KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Michelle

2017. február 2.

Nálam is többfunkciós termék, de elsősorban arctisztításra használom. Bár nem kizárólag erre bízom a smink teljes lemosását, előtte micellás vizet használok, de a sima, nem vízálló sminkkel magában is elbánik, lehozza a szemfestéket, spirált is. Vízálló festék esetén kell egy kis segítség neki, de szerintem még akkor is hatékonyabb és kíméletesebb, mint sok más, eleve erre a célra szánt termék. Az olajos lemosók hagyta érzést nem szeretem, de ezzel a bőrön visszamaradt olajos rétegtől, maradék szennyeződéstől, reggelente az éjszakai krémek, ápolók be nem szívódott maradványaitól is könnyedén megszabadulok, anélkül, hogy szárítaná vagy irritálná a bőrömet. Már sokszor vettem újra, legutóbb pár napja, és egyelőre nem tervezem lecserélni. Kiváló egyébként az ecsetek tisztítására is, bevált tusfürdőként, sőt samponként is, bár ez utóbbi esetben csak a váratlan szükség diktálta a használatát, hajmosásra nem ezt használom. Utazáskor csodaszer, mert elég nagy adag és nagyon jó az ára is, ráadásul abszolút baba- és mamakompatibilis.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

berni88

2017. február 2.

Megvettem, mert sokszor lusta vagyok az összes kozmetikumot használni, jó, hogy nem kell külön sampon, tusfürdő, intim lemosó és arctisztitó. Tehát itt le is irtam, hogy nekem melyek a felhasználási területei. Tusinak átlagos, nem habzik brutáláisan, de krémes habot képez, arcomat nem száritja, szerencsére csak minimális illata van, intim lemosónak meg nálam az összes kritérium, hogy ne irritáljon.
A sampon funkciót most nem teszteltem, de régebben a Babylove hasonló termékét erre a célra is kedveltem.
Szerintem jó kis termék, babáknak meg különösen.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Szerintem jó kis termék, babáknak meg különösen.

judit86

2017. január 30.

Eddig egy flakonnal hasznaltam el,ilyenkor telen nagyon jo furdeni vele,mert nem szaritja annyira a bort.En a hajamra is hasznaltam bar eleg sok kell belole.puha,selymes lesz tole a hajam,de hamar lelapul..

judit86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Gabicc

2017. január 25.

Tavaly tél végén vettem. Nagyon érzékeny a bőröm, néha ekcémás is, éppen akkor is az volt. Ezzel fürödtem, arra teljesen bevált, a hajamra egyszer próbáltam, de van arra jobb termék is. Nem szárít és nagyon kímélő. Most csak az arcomra használom arclemosóként és egy álom! Szerintem még ápolja is pluszba az arcbőrömet, ami szintén száraz. A pirosságot is megszünteti egy időre. Nyáron leégéskor is sokat segített.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

bforbeauty

2017. január 18.

Páromnak vettem, ő fürdik vele és azt tapasztaltuk, hogy szépen megnyugtatta a pszoriázis-gyanús foltot a testén, már nincs kisebesedve, mióta ezt használja. Enyhe gyógyszertári kenőcs illata van :)

bforbeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Babika20

2017. január 6.

Samponnak használom, mert nagyon érzékeny, viszkető a fejbőröm sajnos. Extrán habzik! Tényleg sensitive, múltkor úgy ahogy volt belecsaptam a szemembe és semmi bajom nem volt :) Jól tisztít, utána nem gubancos a hajam, szeretem. Illata nincs, de örülök is neki!

update: borotvahab híján ezt kentem a lábamra éééés ott is nagyon jól szuperált!

update: a fejbőröm tényleg problémás, ahogy utaltam is rá. Most jövök fejbőrvizsgálatról, mondtam, hogy ezt használom, a nő elég furán nézett rám..:) magyarázta, hogy a babáknak magasabb PH értékes cuccok kellenek, de nekünk felnőtteknek inkább savas. A samponokat meg eleve fele-fele arányban hígítani kéne és nem a fejbőrre tolni, inkább a száli részre. Ezt most félreteszem és keresek egy hidratálóbb sampont, mert ez valóban picit szárítja a hajam.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Kriszti00

2016. december 29.

Zsíros, korpás hajamra remekül bevált.

Kriszti00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

Zsíros, korpás hajamra remekül bevált.

arcoiris

2016. december 23.

Alig vártam hogy kipróbáljam már, de sajnos -vagyis esetemben természetesen- rettenetesen száraz és fakó lett tőle a hajam. Ez nem a termék hibája. Egy ideje (már egy jó ideje) követem a Krémmánián a felhasználók véleményeit mindenféle hajra való szerrel kapcsolatban, és egyre inkább az az elképzelésem, hogy a világ ebben is kétpólusú. Valakinek tökéletesen működnek a hajára a szilikonmentes termékek, puha lesz és tökéletes, a másik felének pedig sprőd, száraz, fénytelen és rossz tapintású. Természetesen lehetnek egyéb körülmények is mint pl. festett haj-nekem is az van- vagy egyebek. Nem ez az első szilikon és mindenrossz mentes sampon amit kipróbáltam, de lassan az utolsó. "Be kell látnunk haj, hogy ez nekünk nem megy..."

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

molyza

2016. december 10.

Tényleg sensitive, nem irritálta az érzékeny fejbőrömet és selymessé, fényessé varázsolta a hajkoronámat! Már a 3. flakont fogyasztom, és az ára is nagyon jó!

molyza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Csak

2016. november 29.

Gondoltam váltok valami "természetesebbre" és ezzel mosok hajat mivel annyian írták, hogy mennyire bevált.. Számomra csalódás. Az első flakon után gondoltam adok neki még egy esélyt de nem hogy tiszta de még zsírosabb is lett a hajam tőle. A 3 nap lecsökkent kettőre úgy, hogy a második napon már vállalhatatlanul zsíros lett a hajam. Értelmetlen kiadás volt még így is, hogy olcsó. Biztos kíméletes.. megkíméli a hajamat a tisztulástól. (Kap kettőt mert olcsó és mert minden másra biztosan jó lehet ami nem felnőtt hajkorona)

Csak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA