KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Csak

2016. november 29.

Gondoltam váltok valami "természetesebbre" és ezzel mosok hajat mivel annyian írták, hogy mennyire bevált.. Számomra csalódás. Az első flakon után gondoltam adok neki még egy esélyt de nem hogy tiszta de még zsírosabb is lett a hajam tőle. A 3 nap lecsökkent kettőre úgy, hogy a második napon már vállalhatatlanul zsíros lett a hajam. Értelmetlen kiadás volt még így is, hogy olcsó. Biztos kíméletes.. megkíméli a hajamat a tisztulástól. (Kap kettőt mert olcsó és mert minden másra biztosan jó lehet ami nem felnőtt hajkorona)

Csak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Babika20

2016. november 21.

Samponnak használom, mert nagyon érzékeny, viszkető a fejbőröm sajnos. Extrán habzik! Tényleg sensitive, múltkor úgy ahogy volt belecsaptam a szemembe és semmi bajom nem volt :) Jól tisztít, utána nem gubancos a hajam, szeretem. Illata nincs, de örülök is neki!

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Lexiii

2016. október 17.

Sminklemosóként használom, arra bevált, mert szépen leszedi a sminket (oké, nincs nehéz dolga: szempillaspirál+szemöldök pomade+néha zselés tus). Picit húzódik utána a bőröm, nem tetszik benne a Sulfate. Mást keresek helyette.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

xszemyx

2016. október 10.

Páromnak vettem a más samponoktól sebes, viszkető fejbőrére. Tetszik, hogy semmilyen irritatív anyag nincs benne, "mindenmentes". Láthatóan szebb lett tőle a fejbőre, kevesebb hámlás, seb, viszketés. Sminklemosóként is istenítettétek, így mivel otthon felejtettem a micellás vizet, kipróbáltam. Nem kellett volna. Nem az, hogy csíp, hanem mar, kiégette a szemem a helyéről, negyedóra telt el és még mindig ég és vörös, pedig nem nyitottam ki lemosás közben. Mivel nem ez a funkciója, ezt nem rovom fel neki, de ha belegondolok, hogy babasampon... belemehet a pici szemébe is... ezért sem vonok le csilagok, mert még nincs gyerkőcöm.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

svivko

2016. szeptember 30.

Számomra a Mindenkori Krémek Krémje ez a cumó. Intim mosakodó, és sminklemosó csodaszer egyben.

Először bandita ajánlotta intim-mosakodónak, mivel mindenre érzékeny vagyok odalenn, ez tökéletesen bevált, akkor még a Dm sajátmárkás ugyanilyenjét használtam, de ez mérföldekkel jobb!
Majd MsTindigo samponnak, a seborrheás sebes, viszkető fejbőrre. Teljesen hibátlanul tette a dolgát.
Majd rájöttem, hogy ez a lemosó tulajdonképp tökéletes alternatívája a Paula's Choice Earth Sourced / PC for Men Face Wash-nak.

Az okok. Gyengéd , és jól átgondolt összetevők, melyek hatékonyan, de nem túl durván tisztítják a bőrt, és a hajat. A fejbőröm megnyugszik tőle, és két mosással teljesen tiszta lesz.
A vízálló sminkkel (alapozó - tus- spirál) is elbánik egyszeri(!) mosással, s ehhez nem kell több, mint egy babnyi mennyiség.
Intim területre meg legyen elég annyi, hogy teszi a dolgát, és nem irritál. Egyáltalán.
Tökéletes all-in-one termék utazáshoz, vagy ha hirtelen nincs semmi más.

Ajánlom. Mindenkinek, minden korban.

Update: Legalább 20 flakonnal és 2 évvel később is nagy kedvenc. hármasával veszem a Rossmannban, 4-500 Ft és tökéletesen megéri, a legtöbb általam kipróbált sminklemosót veri kényelemben, és hatékonyságban. De gyengédségben is.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Tökéletes all-in-one termék utazáshoz, vagy ha hirtelen nincs semmi más.

Ajánlom. Mindenkinek, minden korban.

Boncukpare

2016. szeptember 17.

Viszkető fejbőröm miatt gondoltam kipróbálom ezt a terméket.Már az első mosás után éreztem hogy megtaláltam a számomra tökéletes sampont.Úgy döntöttem hogy ennél maradok egy ideig és újra fogom venni. Azért kap 4 csillagot, mert csak 200ml-es a kiszerelés .... :/ Tudom hogy a babáknak jóval kevesebb is elég a hajukra mint nekem a derékig érő hajamra,szóval... :D

Boncukpare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 17.

Emci véleményével értek egyet. Én is utánanéztem máshol is az Emci által kifogásolt anyagnak. Az érzékeny bőrűek, ekcémások és gyerekek számára nem javasolják az SLS-, SCS-tartalmú ( Sodium Coco-Sulfate )termékeket a hozzáértők. Pedig én a minap vettem ezt meg, mivel (nem tudom mitől pontosan) ekcémás lettem. Remélem, az ártalmatlan, allergiásoknak, ekcémásoknak is ajánlott coco glucoside dominál ebben, és nem okoz ez a rosszabb összetevő bajt. Kellemesnek és jónak tűnik. Zuhanyozáshoz használtam, de kipróbálom hajmosásra is.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nekem még sosem jutott eszembe magamon használni, viszont második gyermekemet fürdetem vele 1 éves koruktól, s semmi gondot nem okozott. Pedig a kicsinek voltak már ekcémás foltjai. Az illatát kifejezetten szeretem :)

Hilarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Amea

2016. szeptember 4.

Ennek a terméknek ketten örülünk: én ...és a kontakt-ekcémám, aki nyugodtan elmehetett szabadságolni. El se hiszem, hogy végre van parfüm mentes fürdető a drogériákban is! Ráadásul filléres tétel. Ha ugyanezt a terméket valaki egy jól dizájnolt bio-öko-natúr csomagba töltené, és megtámogatná egy kis reklámmal, meg két buddhista idézettel és egy illatgyertyával, pont tízszeres áron lehetne adni. (Mekkora piaci rés!)
Hajmosásra nem erőltetem, de tusfürdőnek és kézmosónak kiváló, nekem intim mosakodónak is rendben van. Finom habja van, áttetsző, folyékony géles anyag. Mondjuk aki ehhez megálmodta ezt a pattintós kupakos tubust, azt érdemes lenne bántani. Lábbal.

A Dr Bronner's-t nem üti ki a nyeregből, az kiadósabb is, meg az összetevői még ennél is barátságosabbak, de azért érdemes adni neki egy esélyt, ha 'mindenmentest' keresel, vagy érzékenységgel küzdesz. Drogériás vonalon egyértelműen nyerő darab.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 20.

Tegnap gondoltam egyet, megvettem, folytatva vele a sort. Hónapok óta keresem a számomra tökéletes sampont, de nem találom (a Wu2 lenne az, ha nem szárítana ennyire az utóbbi időben. De az a volumen és dúsítás, amit ad a hajnak. Ahww. Szerelmem. :$ Ilyen sampont keresek, csak táplálóbb változatban.) Volt már itt Pantene, Garnier, Schwarzkopf, Herbária csalán sampon is. Egyik sem volt az igazi, lapítják és zsírosítják a hajat, mint állat. Talán a Pantene volt közülük a legkiemelkedőbb.
Ha nem válik be a Babydream, akkor a következő áldozatom Isana vagy Syoss lesz.

500 forintért jutottam hozzá, árban kitűnő. A kiszerelése nem praktikus, át fogom tölteni pumpás flakonba, ha hosszabb távra tudok tervezni vele.
A kezemen és az arcomon is kíméletes, meg vagyok vele elégedve.
Eddig egyedül az illata rossz, remélem, hogy a hajban nem marad benne, mert akkor rosszul leszek. :D
Első hajmosás utáni véleményt fogok róla írni hamarosan. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Ha nem válik be a Babydream, akkor a következő áldozatom Isana vagy Syoss lesz.

A kezemen és az arcomon is kíméletes, meg vagyok vele elégedve.
Első hajmosás utáni véleményt fogok róla írni hamarosan. :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA