KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2090 Ft, 4150 Ft, 6850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2090 Ft, 4150 Ft, 6850 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Valentina0930

2018. május 30.

Az egyetlen Lush termék, amit újra vásároltam. Leginkább az illata miatt, és nem rendszeresen használtam, csak amikor kifejezetten vágytam az illatára. A hatása nem volt különleges, de rossznak sem mondanám. Most egy ideje már nem használtam, de szerintem tartani fogok egy picit mindig otthon - azokra a napokra :)

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

madama

2018. május 2.

Par alkalomig csodálatosan puha lett tole a hajam, azota szaritja es gubancolodik tole, igy hálát adok hogy csak a legkisebb szerelést vettem: jelenleg osszekeverem a maradékot mas balzsammal az illata miatt,sose vennem ujra!

madama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

polynaranna

2018. május 1.

Jó az illlata, de az én nagyon dús hajammal nem tett csodát. Meglepően sokáig elég volt. Nem rossz, nem rossz, de kicsit sok érte.

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Skadi

2018. május 1.

Nekem csodát tett a festéstől teljesen kiszáradt és töredezett hajvégeimmel, mintha kicserélték volna. Az illata fantasztikus és nagyon tartós, imádom. :) Egyedül az árával van nekem is bajom, de tényleg viszonylag lassan fogy (2 hónap után a kicsi flakon kb 1/3-a még megvan), szóval megéri.

Skadi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

poisonvert

2018. április 17.

Kellemes, parfümszerű illata van, azonban nem sokáig érződik a hajon. Ennek oka talán az erősebb illatú R&B hajvégápoló lehet, amit minden hajmosás után használok.
Már a hajkondícionáló kiöblítésekor is érezhetően simább és puhább a hajam, valamit ezerszer könnyebben fésülhető vizesen is.
Habár drága, de nem kell belőle sok, ráadásul a hajad hálálkodni fog ilyen táplálásért.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

csencitu

2018. április 11.

Jól puhít és csodás illata van, ami napokig érződik. Amikor felviszem, először nem szoktam érezni a balzsamos hatását, csak mikor már szárad a hajam. Nagyon szeretem, elsősorban az illata miatt (mint a legtöbb Lush-os termék esetében, ezt most is szuperül eltalálták), de túl drága (a Lush-os termékek közül sok túlárazott), még úgy is, hogy nem kell belőle sok és sokáig elég.

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Scara

2018. április 11.

Évekkel ezelőtt sok Lush termékem volt, főleg tusfürdők, de valahogy el is feledkeztem utána a márkáról.
Most viszont újra rátaláltam és nem tudok betelni ennek a kondícionálónak az illatával, ami megmarad a következő hajmosásig. Hosszú, vékony szálú hajam van és ettől a balzsamtól nem lesz lelapulóan puha, hanem kicsit vastagabbnak is tűnnek a hajszálaim és extra fényesek.
Van hogy csak azért mosok hajat, hogy újra használhassam, mert külömben még nem is lenne indokolt :) Függőséget okoz az illata. :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

nsofie

2018. március 29.

Imádom az illatát, meg úgy mindenét. Mindig visszatérek hozzá, göndör, száraz hajamat is megfelelően hidratálja. Az egy csillag mínusz az ára miatt van csak, el tudnám viselni, ha egy kicsit olcsóbban adnák, ha már egyszer ennyire addiktív.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata nem rossz, bár szerintem egyáltalán nem eper és tejszín illatú. A legkisebb kiszerelést vettem kipróbálásra, elfogyott, de nem vettem újra és nem is fogom. Semmit nem csinál. Ennyi pénzt nem ér.

Ivett123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Lillacc

2018. március 10.

Rettenet. Valószínűleg több értelme lett volna glicerinnel bedörzsölni a hajam, állni hagyni és lemosni, mint ezt használni. Nekem kifejezetten szárított, egy kis flakonnal használtam el belőle.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin