KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Candy21

2017. március 27.

Nagyon jó én tusfürdőnek használom sajnos allergiára hajlamos a bőröm az utóbbi időbe használt tusfürdőktől mindig kipattogtam de ez a termék nem bántja a bőröm de az illata nekem nagyon nem tetszik.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Leoni

2017. március 20.

Egy mesterfodrász javasolta nekem egyszer az esküvőm előtt: csakis jó minőségű babasampont érdemes használni! Szükségtelen drága, márkás, reklámozott samponokra költeni, mert hosszútávon a legjótékonyabb hatást a jó babasampon fejti ki.
A "krémesen szép az élet" blog írójának véleménye és az ártalmatlan, szép összetevői miatt figyeltem fel rá, abban a reményben, hogy jót tesz a hajammal, amely festett, hosszú és nem vékony szálú. Nagyon kellemes meglepetést okozott, mert ahogy dörzsölni kezdtem, enyhén habzott, puhának éreztem a tapintást és "kedves-baba" illatot árasztott. Sampon lemosása után hajbalzsamozok, alaposan leöblítem. Szinte soha nem hajszárítózom és a hajam végeit kis vazelinnel ápolom. Még soha ezelőtt nem volt ilyen könnyed esésű és lágy a hajam! :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

jkrisztie2

2017. március 11.

Csak arctisztításra használom, így nagyon sokáig kitart egy tubus. Ez nem szárítja a bőrt, illata semleges. Már többször újra vásároltam, nagyon szeretem használni. Samponként, tusfürdőként még nem próbáltam.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

rayeri

2017. március 10.

Az összetevői miatt vettem meg a kiababámnak és nagyon megszerettem! Nagyobb gyerek és én is használom. Nem szárít, mérsékelten habzik és tisztaságillata van. Nekem a tubusos kiszerelés külön tetszik!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

BloodEve

2017. március 3.

Minden természetes és bio jelzővel ellátott terméknél azt tapasztaltam, hogy fürdetőként még csak csak ellátja funkcióját, samponként viszont alul teljesít.
Ennek az az oka, hogy itt gyengébb a tisztítószer, ami zsírtalanításért lenne felelős. Ezekkel azt érik el, hogy bár gyengéden habzik, és gyengéden tisztít, de mindig marad egy réteg, ami nem tisztul ki, mert nem olyan hatékony a zsírtalanítás, és jönnek a bőrproblémák. A SLS viszont annyira erősen tisztít, hogy szétszárítja- marja a bőrt, ez meg a másik véglet.:(

Állag: folyós és vizes
Illat: nincs
Habzás: gyenge
Tisztítóhatás: nagyon gyenge
Hidratálás: gyenge
Összetétel: nagyon szép
Ár-érték: gyenge-közepes hatékonyságú termék elérhető áron

1.Samponként: akiknek dús hajuk van, és zsíros a hajtövük, ne használják, mert nem tisztít, nem képes a zsírt, korpát és egyéb szennyeződéseket leoldani a fejbőrről. Nekem legalábbis ezen a téren harmatgyenge

2.Fürdetőként: érzékeny a bőröm, de jobban szeretem a szappant, mert tisztábbnak érzem tőle a bőröm.

3. Intim területre: nem irritál

4. Sminklemosóként: gyengédebb, mint a szappan, így alkalmanként jobban örül az arcom, ha ezzel tisztítom

5. Ecsettisztítás: közepes hatékonysággal viszi le a szennyeződést az ecsetekről

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Állag: folyós és vizes
Ár-érték: gyenge-közepes hatékonyságú termék elérhető áron

3. Intim területre: nem irritál

Michelle

2017. február 2.

Nálam is többfunkciós termék, de elsősorban arctisztításra használom. Bár nem kizárólag erre bízom a smink teljes lemosását, előtte micellás vizet használok, de a sima, nem vízálló sminkkel magában is elbánik, lehozza a szemfestéket, spirált is. Vízálló festék esetén kell egy kis segítség neki, de szerintem még akkor is hatékonyabb és kíméletesebb, mint sok más, eleve erre a célra szánt termék. Az olajos lemosók hagyta érzést nem szeretem, de ezzel a bőrön visszamaradt olajos rétegtől, maradék szennyeződéstől, reggelente az éjszakai krémek, ápolók be nem szívódott maradványaitól is könnyedén megszabadulok, anélkül, hogy szárítaná vagy irritálná a bőrömet. Már sokszor vettem újra, legutóbb pár napja, és egyelőre nem tervezem lecserélni. Kiváló egyébként az ecsetek tisztítására is, bevált tusfürdőként, sőt samponként is, bár ez utóbbi esetben csak a váratlan szükség diktálta a használatát, hajmosásra nem ezt használom. Utazáskor csodaszer, mert elég nagy adag és nagyon jó az ára is, ráadásul abszolút baba- és mamakompatibilis.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

berni88

2017. február 2.

Megvettem, mert sokszor lusta vagyok az összes kozmetikumot használni, jó, hogy nem kell külön sampon, tusfürdő, intim lemosó és arctisztitó. Tehát itt le is irtam, hogy nekem melyek a felhasználási területei. Tusinak átlagos, nem habzik brutáláisan, de krémes habot képez, arcomat nem száritja, szerencsére csak minimális illata van, intim lemosónak meg nálam az összes kritérium, hogy ne irritáljon.
A sampon funkciót most nem teszteltem, de régebben a Babylove hasonló termékét erre a célra is kedveltem.
Szerintem jó kis termék, babáknak meg különösen.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Szerintem jó kis termék, babáknak meg különösen.

judit86

2017. január 30.

Eddig egy flakonnal hasznaltam el,ilyenkor telen nagyon jo furdeni vele,mert nem szaritja annyira a bort.En a hajamra is hasznaltam bar eleg sok kell belole.puha,selymes lesz tole a hajam,de hamar lelapul..

judit86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Gabicc

2017. január 25.

Tavaly tél végén vettem. Nagyon érzékeny a bőröm, néha ekcémás is, éppen akkor is az volt. Ezzel fürödtem, arra teljesen bevált, a hajamra egyszer próbáltam, de van arra jobb termék is. Nem szárít és nagyon kímélő. Most csak az arcomra használom arclemosóként és egy álom! Szerintem még ápolja is pluszba az arcbőrömet, ami szintén száraz. A pirosságot is megszünteti egy időre. Nyáron leégéskor is sokat segített.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

bforbeauty

2017. január 18.

Páromnak vettem, ő fürdik vele és azt tapasztaltuk, hogy szépen megnyugtatta a pszoriázis-gyanús foltot a testén, már nincs kisebesedve, mióta ezt használja. Enyhe gyógyszertári kenőcs illata van :)

bforbeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA