KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $18.8   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2017. március 19.

Ár:   $18.8
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

OOKakadu

2017. március 23.

Eszméletlen! Ennyi penzért ekkora mennyiség, ilyen minőség. Nekem a szemem környékén nagyon erzékeny a bőröm, sok gyógyszertári kimondottan sensitive krém is csíp, de ez nem!! Nagyon jól hidratál, de nem zsírosít, jó rá sminkelni, mert mert nem foszlik,kukacosodik le, mint mostanában a BIODERMA krémek. Újraveszem tuti.

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Elizabeth24

2017. március 2.

Már más termék alatt írtam, hogy ezt is használom.Nekem jó.Nem túl sok, de eléggé hidratál(bár száraz bőrűeknek szerintem az esszencia is kell mellé).

Elizabeth24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Hanna83

2017. február 19.

Nagy lelkesedéssel vetettem bele magam az egész termékcsalád tesztelésébe, de nekem nem jött be. Hidratálónak kevés, a bőröregedés elleni hatékonyságában nem igazán hiszek, ráadásul pattanásokat is okozott. Nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

JuditTTT

2017. február 11.

Két éve használom reggel és este. Szerintem ezzel mindent elmondtam. A rutinomban a krém előtt következik. Nagyon jól felerősíti a többi Benton csigás termék hatását, ezek együtt olyan -5-8 évet levisznek, plusz nagyon jól elbánnak a pirossággal, a rozaceával, aknéval, mitesszerrel, tág pórusokkal. Valóban remekül működő termék(ek)ről van szó. De az ára mostanság már a vicc kategória. Csak akcióban, v. aukcióban éri meg. Jaj, igen és a nagy 2016-os renewal náluk annyit jelent, hogy 150 ml-ből lett 120-as a palack...

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

mvikii1995

2017. január 24.

Nemrég elkezdett a bőröm érdekes dolgokat művelni: ekcémásodik majd hamlik aztan kipattog, utana lehamlik a fel fejem majd aknesodik. Emellett mindenhol piros foltok jelentek meg. Kb egy honapja kezdtem el keresgélni a koreai kozmetikumok között, gondolkoztam mit rendeljek először. Erre esett a választásom, illetve a cosrx egyik tonikjára. A most épp ekcémas bőröm szereti, finom puha lett tőle és a piros foltjaim is enyhülnek. Mindenképp olcsóbbnak és hatásosabbnak tűnik, mint a többi itthon kapható "mindenmentes" krém, ráadásul ebből egy pumpálásnyi adag elég az egész arcomra és nyakamra. Kicsit nehezn szívódik fel, de azt hiszem, ebbe nem fogok belehalni.

mvikii1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Veronix

2017. január 7.

Már a felénél tartok a tubusnak. Lassan 3-4 hónapja használom, szóval nagyon kiadós. Nekem az essce-je jobban bejött. Valahogy jobban láttam a hatását és könnyebben beszívódott. Estére használom inkább, mivel van amelyik alapozómmal nem jön ki jól. Kell pár perc, amíg beszívódik, utána viszont nagyon puha hidratált lesz tőle a bőröm. :)

Veronix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

boczagica

2017. január 3.

Azt gondoltam problémám lesz vele, a benne található argán olaj miatt.De nem.Legfőképpen azért szeretem mert gazdaságos, így nem sajnálom a nyakamról, és a dekoltázsamtól sem. Jó kis termék. Nem tudom, de szerintem jobban hidratál mint a koncentrált arckrém. De a rutinom egyik része csupán. Nem használom minden nap. Attól függ kívánja -e a bőrom.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

Effendigirl

2016. december 7.

Nagyon tetszik, puhít, én semelyik csigás terméket nem találtam rossz szagúnak (számomra semmilyen szaguk nincs), irritációt nem okoz. Nyáron biztosan elég.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Penge

2016. december 6.

Szépek az összetevői, jól hidratál, nem fullasztja a bőröm. Én tonik és szérum után használom így csak lehet vékonyan kenem az arcomra, hogy megmaradjon az a jó könnyű nem zsírosító hatása, szépen puhítja a bőrt, nekem télen is megállja a helyét.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

noriri

2016. december 3.

Volt szerencsém kipróbálni a krémet anyukámnál, akivel együtt vetettük be magunkat a koreai krémek világába. Az egész Benton csigás vonal megvolt neki, a skin, a lotion, az essence és a steam cream is. Ilyen sorrendben is érdemes használni őket. A skin esetében nem igazán érzi az ember a csodát, lehet vele is nélküle is. Én más tonert használok inkább helyette. A lotion viszi a hátán az egész csigavonalat. Egyszerűen kisebb csodának tűnik; az arcom puha, feltöltött (az egyre mélyülő egyetemráncocskák reggelre eltűnnek miután használtam a lotiont és az essenciát), a bőröm egyeneletesen fehér szinű, a kipirosodás eltűnik, puha tapintású. Használok gyenge aha és bha tartalmú terméket előtte, azt még hozzátenném.
A bőröm száraz és érzékeny, az anyukámé -akinek hála kipróbálhattam- rozaceás és olajos. Mindketten hasonlóan el vagyunk tőle dőlve, pedig teljesen más a bőrtípusunk. Valahogy nagyon eltalálták, de igaz, ami igaz egyre drágább és drágább lesz és már nem is minden helyen forgalmazzák. Amint néztem kijött már egy újabb változata a családnak, nem tudom mit változtattak rajta, ha valaki próbálta már leírhatná. :) Összességében nagyon ajánlom, ha mást nem akkor a lotiont kipróbálni.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.