KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AKiss

2017. augusztus 17.

A szép összetevői miatt próbáltam ki magamon: tusfürdőként elsőre örültem, milyen pihepuha bőröm lesz, de ezek nekem mindig gyanús pihepuhaságok, kissé természetellenes valami vegyszer miatt, ami viszont nem létszükség - szóval maradok inkább a csak tisztító tusfürdőmnél, ami nem szárít, de nem is tesz babává. Talán randik előtt elhasználom, hátha bezsebelek némi dicséretet a bababőrért :))
Samponként: korpásít. És valaki mondja már meg, miért lesz minden babasampontól elektromos a hajam? :)
A kímélő összetevők miatt ****

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

A kímélő összetevők miatt ****

butizs

2017. augusztus 15.

Gyerekeknek szerintem tökéletes hajra is bőrre is, nincs illata, és nem is szárítja a bőrt, az ára is jó. Szépek az összetevők. Nem is kell ennél több!

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

babybruin18

2017. július 31.

Nem viseli meg az érzékeny fejboromet, a hajam pedig csodásan puha a használata után. :)

babybruin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

nagyregina22

2017. július 13.

Kisfiamnak vettem, szeretem az illatàs. Pihepuha bababőr

nagyregina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Kisfiamnak vettem, szeretem az illatàs. Pihepuha bababőr

Zsusci

2017. június 12.

Saját használatra vettem arctisztításra. Sminket, szennyeződéseket gyengéden eltávolítja, ami szennyeződés esetleg még marad, azt a micivíz eltávolítja teljesen. Olcsó, nem szárít, irritációt eddig nem okozott. Szép összetevők, alkohol és illatmentes,aminek külön örülök. Eddig 5*.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Alenhei

2017. június 10.

Nyaralásra szereztem be, hogy ne kelljen annyi flakont magammal cipelni. Tegnap kipróbáltam mint sminklemosó-szuper, és mint sampon az én vékony szálú "baba" hajamra-még szuperebb! Praktikus lesz! :)

Alenhei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Leoni

2017. június 2.

Egy mesterfodrász javasolta nekem egyszer az esküvőm előtt: csakis jó minőségű babasampont érdemes használni! Szükségtelen drága, márkás, reklámozott samponokra költeni, mert hosszútávon a legjótékonyabb hatást a jó babasampon fejti ki. (Hozzátette, hogy kevesen tudják, de félévente érdemes sampont váltani - még a beváltakat is, mert a haj ennyi idő után "immunis" lesz rá .... )
A "krémesen szép az élet" blog írójának véleménye és az ártalmatlan, szép összetevői miatt figyeltem fel rá, abban a reményben, hogy jót tesz a hajammal, amely festett, hosszú és nem vékony szálú. Nagyon kellemes meglepetést okozott, mert ahogy dörzsölni kezdtem, habzott és puhának éreztem a tapintást. Sampon lemosása után hajbalzsamozom a hajvégeket, alaposan leöblítem. Szinte soha nem hajszárítózom és a hajam végeit kis vazelinnel ápolom. Még soha ezelőtt nem volt ilyen könnyed esésű és lágy a hajam! :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

BloodEve

2017. május 22.

Illat-állag: Illatmentes vizes állagú
Habzás: gyenge
Tisztítóhatás: nagyon gyenge
Hidratálás: gyenge
Előny+++: intim területet nem irritál, borotvahabot kitűnően helyettesíti, gyengéd
Hátrány:( zsíros hajtővel nem tud mit kezdeni, nem viszi le a szennyeződést, ecsettisztításra kevés, nem ad olyan tisztaságérzetet, mint tusfürdők/ szappan.
Ár-érték: gyenge hatékonyságú termék elérhető áron

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Illat-állag: Illatmentes vizes állagú
Habzás: gyenge
Tisztítóhatás: nagyon gyenge
Hidratálás: gyenge
Ár-érték: gyenge hatékonyságú termék elérhető áron

Natuska

2017. május 17.

Saját használatra vettem, hosszas kutatás után őt találtam a leginkább natúr terméknek. A sok vegyszerrel teli sampon nagyon kiszárította a fejbőrömet, ezért váltottam erre a termékre. Hajon jól habzik, jól tisztít, nem irritál és még a hajmosást is kitolja 1-2 nappal. Tusfürdőnek lehet, hogy nem használnám, mert hiányzik valami illat fürdés közben, de pl intim mosakodónak is kiváló választás! Ha majd lesz kisbabám, szerintem őt is ezzel a kedvező összetételű tusival fogom fürdetni. :)

Natuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Nittuska

2017. május 11.

Azt kell h mondjam h tetszik!!
Babám bőrére vettem, de én is használom.
Arclemosásra is tökéletes a sminket is szépen eltávolítja, csak egy kevés marad a vattán a Micellás víz után.
Hajamra is próbáltam, szépen habzott, szárítás után puha haj :)
Babám hajára is bevált. 5*
Ecset tisztításra is bevált szépen kiszedi az alapozót. Én évek óta csak ezt veszem újra mert sok mindenre bevált és olcsó is

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Azt kell h mondjam h tetszik!!
Babám bőrére vettem, de én is használom.
Hajamra is próbáltam, szépen habzott, szárítás után puha haj :)
Babám hajára is bevált. 5*

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol