KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $18.8   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2017. március 19.

Ár:   $18.8
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HegiD

2017. augusztus 14.

Már rendeltem is a követező adagot annyira megszerettem. Vízhiányos a bőröm, és ez a termék nagyon sokat segített rajta, mivel tele van szuper összetevőkkel. Sokáig elég, mivel 120 ml-e és a pumpás adagoló is segít, ráadásul az üveg is sötét, így védve vannak a fény hatására bomló összetevők is.

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Nagyon szeretem,a tökéletes hármas kombó :tonic,essence és a lotion másfél hónap alatt csodákat művelt.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

widowmaker

2017. augusztus 2.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg nagy kiszerelésben, ez az első koreai termékem, de nem vált be, semmi hatását nem vettem észre, csak zsírosabb lett tőle a bőröm, pattanásokat se mulasztotta el. Úgy látszik én vagyok az egyetlen akinek ez nem vált be..

widowmaker
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Aprile

2017. július 23.

Több éve használom már, és a Benton termékek közül talán ez a legnagyobb kedvencem. Nagyon-nagyon könnyed, jól hidratál, táplál, segít a bőrfelszínt rendbe rakni, és az arcon megjelenő pattikat, mitesszereket visszafogni. Látványosan javult a bőröm állapota, amikor anno elkezdtem használni. Egy flakont folyamatos használat mellett is több mint fél évig használok, ráadásul semmiféle irritációt nem okoz, nem hagy semmilyen réteget az arcon, simán pakolhatóak rá a további rétegek anélkül, hogy a bőr leterheltnek, elnehezültnek érezné magát. Megéri az árát a hatása és a kiadóssága miatt is. Rettentően jó kis termék, nagy a szerelem vele már évek óta.:)

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

rika28

2017. július 15.

A benton csigás vonalát nagyon eltalálták, ez is jól sikerült termék. A krém mellett én egy kicsit könnyebb állagú lotiont vártam, és felvitel után is mintha hagyna a bőrön egy réteget, ami annyira nem tetszik. Ennek ellenére ugyanolyan jó hatása van, mint a krémnek, és kiszereléséhez képest sokkal olcsóbb, ezért ennél maradok. Szépek az összetevői, nem okozott irritációt(ez nálam nagy szó!), nem tömíti el a pórusokat, eddig jól szuperál.

rika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Az esszencia után ezt is megvásároltam. Hasonlóan nagyszerű termék. Reggelente szoktam használni és nagyon gyorsan felszívódik. Mindemellett rendbe hozta az amúgy érzékeny bőrömet is. (Najó, javított rajta :) )

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

gittus0924

2017. július 5.

A tonikkal együtt használom. Ez is óriási mennyiség, kb még egy évig elég lesz, főleg hogy nyáron nem is minden este használom, mert ilyenkor zsírosabb a bőröm. A hűvösebb időben nagyon szeretem, olyankor jól beszívja a bőröm és szép hidratált, puha arccal ébredek.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Cicc1234

2017. július 3.

Ha a hatalmas kiszerelést és szép összetevőket nézzük, abszolút nem drága. Néhány hónapja kezdtem megreformálni a bőrápolási rutinom, igyekszek elhagyni a csúnya alkoholt, parfümöt és társaikat, és ő lett az első ilyen termékem :)
Reggel-este hidratáló krém helyett használom (előtte rétegzek, nem érzem, hogy ettől több hidratálásra szükség lenne), nem irritál, gyorsan beszívódik. Korábban mindentől kipattogtam, de ő talán nem bánt, viszont az a csoda-hatás nálam elmaradt. Nem panaszkodok, szépen látja a dolgát, valahogy mégis többet vártam.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

szeende

2017. június 25.

Szép inci és egy jó könnyű krém. Mintaim vannak belőle, nyáron nagyon keveset használok belőle, de hidegebb időbe biztos újra veszem.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

BettyBabu

2017. június 21.

Fantasztikus termek, nagyon szeretem, minden nap hasznalom es biztos hogy jo ideig szerves resze marad az arcapolasi rutinomnak.
Kiegeszitve hasznalom melle meg az Essenciat is. Az biztos ennel vannak olcsobb termekek is, de megeri az arat.
Imadom, hogy gyorsan felszivodik, hogy lehet ra sminkelni, nem kukacosodik, nem irritalja a böröm, teszi a dolgat es hat a csomagolasa sem elhanyagolhato.
Biztos hogy ujra fogom venni.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Biztos hogy ujra fogom venni.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.