KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Natrol Biotin 10.000 mcg
Ár: 3000 , Eladó: koirankeksii
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: megbeszélés alapján

Reddiamond

2018. április 19.

kb 2 hete vettem meg az itteni vélemények alapján. Köszönöm a tippet, ha nem olvastam volna a Merz kapszula véleményeinél az ajánlást, akkor azt vettem volna meg. Mivel elég rossz állapotban vannak a körmeim és a hajam (tördeznek), így naponta 2 szemet veszek be: 1 - 1 db este és reggel. Remélem, így hamar feltöltődnek a raktáraim, s nem töredezik tovább a körmöm, hajam...
Korábban a sima Forcapilt szedtem 6 hónapig, 1-2 hónap után már javult valamennyire a körmeim állapota, de nem hozott 100%-os javulást. A második doboz után kb február eleje óta, tartottam szünetet, de kb. március óta megint szenvedek a körmeimmel, ezért éreztem, hogy kell valami jobb / olcsóbb megoldás. Később update-elek. Eddig 4-es, mivel semmi gondot nem okozott, s remélem beválik. Később a tapasztalatok alapján módosítom.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

sreka33

2018. április 16.

Több hónapja szedem, ha nem is tökéletesen használ, de sok előnye van: nem zsírosodik be olyan gyorsan a hajam, a hajtövek megerősödtek és egy elég erős hajhullást sikerült elfogadhatóra csökkenteni vele. A körmeim gyorsabban nőnek, viszont ugyanúgy töredeznek. Összeségében szerintem nagyon jó az ára és talán a drágább csodaszerek helyett kezdésnek mindenképpen érdemes használni. Minden esetre én folytatom a szedését. :)

sreka33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Adrirawia

2018. április 14.

- 2017 aug. :Már használtam egyszer, talán egy éve, és emlékszem akkor a hajam nagyon meghálálta a kúrát. 1 hónapig szedtem, de két darabot. Éhesebb nem lettem tőle, mindig éjszakára vettem be, elalvás előtt.
Most újra elkezdtem, várom a "csodát", ami nálam egyet jelent azzal, hogy kicsit erősíti a körmeim, plusz talán a hajamat is egy icipicit erősíti. Bár emlékeim szerint több hajam volt, és mintha többet nőtt volna előző alkalommal, most meglátjuk.
Bár, ha beválik, ha nem, erősítés céljából augusztusban is vásárolni fogok egy dobozzal.
U.: Elfelejtettem szedni. De azért vettem, nehogy elfogyjon :D De amíg szedtem, mintha a babahajaim elindultak volna a növekedésnek. Most újra szedem, szeptember közepére kíváncsi vagyok. És most jobban örülnék, ha a körmeimre koncentrálódna a dolog, nemrég majdnem letört. De nem tört le így 2 órán át próbáltam figyelni arra, hogy amíg kasszázok le ne tépjem úgy hogy fájjon :c
Update április 14:
Nőtt a hajam (de le kellett vágnom, már nem tudtam elviselni, hogy előlről hosszabb, mint hátulról), a körmöm erősödött (bár félek, hamarosan le kell vágnom a gyakorlatom miatt).
B komplexszel együtt szedem, bár már megkaptam, hogy ez hízlal.
való igaz, hogy gyarapodott a súlyom december óta, de az azért van, mert idegeskedek, és ha ideges vagyok eszek. A B vitaminok sem tudnak azon változtatni, hogy ne idegeskedjek. Szóval szomorú a helyzet. Bár télire én mindig pufisodok, szóóóval :D
Csak ajánlom. Végre megtudtam növeszteni a körmeimet <3

Adrirawia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Update április 14:
B komplexszel együtt szedem, bár már megkaptam, hogy ez hízlal.
Csak ajánlom. Végre megtudtam növeszteni a körmeimet <3

Clementine

2018. április 10.

Félévente szoktam egy-egy kúrát csinálni. Nekem nagyon bevált, sokkal szebb a hajam miután beszedek egy dobozzal belőle. Egyáltalán nem hullik és babahajak is nőnek. Az árát mindenképpen megéri, dupla ennyiért is megvenném.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

kolettm

2018. április 7.

Sajnos én csak 1 levéllel tudtam belőle beszedni. Nekem pattanásokat okozott, nem is keveset.

kolettm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Dashley

2018. március 27.

Túl vagyok az első hónapon és azt kell mondjam teljesen pozitív számomra a hatása. Hozzá kell tenni a dologhoz, hogy alapvetően elég problémás a hajam pontosan ezért is szerettem volna belülről is táplálni valamilyen hajvitaminnal. Korábban elég sok pozitív véleményt olvastam róla az oldalon, szóval úgy voltam vele, hogy akkor legyen ez. Sokat javított a körmeim állapotán és a hajamon is észlelhető változás (igaz, utóbbi még nem teljesen jött helyre, de tudom, hogy ehhez azért nem kevés idő kell, így türelmesen kivárom). + pont , hogy megfizethető az ára (ráadásul 2 hónapra elegendő adagot nyújtanak érte).

Dashley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

nellory816

2018. március 26.

nagyjából 1 hónapja szedem, egy barátnőm ajánlására próbáltam ki. amit egyértelműen észrevettem, az az, hogy megerősítette a körmeimet. a bőröm amúgy sem az a problémás fajta, és kenegetem krémekkel is így arra nem tudok semmi egyértelműt mondani. A hajamon sok változást nem észleltem, de ha ez változik akkor frissítek. az árát szerintem megéri, mert mégicsak vitaminok, nekem nem ártott egyáltalán, semmi negatívat nem tapasztaltam.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

arany.niki

2018. március 22.

Hát én nem tudom, hogy csak véletlen egybeesés, esetleg éjszaka valami tündérkeresztanya látogatott meg, vagy tényleg ilyen gyorsan “működésbe lépett volna”, de 3 napja szedem ezt a vitamint a sajátmárkás haj+köröm szopitablettával együtt és reggel azt vettem észre, hogy a papírvékony körmeim (magukhoz képest) szikla keménységűek, a hajamnak meg mintha kezdene visszajönni a fénye. Persze simán lehet, hogy csak beképzelem, de bízom benne, hogy nem. :D A heti többszöri kemény edzéseim miatt B komplexet eddig is szedtem elég magas dózisban és tökéletesen megvoltam zabálás nélkül is diéta alatt, úgyhogy attól, hogy felfalom a hűtőt és kétszeresemre hízok a kúra alatt, egy fikarcnyit sem félek. Azért vásároltam meg, mert körülbelül egy éve, a fenékig érő, tucatszor sötétbarnával telibe festett hajamból szerettem volna visszatérni az eredeti középszőkébe. Sajnos mikor a 3.leszívás sem mozdította meg a festéket, döntenem kellett: vagy maradok az idők végezetéig sötétbarna, vagy nyakig visszavágatom a hajamat, mert az a rész még nem kapott annyi barna pigmentet és könnyebb belőle szőkét csinálni (így is rémálom volt). “Szerencsére” lelkileg éppen meg voltam borulva, úgyhogy gondolkozás nélkül belementem az ollós verzióba. Rettenetesen tönkrevágta a hajamat a szőkítés, bármennyire is próbálta óvni a fodrászom, azért csak erős vegyszerekkel kellett nekitámadni. Szóval november óta mikrogyűrűs póthajam van, hogy egy kicsit jobban óvjam a végét és gyorsabban tudjon nőni. Szerencsére alapból gyorsan nőtt eddig is, remélem a vitamin boost még dob rajta egy kicsit. :) Elkezdtem hajmosás előtt panthenol-pakolást masszírozni a fejembe, nagyon várom a végkifejletet. :) Eddig 5 csillag.

arany.niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

toth900118

2018. március 16.

A hajam megsínylette a rendszeres melírozást ezért kb 1 hónapja kezdtem el szedni napi 1 kapszulát. Babahajak már szépen látszanak és a körmeim is kevésbé repedeznek be. Nem csodaszer de az árát abszolút megéri.

toth900118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

kottazur

2018. március 9.

Megerosodtek a kormeim, gyakrabban kell festenem a hajam mivel gyorsabban no, es hosszabbak a szempillaim is. Az egyetlen bajom vele hogy hatalmasak a kapszulak, nehez lenyelni oket. Az arat pedig abszolut megeri.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.