KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrre arcra és testre. Magas panthenol tartalma hidratálja és nyugtatja az irritált bababőrt, mandulatartalma ápolja és nyugtatja azt.

Wehler

2017. október 3.

Túlreagál a szervezetem mindenre, a pollenekre, porra, kutyaszőrre, tejre és most a legújabb a mosogatószerekre és a folyékony szappanokra,ekcémás lett mindkét kézfejem. Nem vált be az Isana sensitive kézkrémje, a gyógyszertári nonion, a Kiehl's kézkrémje, levendulavizet is kipróbáltam kínomban, de mindegyiktől csak még vörösebb és sebesebb lett.......... A szépségreceptek blogon olvastam erről a krémecskéről (köszi Ildi <3 ) és hatásos véééégre! Nagyon szupeeeeeer!

Wehler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Candy21

2017. szeptember 22.

Szeretem ezt a krémet én az arcomra használom mivel nagyon problémás és száraz a bőröm ezért nem szeretem csúnya összetevőjű krémeket magamra kenni. Ellggé nehéz lassan szívódik be. Egész nap hidratáltnak érzem tőle az arcom nagyon keveset kell belőle használni. Jól lehet rá sminkelni is.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

KatalinAnna

2017. június 29.

Nem rossz, de a vélemények alapján kicsit többet vártam tőle. Bár viszonylag gyorsan beszívódik, hagy maga után egy fura réteget. Tetszik, hogy szinte semmi illata nincs és az összetevő lista is szép. Ár/érték arányban tökéletes. Még próbálkozom vele mert eléggé multifunkcionális krém, de egyenlőre csak egy erős közepes nálam.

KatalinAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

cooleva

2017. április 12.

Nagyon jó krém, a kisfiam születése előtt már be is táraztam belőle a jó vélemények miatt. Most, hogy már ő is velünk van, csak ezt használom. Szép összetevők, jó hidratálás, bár kicsit lassabban szívódik be, a hatása miatt megbocsájtom neki! :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Unicorn

2017. április 9.

Arckrémként használom és nagyon jól teljesít, olcsó, káros anyag mentes és nem tömíti a pórusaim. Kell ennél több? c:

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Gabicc

2017. január 25.

Főleg arcra használom, mert télen iszonyat száraz a bőröm. Inkább este kenem be, mert zsíros krém, de engem nappal sem zavart, viszonylag hamar beszívódott nálam. Kézkrémnek is csodás, illetve a sarkamnak is jót tesz, ha ezzel ápolom.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

jemelja

2016. augusztus 5.

Téli nagy kedvenc. Kézre, testre, és nagy kiszáradás esetén még arcra is kiváló eredményeket hoz. Persze arcra csak este használom, mert fénylik, mivel sűrű, gazdag krém. Remekül hidratál és nyugtatja a bőrt.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Boga24

2016. január 14.

Arckrèmnek vettem, mert lassan mar minden összetevőre allergiás a bőröm.. A feladatát ellátja, de hagy egy kissè fènylő rèteget a bőrön, bár ez lehet az èn brutál zsíros bőröm hibája.. Nem jőtt be annyira mint vartam, inkább keresek egy tènyleg arcra való minden mentes krèmet., de ettől függetlenül 5.

Boga24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

orybea

2015. december 10.

A kedvenc téli hidratálónk. Mondjuk a kezemen nem győzöm kivárni, hogy beszívódjon, mivel sűrű, zsíros krém. A kiszáradt bőröm viszont nagyon meghálálja. Sok olyan krém van, ami szintén ennyit tud, de sokkal drágább márkájú. Örültem, hogy ezt az olcsó és jó változatot megismertem.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

trstimea

2015. december 10.

Az eddigi kézkrémeimhez képest egy csoda. Vendéglátásban dolgozom és a sok mosogatás plusz a hideg idő nagyon durván szárítja a kezemet, illetve valószínűleg valami bőrirritációm is lehet, mert a jobb kézfejemen lényeges erősebben jelentkeznek (sok mosogatást követően) a viszkető, fájó, vörös, erőteljesen száraz foltok. Ez a krém a többi, általam használt kézkrémhez képest nagyon szépen megnyugtatja a bőrömet, nem kell vele fél óránként kennem magam, ha dolgozok akkor is elég csak egyszer-kétszer. Úgyhogy összességében nálam bevált, bár ez sem nyújt teljes megoldást.

trstimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.