KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lovecreams

2017. december 7.

Samponként használom és a szulfátos samponokhoz képest egy álom..nem zsírosítja és nem nehezíti el a hajam, ugyanakkor lágy esésű és nagyon puha lesz tőle. Persze nem egy csoda, de mindenképp megéri az árát. Viszont éppen a napokban láttam, hogy 500 Ft helyett le van árazva 250 Ft-ra, lehet kivonják..szóval aki kedveli, szerezze be az utánpótlást!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

GalambSz

2017. december 4.

Szuper fürdető, nálunk nagyon univerzális, mindenki használja fürdéshez, kézmosó adagolóba, samponnak, szeretem mert nem okoz irritációt, nem szárít és illatmentes!

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

norocka

2017. december 3.

Az én bőröm igen érzékeny és ez a fürdető bizony szárítja. Nem vészes, más tusfürdőktől extrémebben reagál, de mégsem az igazi... Samponnak csak egyszer használtam, nem győzött meg különösebben. Nem veszem újra. Akinek nem hiperérzékeny a bőre jó lehet. Én a DM Alverdés fürdető-samponjára esküszöm.

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

szgabi

2017. november 26.

Én arctisztításra használom, itt találtam rá a KM-en, egyébként eszembe nem jutott volna. Tulajdonképpen évek óta ezt használom, előtte Baleatól Clinique-ig elég sok mindent kipróbáltam. Illatmentes, nem húzódik utána a bőröm és persze szuper az ára. Nagy habzást ne várjon tőle senki, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy jól tisztít.
Samponként 1-2× kipróbáltam, amikor minden elfogyott itthon. Vészhelyzetre jó.
Arclemosóként 5*

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Samponként 1-2× kipróbáltam, amikor minden elfogyott itthon. Vészhelyzetre jó.
Arclemosóként 5*

papnori

2017. november 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon tetszett, hogy jók az összetevők és az ára is szuper. Vékony szálú hajam van, sajnos nekem nem jött be ez a sampon. A hajam már mosáskor is nagyon selymes volt tőle. Viszont szárítás után teljesen lelaposodott és már másnap zsírosodott, harmadnap meg olyan volt, mint aki 2 hete nem mosott hajat. A párom is kipróbálta. Ugyanez volt nála is.
Az illata semleges. Az összetevők és az ár miatt 2 csillag.

papnori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Az illata semleges. Az összetevők és az ár miatt 2 csillag.

brbara

2017. november 20.

A kislányom haját, arcát, popsiját ezzel szoktam mosni, szeretem, szépen tisztít és nem irritálja az érzékeny kis baba bőrét, tuti újra veszem még párszor.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

miklosjudit

2017. november 19.

Imádjuk.A kisbabám és én is ezt használjuk.Mindkettőnknek hiper érzékeny bőre van.Nekünk nagyon bevált.Jól habzik,illatanyag mentes.Egyetlen egy hátránya van,hogy nincs nagyobb kiszerelésben.Ami babáknál nem baj ,de nálam jól jönne.:D

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

pm01

2017. október 19.

Kisfiam dermatitiszes bőrére kerestem tusfürdőt, többet kipróbáltam, de összetevők, ár tekintetében ez magasan a legjobb. A bőre kordában tartható ezzel a termékkel, de persze el nem múlik teljesen még így sem. Alapdarab nálunk.

pm01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó kis termék, mindig van belőle itthon. Párom is szereti, főként tusfürdőnek használjuk, hogy mennyire jól szuperálna samponként azt sajnos nem tudom. Nagyon szépek az összetevők, nagy kiszerelés, olcsó is. És komolyan mondom ha a mi extra érzékeny bőrünket nem bántja másét sem fogja. :)

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

GNóri

2017. szeptember 20.

Mostanában sminklemosásra használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Kis mennyiség is rendesen felhabzik, kíméletes, nem csípi a szemem, és nem is szárít annyira, mint más lemosók (minimálisan ez is szárít, de az a száraz bőröm hibája, nem a terméké). Filléres, multifunkciós csodaszer.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA