KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra hidratáló sampon értékes összetevői, mint az aloe vera kivonat, gránátalma és akácvirág ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad.

Henni

2018. január 26.

Az eddigi kedvenc samponom, legalább egy éve használom, és nem is tervezek váltani. A hajam finom, puha tapintású tőle, és lassítja a zsírosodást, pedig arra többféle sampont kipróbáltam már, de ezzel bírja ki a legtovább. Plusz, isteni az illata és natúrsamponhoz képest megfizethető.

Henni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.

marinababa92

2017. december 28.

az eddig próbált natur samponok közül a legjobb ( ennél csak drágábbakat próbáltam még) :) én balzsamozok utána, mert vékony szálú, hosszabb hajam van. az eredmény tiszta, fényes haj. ugyanakkor zsirosodik ahajam, mint bármely más sampon után, viszont ennek jók az összetevői. egyetlen hátránya, ami nálam minden natur samponnál megjelent eddig, hogy korpás a fejbőröm, miután kicsomagolom a fejem a törülközőben, de ennek a nagyja hajszárítóval kifújható

marinababa92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

cattitude

2017. december 17.

minit szoktam venni utazáshoz, párszor megmosni a hajam egész jó, de még sosem vitt rá a lélek, hogy teljes kiszerelésben is megvegyem, elégedett vagyok a Balea samponjaival, amiket általában használok. de amúgy okés sampon, nem mondanám, hogy nagyon hidratál, de a feladatát elvégzi.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

wildrose

2017. november 29.

Kifejezetten tetszett az illata annak ellenére, hogy natúr kozmetikum, még az alkohol sem érződött rajta annyira, mint a többi, hasonló termékben. Krémes állagú, jól habzik, jól tisztít, nem szárította a hajam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Loona

2017. november 27.

Szimpatikus volt, hogy cf/vegán, meg az itteni vélemények is szimpatikussá tették, ezért vettem meg akciókat kombinálva ezt a sampont az eredeti ár kb. feléért. Csak az így elcsípett alacsony ár miatt nem vagyok szupermorci, mert amúgy a cf/vegánságán kívül az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani, az az, hogy legalább ártani nem ártott a hajamnak.

A kevésbé pozitív élményeim vele:
- az illata nekem kifejezetten nem tetszik, mű tutti-frutti/rágógumi, de legalább szerencsére enyhe, így a balzsam el is nyomja
- én is tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosít: ha önmagában használjuk (úgy értem, hogy csak ezt, meg utána balzsamot, másik fajta sampont nem), már rögtön a hajmosás után is olyan, mintha nem tisztított volna eléggé, és tényleg hamarabb kell utána hajat mosni
- egyáltalán nem habzik, amivel alapból nem lenne bajom, nem igénylem a habzást egy sampontól, ha anélkül is rendesen el lehet oszlatni a hajamon, de ezt nem lehet, ezért nagyon sokat kell belőle használni, így pedig rekordgyorsasággal fogy: maximum egy hónapja használom (háromnaponta), és talán a harmada lehet még meg úgy, hogy javarészt másik samponnal együtt használtam, önmagában csak pár alkalommal próbáltam.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

A kevésbé pozitív élményeim vele:

Babsszi

2017. szeptember 22.

Első cf natúrsamponom. Az itteni értékelések miatt esett erre a választásom, emellett nagyon szeretem a gránátalmát minden formában. Őszintén szólva nem vártam sokat ettől a sampontól, de nagyon kellemesen csalódtam. Ahhoz képest, hogy kicsi a kiszerelése elég sokáig kitart. Nem zsírosodik tőle hamarabb/később a hajam, ugyanúgy 3-4 naponta mosom mit előtte, viszont nagyon jól hidratál és kellemesen puha és kezelhető tőle az egész hajzuhatagom, még hajbalzsam nélkül is! Tetszik.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Először a balzsamját próbáltam, és miután az nagyon bevált, vettem meg a sampont is. Sajnos ez már nem hozta az elvárt eredményt. Nagyon hamar zsirosodott tőle a hajam. Kétnaponta kellett mosnom.

Burgonyacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Radam

2017. július 20.

Szerintem nagyon jó sampon, nagyon jó az illata, és hajmosásnál az első mosásnál semmi hab nincs mivel szinte "beissza" a fejbőröm, annyira jól hidratál. :D

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

saretta

2017. július 20.

nagy natúrsampon-kísérletező vagyok, a hajmosó szappannal is próbálkoztam, de még nem leltem rá a megfelelőre.
ez viszont egy nagyon jó kis sampon. nyaraláshoz és utazásokhoz vettem meg a mini kiszerelést (és arra az esetre is, ha netán nagyon nem válna be, akkor nem vész annyi kárba), a hullámos-göndör, sötétbarna, színezett hajam szereti, hajmosás után van tartása (még hajszárítózás nélkül is!), szépen megmaradnak a fürtjeim és nem zsírosodik be hamar a hajam. az illata is isteni, meg fogom venni a nagy kiszerelést.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Leonie88

2017. július 12.

Elégedett vagyok, hidratál és szép fényes tőle a hajam.

Leonie88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Elégedett vagyok, hidratál és szép fényes tőle a hajam.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.