KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra hidratáló sampon értékes összetevői, mint az aloe vera kivonat, gránátalma és akácvirág ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad.

Nika25

2017. április 20.

Nekem is ez volt az első Alterra sampon, amit megvettem és szerintem sokkal jobb, mint az Alverde, pedig abból már kipróbáltam párat. Azoktól vagy gyorsabban zsírosodott a hajam vagy tele lettem pörsenésekkel és még gyorsan is fogyott. Úgyhogy nekem ez most nagyon bejött, pedig féltem tőle, mivel száraz hajra van és az enyém hamar zsírosodik, hogy majd 2 naponta kell hajat mosnom, de kellemesen csalódtam :) Jól habzik, nem kell a fél flakont a fejemre öntenem, jó illata van, bár utána a hajamon már nem annyira jön be. Viszont extra puhává teszi a hajamat, nem gubancolódik és mosáskor se érzem, hogy sprőd lenne a hajam, úgyhogy még hajbalzsam se kell hosszá. Tuti újra veszem, úgyhogy nálam 5-ös :)

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szilvasitimea

2017. január 26.

Nagyon szeretem az alterra sampnokat es balzsamokat, ez volt az elso sampon, amit kiprobaltam .nagyon szepen puhitja es egeszsegesse varazsolja a hajat hosszutavon, a balzsamjaval egyutt. szinte mar csak ezt a markat hasznalom, imadom<3

UPDATE: szinte csak ezt a sampont használom, már lassan fél éve (a balzsamjával, és a hajkúrájával együtt) a leszívatott, szétroncsolt hajammal egyszerűen csodát műveltek! Látszik az eredménye, kevésbé töredezett, egészségesebb a hajam, és ezt ezeknek köszönhetem.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Akara

2016. december 15.

Update:
Hát, nem sok extra történt az előző írásom óta, de igazából nem lettem annyira elégedett. Nem zsírosít, nem is szárít - de hidratálni sem hidratál, ezért inkább más megoldást kerestem, egy bio samponszappant, és jobb hatásra leltem. Ezért megtartottam ezt a sampont frufrumosásra (mivel elég ritkán mosom az egész hajam, de a frufru ilyenkor mindig kritikus). Szóval jobban végiggondolva inkább levonok egy csillagot, mert nem elég a teljesítőképessége az 5 csillaghoz.
***
Nagyon jó. Ahhoz képest, hogy natúr, egész jól tisztít, és jól fésülhető a hajam is. Nem zsírosít, elég 5-7 naponta hajat mosni (ez az időjárás és az edzések mennyiségének függvénye is). Nem is szárít. Jó, hát, az illata az nem túl intenzív, és nem is kifejezetten kellemes, de szerintem azért nem is rossz. Kicsit nehezen habzik, vízzel hígítva viszont már jó.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Update:
***

Hugee93

2016. december 1.

Az illatát nagyon szerettem, és nagy reményeket fűztem hozzá. Ám pár hét tesztelés után a fejbőröm nem bírta és hajmosás után 1-2 napon belül nagyon korpás lett. Más samponoktól nem ilyen. Sajnálom nagyon, mert az illata jó, jól habzik, puha lett tőle a hajam, jók az összetevői.. de a fejbőrömnek nem jó.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

zsj

2016. november 8.

Én ilyen borzasztó sampont még nem próbáltam... Azért vettem meg, mert natúrkozmetikum, de a hajam egyszerűen nem bírta elviselni. Kócos, gubancos, sprőd lett tőle a hajam. A hidratálással sehol sem találkoztam :( Az ára miatt 2 csillag.

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

bviki93

2016. október 21.

3 éve használok kizárólag szilikonmentes termékeket a hajamra, és ez is az elsők között volt. Az interneten olvasott sok jó vélemény miatt vettem meg. Hát nem is tudom...én nem szerettem. Az illata nem tetszett, a hajam gubancos, nehezen kezelhető volt tőle. Nem habzott, eléggé sok kellett a hosszú hajamra, így nem is tartott ki túl sokáig. Nem vettem újra. A balzsamja egyébként jobb.

bviki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Nancika

2016. október 10.

Kifejezetten szeretem ezt a sampont, úgy látom, a hajam is szereti őt. Teszi a dolgát, nem zsírosít, mégis szép fényes a hajam, egészséges, láthatóan jóban vannak. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Gaddemon

2016. július 4.

Én azért váltottam erre, mert a Dr. Organic gránátalmás eleinte eléggé bejött, aztán sok használat után nagyon lelapította a hajam, így erre a szintén gránátalmásra esett a választásom, mert megfizethető, és viszonylag természetes is. Az illata nagyon bejön, egyáltalán nem túl intenzív vagy tolakodó, jól habzik, és nem is zsírosít annyira, mint a másik, úgyhogy pár hete ezt használom. Kíváncsi vagyok, hosszabb távon milyen hatása lesz. Balzsam viszont kell hozzá, az én sűrű és hullámos hajamat nehezebb lenne csak a sampon használata után kifésülni.

Gaddemon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Lillia

2016. június 8.

Hidratálást egyáltalán nem éreztem, és nem éreztem túlságosan tartósnak sem. "Örvendetes" az alkoholtartalma is.

Lillia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 8.

FanniRebecca

2016. május 15.

Kb 1-2 éve 2 tubussal elhasználtam. Egész jó kis sampon. Szilikonmentes, ami nekem fontos. Az illatát imádtam. Kár, hogy nem túl tartós. Jól tisztít és nem szárít. Szerettem.

FanniRebecca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.