KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $18.8   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2017. március 19.

Ár:   $18.8
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Ár: 4000 , Eladó: zitus
Állapot: 80% ig van, egy hónapja bontva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
szeende

2017. június 25.

Szép inci és egy jó könnyű krém. Mintaim vannak belőle, nyáron nagyon keveset használok belőle, de hidegebb időbe biztos újra veszem.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

BettyBabu

2017. június 21.

Fantasztikus termek, nagyon szeretem, minden nap hasznalom es biztos hogy jo ideig szerves resze marad az arcapolasi rutinomnak.
Kiegeszitve hasznalom melle meg az Essenciat is. Az biztos ennel vannak olcsobb termekek is, de megeri az arat.
Imadom, hogy gyorsan felszivodik, hogy lehet ra sminkelni, nem kukacosodik, nem irritalja a böröm, teszi a dolgat es hat a csomagolasa sem elhanyagolhato.
Biztos hogy ujra fogom venni.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Biztos hogy ujra fogom venni.

gold18

2017. május 16.

Csodás ez a termék, mintáim voltak belőle, mindet el is használtam. Annyira jól beszívta a bőröm, és hihetetlen simaságot és puhaságot kölcsönzött, korábban még sosem tapasztaltam ilyen hatást. Most az esszenciára ruháztam be, de amint lesz rá lehetőségem beszerzem a lotiont is.

gold18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 16.

Lencseee

2017. május 5.

Szeretem nagyon! Kitűnő krém, vízhiányos bőrömön, annak ellenére, hogy nem egy tömény krém, nagyon szépen működik. (Véleményem szerint, tökéletes nyári krém, ami nem ragad, maradéktalanul beszívódik a bőrbe...és teszi a dolgát 40 fokban is) De persze kell hozzá az esszencia is. A kiszerelés nagy, boldogan adok rá ki pénzt mindig;-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

kplivi

2017. április 29.

Nemrég fedeztem még csak fel a koreai csodákat, de azóta alaposan elmerültem a témában. Ő volt az első rendelésem. Azóta szorgalmasan hozza nekem postás Józsi(tényleg így hívják) a kis csomagocskákat. Nagyon könnyű, jól felszívódó krém, jól hidratál. Most elég, de nem hiszem, hogy télen elég lesz. Valami vastagabbat kell majd helyette keresnem, mert nagyon ki tud száradni a bőröm.Szeretem a nagy kiszerelést így nyugodt szívvel pancsikolok benne.
A kolléganőm rákérdezett tegnap, hogyan vagyok ilyen kipihent egy osztálynyi elsős mellett? :) Kell ennél jobb dicséret?

kplivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

raczova

2017. április 23.

Kedvenc hidratálóm! Nem tudom, hogy tényleg ez a csiga-méhméreg dolog csinál-e valamit, vagy a többi összetevő van nagyon jól összerakva de imádja a bőröm. Végre egy hidratáló ami teszi amit kell: hidratál, nem irritál, nem okoz pattanásokat, alkohol-parfüm mentes. Néha kicsit nehezen szívódik be de ezt megbocsátom neki.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

kimikochaaan

2017. április 21.

Hát nekem ez csodaszer! :D 2 napja használom csak, de a látvány magáért beszél. A tág pórusaim mintha ott se lennének, szerintem ez húzta őket össze. A bőröm puha mint a babapopsi, szép, egyenletes. Ilyen hatást ilyen rövid idő alatt még nem tapasztaltam. Az essence-t és a steam cream-t is használtam előtte, de ők ilyen szép hatást nem értek el. Ott is volt hűha, de ez a lotion magában mindent ver. Lemosós arclemosás után is puhának éreztem a bőröm, pedig a lemosóm csikorgósra szokta mosni az arcom. De azért hideg, szeles időben kell még hozzá hidratálás.

kimikochaaan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

kiskacsa01

2017. április 21.

Tipikus az a hidratáló amit valamikor jól esik kenegetni valamikor meg nem. Legalábbis télen nem volt mindig az a szívmelengető érzés a csiganyál. Inkább könnyű nyári hidratálónak képzelném el. Ami van az elkenegetem, de újra biztos nem veszem, főleg nem úgy hogy az árát is így felnyomták.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Makk Zsuzsó

2017. április 15.

Nagyon kevés olyan krémmel találkoztam, ami igazi mélyhidratáló hatású lett volna. Ez ilyen. Érezhetően a bőr mélyebb rétegeit is feltölti. Emellett nem irritál, nyugtat, nem zsírosít, nem okoz aknét, pillanatok alatt felszívódik, nem csillog. Szuper ár/érték arányú. Reggeli rutinban gyakran úgy használom, hogy egy pumpányit ebből, egyet a szérumjából összekeverve kenem fel. Úgy valami fantasztikus!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

OOKakadu

2017. március 23.

Eszméletlen! Ennyi penzért ekkora mennyiség, ilyen minőség. Nekem a szemem környékén nagyon erzékeny a bőröm, sok gyógyszertári kimondottan sensitive krém is csíp, de ez nem!! Nagyon jól hidratál, de nem zsírosít, jó rá sminkelni, mert mert nem foszlik,kukacosodik le, mint mostanában a BIODERMA krémek. Újraveszem tuti.

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.