KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann

Illat-állag: Illatmentes vizes állagú
Habzás: gyenge
Tisztítóhatás: nagyon gyenge
Hidratálás: gyenge
Előny+++: intim területet nem irritál, borotvahabot kitűnően helyettesíti, gyengéd
Hátrány:( zsíros hajtővel nem tud mit kezdeni, nem viszi le a szennyeződést, ecsettisztításra kevés, nem ad olyan tisztaságérzetet, mint tusfürdők/ szappan.
Ár-érték: gyenge hatékonyságú termék elérhető áron

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Illat-állag: Illatmentes vizes állagú
Habzás: gyenge
Tisztítóhatás: nagyon gyenge
Hidratálás: gyenge
Ár-érték: gyenge hatékonyságú termék elérhető áron

Natuska

2017. május 17.

Saját használatra vettem, hosszas kutatás után őt találtam a leginkább natúr terméknek. A sok vegyszerrel teli sampon nagyon kiszárította a fejbőrömet, ezért váltottam erre a termékre. Hajon jól habzik, jól tisztít, nem irritál és még a hajmosást is kitolja 1-2 nappal. Tusfürdőnek lehet, hogy nem használnám, mert hiányzik valami illat fürdés közben, de pl intim mosakodónak is kiváló választás! Ha majd lesz kisbabám, szerintem őt is ezzel a kedvező összetételű tusival fogom fürdetni. :)

Natuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Nittuska

2017. május 11.

Azt kell h mondjam h tetszik!!
Babám bőrére vettem, de én is használom.
Arclemosásra is tökéletes a sminket is szépen eltávolítja, csak egy kevés marad a vattán a Micellás víz után.
Hajamra is próbáltam, szépen habzott, szárítás után puha haj :)
Babám hajára is bevált. 5*
Ecset tisztításra is bevált szépen kiszedi az alapozót. Én évek óta csak ezt veszem újra mert sok mindenre bevált és olcsó is

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Azt kell h mondjam h tetszik!!
Babám bőrére vettem, de én is használom.
Hajamra is próbáltam, szépen habzott, szárítás után puha haj :)
Babám hajára is bevált. 5*

rayeri

2017. május 1.

Az összetevői miatt vettem meg a kisbabámnak és nagyon megszerettem! Nagyobb gyerek és én is használom. Nem szárít, mérsékelten habzik és tisztaságillata van. Nekem a tubusos kiszerelés külön tetszik!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Ayase

2017. április 18.

Kipróbáltam tusfürdőként is, hátha segít valamennyit a karomon lévő pattanásokon, ha illat- és minden mentes termékeket használok. Valamennyit javított a helyzeten, de kevesebbet, mint vártam (pedig nem voltak irreális elvárásaim). Hajra is kipróbáltam, oda nem vált be, nem habzott eléggé. Néha arctisztítónak is használtam ha már káros anyagoktól mentes, a célnak megfelelt. Két flakont használtam el belőle, de többet nem fogok venni. Babáknak viszont ideális lehet.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

cooleva

2017. április 12.

A másik tökély, ha kisbabáról van szó. Szintén szép összetevők, olcsó és magabiztosan merem ezzel fürdetni a gyermekem.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Magnolieae

2017. április 6.

3in1 termék. Olyan sampont kerestem, ami rendszeres úszás mellett kíméli és ápolja a hajam. Erre a célra (is) nagyon bevált! Igazi hidratáló sampon. Hosszútávú hétköznapi használatra azért nem használom, mert emellett gyorsabban zsírosodik a haj, de uszoda, strand után szépen helyrehozza a száraz sörényt. Arclemosóként is használom. Nem találtam korábban olyan arctisztítót, amivel ennyire kíméletesen tudnám eltávolítani a sminket. Tusfürdőként is megállja a helyét. Nyaralásra tökéletes az egész családnak. Kiváló termék! Barátságos összetevők, sokoldalú felhasználhatóság!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Moringa

2017. április 5.

Egyszerűen mindenre jó. Én magamra használtam, és elégedett voltam. A babámnak biztos, hogy valami minőségibb terméket vásárolnék, de nincs benne semmi kivetnivalóm.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

eliana10

2017. április 2.

Arclemosónak használom. Nem szárít, gyengéden tisztít, az összetevői is szépek. Olcsó, bevált. :)

eliana10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Candy21

2017. március 27.

Nagyon jó én tusfürdőnek használom sajnos allergiára hajlamos a bőröm az utóbbi időbe használt tusfürdőktől mindig kipattogtam de ez a termék nem bántja a bőröm de az illata nekem nagyon nem tetszik.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA