KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PoppyCat13

2017. november 19.

Juhúú, nagyon szuper. Nagyon fényes, selymes lett utána a hajam és az illata minden felűlmúl. Kár hogy olyan drága.
Update: ha valaki tud hasonló tulajdonságokkal bíró, de olycsóbb és könnyebben beszerezhető (tekintve, hogy a LUSH csak Budapesten van), megírná kommentben lécci?

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

snori

2017. október 3.

A legkisebb kiszerelést szereztem be pár hete. Heti egyszer használom, de már most, kb 3-4 alkalom után is látszik a hatása. A hajam szép fényes, puha és jó illatú. Viszont sajnos picit zsírosodik tőle a hajam, így a szokásos 4 nap helyett 3 naponta kell hajat mosnom, mióta használom. Még így is inkább pozitív a hatása, de ha elfogy mást nézek helyette.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Emeseberes

2017. szeptember 26.

Több lush terméket szereztem be az elmúlt két napban köztük ezt is. Egy teljesen átlagos hajkondicionáló méregdrágán. Helyette az R&B ami szuperjó.

Update:
Kicsit elhamarkodtam a véleményem. Közel egy hónapja szilikonmentes dolgokkal ápolom a hajam, és kezdek beleszeretni az american creambe. Az elején olyan volt, mintha semmit se csinált volna, de szárítás után kellemes,selymes tapintásúvá varázsolta a hajamat. De ettől függetlenül még mindig drágának találom ahhoz képest, amit nyújt. Remélem a veganese testvére jobban működik majd. :)

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Update:

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Az illata fenomenális!! 😍😍 ezért is kmádom meg a csodas hidratálasert amit nyújt Természetes alapanyagolból meg még plusszba király csak ajánlani tudom ❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem! Szépen megpuhítja a szögegyenes hajamat, így nem alszom el már hajmosás másnapjára :-) Az adagolással még kísérletezek, azt hiszem eddig kicsit túladagoltam. De úgy látom jó sokáig elég lesz a 100 grammos kiszerelés.

ShERAb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szilvasitimea

2017. augusztus 10.

Az egyik legjobb hajkondícionáló, amit valaha használtam. Nagyon gyorsan beszívja a hajam, szinte igényli :) Jól hidratálja, kellemes az illata, puhítja...mi kell még?:) szeretem nagyon.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Imádtam az illatát de ápolni nem éreztem, hogy ápolt volna.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádtam az illatát de ápolni nem éreztem, hogy ápolt volna.

pont

2017. július 28.

hatását tekintve teljesen átlagos, kb bármelyik glisskur (vagy egyéb drogériás) hozza ezt a színvonalat, ez viszont jóval drágább. én az illatától se vagyok nagyon elájulva, bár legább tartós. mondjuk kb pont erre számítottam, úgyhogy nagy csalódás nem ért, de tuti nem veszem újra, amikor harmadennyiért találok ilyet bárhol.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

sybil

2017. június 27.

Az illata nagyszerű; egyszerre érzem az epres vaníliás shake és a levendula illatát. Elsőre a legkisebb kiszerelésre ruháztam be, tényleg nem kell belőle sok; azt nem mondanám, hogy hatásában fényévekkel jobb volna, mint az árban alatta levő általam korábban használt termékek, viszont az összetevők, a környezetre való odafigyelés(lásd: újrahasznosítás, és harc az állatkísérletek ellen!) valamint, hogy nem bántja az amúgy rettentően érzékeny fejbőrömet... Mind-mind csupa pozitívum. Ja, és a barátom is megdicsérte az illatát! Újravevős! ;) És most már biztos, hogy nem térek vissza a régi hajápolóimhoz, melyek telis-tele vannak kemikáliával!

sybil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Regina2222222

2017. június 7.

Az új kocsikéra hasonlít az "illata", nagyon utálom xd. Viszont nagyon puha lesz tőle a hajam. Egy nagyobb mogyorónyit használok belőle a kissé váll alattig érő hajamra. gyorsabban fogy mint a sampon amit használok vele (I love juicy), de még így is alig fogyott (6-7x volt használva). Az illata elkísér a következő hajmosásig (sajnos). Azért még kísérletezek a többi Lush balzsammal ha ez elfogy, hátha azoknak jobb illatuk van.. De eddig ez a legjobb balzsam amit valaha használtam.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin