KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

bforbeauty

2017. január 18.

Páromnak vettem, ő fürdik vele és azt tapasztaltuk, hogy szépen megnyugtatta a pszoriázis-gyanús foltot a testén, már nincs kisebesedve, mióta ezt használja. Enyhe gyógyszertári kenőcs illata van :)

bforbeauty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Babika20

2017. január 6.

Samponnak használom, mert nagyon érzékeny, viszkető a fejbőröm sajnos. Extrán habzik! Tényleg sensitive, múltkor úgy ahogy volt belecsaptam a szemembe és semmi bajom nem volt :) Jól tisztít, utána nem gubancos a hajam, szeretem. Illata nincs, de örülök is neki!

update: borotvahab híján ezt kentem a lábamra éééés ott is nagyon jól szuperált!

update: a fejbőröm tényleg problémás, ahogy utaltam is rá. Most jövök fejbőrvizsgálatról, mondtam, hogy ezt használom, a nő elég furán nézett rám..:) magyarázta, hogy a babáknak magasabb PH értékes cuccok kellenek, de nekünk felnőtteknek inkább savas. A samponokat meg eleve fele-fele arányban hígítani kéne és nem a fejbőrre tolni, inkább a száli részre. Ezt most félreteszem és keresek egy hidratálóbb sampont, mert ez valóban picit szárítja a hajam.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Kriszti00

2016. december 29.

Zsíros, korpás hajamra remekül bevált.

Kriszti00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

Zsíros, korpás hajamra remekül bevált.

arcoiris

2016. december 23.

Alig vártam hogy kipróbáljam már, de sajnos -vagyis esetemben természetesen- rettenetesen száraz és fakó lett tőle a hajam. Ez nem a termék hibája. Egy ideje (már egy jó ideje) követem a Krémmánián a felhasználók véleményeit mindenféle hajra való szerrel kapcsolatban, és egyre inkább az az elképzelésem, hogy a világ ebben is kétpólusú. Valakinek tökéletesen működnek a hajára a szilikonmentes termékek, puha lesz és tökéletes, a másik felének pedig sprőd, száraz, fénytelen és rossz tapintású. Természetesen lehetnek egyéb körülmények is mint pl. festett haj-nekem is az van- vagy egyebek. Nem ez az első szilikon és mindenrossz mentes sampon amit kipróbáltam, de lassan az utolsó. "Be kell látnunk haj, hogy ez nekünk nem megy..."

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

molyza

2016. december 10.

Tényleg sensitive, nem irritálta az érzékeny fejbőrömet és selymessé, fényessé varázsolta a hajkoronámat! Már a 3. flakont fogyasztom, és az ára is nagyon jó!

molyza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Csak

2016. november 29.

Gondoltam váltok valami "természetesebbre" és ezzel mosok hajat mivel annyian írták, hogy mennyire bevált.. Számomra csalódás. Az első flakon után gondoltam adok neki még egy esélyt de nem hogy tiszta de még zsírosabb is lett a hajam tőle. A 3 nap lecsökkent kettőre úgy, hogy a második napon már vállalhatatlanul zsíros lett a hajam. Értelmetlen kiadás volt még így is, hogy olcsó. Biztos kíméletes.. megkíméli a hajamat a tisztulástól. (Kap kettőt mert olcsó és mert minden másra biztosan jó lehet ami nem felnőtt hajkorona)

Csak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Lexiii

2016. október 17.

Sminklemosóként használom, arra bevált, mert szépen leszedi a sminket (oké, nincs nehéz dolga: szempillaspirál+szemöldök pomade+néha zselés tus). Picit húzódik utána a bőröm, nem tetszik benne a Sulfate. Mást keresek helyette.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

xszemyx

2016. október 10.

Páromnak vettem a más samponoktól sebes, viszkető fejbőrére. Tetszik, hogy semmilyen irritatív anyag nincs benne, "mindenmentes". Láthatóan szebb lett tőle a fejbőre, kevesebb hámlás, seb, viszketés. Sminklemosóként is istenítettétek, így mivel otthon felejtettem a micellás vizet, kipróbáltam. Nem kellett volna. Nem az, hogy csíp, hanem mar, kiégette a szemem a helyéről, negyedóra telt el és még mindig ég és vörös, pedig nem nyitottam ki lemosás közben. Mivel nem ez a funkciója, ezt nem rovom fel neki, de ha belegondolok, hogy babasampon... belemehet a pici szemébe is... ezért sem vonok le csilagok, mert még nincs gyerkőcöm.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

svivko

2016. szeptember 30.

Számomra a Mindenkori Krémek Krémje ez a cumó. Intim mosakodó, és sminklemosó csodaszer egyben.

Először bandita ajánlotta intim-mosakodónak, mivel mindenre érzékeny vagyok odalenn, ez tökéletesen bevált, akkor még a Dm sajátmárkás ugyanilyenjét használtam, de ez mérföldekkel jobb!
Majd MsTindigo samponnak, a seborrheás sebes, viszkető fejbőrre. Teljesen hibátlanul tette a dolgát.
Majd rájöttem, hogy ez a lemosó tulajdonképp tökéletes alternatívája a Paula's Choice Earth Sourced / PC for Men Face Wash-nak.

Az okok. Gyengéd , és jól átgondolt összetevők, melyek hatékonyan, de nem túl durván tisztítják a bőrt, és a hajat. A fejbőröm megnyugszik tőle, és két mosással teljesen tiszta lesz.
A vízálló sminkkel (alapozó - tus- spirál) is elbánik egyszeri(!) mosással, s ehhez nem kell több, mint egy babnyi mennyiség.
Intim területre meg legyen elég annyi, hogy teszi a dolgát, és nem irritál. Egyáltalán.
Tökéletes all-in-one termék utazáshoz, vagy ha hirtelen nincs semmi más.

Ajánlom. Mindenkinek, minden korban.

Update: Legalább 20 flakonnal és 2 évvel később is nagy kedvenc. hármasával veszem a Rossmannban, 4-500 Ft és tökéletesen megéri, a legtöbb általam kipróbált sminklemosót veri kényelemben, és hatékonyságban. De gyengédségben is.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Tökéletes all-in-one termék utazáshoz, vagy ha hirtelen nincs semmi más.

Ajánlom. Mindenkinek, minden korban.

Boncukpare

2016. szeptember 17.

Viszkető fejbőröm miatt gondoltam kipróbálom ezt a terméket.Már az első mosás után éreztem hogy megtaláltam a számomra tökéletes sampont.Úgy döntöttem hogy ennél maradok egy ideig és újra fogom venni. Azért kap 4 csillagot, mert csak 200ml-es a kiszerelés .... :/ Tudom hogy a babáknak jóval kevesebb is elég a hajukra mint nekem a derékig érő hajamra,szóval... :D

Boncukpare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA