KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Benton elvet követve nem víz a hordozó közeg, hanem aloe gél, annak minden jótékony tulajdonsága hatékonyan tud tehát érvényesülni. BHA-t tartalmaz, így a bőrt tökéletesen megtisztítja az elhalt hámsejtektől, és a mélyebb rétegekből is kioldja a szennyeződéseket. Csiganyálka kivonattal segíti a bőr regenerációját, és csökkenti az irritációt.

1 tonik, 7 funkció:

1. BHA (szalicilsav) tartalmú a tökéletes tisztításért, továbbá gyorsítja a bőrmegújító folyamatokat. Aloe tartalmának köszönhetően azonban a legérzékenyebb bőrt sem irritálja, akár mindennapos használat mellett sem.
  2. Hidratáló hatású, hialuronsavat és növényi alapú glicerint tartalmaz.
  3. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a mitteszereket, nem szükséges erre külön terméket használni.
  4. Eltávolítja az utolsó kis szenyeződéseket a bőrről, és felkészíti a bőrt a további bőrápolási készítmények befogadására.
  5. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat, egyenletes bőrfelszínt ad.
  6. Javítja a bőr állapotát, és erősíti a bőr védekezőképességét, segít megelőzni a későbbi károsodásokat.
  7. Megszünteti a bőrszárazságot, viszketést, csökkenti az érzékenységet, és minimalizálja az irritációt.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, kémiai tartósítószer, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: szgabi
Állapot: Új vagy bontott, Helyszín: --, fizetés: Utalás, Posta, Foxpost

Csucsi08

2018. május 17.

2018.05.17. Hihetetlen, hogy már egy éve használom ezt a tonert. Viszont már akkor sem ilyen volt a külseje, mint a fenti fotón, az én verzióm már pumpás. Akkor is, és azóta is tökéletes. Most fogok lassan új flakonnal rendelni, mert úgy döntöttem, nem kísérletezek mással. El sem tudnám képzelni nélküle a rutinomat :) Ja, és most 1000 Ft-al olcsóbban találtam meg eBay-en, mint egy éve!

2017.07.12. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de én inkább nem szeretném nélkülözni :D Még mindig két tonikot használok, abból ez az egyik, a másikat pedig hámlasztás előtt használom a megfelelő pH miatt. Egyszóval, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem hiszem, hogy leváltom.

2017.05.25. Beszereztem már én is :) De nekem egy újabb, pumpás verzió van meg. Kellemes, könnyű. Leginkább reggel használom, mert este egy Cosrx márkájút szoktam. Én nem használok hozzá vattakorongot, hanem alaposan megtisztítom az arcom, és utána kézzel oszlatom el, nehogy kárba vesszen egy csepp is.
Nem tudom sajnos leírni külön a hatását, mert gyakorlatilag már csak koreai bőrápolókat használok rétegezéssel. Viszont egyet megmondhatok. Soha-soha nem volt ennyire szép még a bőröm! Szóval hajrá!!!! :D

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

koirankeksii

2018. május 6.

Gyakorlatilag 10 éve nem használok már tonikot arcmosás után, lehet ez gond. Először a cosrx bha/aha tonikot rendeltem meg, de 1 napon belül meggondoltam magam és átkértem a rendelést erre a tonikra. Azt kell mondjam nem csalódtam. Rettegtem, hogy erre is allergiás leszek (mint szinte mindenre) de az ég világon semmi irritációt nem okozott, ami már nekem önmagában 5*. Vizes, enyhén nyálkás anyag, reggel és este használom arcmosás után és mióta ezt használom, kevesebb krémet is teszek fel utána az arcomra mert nem igényli annyira. Kezembe pumpálok 1-2 adagnyit amiből még a nyakamra is jut.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

pasztibarbi9

2018. április 21.

Több mint egy hónapja használom, ez az első igazi tonerem. Nagyon bevált, gyönyörűen lenyugtatja az arcom. Nagyon problémás volt a bőröm mikor megérkezett, akkor kezdtem el tudatosabban foglalkozni a bőrápolással és szépen lassan próbálok kialakítani egy több lépéses (koreai) rutint. Elégedett vagyok vele, kellemes érzés az arcomon, hamar beszívódik, szuper gyulladáscsökkentő hatása van! ja és nem utolsó sorban elég nagy flakon, jó sokáig elég lesz napi 2x-es használat mellett is:)

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Duende

2018. április 21.

IMÁDOM!!! Igaz, még nem él velem túl rég óta, de egy este alatt csökkenti a pattanások méretét, lehúzza a pirosságot, pihe-puha a bőröm tőle. Újabb pattanásokat nem okoz.
Tökéletesen illik az arcápolási rutinba (este: sminklemosás, géles arctisztítás, micellás esetleges még fennmaradt smink eltávolítása, BENTON TONER, esszencia, krém. reggel: micellás arctisztítás, sima vizes arcmosás, BENTON TONER, hidratáló, fényvédő)

Valaki korábban azt írta, hogy azért nem elégedett a tonerrel, mert nem hozza le a smink maradékát. Ezt így hirtelen nem tudtam értelmezni, hiszen nem a smink eltávolítása a koreai tonikok dolga....

Ha elfogy a flakon, visszajövök update-elni.

Duende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Ha elfogy a flakon, visszajövök update-elni.

erynis

2018. április 14.

Tonerként kiváló, amikor nem használom, vagy más tonert használok, érzem a különbséget. Önmagában is van kicsi hidratáló hatása, de persze nem egy "krémnyi". Sokkal hidratáltabb, kellemesebb érzetű a bőröm a használatával, már a többi krémet/esszenciát/szérumot megelőzően is. Nem hámlaszt durván, de aki érzékeny bőrű, lehet, hogy a mindennapos használattal azt a kicsi BHA-t is érzi, az én bőrömnek kifejezetten jó. Nagyon-nagyon sokáig elég egy flakon, napi kétszeri használattal is. Számomra ő 'A' toner, kevert, vízhiányos bőrre bevált.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Villango

2018. március 31.

Kiegészítésként használom, imádom mint minden ázsiai termékemet.
Nem vattakorongra teszem, hanem csak úgy simán a bőrömre, hozzájárul a szép bőrképhez, ez 100%. :)
Kicsit ragacsos marad a bőröm utána, de nem zavar, ez ezzel jár.
Hatalmas mennyiség, jó áron, tényleg hidratál, nyugtat, nagyon szereti a bőröm.
Vannak esszenciáim, de jó hogy ő is van.
Azt hittem egy vízszerű dolog, de nem, enyhén zselés.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Kiegészítésként használom, imádom mint minden ázsiai termékemet.
Kicsit ragacsos marad a bőröm utána, de nem zavar, ez ezzel jár.
Hatalmas mennyiség, jó áron, tényleg hidratál, nyugtat, nagyon szereti a bőröm.
Vannak esszenciáim, de jó hogy ő is van.
Azt hittem egy vízszerű dolog, de nem, enyhén zselés.

Zsaninna

2018. március 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nem mondom, hogy csodát művel, de nekem nélkülözhetetlen. Nincs benne olyan magas hatóanyag tartalom, hogy kifejezetten a hámlasztás legyen a feladata, de nekem nagyon simává és puhává varázsolta a bőröm és a pórusaim is szebbek mióta használom. Használom nyakra és dekoltázsra is, emellett a legjobb, hogy a homlokom sem zsírosodik be tőle. Nagyon tetszik a nagy kiszerelése és hogy pumpás a flakon. Szerintem, aki egy kis hidratálásra, bőrnyugtatásra vágyik, annak jó választás ez a termék.

Zsaninna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

szeende

2018. március 7.

Ez számomra egy nagyon jó termék. Nagyon puhává varázsolja a börömet valamint a pórusaimat is szépen összehúzza. Két hete használom, alig fogyott, szerintem megéri az árát :)

UPDATE: Elfogyott egy üveggel. Nagyon-nagyon tartós volt, 9 hónapig használtam, egy ideig reggel és este, majd utána csak reggel és néha még 7 skineztem is vele. Nekem nagyon hiányzik a rutinomból, nyárárra azt hiszem újra veszem (mivel akkor nem hámlasztok). Bátran ajánlom mindenkinek.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

SoLy

2018. február 22.

Nem rossz 2-3 alkalommal próbáltam, de valahogy mégsem vált be.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Nem rossz 2-3 alkalommal próbáltam, de valahogy mégsem vált be.

Jegesmaci

2018. február 4.

Szerintem nagyon megéri az árát. Jól előkészíti az arcot a krémekhez és nagyon sokáig elég az üveg. Én tavaly július óta használom reggel és este és még mindig van benne. Az egyik legjobb toner amit eddig használtam.

Jegesmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.