KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. február 6.

Ár:   $11
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Krémmánia Kedvencek a -ben
Mandel

2016. szeptember 21.

Jelenleg két féle Benton terméket használok. Nem vagyok alapvetően problémás bőrű, de azért van egy kis korrigálni való.
Nálam láthatóan működik a Benton arctisztító és a lotion. Lehet, hogy a két azonos márkájú termék használatának köszönhetően pórusaimat összehúzta, a bőrfelszínt egységesítette, így nem is púderezem magam, semmi mást nem használok. Összességében csodát persze nem tesz, de kissé fakó bőrömnek pont annyi fényt ad, amitől fiatalosabbnak látszik az arcom. Egész nap hidratál, az ára is teljesen rendben van, mert nagyon sokáig elég. Nekem bejött ez a termék.

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Juca84

2016. szeptember 19.

Valószínűleg az utóbbi napok fülledt időjárása miatt olyan lett a bőröm mint egy tinédzseré, és bármit kentem rá, a gyulladás nem akart elmúlni. Sőt... újabbak keletkeztek.Ezért mintát ugyan, de vásároltam a készítményből. 1 délután és egy éjszaka alatt eltűnt az arcomról minden gyulladás. Szerintem ez elég jó eredmény, így azt hiszem 150 ml-es kiszerelés és pumpás adagolófej mellett megér 5000 Ft-ot.

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Villango

2016. szeptember 1.

Irdatlanul megdrágult az utóbbi pár hónapban, én még akkor vettem amikor 3700.- volt, most 5500.- .....állam leesett. :( :(
Viszont azt kell mondjam, 5500.-ért is meg fogom venni, mert az INCI-je csodálatos, nagyon gazdag, és hát mégis csak 150 ml.
Én kevertem hozzá egy kisebb adag 15%-os AHA lotiont, argán olajat és E vitamint is, így egy szuper hidratálót kotyvasztottam össze.
Reggel használom, rá megy a primerszerű fényvédőm, majd arra az alapozó vagy púder.
Nagyon szépen feltölt, és összességében szebb a bőröm tőle. Nagyon szeretem.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Nagyon szépen feltölt, és összességében szebb a bőröm tőle. Nagyon szeretem.

Szaszmancs

2016. augusztus 22.

Kb fél éve használom napi szinten és még több,mint a fele megvan, úgyhogy az biztos, hogy nagyon kiadós krémről van szó. Szeretem az állagát, hamar beszívódik, matt felületet hagyva maga után, mégis hidratál kicsit, önmagában azonban nem mindig elég, max a nagy melegben. Reggel és/vagy este könnyen beiktatható a rétegezős rutinba. Más termékek együttes használata miatt nehéz pontosan megmondani, hogy mit csinál, de úgy érzem jótékony hatása van, úgyhogy mindenképpen hosszútávra tervezek vele. Az összetevők szépek, ennek tudatában bátran használom. Szerintem kicsit klór szaga van, de nem zavaró.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

svekits

2016. augusztus 21.

Nyárra tökéletes nappali hidratáló fényvédő alá. Száraz bőröm van, nem hiszem, hogy a hidegebb időkben elég lenne, főleg estére, de nappalra, smink és fényvédő alá nekem ez egyelőre nagyon bejött. Eleinte nem nagyon szerettem, mert semmi extrát nem csinál velem egyébként, azon túl, hogy nem irritál, és hidratál, és jó rá sminkelni, de hamar megszerettem. Az összes fényvédőm jól viselkedik rajta, egyébként felkenve az arcra nagyon selymes tapintása van, ami aztán hamar felszívódik. Adok neki 5 csillagot, mert nagyon kényelmes viselet, télen meg majd megpróbálom olajjal felturbózni kicsit.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Kiscsillag5

2016. augusztus 14.

Ő az első koreai kozmetikumom és nagyon szeretem.Egy pumpányi bőven elég az arcomra és még egy felet szoktam felvinni, a nyakamra. A dekoltázsomra is ki fogom próbálni, sajnos ott is problémás a bőröm. Könnyed állaga van, hamar beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után. Imádom, hogy illatmentes. Határozottan jó hatással van a bőrömre. Szebb a bőrképem, kevesebb a pattanásom, a pattanások utáni foltokat is halványítja, úgy vettem észre. hidratáló hatása is teljesen megfelelő. Remélem ez ősszel és télen is így marad. Csodás az összetevőlista. Engem abszolút nem zavart a kezdetekben sem, hogy csiganyálka van benne. Nagyon tetszik a csomagolás is, mind a dizájn, mind a pumpás kialakítás. Hatalmas mennyiség, nagyon sokáig elég lesz. Nagyon elégedett vagyok vele. Remélem, még sokáig megvásárolható lesz.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ihavenotime4this

2016. augusztus 14.

Szerelem. Számomra a tökéletes hidratáló. Nem nehéz, zsíros krém, bár a Steam Creamhez hasonlóan ez is hagy egy fehér réteget a bőrön, valóban olyan, ahogy az előttem lévő is említette, mintha nem akarna beszívódni, de 1 percen belül az én bőröm is maradéktalanul magába szippantja, remekül hidratál. Nem kell nehezebb krémeket bevetnem, szóval a könnyedebb állaga ellenére van benne craft, viszont remekül kijön a zsíros bőrömmel, használata után nem kell jelentkeznem zsírosbödön statisztának, mégis tökéletesen hidratál, javít a bőrképemen, feltöltött és pihe-puha lesz, kevesebb mitesszer és pattanás. Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Imádom,egyszerűen kell a rutinomba, és ha elfogy, biztos újraveszem, még a termékcsaládra jellemző kellemetlen szag ellenére is.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

HRenata

2016. augusztus 11.

Kicsit lassan barátkoztam meg ezzel a csiganyálkás vonallal, főleg még egy kis méhméreggel is megbolondítva. De végül győzött a kíváncsiság. Más koreai termékekkel jó tapasztalataim vannak, úgyhogy rendeltem ebből kezdetnek mintákat. Arctisztítás, esszencia és szérum után használom. A lotion állag ellenére szerintem ez egy elég tartalmas krém. Nem úgy, hogy zsíros, de "van benne anyag". Amikor felkenem, először úgy tűnik, mintha nem akarna beszívódni, egy fehér réteget hagy a bőrömön, aztán fél perc múlva eltűnik és a pihe-puha bőr marad. Így rétegezve és most a meleg időben nekem a hidratáló hatása tökéletes. Meg fogom venni nagyban is, majd kiderül, hogy hidegben is elég lesz -e, de mindenképpen egy jó termék. Tetszenek az összetevői, illatmentes, praktikus a csomagolás, és olcsó.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

vfejes

2016. augusztus 10.

Ez is csodás, nyárra. Röviden, tömören könnyű, laza krém. Ekcémára hajlamos, száraz, hisztis (de általában szép), 37 éves bőröm van. Az essence után használom. 1 hónapja ütött ki, másfél hete maradt az utolsó mentsváram a szteroid. Azelőtt kezdtem a Benton kombót használni. Nekem egyáltalán zsíros, nem kevés, inkább fura, hogy azonnal eltűnik rajtam, csak a tökéletes bőrt hagyja. Koreai terméknél szerintem senki ne várja, hogy magában tökéletes lesz, ők a rétegzés mesterei... Gyönyörűen lenyugtatták a Bentonok a bőrömet. Remélem most már lassan el tudom hagyni a szteroidot is, de Benton marad. Nagyon szeretem a maszkot is. Zseniális mind, vízhiányra kevés jobbal találkoztam.

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Geenanna

2016. augusztus 8.

Jó krém, de azért nekem nem lett csodaszer. Az extrém vízhiányos bőrömnek kevés még nyáron is. A rétegezős lépések közé befér, de nem érzem nélkülözhetetlenek. Legközelebb megpróbálom a steam creamet, hátha az az jobb lesz.

Geenanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

A csigaváladék vegyi elemzése a következő összetételt mutatta ki: proteoglikánok, glükózaminoglikánok, glikoprotein enzimek, hialuronsav, réz peptidek, antimikrobiális peptidek, réz, cink, vas. A Beautybrains vegyészei szerint  ugyan a csiganyál gyűjtésével és feldolgozásával kapcsolatban több kutatás, szabadalom is született, a bőrre gyakorolt hatását alátámasztó azonban még nem igazán. Ebből a kis számú kutatásból annyit sikerült megtudniuk, hogy a csiganyálka serkenti a kollagén és elasztin rostok termelését (igaz, ezt egyenlőre csak sejttenyészetekkel bizonyították), valamint képes javítani a bőr természetes vízfelvevő és -megtartó képességét, és valószínűsíthetően ezeken felül még lokális sebgyógyító hatása is van. E szerint a kutatás szerint a csigaváladék helyileg alkalmazva növeli a bőrsejtek migrációját, proliferációját és túlélését, vagyis az összetevő támogatja a bőr regenerációját, ezzel lassítva a bőröregedést.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporosást. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.