KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Krémmánia Kedvencek a -ben
tokfejessi

2016. június 5.

Az itt olvasottak keltették fel az érdeklődésemet a termékkel kapcsolatban, és nem bántam meg, hogy hallgattam rátok! Eddig 3x mostam vele hajat, de nagyon pozitív a véleményem. Tartást ad a hajamnak, nem nehezíti el, és ami számomra a legfontosabb: nem viszket tőle a fejbőröm, ergo nem vakarom "korpásra" a fejemet.
Tény, hogy magában nekem kevés (száraz és töredezett hajvégek), de balzsammal tökéletes!

UP: Pár hete használom, és azóta sokkal lassabban zsírosodik a hajam. Ugyanúgy 4 naponta mosok hajat, csak már teljesen elhagytam a száraz sampont/hintőport, amit régen már a 3. és 4. napon muszáj volt használnom. Nélküle ki sem léptem volna az utcára. Most még a 4. napon is frissnek tűnik a hajam, lófarokban.

tokfejessi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

macskusz

2016. június 5.

Arclemosóként szárított, samponként pedig, ha csak ezt használtam, korpás lett a hajam.
Kipróbáltam úgy, hogy először egy Isana samponnal, majd ezzel mosom meg a hajam, így viszont jól teljesít. A hajam puha, könnyű, fényes lesz, és tovább szép marad.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Kisu

2016. május 30.

Nekem samponnak nem jött be sajnos,pedig bíztam benne. Egyszerűen nem éreztem tisztának utána a hajamat,olyan,mintha zsírosan hagyná,pedig nem volt túl zsíros a hajam,mikor megmostam.És persze hamarabb zsírosodott tőle és teljesen le is lapult:(
Arclemosónak majd lehet kipróbálom,legrosszabb esetben ecsetmosásra fogom elhasználni.

Kisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

gzsofi912

2016. május 30.

Az én érzékeny bőrömnek tökéletes ez a tusfürdő, nem irritál, nem szárít.

gzsofi912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

Az én érzékeny bőrömnek tökéletes ez a tusfürdő, nem irritál, nem szárít.

Kingácska0807

2016. május 29.

Arclemosónak vettem. Nagyon tetszik, kellemes,puha bőrt eredményez. Nagyon szépek az összetevők. Ennyi pénzért ez egy kis csoda.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

biribooo

2016. május 23.

Egy hosszabb túrát tervezek a nyár folyamán, ahova a lehető legkevesebb dolgot szeretném magammal vinni,így őrült keresgélésbe kezdtem,hogy találjak egy olyan terméket ami megállja a helyét sampon, arclemosó és tusfürdőként is.Szerencsére rátaláltam erre. A bőrömet jól tisztítja, nem szárítja ki még az arcomat sem. Alkohol- és illatmentes,aminek külön örülök. A hajamat is jól megtisztította, nem zsírosodott tőle jobban, kissé lapos lett a végeredmény, de a célra tökéletes.

biribooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Anouk

2016. május 19.

Több babasampont is kipróbáltam, most úgy érzem ő lesz a befutó. Több hónapja használom, nem lett zsírosabb a hajam, jól tisztít, de közben nem szárítja a fejbőröm, mint néhány társa. Mint ahogy előttem is írtak multifunkcionális termék, nyaraláskor én is csak őt használom.

Anouk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

szelesteirita

2016. május 3.

Kisfiunk a kezdetektől ezzel fürdik. Az ő bőre nagyon szereti. :) Pont elég kellemesen habzik, és nagyon kevés is elég belőle. Tök jó hogy sampon is egyben. Az ára is baráti, én bátran ajánlom!

szelesteirita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

vulpemania

2016. április 28.

Ez az a tipikus termék amit csodaszerként írnék le. Ha valaki túl esik azon, hogy ez egy babafürdető, akkor ajánlani tudnám érzékeny bőrűeknek samponnak és tusfürdőnek egyaránt. Kihagyhatatlan kelléke a nyaralásnak, mert ezeken felül valami brutálisan leszedi a sminket, amire néhány kifejezetten "sminklemosó"ként árult borzalom sem képes. Összfunkciós , minden az egyben, gyönyörű INCI-vel. Megérdemli az 5 csillagot.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bolvarin

2016. április 27.

Arctisztításra használom, arra tökéletes. Sminket is elég szépen eltávolítja. Nem szárít, nem irritál, egyedül az illatával nem vagyok kibékülve. Elvileg illatmentes, de gyakorlatilag nem.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA