KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

pm01

2017. október 19.

Kisfiam dermatitiszes bőrére kerestem tusfürdőt, többet kipróbáltam, de összetevők, ár tekintetében ez magasan a legjobb. A bőre kordában tartható ezzel a termékkel, de persze el nem múlik teljesen még így sem. Alapdarab nálunk.

pm01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó kis termék, mindig van belőle itthon. Párom is szereti, főként tusfürdőnek használjuk, hogy mennyire jól szuperálna samponként azt sajnos nem tudom. Nagyon szépek az összetevők, nagy kiszerelés, olcsó is. És komolyan mondom ha a mi extra érzékeny bőrünket nem bántja másét sem fogja. :)

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

GNóri

2017. szeptember 20.

Mostanában sminklemosásra használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Kis mennyiség is rendesen felhabzik, kíméletes, nem csípi a szemem, és nem is szárít annyira, mint más lemosók (minimálisan ez is szárít, de az a száraz bőröm hibája, nem a terméké). Filléres, multifunkciós csodaszer.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

hio

2017. szeptember 8.

Eddig a legeslegjobb sampon, amit próbáltam! Kímélni akartam a fejbőrömet, ezért vettem, és még százszor újravenném. Puha lesz tőle a hajam, és nem is zsírosodik olyan gyorsan, mint más samponoktól.

hio
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

AKiss

2017. augusztus 17.

A szép összetevői miatt próbáltam ki magamon: tusfürdőként elsőre örültem, milyen pihepuha bőröm lesz, de ezek nekem mindig gyanús pihepuhaságok, kissé természetellenes valami vegyszer miatt, ami viszont nem létszükség - szóval maradok inkább a csak tisztító tusfürdőmnél, ami nem szárít, de nem is tesz babává. Talán randik előtt elhasználom, hátha bezsebelek némi dicséretet a bababőrért :))
Samponként: korpásít. És valaki mondja már meg, miért lesz minden babasampontól elektromos a hajam? :)
A kímélő összetevők miatt ****

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

A kímélő összetevők miatt ****

butizs

2017. augusztus 15.

Gyerekeknek szerintem tökéletes hajra is bőrre is, nincs illata, és nem is szárítja a bőrt, az ára is jó. Szépek az összetevők. Nem is kell ennél több!

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

babybruin18

2017. július 31.

Nem viseli meg az érzékeny fejboromet, a hajam pedig csodásan puha a használata után. :)

babybruin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

nagyregina22

2017. július 13.

Kisfiamnak vettem, szeretem az illatàs. Pihepuha bababőr

nagyregina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Kisfiamnak vettem, szeretem az illatàs. Pihepuha bababőr

Zsusci

2017. június 12.

Saját használatra vettem arctisztításra. Sminket, szennyeződéseket gyengéden eltávolítja, ami szennyeződés esetleg még marad, azt a micivíz eltávolítja teljesen. Olcsó, nem szárít, irritációt eddig nem okozott. Szép összetevők, alkohol és illatmentes,aminek külön örülök. Eddig 5*.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Alenhei

2017. június 10.

Nyaralásra szereztem be, hogy ne kelljen annyi flakont magammal cipelni. Tegnap kipróbáltam mint sminklemosó-szuper, és mint sampon az én vékony szálú "baba" hajamra-még szuperebb! Praktikus lesz! :)

Alenhei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA