KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: apolka

Utolsó módosítás dátuma: 2011. december 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrre arcra és testre. Magas panthenol tartalma hidratálja és nyugtatja az irritált bababőrt, mandulatartalma ápolja és nyugtatja azt.

Krémmánia Kedvencek a -ben
Boga24

2016. január 14.

Arckrèmnek vettem, mert lassan mar minden összetevőre allergiás a bőröm.. A feladatát ellátja, de hagy egy kissè fènylő rèteget a bőrön, bár ez lehet az èn brutál zsíros bőröm hibája.. Nem jőtt be annyira mint vartam, inkább keresek egy tènyleg arcra való minden mentes krèmet., de ettől függetlenül 5.

Boga24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

orybea

2015. december 10.

A kedvenc téli hidratálónk. Mondjuk a kezemen nem győzöm kivárni, hogy beszívódjon, mivel sűrű, zsíros krém. A kiszáradt bőröm viszont nagyon meghálálja. Sok olyan krém van, ami szintén ennyit tud, de sokkal drágább márkájú. Örültem, hogy ezt az olcsó és jó változatot megismertem.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

trstimea

2015. december 10.

Az eddigi kézkrémeimhez képest egy csoda. Vendéglátásban dolgozom és a sok mosogatás plusz a hideg idő nagyon durván szárítja a kezemet, illetve valószínűleg valami bőrirritációm is lehet, mert a jobb kézfejemen lényeges erősebben jelentkeznek (sok mosogatást követően) a viszkető, fájó, vörös, erőteljesen száraz foltok. Ez a krém a többi, általam használt kézkrémhez képest nagyon szépen megnyugtatja a bőrömet, nem kell vele fél óránként kennem magam, ha dolgozok akkor is elég csak egyszer-kétszer. Úgyhogy összességében nálam bevált, bár ez sem nyújt teljes megoldást.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
trstimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
alcyone

2015. november 18.

Egész jók az összetevői, illatanyagmentes, ami a sok illatozó krém, parfüm és egyebek mellett kimondottan jól jön - mostanában rendkívül zavar, ha kész illatorgia van körülöttem. A krém maga kicsit zsírosabb, mint amire számítottam, viszont nagy meglepetésemre nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után, ami kimondottan jól jön akkor is, ha épp sietek valahova és csak gyorsan futtában be akarom krémezni a kezemet. Mivel maga a tubus kicsi, jól elfér a táskámban is. :) Teljesen meg vagyok vele elégedve, összességében úgy látom, hogy nekem ezek a babydream sensitive termékek bejöttek. Egyebek mellett az ára is kedvező, mert egyszerre kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Ajánlom mindazoknak, akiknek a hidegebb időben könnyen kiszárad a kezük, mert tényleg rendkívül hatásos! :)

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

sombra

2015. november 1.

1 éves kisfiam hónapok óta küzd ekcémás, nagyon száraz, piros foltos bőrrel. Több krémet is kipróbáltunk, a natúrkozmetikumoktól kezdve a legdrágábbakig, végül ez következett. Egy nap alatt eltűnt a piros foltok nagy része, a bőre hidratált és nagyon szép lett. Minden problémás bőrű babának nagyon ajánlom!!!

sombra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

jacint1111

2015. szeptember 16.

Nyáron az egyik napvédő kicsit kiszárította a 16 hónapos fiam bőrét, és hirtelen itt utánanézve, ezt vettem meg, az összetevők miatt. Nagyon gyorsan rendbe hozta a szárazságot, irritációt nem okozott!

jacint1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Dana1983

2015. július 11.

Ennek a terméknek a hatásával meg vagyok elégedve, kevés kell belőle, az összetevői is jók.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 11.

wadeper

2015. május 23.

Az egész család használja, általános hidratálóként. Kicsit zsírosabb krém, de ilyen is kell, hogy legyen mihez nyúlni, ha épp jobban kiszárad a gyerekek pofija az egész napos kinti szaladgálás vagy télen a hideg miatt. Alkalmanként az én arcomra is kentem, ritka használat mellett nem okozott semmilyen problémát. Férjem szétrepedt ekcémás kezét sem csípte vagy irritálta, igaz nem is tett vele csodát.

wadeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

prettywishing

2015. május 2.

színezék-, tartósítószer-, illatanyag- meg minden retek mentes szuperegyszerű cuccot kerestem a bőrgyógyász kotyvalékaival kezelt fejemre hidratáló gyanánt, és büszke vagyok magamra amiért erre a popsikrémre esett a választásom:D olcsó, hypoallergén és puha leszek tőle:) bár még sose volt annyi időm meg türelmem hogy megvárjam mire maradéktalanul felszívódna:D

prettywishing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

GNóri

2015. május 2.

Ez a krém is egy alapdarab a fürdőnkben. Először anyukámnak vettem meg az érzékeny, ekcémás kezére. Aztán egyszer otthon voltunk, elfelejtettünk arckrémet vinni, és a párommal kipróbáltuk arckrémnek. Nagyon megszerettük, mindkettőnknek elég bonyolult arcbőre van (pattanásos, de nagyon száraz, pirosodós) és mindkettőnknek nagyon bevált. A párom azóta csak ezt a krémet használja az arcára.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.