KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra hidratáló sampon értékes összetevői, mint az aloe vera kivonat, gránátalma és akácvirág ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad.

Radam

2017. július 20.

Szerintem nagyon jó sampon, nagyon jó az illata, és hajmosásnál az első mosásnál semmi hab nincs mivel szinte "beissza" a fejbőröm, annyira jól hidratál. :D

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

saretta

2017. július 20.

nagy natúrsampon-kísérletező vagyok, a hajmosó szappannal is próbálkoztam, de még nem leltem rá a megfelelőre.
ez viszont egy nagyon jó kis sampon. nyaraláshoz és utazásokhoz vettem meg a mini kiszerelést (és arra az esetre is, ha netán nagyon nem válna be, akkor nem vész annyi kárba), a hullámos-göndör, sötétbarna, színezett hajam szereti, hajmosás után van tartása (még hajszárítózás nélkül is!), szépen megmaradnak a fürtjeim és nem zsírosodik be hamar a hajam. az illata is isteni, meg fogom venni a nagy kiszerelést.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Leonie88

2017. július 12.

Elégedett vagyok, hidratál és szép fényes tőle a hajam.

Leonie88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Elégedett vagyok, hidratál és szép fényes tőle a hajam.

Pilence

2017. június 29.

Ez jobban bejott mint a koffeinos jobban hidratal,puha es fenyes lesz tole a hajam,illata olyan friss kellemes de aztan nem erzem a hajamon.de jo kis sampon.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Nika25

2017. április 20.

Nekem is ez volt az első Alterra sampon, amit megvettem és szerintem sokkal jobb, mint az Alverde, pedig abból már kipróbáltam párat. Azoktól vagy gyorsabban zsírosodott a hajam vagy tele lettem pörsenésekkel és még gyorsan is fogyott. Úgyhogy nekem ez most nagyon bejött, pedig féltem tőle, mivel száraz hajra van és az enyém hamar zsírosodik, hogy majd 2 naponta kell hajat mosnom, de kellemesen csalódtam :) Jól habzik, nem kell a fél flakont a fejemre öntenem, jó illata van, bár utána a hajamon már nem annyira jön be. Viszont extra puhává teszi a hajamat, nem gubancolódik és mosáskor se érzem, hogy sprőd lenne a hajam, úgyhogy még hajbalzsam se kell hosszá. Tuti újra veszem, úgyhogy nálam 5-ös :)

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szilvasitimea

2017. január 26.

Nagyon szeretem az alterra sampnokat es balzsamokat, ez volt az elso sampon, amit kiprobaltam .nagyon szepen puhitja es egeszsegesse varazsolja a hajat hosszutavon, a balzsamjaval egyutt. szinte mar csak ezt a markat hasznalom, imadom<3

UPDATE: szinte csak ezt a sampont használom, már lassan fél éve (a balzsamjával, és a hajkúrájával együtt) a leszívatott, szétroncsolt hajammal egyszerűen csodát műveltek! Látszik az eredménye, kevésbé töredezett, egészségesebb a hajam, és ezt ezeknek köszönhetem.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Akara

2016. december 15.

Update:
Hát, nem sok extra történt az előző írásom óta, de igazából nem lettem annyira elégedett. Nem zsírosít, nem is szárít - de hidratálni sem hidratál, ezért inkább más megoldást kerestem, egy bio samponszappant, és jobb hatásra leltem. Ezért megtartottam ezt a sampont frufrumosásra (mivel elég ritkán mosom az egész hajam, de a frufru ilyenkor mindig kritikus). Szóval jobban végiggondolva inkább levonok egy csillagot, mert nem elég a teljesítőképessége az 5 csillaghoz.
***
Nagyon jó. Ahhoz képest, hogy natúr, egész jól tisztít, és jól fésülhető a hajam is. Nem zsírosít, elég 5-7 naponta hajat mosni (ez az időjárás és az edzések mennyiségének függvénye is). Nem is szárít. Jó, hát, az illata az nem túl intenzív, és nem is kifejezetten kellemes, de szerintem azért nem is rossz. Kicsit nehezen habzik, vízzel hígítva viszont már jó.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Update:
***

Hugee93

2016. december 1.

Az illatát nagyon szerettem, és nagy reményeket fűztem hozzá. Ám pár hét tesztelés után a fejbőröm nem bírta és hajmosás után 1-2 napon belül nagyon korpás lett. Más samponoktól nem ilyen. Sajnálom nagyon, mert az illata jó, jól habzik, puha lett tőle a hajam, jók az összetevői.. de a fejbőrömnek nem jó.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

zsj

2016. november 8.

Én ilyen borzasztó sampont még nem próbáltam... Azért vettem meg, mert natúrkozmetikum, de a hajam egyszerűen nem bírta elviselni. Kócos, gubancos, sprőd lett tőle a hajam. A hidratálással sehol sem találkoztam :( Az ára miatt 2 csillag.

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

bviki93

2016. október 21.

3 éve használok kizárólag szilikonmentes termékeket a hajamra, és ez is az elsők között volt. Az interneten olvasott sok jó vélemény miatt vettem meg. Hát nem is tudom...én nem szerettem. Az illata nem tetszett, a hajam gubancos, nehezen kezelhető volt tőle. Nem habzott, eléggé sok kellett a hosszú hajamra, így nem is tartott ki túl sokáig. Nem vettem újra. A balzsamja egyébként jobb.

bviki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.