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

zavive

2017. március 22.

299Ft-ért vettem, ezelőtt csak Carmexet és Eos-t használtam... Nagyon jó kis cucc ez, ennyi pénzért meg aztán pláne. Van olyan jó, mint az előbb említett 2 márka ajakápolója. Szeretm <3

zavive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Loona

2017. február 23.

Én sajnos, úgy néz ki, ugyanabba a kisebbségbe tartozom, mint DawnMelody. Én is a sok jó vélemény (meg a gyönyörű összetevőlista) hatására vettem meg, és én sem akartam elhinni, hogy nekem mennyire nem működik :(
A keményebb állagát pedig kifejezetten szerettem volna, az enyhe/semleges ízével sem volt semmi bajom, de nekem is nagyon szárította a számat :( Először kenegettem tovább, de annyira nem javult semmit az állapot, hogy inkább átálltam másra, aztán amikor megint előkerült ez, valahogy megint pont akkor száradtak ki az ajkaim. Mindig rögtön másnapra... végül több hétre eltettem, és a probléma az ekkor tapasztalt mértékben szintén eltűnt. Pár napja újra elővettem, reménykedve abban, hogy most majd megcáfolódnak a korábbi rossz tapasztalatok, sajnos azonban most is ugyanaz történt: másnapra a felső réteg felpuhulva, egyben, de tépődve, szakadva vált le az ajkaimról, alatta pedig sebes, fájó és száraz maradt a szám.
Tovább nem próbálkozom, elajándékoztam, a két pontot pedig csak a szuper szép összetevők miatt kapja, és azért, mert a sok jó vélemény láttán csak arra tudok gondolni, hogy ez a termék valószínűleg jó, csak egy kiebbséggel (köztük velem) nem kompatibilis...

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.