KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 549 Ft

Extra hidratáló, regeneráló kézkrém kakaóvajjal és E-vitaminnal extra száraz bőrre

• E-vitamint és természetes olajokat tartalmaz, melyek hosszan tartó hidratált érzetet és megnyugvást nyújtanak a nagyon száraz bőrnek.
  • könnyű állagának köszönhetően gyorsan beszívódik

Ár: 549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

lupelupe

2018. január 21.

Nappal használom. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, és még az illata is kellemes.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Kitt25

2018. január 16.

Az én extra száraz kezemre kicsit kevésnek bizonyult. De ár értek aranyban megfelel .. az illata pedig nagyon szuper

Kitt25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Antonietta

2018. január 6.

Nagyon jól hidratál, közepesen jól szívódik be és nekem az illata is sokáig megmarad. (Télen extra száraz kéznek kicsit kevésnek bizonyul.)

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

HardCandy092

2018. január 4.

Alapvetően nem szeretem az avonos kézkrémeket, de az itteni vélemények miatt beszereztem egyet. Gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, de nem tart sokáig, emiatt én gyakran újrakenem, mindennapi használatra szerintem teljesen optimális. Azért, ha nagyon ki van száradva a kezem, nem ezért nyúlok, de ár-érték arányban, szerintem az egyik legjobb.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

ReiraShiver

2018. január 2.

Nagyon nem szeretem. Ennél még a balea kézkrémem is gyorsabban szívódik fel. használat után krémes a kezem sokáig, nagyon nem szeretem.

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

laura20020201

2017. december 31.

Jol hidratal , nem hagy zsiros erzest a boron.:) finom az illata,de sajnos nem sokaig erezheto.. Ajandekba kaptam, elhasznalni elfogom, de nem valoszinu hogy ujraveszem

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Domcsi07

2017. december 20.

Nagyon szeretem az illatát, főként ezért használom. Nem hagy zsíros érzetet maga után, gyorsan beszívódik. Viszont télen az igazán kiszáradt kezekre már nem elég a hidratáló hatása.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Zsozs

2017. december 20.

Szerintem ár-érték arányban nem sok más termék veszi fel vele a versenyt. Nagyon jó kis cucc, szeretem az illatát is. Elég sokáig elég, és hidratál, de azt ki kell emelni, hogy ultraszáraz kezeknek talán kevéske lehet.

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Marcsika0720

2017. december 12.

Nem rossz kis kézkrém. Tetszik az illata, hamar beszívódik, egész jól hidratál bár a nagyon száraz kezeknek nem jelent hosszútávú megoldást. Az ára is baráti simán táskába is be lehet dobni. Nem mondom hogy nem venném újra de nekem a nagyon száraz kezemnek nem ez a legjobb választás. Van nagyobb kedvenc is.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

titanilla25

2017. december 7.

Fogalmam sincs ez a gagyi kence hogy válhat be a nőknek, bárcsak az én bőrömre is jó lenne hiszen jó az illata, de sajna a kukában landolt mert azon kívül hogy illatos kézzel fekhettem le,semmi másra nem volt jó.:(

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.