KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

poisonvert

2018. április 17.

Kellemes, parfümszerű illata van, azonban nem sokáig érződik a hajon. Ennek oka talán az erősebb illatú R&B hajvégápoló lehet, amit minden hajmosás után használok.
Már a hajkondícionáló kiöblítésekor is érezhetően simább és puhább a hajam, valamit ezerszer könnyebben fésülhető vizesen is.
Habár drága, de nem kell belőle sok, ráadásul a hajad hálálkodni fog ilyen táplálásért.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

csencitu

2018. április 11.

Jól puhít és csodás illata van, ami napokig érződik. Amikor felviszem, először nem szoktam érezni a balzsamos hatását, csak mikor már szárad a hajam. Nagyon szeretem, elsősorban az illata miatt (mint a legtöbb Lush-os termék esetében, ezt most is szuperül eltalálták), de túl drága (a Lush-os termékek közül sok túlárazott), még úgy is, hogy nem kell belőle sok és sokáig elég.

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Scara

2018. április 11.

Évekkel ezelőtt sok Lush termékem volt, főleg tusfürdők, de valahogy el is feledkeztem utána a márkáról.
Most viszont újra rátaláltam és nem tudok betelni ennek a kondícionálónak az illatával, ami megmarad a következő hajmosásig. Hosszú, vékony szálú hajam van és ettől a balzsamtól nem lesz lelapulóan puha, hanem kicsit vastagabbnak is tűnnek a hajszálaim és extra fényesek.
Van hogy csak azért mosok hajat, hogy újra használhassam, mert külömben még nem is lenne indokolt :) Függőséget okoz az illata. :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

nsofie

2018. március 29.

Imádom az illatát, meg úgy mindenét. Mindig visszatérek hozzá, göndör, száraz hajamat is megfelelően hidratálja. Az egy csillag mínusz az ára miatt van csak, el tudnám viselni, ha egy kicsit olcsóbban adnák, ha már egyszer ennyire addiktív.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata nem rossz, bár szerintem egyáltalán nem eper és tejszín illatú. A legkisebb kiszerelést vettem kipróbálásra, elfogyott, de nem vettem újra és nem is fogom. Semmit nem csinál. Ennyi pénzt nem ér.

Ivett123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Lillacc

2018. március 10.

Rettenet. Valószínűleg több értelme lett volna glicerinnel bedörzsölni a hajam, állni hagyni és lemosni, mint ezt használni. Nekem kifejezetten szárított, egy kis flakonnal használtam el belőle.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Mancsusz

2018. február 13.

Úgy látszik szinte csak nekem nem vált be, mert számomra elég nagy csalódás volt. Rendszeresen használtam amíg el nem fogyott. Az én hajammal konkrétan semmit sem csinált, inkább rosszabb lett az állapota mire elhasználtam az egész flakonnal. Szerintem nagyon nem éri meg, sokkal jobbat lehet a drogériákban venni.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ducitrening

2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

sannabella

2018. január 7.

Szerintem 2090 forintért 100g hajbalzsam igazán luxus, főleg, hogy nekem hosszú a hajam.
Először nem ezt akartam venni, de rábeszélt az eladó lány, mert szerinte hosszú hajra elég kevés, kenjem csak a végére, a hajtöveimhez ne.
Nagyjából 4x használtam eddig és a felénél vagyok, a hajam 2 napig bírja, utána muszáj megint megmosnom, mert nagyon összeáll tőle, az illata változó ideig marad benne, de reggelre általában már eltűnik.
Csalódás, főleg az ára miatt.

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Csalódás, főleg az ára miatt.

slytherclaw

2017. december 27.

Mindezidáig sikerült visszatartanom magam attól, hogy hajbalzsamot vegyek a Lushban, mert úgy voltam vele, hogy na, ez azért tényleg brutálisan drága és túl sok balzsamot fogyasztok ahhoz, hogy több ezer forintot kiadjak rá. Most viszont levágattam a derékig érő hajamat és amolyan fájdalomdíjként megvettem a legkisebb flakont.
Várakozásaimmal ellentétben nem kellett belőle sokat használnom, kevés is teljesen jól befedte a hajamat. Már öblítéskor éreztem, hogy nagyon jó puha lett a hajam, másnap pedig csak úgy ragyogott és nem győztem tapogatni. Engem nehéz meggyőzni, ha balzsamról vagy pakolásról van szó, de ez valami csodálatos.
Többször megszagolgattam régebben a boltban és hiába mondták az eladók, hogy vaníliás-epres illata van, én sosem éreztem, nekem a muskotályzsálya a legerősebb benne. A hajamon szintén csak a muskotályzsályát érzem, de nem baj, nagyon tetszik. Hajvégápolónak Hair Custardot használok, aminek erős vaníliás-sütis illata van, de a balzsam illata teljesen elnyomja.
Nem tudom, hogyan fogok visszatérni valaha is az eredeti balzsamomhoz, ami negyedennyibe kerül és szintén elég jó, de ezzel a kérdéssel most még inkább nem foglalkozom.

Update: május elején vettem egy nagy flakonnal, még mindig van benne kb. egy hónapra elegendő, pedig nyolc hónapja minden másnap használom. A rajongásom azóta is töretlen, a hajam pedig ennek és az R&B-nek köszönhetően szebb, mint valaha. Nekem megérte, leosztva havonta nagyjából 700 forintra jön ki az ára, ami számomra rendben van.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin