KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Ár: 200 Ft/csere , Eladó: hdia
Állapot: 20 db-os levél, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel/posta

Ragdoll

2017. szeptember 17.

3 egymást követő évben szedtem, október-november környékén. Azon kívül hogy a körmeimet erősítette, semmit nem csinált, pedig a hajamra vettem. Szerettem volna kicsit felturbózni a növekedését és minimalizálni a hajhullásomat. De semmi... Még egy árva babahajat sem növesztett nekem 😞

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Lacey

2017. szeptember 17.

Sajnalom! Nagyon szerettem volna szeretni, ezt bizonyitja az is, hogy ketszer is probalkoztam vele, igaz az elso alkalom es a masodik kozott 1-2 ev is eltelt, mert atvaltottam mar akkor is masik vitaminra. Az indok egyszeru, de szomoru: Csunya, nagy, piros, gyulladt pattanasokat okozott, es 1-2 napra ra kiderult, hogy az esztetika csak a kisebbik problemam. Rettenetesen fajtak ezek a pattanasok, hozzajuk se tudtam erni, sot, az allamnal levo annyira fajt, hogy meg lefekveskor is arra figyeltem hogy hajtsam le a fejem a parnara!
:'( A hajamra es a kormeimre viszont SEMMI hatasa nem volt. Azt tanacsolom annak, aki elkezdi, es latja, hogy jonnek ki tole a pattanasok, hogy valtson vitamint, ugyanis en mindketszer vegig szedtem a kurat, remenykedve, hogy jobb lesz, de sajnos nem.

Lacey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

tenagi

2017. szeptember 14.

Én úgy 3 éve a körmöm miatt vettem, és végigcsináltam vele egy kúrát. Nekem bevált, pedig előtte sok mindent szedtem (Revalidot, Biovanne-t is pl.) Bár az is lehet, hogy így a többféle vitamin folyamatos szedése miatt lett jobb a helyzet. nem tudom. Most megint el kell kezdenem majd egy kúrát, mert borzalmasan töredezik a körmöm megint és nem tudom, hogy mi a fenétől. Hátha megint beválik a DM-s is.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

boglarkaa

2017. szeptember 13.

Pár hete én is nagy lelkesedéssel vágtam bele újra a termék szedésébe, mivel korábban nem tapasztaltam semmilyen negatív mellékhatást (pl. megnövekedett étvágy) pozitívat annál többet!
Most azonban 2-3 hét szedés után rendesen hazavágta a bőrömet. :( Igazából csak reménykedem benne, hogy hamar rendbe jön az arcbőröm.
Nagyon sajnálom, ha nem az én szervezetem a ludas és nem pedig a terméken változtattak valamit, mert nagy kedvencem volt.

boglarkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

SztanKlari

2017. szeptember 6.

Pár hónap kihagyással rendszeresen szedem már egy ideje. Láthatóan gyorsabban nő a haj, rengeteg babahajat eredményez, továbbá a körmöknél is látványos javulást hoz. Előtte Biovanne-t szedtem, s bár az ár különbség igen nagy, ez a termék mégis hozza ugyanazt a szintet . Maximálisan meg vagyok elégve. Újravevős.

SztanKlari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Kati93

2017. augusztus 30.

Az első visszaigazolás a műkörmöstől érkezett. Stabilan 4 hetente mentem megcsináltatni a körmöm, de mindig elhagytam addigra 1-2 db.
Amióta szedem egyetlen egy körmöm se jött le.
Aztán a fodrászom mondta, hogy a nagyon kis sérülékeny, vékony, töredezett hajam végre erősebb és élettel telibb lett.

Jelenleg 47 cm a hajam, updatelek 2 hónap múlva :)

Kati93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Amióta szedem egyetlen egy körmöm se jött le.

Jelenleg 47 cm a hajam, updatelek 2 hónap múlva :)

kisko

2017. augusztus 24.

Most értem a két hónap végére, megállt a hajhullásom (bár szerintem rizikós kijelenteni, hogy emiatt, annyira nagy eltérés lehet az ok-okozat között időben, stressz, életmód stb), sok a babahajam. Sajnos az én szervezetem a körmeimhez hasznosít minden ilyen vitamint, így állandóan vághatom, ápolhatom őket, míg a hajam csak picit javul, de ez egyéni adottság. Nekem nem volt negatív tapasztalatom, szerintem fogok még venni, remélem, ugyanolyan hatása lesz, update-elek, ha mégsem.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

szllxsiv

2017. augusztus 24.

Rettentő szomorú vagyok. Évek óta ezt használtam, a fodrászom ajánlotta és nagyon bevált. Szép, egészséges volt a hajam, nem hullott, nem töredezett. Imádtam. Nyár elején elfogyott egy dobozzal, és akkor valamiért nem vettem újra. Most egy hete, hogy akciós volt a dm-ben, bekerült a kosaramba. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetevőkön, vagy az én szervezetem reagál már rá rosszul de mióta szedem, apró kis pattanások jelentek meg az államon, ami távolról nem látszik, viszont érzem, és nagyon zavaró. :( Szívem szerint 10 csillagot adnék, de emiatt ezt már nem tehetem meg. Nem tudom mire fogok ezután váltani, mert ez egy nagyon szuper termék volt, főleg ilyen áron. :(

szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Adrirawia

2017. augusztus 20.

Már használtam egyszer, talán egy éve, és emlékszem akkor a hajam nagyon meghálálta a kúrát. 1 hónapig szedtem, de két darabot. Éhesebb nem lettem tőle, mindig éjszakára vettem be, elalvás előtt.
Most újra elkezdtem, várom a "csodát", ami nálam egyet jelent azzal, hogy kicsit erősíti a körmeim, plusz talán a hajamat is egy icipicit erősíti. Bár emlékeim szerint több hajam volt, és mintha többet nőtt volna előző alkalommal, most meglátjuk.
Bár, ha beválik, ha nem, erősítés céljából augusztusban is vásárolni fogok egy dobozzal.
U.: Elfelejtettem szedni. De azért vettem, nehogy elfogyjon :D De amíg szedtem, mintha a babahajaim elindultak volna a növekedésnek. Most újra szedem, szeptember közepére kíváncsi vagyok. És most jobban örülnék, ha a körmeimre koncentrálódna a dolog, nemrég majdnem letört. De nem tört le így 2 órán át próbáltam figyelni arra, hogy amíg kasszázok le ne tépjem úgy hogy fájjon :c

Adrirawia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

tonic

2017. augusztus 18.

Gondban vagyok,megvettem,és most olvastam el a véleményeket.. Az oké,h jó a többségnek a hajhullásra és növekedésre, az sem zavarna,ha néhány patti kijönne cserébe,vagy ha nőne,erősödne a körmöm...de hogy más szőr is nőjön tőle,mint itt többen írták,hát azt nem szeretném,és akkor még finom voltam. De mit lehet akkor ilyenkor tenni? Jó kérdés... De nagyon nem fair,h választanom kell...
Az meg külön fura,h sokan hányingert írnak,miközben a B-vitamint gyomornyugtatóként is ajánlják utazási rosszullétre,mert álmosít,nyugtat.
Nem tudom,ha mégis beszedem és jó hatása lesz, update,de különben marad a 3 csillag.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.