KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: kat, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Kategória:   Szemkrémek

Értékes hatóanyagai, a körömvirág-kivonat, a szemvidítófű-kivonat és mandulaolaj intenzíven ápolja és nedvességgel látja el az érzékeny szemkörnyéket. A tiszta növényi olajak és kivonatok, valamint a bisabolol hidratálják és ápolják a bőrt. Gyorsan beszívódik, szabályozza a bőr víz- és zsírháztartását. Használatával a ráncok csökkenthetők, a szemkörnyék sima és ápolt lesz.

Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, és ásványi olaj alapú összetevőket. Méhviaszt tartalmaz. Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

Alverde Szemkörnyékápoló Szemvidítófűvel
Ár: 1000,- Ft , Eladó: novak.v
Állapot: egyszer próbált., Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel, Bp., V., Kálvin tér, vagy XIII. kerület Jászai
Enci76

2017. február 18.

Első használat után enyhén csípte a bőrömet. A halvány ráncokat szépen feltöltötte, és hidratálta a szem alatti vékony bőrt. Olyan frissnek éreztem. Reggel, este használtam, de olyan két hét után azt vettem észre, hogy semmit nem csinál. Nyilván valami erősebb szérumra van szükségem. Az biztos, hogy szépen lehet adagolni, nem folyik, hanem tartása van a krémnek, és sokáig elég.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Tavszel

2017. február 10.

Nem rossz, könnyű felkenni és jó érzés utána a bőrömnek, az illata is finom, de nem mondhatnám, hogy nagy változást tapasztaltam amióta használom. Ha elfogy, kipróbálom a golgotavirágosat is.

Tavszel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Sini09

2017. január 25.

Kellemes gyógynövényes illatú, sűrű, elég zsíros krém, de elég könnyen beszívódik. Kellemesen hidratálja, puhítja a szemkörnyéket, de ránctalanító vagy a szem alatti karikákra látványosabb hatása nálam nem volt.

Sini09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

MsKors

2017. január 22.

Ezerszer inkább a lila társa, ezzel nem jöttem ki olyan jól, mint azzal. Valahogy nagyon csípett, olyan kis szerencsétlen. Nem jött be, valamire érzékeny lehetek ami benne van... O.o

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

eperturmix

2017. január 14.

Annyira nincs még szükségem ránctalanításra,de azt gondolom,hogy ha az ember törődik a bőrével,az arcával legyen az 18,25 vagy 45,az sose baj.Miután elfogyott a balea golyós krémem,ezt választottam.Az illata nekem olyan volt először mint a negróé 😊Mostmár nem érzem,szolid gyógynövényes illata van.Nagyon jó a tubus vége,így könnyen adagolható és könnyen ellehet oszlatni annak ellenére,hogy egy sűrűbb állagú krém.Szerencsére nem pandásan karikás a szemem,enyhén,de úgy látom korrigálja.Mondjuk ha erősebben lennék táskás,nem biztos azzal megbírkózik.Jó az ára,bár ahogy en láttam a többi alverdés szemkörnyékapolókat ez a legdrágább.

Upd.:Nagyon sokáig elég az biztos,még most is van belőle,napi két használattal,és november elején vettem.Így,hogy már a vége felé járok,azt látom,hogy nem látok...mármint semmi változást.Nem várok én nagy ránctalanítást,csodákat,de valamit!!..valami pici pici hatást,hogy lássam,én ezt a krémet igenis használom!!..nincs :(.megszoktam,vagy mégsem nekem való,de abszolút semmi.3ra pontoznám le,de mivel ilyen sokáig kitart(és még egy jóideig)így legyen 4.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

moonwalker

2017. január 9.

Még a mostani nagyon hideg időben is tökéletesen hidratalja a szemkornyekem, igazán puhává varázsolja azt. Ránctalanítás szempontjából nem tudom, hogy mennyire hasznos, mivel ráncaim még szerencsére nincsenek. :) szemkörnyék ápolónak tökéletes választás, még az ára is igen kedvező.

moonwalker
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyemese

2017. január 3.

Ha megkérdezik mi a kedvenc illatom ez ugrik be elsőre, szóval már csak ez végett is 5* :D A 18 éves szemkörnyékemre nem a ránctalanítás végett vettem, hanem a hidratálásért, arra teljesen jó. Az ára is kedvező.

nagyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

crazycatlady

2016. december 3.

Elsősorban hidratálás miatt vettem, eddig tetszik, látványosan szebb tőle a szem alatti területem. Az illata is tetszik, az ára sem vészes.

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

nagypetra3

2016. november 23.

1 hónapja használom, reggel és este. Mivel még nincs szükségem ránctalanításra, elsősorban hidratáló hatása miatt vettem meg. Látványosan csökkentette a szem alatti karikáimat, nagyon jó krém, nekem hamar be is szívódik, és ár-érték arányban is megfelelő.

nagypetra3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

DraGee

2016. november 16.

Amint felkenem, azonnal látni valami különbséget, mintha kicsit szebb lenne a szemkörnyékem tőle. Az illata is jó meg minden egyéb (kiszerelés, állag...). Habár a ránctalanító hatásról nem tudok nyilatkozni, talán kipróbálok más szemkrémeket is, mielőtt lehorgonyoznék emellett. De mivel Alverde, ezért szívesen maradnék nála, ha nem találok jobbat.

DraGee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ánizssav, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.