KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2090 Ft, 3990 Ft, 6490 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Mancsusz

2018. február 13.

Úgy látszik szinte csak nekem nem vált be, mert számomra elég nagy csalódás volt. Rendszeresen használtam amíg el nem fogyott. Az én hajammal konkrétan semmit sem csinált, inkább rosszabb lett az állapota mire elhasználtam az egész flakonnal. Szerintem nagyon nem éri meg, sokkal jobbat lehet a drogériákban venni.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ducitrening

2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

sannabella

2018. január 7.

Szerintem 2090 forintért 100g hajbalzsam igazán luxus, főleg, hogy nekem hosszú a hajam.
Először nem ezt akartam venni, de rábeszélt az eladó lány, mert szerinte hosszú hajra elég kevés, kenjem csak a végére, a hajtöveimhez ne.
Nagyjából 4x használtam eddig és a felénél vagyok, a hajam 2 napig bírja, utána muszáj megint megmosnom, mert nagyon összeáll tőle, az illata változó ideig marad benne, de reggelre általában már eltűnik.
Csalódás, főleg az ára miatt.

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Csalódás, főleg az ára miatt.

slytherclaw

2017. december 27.

Mindezidáig sikerült visszatartanom magam attól, hogy hajbalzsamot vegyek a Lushban, mert úgy voltam vele, hogy na, ez azért tényleg brutálisan drága és túl sok balzsamot fogyasztok ahhoz, hogy több ezer forintot kiadjak rá. Most viszont levágattam a derékig érő hajamat és amolyan fájdalomdíjként megvettem a legkisebb flakont.
Várakozásaimmal ellentétben nem kellett belőle sokat használnom, kevés is teljesen jól befedte a hajamat. Már öblítéskor éreztem, hogy nagyon jó puha lett a hajam, másnap pedig csak úgy ragyogott és nem győztem tapogatni. Engem nehéz meggyőzni, ha balzsamról vagy pakolásról van szó, de ez valami csodálatos.
Többször megszagolgattam régebben a boltban és hiába mondták az eladók, hogy vaníliás-epres illata van, én sosem éreztem, nekem a muskotályzsálya a legerősebb benne. A hajamon szintén csak a muskotályzsályát érzem, de nem baj, nagyon tetszik. Hajvégápolónak Hair Custardot használok, aminek erős vaníliás-sütis illata van, de a balzsam illata teljesen elnyomja.
Nem tudom, hogyan fogok visszatérni valaha is az eredeti balzsamomhoz, ami negyedennyibe kerül és szintén elég jó, de ezzel a kérdéssel most még inkább nem foglalkozom.

Update: május elején vettem egy nagy flakonnal, még mindig van benne kb. egy hónapra elegendő, pedig nyolc hónapja minden másnap használom. A rajongásom azóta is töretlen, a hajam pedig ennek és az R&B-nek köszönhetően szebb, mint valaha. Nekem megérte, leosztva havonta nagyjából 700 forintra jön ki az ára, ami számomra rendben van.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

beautycare

2017. november 23.

Imádtam az illatát, de konkréten semmit nem csinált a hajammal.. szóval nálam ez zéró

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

PoppyCat13

2017. november 19.

Juhúú, nagyon szuper. Nagyon fényes, selymes lett utána a hajam és az illata minden felűlmúl. Kár hogy olyan drága.
Update: ha valaki tud hasonló tulajdonságokkal bíró, de olycsóbb és könnyebben beszerezhető (tekintve, hogy a LUSH csak Budapesten van), megírná kommentben lécci?

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

snori

2017. október 3.

A legkisebb kiszerelést szereztem be pár hete. Heti egyszer használom, de már most, kb 3-4 alkalom után is látszik a hatása. A hajam szép fényes, puha és jó illatú. Viszont sajnos picit zsírosodik tőle a hajam, így a szokásos 4 nap helyett 3 naponta kell hajat mosnom, mióta használom. Még így is inkább pozitív a hatása, de ha elfogy mást nézek helyette.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Emeseberes

2017. szeptember 26.

Több lush terméket szereztem be az elmúlt két napban köztük ezt is. Egy teljesen átlagos hajkondicionáló méregdrágán. Helyette az R&B ami szuperjó.

Update:
Kicsit elhamarkodtam a véleményem. Közel egy hónapja szilikonmentes dolgokkal ápolom a hajam, és kezdek beleszeretni az american creambe. Az elején olyan volt, mintha semmit se csinált volna, de szárítás után kellemes,selymes tapintásúvá varázsolta a hajamat. De ettől függetlenül még mindig drágának találom ahhoz képest, amit nyújt. Remélem a veganese testvére jobban működik majd. :)

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Update:

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Az illata fenomenális!! 😍😍 ezért is kmádom meg a csodas hidratálasert amit nyújt Természetes alapanyagolból meg még plusszba király csak ajánlani tudom ❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem! Szépen megpuhítja a szögegyenes hajamat, így nem alszom el már hajmosás másnapjára :-) Az adagolással még kísérletezek, azt hiszem eddig kicsit túladagoltam. De úgy látom jó sokáig elég lesz a 100 grammos kiszerelés.

ShERAb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin