KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

sybil

2017. június 27.

Az illata nagyszerű; egyszerre érzem az epres vaníliás shake és a levendula illatát. Elsőre a legkisebb kiszerelésre ruháztam be, tényleg nem kell belőle sok; azt nem mondanám, hogy hatásában fényévekkel jobb volna, mint az árban alatta levő általam korábban használt termékek, viszont az összetevők, a környezetre való odafigyelés(lásd: újrahasznosítás, és harc az állatkísérletek ellen!) valamint, hogy nem bántja az amúgy rettentően érzékeny fejbőrömet... Mind-mind csupa pozitívum. Ja, és a barátom is megdicsérte az illatát! Újravevős! ;) És most már biztos, hogy nem térek vissza a régi hajápolóimhoz, melyek telis-tele vannak kemikáliával!

sybil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Regina2222222

2017. június 7.

Az új kocsikéra hasonlít az "illata", nagyon utálom xd. Viszont nagyon puha lesz tőle a hajam. Egy nagyobb mogyorónyit használok belőle a kissé váll alattig érő hajamra. gyorsabban fogy mint a sampon amit használok vele (I love juicy), de még így is alig fogyott (6-7x volt használva). Az illata elkísér a következő hajmosásig (sajnos). Azért még kísérletezek a többi Lush balzsammal ha ez elfogy, hátha azoknak jobb illatuk van.. De eddig ez a legjobb balzsam amit valaha használtam.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

BlueberryCat

2017. április 21.

Nekem puhább, inkább zsírosodó hajam van, de lassan újra elő fogom venni, a töredező hajvégekre:) Az illata szuper, nagyon tetszik, bár én az epret annyira nem érzem benne, a vaníliát viszont igen, és kifejezetten finom.:) Az állaga is tök jó, de nem túl sokáig marad a hajon az illat

BlueberryCat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

slytherclaw

2017. április 12.

Mindezidáig sikerült visszatartanom magam attól, hogy hajbalzsamot vegyek a Lushban, mert úgy voltam vele, hogy na, ez azért tényleg brutálisan drága és túl sok balzsamot fogyasztok ahhoz, hogy több ezer forintot kiadjak rá. Most viszont levágattam a derékig érő hajamat és amolyan fájdalomdíjként megvettem a legkisebb flakont.
Várakozásaimmal ellentétben nem kellett belőle sokat használnom, kevés is teljesen jól befedte a hajamat. Már öblítéskor éreztem, hogy nagyon jó puha lett a hajam, másnap pedig csak úgy ragyogott és nem győztem tapogatni. Engem nehéz meggyőzni, ha balzsamról vagy pakolásról van szó, de ez valami csodálatos.
Többször megszagolgattam régebben a boltban és hiába mondták az eladók, hogy vaníliás-epres illata van, én sosem éreztem, nekem a muskotályzsálya a legerősebb benne. A hajamon szintén csak a muskotályzsályát érzem, de nem baj, nagyon tetszik. Hajvégápolónak Hair Custardot használok, aminek erős vaníliás-sütis illata van, de a balzsam illata teljesen elnyomja.
Nem tudom, hogyan fogok visszatérni valaha is az eredeti balzsamomhoz, ami negyedennyibe kerül és szintén elég jó, de ezzel a kérdéssel most még inkább nem foglalkozom.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Eszterke9

2017. március 20.

Örülök, hogy hagytam magamat rábeszélni a boltban :) isteni az illata és valóban pihepuha lesz a hajam tőle.

Eszterke9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

22Nik22

2017. március 2.

Kedvenc illatom a Lush-bol. Egész nap körüllengi.a fejem, ha ezt használom. A hatása is jó.

22Nik22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

dorccu

2017. február 25.

Ami igazán megfogott benne az az illata, őszintén egy sima drogériás balzsamnál szerintem nem jobb, és az illata is hamar elmúlik :(

dorccu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

TheUltimatePizzacat

2017. február 17.

Beleszerettem az illatába több évvel ezelőtt, a szerelem azóta is tart. Az illata nekem viszonylag sokáig érezhető volt a hajamon.
Viszont azért kap csak 4 csillagot mivel mint balzsam semmi extrát nem produkált a hajamon. Mégis jó szívvel ajánlom mindenkinek, mert egy pici kényeztetés mindenkinek kijár. ;)

TheUltimatePizzacat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

csicsenge

2017. február 15.

Többször újravettem már, legjobban az illata fogott meg, nameg persze hogy pihe-puha lesz utána a hajam. Az illata nem érződik túl sokáig, mert utána az R&B-t használom, és az elnyomja, de ez persze nem a termék hibája. :D én van hogy 10-15 percig a hajamon hagyom, mintha egy pakolás lenne, és csak utána mosom ki, szerintem így jobban kifejti a hatását. A 250g-os kiszerelés is több, mint fél évig tart nálam, pedig minden hajmosásnál ezt használom. Szerintem megéri :)

csicsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

rebus

2017. január 24.

nagyon kellemes, puha tapintású lesz a hajam tőle, viszont nekem az illata sem sokáig érezhető a hajamon, illetve semmi extrát nem ad, az árához képest pláne. nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem fogom újravásárolni

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin