KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Ár: 1499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 800 , Eladó: emese1979
Állapot: új, eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál - Black (fekete)
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest IX., fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
kissproof

2017. január 9.

Nagyon sok terméket felvesz. Nap végére a szemem alatt sőt a szemembe is perget. Nagyon utálatos.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

gjhsh01

Korcsoport: < 18
2016. december 31.

Hát.Vegyes érzelmek vannak ezzel a szempillaspirállal szemben :D
1 éve van meg. Eleinte igazából tetszett meg minden... de nagyon összecsomósítja a szempillákat >< és nagyon nehezen jön le, pedig úgy tudom hogy nem vízálló.. hamar beszárad, használhatatlan. Kukában is végezte..

gjhsh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

Hát.Vegyes érzelmek vannak ezzel a szempillaspirállal szemben :D

Tanja88

Korcsoport: < 18
2016. december 14.

Hát ez valami borzasztó....
Összetapasztja a pillákat és elképesztően csípi, irritálja a szemem.
Biztos nem veszem újra!

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 14.

Hát ez valami borzasztó....
Összetapasztja a pillákat és elképesztően csípi, irritálja a szemem.
Biztos nem veszem újra!

Cynthia99

2016. december 4.

Túl sok festéket vesz fel a spirállal,összecsomósodnak a pilláim,nehéz lemosni. Volt már jobb szempillaspirálom is...

Cynthia99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

janes933

2016. december 4.

Nekem sem lett a kedvencem.Nekem alapból nem jön be, csomósodik, nem lehet vele szépen dolgozni, emellett a keféje sem az igazi. Eleinte rengeteg festéket vesz fel a keféje.kb 2x probaltam de a kukában végezte .

janes933

Leiila

2016. december 3.

Edigi legrosszabb spiralom! Gondoltam jo lessz annyi jot hallottam rolla,nagyon rossz!a szazasban kulomb spiralt veszek😑 ossze ragassza a pillakat rengeteg festeket vissz fell. Mellesleg nagyon nehez lemosni. Nekem nem valt be

Leiila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

giny96

2016. december 1.

Az elején nagyon nem vált be. Nagyon sok festéket felvesz és így is percekig kellett spiráloznom, hogy szép eredményt érjek el. Ráadásul darabosan jött le, és nagyon összecsomósította a pilláimat. Egy hónap múlva feladta a szolgálatot és ki kellett dobnom.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Mindent tapasztaltam amit az előttem szólók. Kukában végezte egy hónap után,próbálgattam adnak neki időt újra elővettem és egyszerűen menthetetlen.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Audrey80

2016. november 23.

Ápr. 11. Először is: nincs rajta fólia, miért? Vagy kipróbálta a tanácsadónő? Nem tudom, mire gondoljak. A kefe remek lenne, ha kicsit sűrűbb lenne, mert így túl sok festéket visz fel és összeragasztja a pillákat, természetesen betonkeményre és azonnal, alig bírtam szétválogatni őket, hogy ne nézzek ki borzalmasan. Lemosni nagyon nehéz. Még másnap is és fürdés után is van mit eltávolítani. A pillaemelés az megy, de a rugalmas, puha és könnyen építhető szavak nem igazak a reklámszövegből, inkább pont az ellenkezője. Jó lesz tartaléknak vagy ha lejár, kuka.

Update: most már nem visz fel sok festéket, sőt mivel másikat használtam, mintha eltűnt volna belőle a festék, alig visz fel valamit, de az állaga jó, nincs beszáradva. (Vagy mégis?) Többet ilyet nem veszek.

Update 2. sajnos vettem megint, de bántja a szememet, érzékeny lettem rá vagy mi, pedig most tök szépen tudok vele festegetni. Maradok a Supershocknál.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Klajdi

2016. november 18.

Rémesen rossz, párszor próbálkoztam vele aztán feladtam. Bogárlábakat csinál a szempillákból, akárhogy igyekszem figyelni, szétválasztani őket. Kuka.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.