KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. február 6.

Ár:   $11
Kategória:   Hidratáló krémek

A Benton Snail Bee High Content Lotion egy hidratáló termék. Javítja a bőr tónusát, harcol az öregedés ellen.

Alkalmas az alábbi bőrproblémák kezelésére:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Benton Snail Bee High Content Lotion

Effendigirl

2016. december 7.

Nagyon tetszik, puhít, én semelyik csigás terméket nem találtam rossz szagúnak (számomra semmilyen szaguk nincs), irritációt nem okoz. Nyáron biztosan elég.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Penge

2016. december 6.

Szépek az összetevői, jól hidratál, nem fullasztja a bőröm. Én tonik és szérum után használom így csak lehet vékonyan kenem az arcomra, hogy megmaradjon az a jó könnyű nem zsírosító hatása, szépen puhítja a bőrt, nekem télen is megállja a helyét.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

noriri

2016. december 3.

Volt szerencsém kipróbálni a krémet anyukámnál, akivel együtt vetettük be magunkat a koreai krémek világába. Az egész Benton csigás vonal megvolt neki, a skin, a lotion, az essence és a steam cream is. Ilyen sorrendben is érdemes használni őket. A skin esetében nem igazán érzi az ember a csodát, lehet vele is nélküle is. Én más tonert használok inkább helyette. A lotion viszi a hátán az egész csigavonalat. Egyszerűen kisebb csodának tűnik; az arcom puha, feltöltött (az egyre mélyülő egyetemráncocskák reggelre eltűnnek miután használtam a lotiont és az essenciát), a bőröm egyeneletesen fehér szinű, a kipirosodás eltűnik, puha tapintású. Használok gyenge aha és bha tartalmú terméket előtte, azt még hozzátenném.
A bőröm száraz és érzékeny, az anyukámé -akinek hála kipróbálhattam- rozaceás és olajos. Mindketten hasonlóan el vagyunk tőle dőlve, pedig teljesen más a bőrtípusunk. Valahogy nagyon eltalálták, de igaz, ami igaz egyre drágább és drágább lesz és már nem is minden helyen forgalmazzák. Amint néztem kijött már egy újabb változata a családnak, nem tudom mit változtattak rajta, ha valaki próbálta már leírhatná. :) Összességében nagyon ajánlom, ha mást nem akkor a lotiont kipróbálni.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

gombolya

2016. november 20.

Amikor rákaptam a koreai kozmetikumokra :) a Benton termékcsaláddal kezdtem,és jött az aztaaa érzés, nem irritálta a bőrömet,nem éreztem mint a legtöbb európai krémnél,hogy azonnal le kell mosnom,mert éget,viszket. Könnyen felszívódott ( kivéve a steam krémet,amit csak most télen használok,mert nyárra sok volt,de most télen szereti a bőröm), puha,hidratált lett az arcom. Szeretem az egész Benton családot,egy szomorúság,hogy nagyon felvitték az árakat,és így megvenni az egész sorozatot kissé borsos.

gombolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

delorean

2016. november 18.

Jó kis lotion ez, de nem csodaszer, nem tudok neki 5 csillagot adni. Az első hónapban mintha nagyobb hatása lett volna, aztán talán hozzászokott a bőr, nem tudom. Tavasszal kezdtem el használni BB krém alá, este meg AHA/BHA hámlasztó fölé. Akneroxiddal is jól működött, ez hozta tavasszal rendbe, amit az Akneroxid szétszárított. Tonikkal még jobb a használata. Sajnálattal olvasom, hogy 120 ml lett és megdrágult, de valószínűleg így is újra fogom rendelni, majd figyelem az akciókat, csak lehet, hogy nem ez lesz a mindennapi hidratáló krémem, pedig azt hittem, megtaláltam.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

marryjane

2016. november 17.

Update:
télen édes kevés. Nagyon száraz a bőröm és sajnos nem tud segíteni rajta.

2016.10.10.
Hidratlónak nagyon jó, balzsamos érzetű mikor felkenem. Reggelre sajnos vastag zsír ül ki az arcomra, pedig nem teszek fel sokat. Télire jó lehet, de az én bőrömnek akkor is sok. Nyáron biztos nem használnám, mert leolvadna rólam. Illata számomra nagyon erős. Pozitív hatásként talán azt tudnám mondani róla, hogy szép összetevő, jól hidratál, 3* annyi a kiszerelés, mint amiket használok és körülbelül ennyi is. Még várok vele, hogy újravenném-e.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Update:
télen édes kevés. Nagyon száraz a bőröm és sajnos nem tud segíteni rajta.

2016.10.10.

Audi

2016. november 12.

Az első hetekben nagyon működött,feltöltötte az arcomat, később csak zsírosított. Nem értem. Kitartóan - vagy már annyira nem kitartóan- próbálkozom vele, keresem benne a tulajdonságokat amikért annyira imádtam.. Mintha egy pasiról beszélnék, te jó ég .:D
Fehéres, közepes sebességgel beivódó krém, egy pumpálás elég az arcomra, tehát csillió évig elég mennyiség.
Gyönyörű összetevők ,szimpatikus márka, csomagolás. Remélem meg fogom újra találni a helyét az arcápolási rutinomban.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

tothgeorgina

2016. november 11.

kb. egy éve használom nagyon jó kis krém, könnyen felszívódik, irritációt nem okozott
ősszel-télen kevés a vízhiányos bőrőmnek, ezért még este etszek főlé egy másik hidratálót is. :) összességében szeretem ezt a krémet

tothgeorgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

GNóri

2016. november 4.

Két éve, amikor elkezdtem ismerkedni a koreai arcápolással, már tettem egy próbát a Benton termékekkel. Akkor nem voltam tőlük hasra esve, továbbadtam rajtuk, és két év alatt jó nagy kört futottam az ebay világában, rengeteg koreai terméket kipróbáltam.
Most azonban mocorgott bennem valami, hogy újra meg kellene próbálkozni a Bentonokkal. Két éve a rendelésemből a lotion-t kihagytam, és most rájöttem, hogy ez volt a legnagyobb hiba az egészben, hiszen szerintem ez a lotion az alapja, a kulcsa az egész csigás termékcsaládnak. Ha csak egy terméket választhatnék a Benton csigás termékeiből, akkor ez a lotion lenne az. Két éve szerintem ezért nem voltam elégedett, hiszen a legjobb terméküket nem ismertem.
Ez a lotion zseniális. Nappalra arckrémként tökéletes a száraz bőrömre, nagyon jól hidratál, és pihepuha tőle az arcom. Ha nagyon ki van száradva az arcom, akkor este a steam cream elé is őt kenem. Amióta használom, sokkal szebb az arcom. Hidratált, puha, selymes, kicsit halványodtak a pattanás után maradt piros foltok, mintha a pórusok is kicsit kisebbek lennének, és hetek óta nem volt egy pattanásom sem. Ráadásul hatalmas mennyiség, és napi többszöri használattal is lassan fogy.

Update: Közben rájöttem, hogy érdekes módon nekem, a durván száraz bőrömre sokkal jobban bevált ez a lotion, mint a steam cream. A lotion sokkal jobban hidratál, puhít. Így végül már ezt használom éjszakára és nappalra is.

Update: Március óta használom minden nap, és most november elején fogyott el. Újrarendeltem, viszont az elég rosszul esett, hogy jóval drágább lett, cserébe még le is csökkentették a kiszerelést 120ml-re:D Az üvege is változott. Remélem az összetevőkön nem változtattak.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

a12smuk

2016. október 30.

Nem jó,NEKEM nem.Az arcom kifejezetten fellázadt ellene,pattik formájában.A hidratáló hatása jó,elhasználtam testápolóként,de nem fogom újra venni az biztos.Ja és van szaga.SZAGA.Csak felkenés után gyorsan elillan.
Sajnálom,ez van,akkor is ha nem hasznos a véleményem.....

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Sajnálom,ez van,akkor is ha nem hasznos a véleményem.....

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

A csigaváladék vegyi elemzése a következő összetételt mutatta ki: proteoglikánok, glükózaminoglikánok, glikoprotein enzimek, hialuronsav, réz peptidek, antimikrobiális peptidek, réz, cink, vas. A Beautybrains vegyészei szerint  ugyan a csiganyál gyűjtésével és feldolgozásával kapcsolatban több kutatás, szabadalom is született, a bőrre gyakorolt hatását alátámasztó azonban még nem igazán. Ebből a kis számú kutatásból annyit sikerült megtudniuk, hogy a csiganyálka serkenti a kollagén és elasztin rostok termelését (igaz, ezt egyenlőre csak sejttenyészetekkel bizonyították), valamint képes javítani a bőr természetes vízfelvevő és -megtartó képességét, és valószínűsíthetően ezeken felül még lokális sebgyógyító hatása is van. E szerint a kutatás szerint a csigaváladék helyileg alkalmazva növeli a bőrsejtek migrációját, proliferációját és túlélését, vagyis az összetevő támogatja a bőr regenerációját, ezzel lassítva a bőröregedést.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporosást. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

A mályvarózsa gyökeréból nyert kivonat. Az összetevő gyártója szerint gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatással van a bőrre.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.