KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Benton

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald

Utolsó módosítás dátuma: 2016. február 6.

Ár:   $11
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Krémmánia Kedvencek a -ben
PAncsi79

2016. május 20.

Csillagos ötös! :)
Nem kis időbe telt, mire találtam egy olyan arckrémet, ami megfelel az én kívánalmaimnak: jó összetevői legyenek, jól hidratáljon és ne legyen túl nehéz, és mivel használok többféle szérumot is, ne is legyen túl drága, hiszen főleg hidratálást várok el tőle.
Szerencsére a bőröm állapota nagyon sokat javult, amióta tudatosan választom meg az arcápolóimat, így ma már inkább normálnak érzem, semmint száraznak, így ez a termék nappali krémként elég számomra.
Az összetevői impozánsak (a csiganyálka és a méhméreg nekem tetszik, de nyilván van, aki ódzkodik ezektől), az érzékeny bőrömnek kifejezetten jólesik ez a sok gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevő. 2 pumpányit viszek fel az arcomra, majd ha úgy érzem, hogy elkél, akkor még egyet néhány perc múlva. A bőröm ennek hatására jól hidratált, puha és ha piros volt is, gyorsan megnyugszik.
Szuper krém, tervezem, hogy megrendelem a steam creamet is (éjszakai krémnek)

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Csillagos ötös! :)
Szuper krém, tervezem, hogy megrendelem a steam creamet is (éjszakai krémnek)

ViktoriaVrd

2016. május 16.

Na ez az a krém, ami a csodák csodája, a tökéletes, az utolérhetetlen, számomra A KRÉM. Sosem volt nagyon száraz arcbőröm, két hónapja viszont mint a smirgli, csúnya is volt, szégyelltem így utcára menni. Alig vártam, hogy megjöjjön, tudtam, hogy ő megoldás lesz minden kehémre. Így is lett! A bőröm szuperpuha, hidratált, de nem zsíros, ráadásul a rozaceámat ss bántja, sőt, szuperül enyhíti. Iszonyat jó összetevőlista, ilyen anyagokért, ekkora mennyiségért a kb 4000 ft egyáltalán nem sok.

update: nya hát levonok egy csillagot, mert a csoda számomra inkább a steam cream tesója, ő inkább csak ilyen plusz hidratálás, a téli rétegzéshez szupi a steam cream alá. olyan kis semmi extra, de attól még szeretem. nyárra nem veszem újra, de télre kötelező darab lesz újra, mert gyönyörűen hidratál (persze nem egyedül, az kevés lenne az én extra száraz téli bőrömhöz). próbáljátok ki, mert minden bőrtípusra megér egy próbát, és nem drága, hatalmas mennyiség! :)

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

GNóri

2016. május 13.

Két éve, amikor elkezdtem ismerkedni a koreai arcápolással, már tettem egy próbát a Benton termékekkel. Akkor nem voltam tőlük hasra esve, továbbadtam rajtuk, és két év alatt jó nagy kört futottam az ebay világában, rengeteg koreai terméket kipróbáltam.
Most azonban mocorgott bennem valami, hogy újra meg kellene próbálkozni a Bentonokkal. Két éve a rendelésemből a lotion-t kihagytam, és most rájöttem, hogy ez volt a legnagyobb hiba az egészben, hiszen szerintem ez a lotion az alapja az egész csigás termékcsaládnak. Ha csak egy terméket választhatnék a Benton csigás termékcsaládjából, akkor ez a lotion lenne az. Két éve szerintem ezért nem voltam elégedett, hiszen a legjobb terméküket nem ismertem.
Ez a lotion zseniális. Nappalra arckrémként tökéletes a száraz bőrömre, nagyon jól hidratál, és pihepuha tőle az arcom. Ha nagyon ki van száradva az arcom, akkor este a steam cream elé is őt kenem. Amióta használom, sokkal szebb az arcom. Hidratált, puha, selymes, kicsit halványodtak a pattanás után maradt piros foltok, és hetek óta nem volt egy pattanásom sem. Ráadásul hatalmas mennyiség, és még így is, hogy sokszor napi kétszer használom, lassan fogy.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

im

2016. május 11.

Sokáig halogattam a rendelést, aztán rászántam magam. Immár egy hónapja használom. Végső soron semmi különös, de nem tudom, lehet-e többet várni egy hidratálókrémtől...

Pozitívumok:
- a téli kiszáradással küszködő bőrömet, amelyre a Mizon hialuronsavas krémje már kevés volt, szépen rendbe hozta, feltöltötte, a száraz foltok eltűntek (ebben persze az AHA-nak is szerepe van, mint mindig)
- nem tudom, 40 fokban milyen lesz, de most még nem zsírosítja a bőröm (nappalra egy pumpányit használok arcra és nyakra, éjszakára 2-3 pumpányit; pár perc alatt maradéktalanul, ragacsos felület hátrahagyása nélkül beszívja a bőröm)
- nagyon jó az ár-érték aránya

Összességében teljesen elégedett vagyok, hiszen csakis hidratálásra vettem ezt a krémet. Nem irritál, nem okoz mitesszereket, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Újra fogom venni, ha elfogy.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Pozitívumok:
- nagyon jó az ár-érték aránya

Mower

2016. május 6.

Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tud ez a lotion, mert nagyon szépek az összetevői. Nem rossz, de nem dobok tőle hátast. Csak este használom, mert az én bőrömet kissé zsírosítja és ha reggel teszem fel, nem győzöm elfedni. Jól hidratál, bár nem tűnt fel, hogy bármit is csinált volna a foltokkal. El fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Mower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

mildiko

2016. május 6.

Vízhiányos, T-vonalban zsíros bőrömre kerestem hidratálót, ez az első koreai termékem, s örülök, hogy ezt választottam. Nagyon elégedett vagyok vele, kb. 2 hónapja használom, jól hidratál, nem okoz pattanásokat, hamar beszívódik. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, nem kell vele spórolni, a nyakamra és a kezemre is szoktam tenni. Abszolút megéri az árát, egy átlagos 50 ml-s krém is ennyibe kerül. Picit féltem, hogy a csiganyák tartalma miatt visszataszító lesz, de szerencsére nem zavar. Biztosan újraveszem majd.

mildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Lencseee

2016. május 4.

Szeretem nagyon! Kitűnő krém, vízhiányos bőrömön, annak ellenére, hogy nem egy tömény krém, nagyon szépen működik. De persze kell hozzá az esszencia is. a kiszerelés nagy, boldogan adok rá ki pénzt mindig;-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Emmeline

2016. április 29.

Azt gondoltam, a zsíros bőrömnek nehéz lesz, de pár perc alatt beszívódik, és a vízhiányomat is enyhíti. Nem használom régóta, de megelőlegezek neki egy 5-öst. :)

Emmeline
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

lavandula

2016. április 24.

Nagyon örülök hogy megrendeltem, az eddigi legjobb krémem azt hiszem. Nagyon jól hidratál és a patti utána foltok is gyorsabban eltünnek :)

lavandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

debcsillu

2016. április 9.

Sokáig kerestem egy olyan 'alap' krémet, ami a vízhiányos, de T vonalban zsírosodásra hajlamos bőrömet minden évszakban jól hidratálja, és olyan alappillére lesz a rutinomnak, amire lehet építeni a többi hasznos kis dolgot (szérum, kezelő, fényvédő, stb).
Ebben a Benton lotionban megtaláltam mindent amit kerestem: könnyű, hamar beszívódó állaga van, lehet rétegezni alá-fölé, nem kukacosodik, sminkelni is szuper rá :)
Nagyon kiadós, ár-érték arányban nagyon szuper :)
Az én bőröm nagyon szereti, újra is fogom venni majd :)

debcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Nagyon kiadós, ár-érték arányban nagyon szuper :)
Az én bőröm nagyon szereti, újra is fogom venni majd :)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

A csigaváladék vegyi elemzése a következő összetételt mutatta ki: proteoglikánok, glükózaminoglikánok, glikoprotein enzimek, hialuronsav, réz peptidek, antimikrobiális peptidek, réz, cink, vas. A Beautybrains vegyészei szerint  ugyan a csiganyál gyűjtésével és feldolgozásával kapcsolatban több kutatás, szabadalom is született, a bőrre gyakorolt hatását alátámasztó azonban még nem igazán. Ebből a kis számú kutatásból annyit sikerült megtudniuk, hogy a csiganyálka serkenti a kollagén és elasztin rostok termelését (igaz, ezt egyenlőre csak sejttenyészetekkel bizonyították), valamint képes javítani a bőr természetes vízfelvevő és -megtartó képességét, és valószínűsíthetően ezeken felül még lokális sebgyógyító hatása is van.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporosást. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Oldószerként és bőrjavító anyagként (skin conditioning) használt glikolféle.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.