KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald

Utolsó módosítás dátuma: 2016. február 6.

Ár:   $11
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Krémmánia Kedvencek a -ben
anna990

2016. július 17.

Ez volt az első termék, amit megrendeltem, amikor felfedeztem a koreai arcápolást, csodaszer NO1. Március közepe volt, a vízhiányos, ultra érzékeny bőröm cafatokban hámlott az orrom körül és a jobb orcámon. Egy ideje mindenmentes hidratálót használtam rá jojoba olajjal keverve, de nem igazán működött.
És akkor megérkezett ez a cucc. Hát, én nem fűztem hozzá túl sok reményt, pláne, mikor megláttam az állagát :D Aztán bekentem vele az arcom először vékonyan, majd még egyszer vastagabban, miután nem tapasztaltam irritációt. Gyerekek, nekem akkor esett le az állam. Azt az érzést úgy tudnám leírni, mint amikor töltőre dugod a merülő telefonod, vagy megiszol egy pohár vizet a kánikulában. Én egyszerűen nem gondoltam volna, hogy létezik olyan termék, ami képes ilyen szinten hidratálni. Szerintem mindent kipróbáltam már a gyógyszertári vonalig, ami itthon kapható, és ez a cucc a cosrx AHA-jával karöltve 1-2 hét alatt látványos javulást hozott a problémámra, amivel kb tini korom óta küzdök. Azóta persze egyre jobb lett, ma már egyáltalán nincsenek kiszáradt, piros, hámló részek az arcomon, rosszabb napokon sem. A hámlasztás kulcsfontosságú.
A termékből 4 hónap alatt nekem úgy 3 centi fogyott el, kb napi kétszeri használat mellett. Vannak olyan napok, amikor nem használom, csak fényvédőt dobok fel. Tuti újraveszem, de mellette kísérletezem más cuccokkal is.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
dzsanki

2016. július 16.

Ez egy kiváló hidratálókrém, amely nem mellesleg amellett, hogy hidratál, számtalan problémát is képes kezelni, ahogy a leírásában is van. Hamar beszívódik, nem irritál, nincs zsíros érzet.
Szép összetevők, hatalmas mennyiség, gusztusos és steril csomagolás, pumpás adagoló, és mindez tizenpár dollárért. Tökéletes.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Szonya

2016. július 11.

Hű, de szerettem volna szeretni ezt a krémet. Nagyon jó a csomagolása, ami jó nagy adagot rejt, szép az összetevőlistája, kellemes a textúrája. Aztán felkentem, és kb. 1 hét használat után olyan durva gyulladt pattanásokat kaptam tőle, mint még soha semmilyen krémtől vagy szertől. A mellkasomra is kentem belőle, ahová semmi mást nem használtam, és ott is tiszta kiütéses lettem, tehát tuti, hogy ettől volt. Dobozában tároltam, sötét helyen, mikor kidobtam akkor kilötyköltem a tubusból és semmiféle elszíneződést nem láttam benne. Sajnos valamire allergiás lettem, de ez végül is nem a krém hibája, ezért kap 3 csillagot.

Szonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

csopke

2016. július 11.

Elég régen használtam már alig vártam , hogy elfoggyon. Nekem semmit nem hidratált , akár vízzel is kenegethettem volna az arcom.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

Lorna

2016. július 10.

Mintát próbáltam. Az első gondolatom, amikor felkentem az volt, hogy: hmm, ez nagyon kellemes! Egyszerűen jó érzés felkenni. Önmagában nem elég a dehidratált bőrömre, de olyan kellemes volt, hogy lehet rendelek még pár mintát. Szép összetevőlistája is van.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

sosebocsi

2016. július 8.

Nem fogok regényt írni, csak röviden tömören... Amióta beépítettem a napi ápolási rutinomba látványosan szebb a (problémás) bőrképem!

sosebocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

lyll

2016. július 8.

Nekem nagyon elnyerte a tetszésem, ráadásul 1 hónap után hazamentem anyukámhoz és ő teljesen el volt ámulva, mennyit javított valami a heges bőröm állapotán. Hát ez volt az! Jó érzés felkenni, semmi csigás hatása nincs, nagyon kellemes az állaga. Nagy mennyiség, hihetetlen jó csomagolás, praktikus, irritációt nem okozott. Esténként használom és imádom! :) (Azóta Anyának is megrendeltem ;))

lyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

heydy10

2016. június 25.

Áradozhatnék, de inkább csak annyit mondok: ZSENIÁLIS! Vegyes arcbőrrre (pattanások, vörös foltok, kisebb ráncok, gyulladt rondaságok) egyszerűen ennél jobbat nem is használhatnék. Gyönyörűen rendbe rakta az arcomat. Óriási adag, pumpás, praktikus csomagolás. Nem kell más, csak ez kell :D

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
heydy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ZiAn

2016. június 8.

Eljutottam odáig, hogy gyakorlatilag csak koreai termékeket használok és egyértelműen kijelenthető látványosan javult a bőröm, különösen ettől a kérmtől. Benton eszenciával, ezzel a lotionnal és High Content Steam Cream-mel kezdem az éjszakát és üde, puha, élettel teli teli bőrrel ébredek. Nappalra nyáron soknak érezném, viszont hidegebb időben is tökéletes választás lesz. Mennyiségre elég tartós darab, biztosan sokáig elég lesz. Megérdemelten ez a legjobb Benton termék!!! Napi arcápolás szempontjából nélkülözhetetlen számomra.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

jns.melinda

2016. június 7.

Biztos velem van a baj, de ez a koreai dolog nem igazán jön be nekem. Minden krémüktől mitesszeres leszek, ettől is. Plusz szerintem büdös is. Amit nagyon szeretek benne az a csomagolása ilyennek kellene lennie mindennek, egy kézzel könnyen megoldható, pumpás tubus, imádom. Ezért kap 2 csillagot.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

A csigaváladék vegyi elemzése a következő összetételt mutatta ki: proteoglikánok, glükózaminoglikánok, glikoprotein enzimek, hialuronsav, réz peptidek, antimikrobiális peptidek, réz, cink, vas. A Beautybrains vegyészei szerint  ugyan a csiganyál gyűjtésével és feldolgozásával kapcsolatban több kutatás, szabadalom is született, a bőrre gyakorolt hatását alátámasztó azonban még nem igazán. Ebből a kis számú kutatásból annyit sikerült megtudniuk, hogy a csiganyálka serkenti a kollagén és elasztin rostok termelését (igaz, ezt egyenlőre csak sejttenyészetekkel bizonyították), valamint képes javítani a bőr természetes vízfelvevő és -megtartó képességét, és valószínűsíthetően ezeken felül még lokális sebgyógyító hatása is van.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporosást. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.