KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Krémmánia Kedvencek a -ben
BXW

(!)
2016. július 23.

Remekül tisztít és közben gyengéden hidratál, nem irritálja az érzékeny bőrt. Bevált arclemosóként és tusfürdőként. Az ára is kedvező, emellett sokáig is elég.

BXW
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

nemeth.anita

2016. július 23.

Friss #2: oké, hozzászokott a bőröm, és újra is vettem. Bár nem tudom minden nap használni, mégis nagyon szeretem. Habfürdőnek nagyon bevált, illetve tusfürdőnek is, nagyon alaposan tisztít. Az arcbőrömmel nem barátok, így oda nem erőltetem, illetve intim mosakodónak Lactacyd-ot használok. Van, hogy samponnak is alkalmazom, első mosásnak, mert kétszer mosom a hajam, hogy makulátlanul tiszta legyen. Szerintem festett hajra csak ezt használni nem működne, ezért használom így. Ebben a formában viszont kíméli a fejbőröm, a második sampon pedig ápolja a hajam.

Friss: a kezdeti lelkesedést követően sajnos módosítanom kell az értékelést.. 3-4 nap rendszeres használat után sajnos kiszárította, kipirosította és még irritálta is az arcbőröm. Nagyon szomorú vagyok emiatt, és tudom, hogy piszokság babaterméket felnőtt tapasztalat alapján lehúzni, de meg kell tennem, mert más érzékeny bőrű felnőttek is vásárolnak hozzám hasonlóan kímélő babaápoló termékeket, és nekik jelezni szeretném, hogy ez a termék akár ilyet is produkálhat. Marad habfürdő vagy alkalmi tusfürdő.

Ismét Mstindigót illeti a köszönet, az ő ajánlójában olvastam erről a termékről. Én is felnőtt használóként értékelem, nagyon, de nagyon szeretem. Nincs semmilyen hozzáadott illatanyag benne, én a natúr illatát szeretem, ez azonban ízlés dolga. Nagyon alaposan tisztítja a bőrömet tusolás közben, habfürdőként is próbáltam már és nagyon szép habot csinált. A sminket is egy lépésben leszedi! Igaz, nem használok vízálló termékeket, de ezt akkor is nagy előnynek gondolom. Fürdés után a kezemet száraznak érzem, de sehol máshol nincs szükségem krémezésre, amit szeretek, mert tud lélegezni a bőröm. Érzékeny a bőröm egyébként, főleg az arcomon, így mindig nagyon feldob, ha végre rátalálok egy kímélő termékre. Samponként is kipróbálom majd, egyelőre tökéletesen meg vagyok elégedve.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

laanna

2016. július 19.

Nem szárít, nem irritál, nekem még az illata is tetszik. Szeretem, bár néha mintha kicsit nehéz lenne lemosni, a csomagolása pedig nagyon nem praktikus.

laanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

tokfejessi

2016. június 5.

Az itt olvasottak keltették fel az érdeklődésemet a termékkel kapcsolatban, és nem bántam meg, hogy hallgattam rátok! Eddig 3x mostam vele hajat, de nagyon pozitív a véleményem. Tartást ad a hajamnak, nem nehezíti el, és ami számomra a legfontosabb: nem viszket tőle a fejbőröm, ergo nem vakarom "korpásra" a fejemet.
Tény, hogy magában nekem kevés (száraz és töredezett hajvégek), de balzsammal tökéletes!

UP: Pár hete használom, és azóta sokkal lassabban zsírosodik a hajam. Ugyanúgy 4 naponta mosok hajat, csak már teljesen elhagytam a száraz sampont/hintőport, amit régen már a 3. és 4. napon muszáj volt használnom. Nélküle ki sem léptem volna az utcára. Most még a 4. napon is frissnek tűnik a hajam, lófarokban.

tokfejessi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

macskusz

2016. június 5.

Arclemosóként szárított, samponként pedig, ha csak ezt használtam, korpás lett a hajam.
Kipróbáltam úgy, hogy először egy Isana samponnal, majd ezzel mosom meg a hajam, így viszont jól teljesít. A hajam puha, könnyű, fényes lesz, és tovább szép marad.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Kisu

2016. május 30.

Nekem samponnak nem jött be sajnos,pedig bíztam benne. Egyszerűen nem éreztem tisztának utána a hajamat,olyan,mintha zsírosan hagyná,pedig nem volt túl zsíros a hajam,mikor megmostam.És persze hamarabb zsírosodott tőle és teljesen le is lapult:(
Arclemosónak majd lehet kipróbálom,legrosszabb esetben ecsetmosásra fogom elhasználni.

Kisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

gzsofi912

2016. május 30.

Az én érzékeny bőrömnek tökéletes ez a tusfürdő, nem irritál, nem szárít.

gzsofi912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

Az én érzékeny bőrömnek tökéletes ez a tusfürdő, nem irritál, nem szárít.

Kingácska0807

2016. május 29.

Arclemosónak vettem. Nagyon tetszik, kellemes,puha bőrt eredményez. Nagyon szépek az összetevők. Ennyi pénzért ez egy kis csoda.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

biribooo

2016. május 23.

Egy hosszabb túrát tervezek a nyár folyamán, ahova a lehető legkevesebb dolgot szeretném magammal vinni,így őrült keresgélésbe kezdtem,hogy találjak egy olyan terméket ami megállja a helyét sampon, arclemosó és tusfürdőként is.Szerencsére rátaláltam erre. A bőrömet jól tisztítja, nem szárítja ki még az arcomat sem. Alkohol- és illatmentes,aminek külön örülök. A hajamat is jól megtisztította, nem zsírosodott tőle jobban, kissé lapos lett a végeredmény, de a célra tökéletes.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
biribooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Anouk

2016. május 19.

Több babasampont is kipróbáltam, most úgy érzem ő lesz a befutó. Több hónapja használom, nem lett zsírosabb a hajam, jól tisztít, de közben nem szárítja a fejbőröm, mint néhány társa. Mint ahogy előttem is írtak multifunkcionális termék, nyaraláskor én is csak őt használom.

Anouk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA