KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrre arcra és testre. Magas panthenol tartalma hidratálja és nyugtatja az irritált bababőrt, mandulatartalma ápolja és nyugtatja azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KatalinAnna

2017. június 29.

Nem rossz, de a vélemények alapján kicsit többet vártam tőle. Bár viszonylag gyorsan beszívódik, hagy maga után egy fura réteget. Tetszik, hogy szinte semmi illata nincs és az összetevő lista is szép. Ár/érték arányban tökéletes. Még próbálkozom vele mert eléggé multifunkcionális krém, de egyenlőre csak egy erős közepes nálam.

KatalinAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

cooleva

2017. április 12.

Nagyon jó krém, a kisfiam születése előtt már be is táraztam belőle a jó vélemények miatt. Most, hogy már ő is velünk van, csak ezt használom. Szép összetevők, jó hidratálás, bár kicsit lassabban szívódik be, a hatása miatt megbocsájtom neki! :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Unicorn

2017. április 9.

Arckrémként használom és nagyon jól teljesít, olcsó, káros anyag mentes és nem tömíti a pórusaim. Kell ennél több? c:

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Gabicc

2017. január 25.

Főleg arcra használom, mert télen iszonyat száraz a bőröm. Inkább este kenem be, mert zsíros krém, de engem nappal sem zavart, viszonylag hamar beszívódott nálam. Kézkrémnek is csodás, illetve a sarkamnak is jót tesz, ha ezzel ápolom.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

jemelja

2016. augusztus 5.

Téli nagy kedvenc. Kézre, testre, és nagy kiszáradás esetén még arcra is kiváló eredményeket hoz. Persze arcra csak este használom, mert fénylik, mivel sűrű, gazdag krém. Remekül hidratál és nyugtatja a bőrt.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Boga24

2016. január 14.

Arckrèmnek vettem, mert lassan mar minden összetevőre allergiás a bőröm.. A feladatát ellátja, de hagy egy kissè fènylő rèteget a bőrön, bár ez lehet az èn brutál zsíros bőröm hibája.. Nem jőtt be annyira mint vartam, inkább keresek egy tènyleg arcra való minden mentes krèmet., de ettől függetlenül 5.

Boga24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

orybea

2015. december 10.

A kedvenc téli hidratálónk. Mondjuk a kezemen nem győzöm kivárni, hogy beszívódjon, mivel sűrű, zsíros krém. A kiszáradt bőröm viszont nagyon meghálálja. Sok olyan krém van, ami szintén ennyit tud, de sokkal drágább márkájú. Örültem, hogy ezt az olcsó és jó változatot megismertem.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

trstimea

2015. december 10.

Az eddigi kézkrémeimhez képest egy csoda. Vendéglátásban dolgozom és a sok mosogatás plusz a hideg idő nagyon durván szárítja a kezemet, illetve valószínűleg valami bőrirritációm is lehet, mert a jobb kézfejemen lényeges erősebben jelentkeznek (sok mosogatást követően) a viszkető, fájó, vörös, erőteljesen száraz foltok. Ez a krém a többi, általam használt kézkrémhez képest nagyon szépen megnyugtatja a bőrömet, nem kell vele fél óránként kennem magam, ha dolgozok akkor is elég csak egyszer-kétszer. Úgyhogy összességében nálam bevált, bár ez sem nyújt teljes megoldást.

trstimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

alcyone

2015. november 18.

Egész jók az összetevői, illatanyagmentes, ami a sok illatozó krém, parfüm és egyebek mellett kimondottan jól jön - mostanában rendkívül zavar, ha kész illatorgia van körülöttem. A krém maga kicsit zsírosabb, mint amire számítottam, viszont nagy meglepetésemre nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után, ami kimondottan jól jön akkor is, ha épp sietek valahova és csak gyorsan futtában be akarom krémezni a kezemet. Mivel maga a tubus kicsi, jól elfér a táskámban is. :) Teljesen meg vagyok vele elégedve, összességében úgy látom, hogy nekem ezek a babydream sensitive termékek bejöttek. Egyebek mellett az ára is kedvező, mert egyszerre kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Ajánlom mindazoknak, akiknek a hidegebb időben könnyen kiszárad a kezük, mert tényleg rendkívül hatásos! :)

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

sombra

2015. november 1.

1 éves kisfiam hónapok óta küzd ekcémás, nagyon száraz, piros foltos bőrrel. Több krémet is kipróbáltunk, a natúrkozmetikumoktól kezdve a legdrágábbakig, végül ez következett. Egy nap alatt eltűnt a piros foltok nagy része, a bőre hidratált és nagyon szép lett. Minden problémás bőrű babának nagyon ajánlom!!!

sombra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.