KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Krémmánia Kedvencek a -ben
Boncukpare

2016. szeptember 17.

Viszkető fejbőröm miatt gondoltam kipróbálom ezt a terméket.Már az első mosás után éreztem hogy megtaláltam a számomra tökéletes sampont.Úgy döntöttem hogy ennél maradok egy ideig és újra fogom venni. Azért kap 4 csillagot, mert csak 200ml-es a kiszerelés .... :/ Tudom hogy a babáknak jóval kevesebb is elég a hajukra mint nekem a derékig érő hajamra,szóval... :D

Boncukpare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 17.

Emci véleményével értek egyet. Én is utánanéztem máshol is az Emci által kifogásolt anyagnak. Az érzékeny bőrűek, ekcémások és gyerekek számára nem javasolják az SLS-, SCS-tartalmú ( Sodium Coco-Sulfate )termékeket a hozzáértők. Pedig én a minap vettem ezt meg, mivel (nem tudom mitől pontosan) ekcémás lettem. Remélem, az ártalmatlan, allergiásoknak, ekcémásoknak is ajánlott coco glucoside dominál ebben, és nem okoz ez a rosszabb összetevő bajt. Kellemesnek és jónak tűnik. Zuhanyozáshoz használtam, de kipróbálom hajmosásra is.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nekem még sosem jutott eszembe magamon használni, viszont második gyermekemet fürdetem vele 1 éves koruktól, s semmi gondot nem okozott. Pedig a kicsinek voltak már ekcémás foltjai. Az illatát kifejezetten szeretem :)

Hilarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Amea

2016. szeptember 4.

Ennek a terméknek ketten örülünk: én ...és a kontakt-ekcémám, aki nyugodtan elmehetett szabadságolni. El se hiszem, hogy végre van parfüm mentes fürdető a drogériákban is! Ráadásul filléres tétel. Ha ugyanezt a terméket valaki egy jól dizájnolt bio-öko-natúr csomagba töltené, és megtámogatná egy kis reklámmal, meg két buddhista idézettel és egy illatgyertyával, pont tízszeres áron lehetne adni. (Mekkora piaci rés!)
Hajmosásra nem erőltetem, de tusfürdőnek és kézmosónak kiváló, nekem intim mosakodónak is rendben van. Finom habja van, áttetsző, folyékony géles anyag. Mondjuk aki ehhez megálmodta ezt a pattintós kupakos tubust, azt érdemes lenne bántani. Lábbal.

A Dr Bronner's-t nem üti ki a nyeregből, az kiadósabb is, meg az összetevői még ennél is barátságosabbak, de azért érdemes adni neki egy esélyt, ha 'mindenmentest' keresel, vagy érzékenységgel küzdesz. Drogériás vonalon egyértelműen nyerő darab.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 20.

Tegnap gondoltam egyet, megvettem, folytatva vele a sort. Hónapok óta keresem a számomra tökéletes sampont, de nem találom (a Wu2 lenne az, ha nem szárítana ennyire az utóbbi időben. De az a volumen és dúsítás, amit ad a hajnak. Ahww. Szerelmem. :$ Ilyen sampont keresek, csak táplálóbb változatban.) Volt már itt Pantene, Garnier, Schwarzkopf, Herbária csalán sampon is. Egyik sem volt az igazi, lapítják és zsírosítják a hajat, mint állat. Talán a Pantene volt közülük a legkiemelkedőbb.
Ha nem válik be a Babydream, akkor a következő áldozatom Isana vagy Syoss lesz.

500 forintért jutottam hozzá, árban kitűnő. A kiszerelése nem praktikus, át fogom tölteni pumpás flakonba, ha hosszabb távra tudok tervezni vele.
A kezemen és az arcomon is kíméletes, meg vagyok vele elégedve.
Eddig egyedül az illata rossz, remélem, hogy a hajban nem marad benne, mert akkor rosszul leszek. :D
Első hajmosás utáni véleményt fogok róla írni hamarosan. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Ha nem válik be a Babydream, akkor a következő áldozatom Isana vagy Syoss lesz.

A kezemen és az arcomon is kíméletes, meg vagyok vele elégedve.
Első hajmosás utáni véleményt fogok róla írni hamarosan. :)

Emci

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Eddig ez a legkíméletesebb mosakodószer, amit valaha láttam, ezért sem tudom lecserélni másra. Tusfürdőt, habfürdőt, intim mosakodót és a sampont is kiváltja. Valamilyen szinten kíméletesen tisztít, de erről nem tudok tapasztalatot mondani, mert nekem a parfümös minden fossal teletuszkolt tusfürdőktől se lett semmilyen bőrirritációm...., de ez nem azt jelenti, hogy másnak meg nekem se lesz tőle bajom hosszútávon, mert igen bármikor besokallhat a bőr! Úgyhogy semmiféle képen ne használjatok szagos, színes tusfürdőt, én is leszoktam róluk :)
INCI listája valóban hívogató, de van benne egy olyan összetevő, amit én óriási ívből kihagytam volna belőle....mégpedig a Sodium Coco-Sulfate-ot, ez az összetevő egyáltalán nem kíméletes, gyakorlatilag ugyanaz, mint Sodium Lauryl Sulfate....SLS ő itt szép bőr, szép bőr bemutatom SLS.... :D
Csomagolása nem praktikus, viszont 200 ml nem kevés, ezért sokáig elég.
Összeségben a sodium-coco-sulfate miatt vonok le egy csillagot, ha ez az egy összetevő nem lenne benne, akkor ő lenne a legkíméletesebb tisztálkodószer a világon.4*

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Csomagolása nem praktikus, viszont 200 ml nem kevés, ezért sokáig elég.

PAncsi79

2016. augusztus 17.

Nem is értem, hogyhogy nem véleményeztem még, hiszen évek óta használom, ami röviden és tömören összefoglalja a véleményem róla.
Szeretem, hogy kíméletes az érzékeny bőrömhöz, nem irritálja, nem szárítja, viszont kellemes vele a fürdés, mert jól habzik (gyarló vagyok, nekem kell a hab, hogy úgy érezzem, tiszta vagyok...)
Bár a samponjaimat jobb szeretem, alkalomadtán hajmosásra is jól jön: főleg utazáskor, nyaraláskor szoktam csak ezt magammal vinni. A hajam tiszta és selymes a használata után.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

natasa

2016. augusztus 17.

Elég régóta nézegettem, hogy kipróbálom, de a hasonló termékektől nem voltam elájulva. (Illatmentes, gélszerű babafürdetők). Végül csak megvettem, és az első benyomásom a várakozásomnak megfelelő volt: a már jól ismert alkoholos-műanyagos szag. Illatmentes, tehát nem is lehet más, a babatermékekre jellemző púderes illatfelhő itt egyértelműen nincs. Na, gondoltam, ez is olyan, mint a többi.

Hát nem. Először is: habzik rendesen, krémes, lágy, puha habja egészen meglepett. Emiatt elég gazdaságos is lesz, mert nem kell egy fél tubust kinyomni, hogy rendesen lefürödjön az ember. Tisztít, ápol. Ez tényleg nagyon jó.

Samponként is próbáltam, és még jobban meglepődtem. Már mosáskor éreztem, hogy ez most más lesz, mint a korábban használt termékek. (Kétszer mostam, mert a hajam már igencsak hajmosásért kiáltott.) Hajon is habzik rendesen, nagyon szépen tisztít. Nem gubancolt egyáltalán. Szárításkor olyan érzés volt, mintha hajhabbal fújtam volna be a hajam. Másnap pedig annyira meglepődtem: a hajam dús, nagyon jó tartású és fényes. Remélem, hosszú távon is marad ez a hatás. A hajam egyébként nem hosszú: kb. a fül alatti hosszúságú.

Az összetevői nagyon jók, az ára korrekt, a beszerezhetősége nehezebb. Pár hónapja nem is volt, most egy másik üzletben csak néhány. Sokan szeretik, gondolom.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

BXW

(!)
2016. július 23.

Remekül tisztít és közben gyengéden hidratál, nem irritálja az érzékeny bőrt. Bevált arclemosóként és tusfürdőként. Az ára is kedvező, emellett sokáig is elég.

BXW
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

nemeth.anita

2016. július 23.

Friss #2: oké, hozzászokott a bőröm, és újra is vettem. Bár nem tudom minden nap használni, mégis nagyon szeretem. Habfürdőnek nagyon bevált, illetve tusfürdőnek is, nagyon alaposan tisztít. Az arcbőrömmel nem barátok, így oda nem erőltetem, illetve intim mosakodónak Lactacyd-ot használok. Van, hogy samponnak is alkalmazom, első mosásnak, mert kétszer mosom a hajam, hogy makulátlanul tiszta legyen. Szerintem festett hajra csak ezt használni nem működne, ezért használom így. Ebben a formában viszont kíméli a fejbőröm, a második sampon pedig ápolja a hajam.

Friss: a kezdeti lelkesedést követően sajnos módosítanom kell az értékelést.. 3-4 nap rendszeres használat után sajnos kiszárította, kipirosította és még irritálta is az arcbőröm. Nagyon szomorú vagyok emiatt, és tudom, hogy piszokság babaterméket felnőtt tapasztalat alapján lehúzni, de meg kell tennem, mert más érzékeny bőrű felnőttek is vásárolnak hozzám hasonlóan kímélő babaápoló termékeket, és nekik jelezni szeretném, hogy ez a termék akár ilyet is produkálhat. Marad habfürdő vagy alkalmi tusfürdő.

Ismét Mstindigót illeti a köszönet, az ő ajánlójában olvastam erről a termékről. Én is felnőtt használóként értékelem, nagyon, de nagyon szeretem. Nincs semmilyen hozzáadott illatanyag benne, én a natúr illatát szeretem, ez azonban ízlés dolga. Nagyon alaposan tisztítja a bőrömet tusolás közben, habfürdőként is próbáltam már és nagyon szép habot csinált. A sminket is egy lépésben leszedi! Igaz, nem használok vízálló termékeket, de ezt akkor is nagy előnynek gondolom. Fürdés után a kezemet száraznak érzem, de sehol máshol nincs szükségem krémezésre, amit szeretek, mert tud lélegezni a bőröm. Érzékeny a bőröm egyébként, főleg az arcomon, így mindig nagyon feldob, ha végre rátalálok egy kímélő termékre. Samponként is kipróbálom majd, egyelőre tökéletesen meg vagyok elégedve.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA