KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Méhpempőt, mandulaolajat és shea vajat tartalmazó, SPF 15-ös fényvédőt tartalmazó ajakápoló. Könnyű használni. Allergológiailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cicuka22

2017. november 3.

Nekem nem használt. Alapban csak fényesít és nagyon hamar eltűnik. Ha száraz a szám, akkor pedig az ég világon semmit nem csinál. Nem érzem hatékonynak. Pillanatok alatt eltűnik a számról és amúgy is olyan fura az íze, érzete.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

csillahox

2016. október 9.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát. Kifejezetten tetszik, hogy egy kicsit csillog. Szeretem.

csillahox
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Luna1024

2016. július 10.

Nagyon finom édes illata van, de számomra nem a méz érezhető ki belőle a leginkább. Hidratáló hatása szerintem átlagos: ezt sosem tudom jobban megfogalmazni, de mintha nem nyújtana hosszútávú ápolást, csak felszíneset. A nevével ellentétben szerintem nem intenzíven hidratál, szárazabb ajkak esetén sokszor kell újrakenegetni. Picit tényleg ragacsos is, de ez engem nem zavart különösebben, mert csak alkalmanként használtam, nem nappalra. Szerintem nem rossz ajakápoló, de nem is kiemelkedően jó: azoknak ajánlom, akik éjszaka szoktak inkább ajakápolót használni (mert elég csúszós), és nem szorulnak nagyon intenzív hidratálásra az ajkaik.
Egy próbát megér, pláne, hogy az ára is nagyon kedvező (sokszor volt rá akció, anno én is kb. 300 forintért vettem), de azt nem tudom, kapható-e még egyáltalán. :/ Átlagos, de az ára miatt, valamint a fényvédő-tartalma miatt legyen 4 csillag. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

rozsaanita

2015. december 10.

Jól hidratál, az illata is kellemes, a bajom az vele, hogy nagyon ragacsos!

rozsaanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Jól hidratál, az illata is kellemes, a bajom az vele, hogy nagyon ragacsos!

Cu2tka-baba

2015. december 1.

Csoda ez a kis tubus. 2 nap alatt rendbe hozta a véresre száradt-repedt ajkamat amit előtte hiába kentem bármivel. Később megint kifújta a szél a számat és egy este alatt jóval csökkentette a pirosságot. Imádom , hogy hidratál és az illatát is. Ma itthon hagytam a rúzsom és kezdett kopni a piros rúzsom. Ezzel és az ujjammal a maradék színt szépen el tudtam oszlatni és nem keltett kopott hatást, nem lett cserepes a szám és nem is keltett letörölnöm,

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

littleblondie

2015. szeptember 17.

A Labello alternatívájaként vettem meg,mert attól esküszöm,még rosszabb állapotban volt a szám,mint nélküle. Ez a termék viszont sokkal jobban bejött. Kellemes illata van,a Labelloval ellentétben ez tényleg ápolja a számat,és azt külön szeretem benne,hogy fényes lesz tőle a szám felvitel után még jó ideig. 5*

littleblondie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

vivicsibe1

Korcsoport: < 18
2015. július 9.

Szeretem jól végzi a dolgát az illata is jó,kár,hogy annyira csillog.Nem hiszem,hogy újraveszem,de nem egy rossz termék.

vivicsibe1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 9.

Norkaa

2015. június 23.

Hidratál, de kicsit ragadóssá válik egy idő múlva

Norkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Hidratál, de kicsit ragadóssá válik egy idő múlva

Anthaval

2015. április 24.

Ami a hatását és illatát illeti, az az elmegy kategória, azonban a párom nagyon utálta rajtam. Mindig, amikor ezzel kentem be az ajkaimat azt mondta, hogy úgy nézek ki mint aki jóllakott egy doboz tejföllel. :D (Pedig egy rétegben vittem fel.) Végül a kukában landolt, mielőtt kifogyott volna...

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Loren

2015. február 8.

Kedvencem,már 3 éve megvan és folyamatosan használom,de még mindig van benne. Puha ajkakat varázsol és az illata is kellemes.

Loren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT