KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

KisTigris

2018. június 18.

1 hónapja szedem, első 2 héten duplázva. Nem jöttek ki pattanások, csak elkezdtem zabálni, vissza áltam 1 szemre.
Most voltam fodrásznál, kérdezte hogy szedek valamit, mert rengeteg baba hajam van. S
Szóval csak bátran!

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Szóval csak bátran!

vitezviki

2018. június 15.

Majdnem 1 éve vettem először, így már talán 3 dobozzal szedem. A hajam sokkal gyorsabban nő, és a körmeim szépen megerősödtek, viszont van, hogy minimálisan hullik tőle a hajam. Ár-érték arányban szerintem megéri a pénzét. :)

vitezviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Adala

2018. június 14.

Sajnos nem tett csodákat és tele lettem csúnya gyulladt pattanásokkal. ☹️

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Sajnos nem tett csodákat és tele lettem csúnya gyulladt pattanásokkal. ☹️

zorica85

2018. június 14.

Sokadik dobozzal készülök beszedni, semmi mellékhatást nem tapasztaltam eddig. Viszont gyorsabban nő tőle a hajam, kevésbé törik, rengeteg babahajam is lesz amikor szedem és mintha a zsírosodást is mérsékelné. Erre most figyeltem fel, hogy szüneteltetem és borzasztó gyorsan újra kell mosnom, ha vállalható fejet szeretnék. Úgyhogy gyorsan veszek is belőle megint. A körmeimmel eddig sem volt gond, így azokon nem tudom segített-e.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

tothblancsi

2018. június 11.

Én csak a körmeim erősítése/növesztése miatt vettem meg.
Két hete szedem, a körmeim nőnek tőle, mint a bolond gomba. Ráadásul erősebbek is.
Plusz, rám semmi negatív hatása nem volt eddig, aminek kifejezetten örülök. 😍

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Én csak a körmeim erősítése/növesztése miatt vettem meg.
Plusz, rám semmi negatív hatása nem volt eddig, aminek kifejezetten örülök. 😍

Kittyki

2018. június 1.

2 dobozt elszedtem már belőle. Hatásosnak hatásos volt, nőtt elég sok babahajam. A körmöm is megerősödött, de az betudható a cink miatt inkább. Egyébként szeretem, segít, ár-érték arányban verhetetlen.

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

ZsaNo0707

2018. május 30.

3 hete vettem meg, el is kezdtem szedni. A harmadik szem után székrekedésem lett, továbbszedtem megadva az esélyt, de sajnos nem szűnt meg a problémám. 1 hete nem szedem, helyreállt az anyagcserém. Nem tudom, hogy próbálkozzak-e még. Az ára nagyon jó. Nem nagy a kapszula.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

blanzsi

2018. május 25.

Árban verhetetlen. Ahhoz képest hogy milyen olcsó szerintem nagyon jó! Több havi adag van benne ami számomra elég meggyőző volt hogy kipróbáltam. Rengeteg baba hajam nőtt miközben szedtem.

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Gizzyyy

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Végig szedtem egy hat hónapos kúrát. A hajam növekedése miatt kezdtem bele. Na most ez nem sikerült. Viszont csomó babahajam lett, és az alapból erős körmeimet alig tudom levágni :D Lehet hogy gyorsabban nőtt is a hajam közben, de mivel megsütötte a fodrász, folyamatosan tört a vége és mindig vissza kellett vágni. Ebből elegem lett és levagattam 10 centit. Pont most lett vége a kúrának hogy levagattam...sebaj. Végül is nem bántam meg, tesztnek jó volt. Majd június végén kiprobalom a SMS sörélesztő tablettát is.

Gizzyyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

Amanda97

2018. május 17.

Egy dobozt végig szedtem, azalatt nem tapasztaltam semmi negatívumot, a körmeim megerősödtek, és még a hajamon is vettem észre változást, de nem csak én, több ismerősöm is említette hogy sokat nőtt :)
Kb 1 hónap után újra vettem, pár napja szedem, és nem tudom hogy emiatt, de nekem a hátamon kijött pár pattanás, elég nagyok és fájdalmasak. Nekem egyébként nincs ilyen problémám, szép bőröm van, de a korábbi kommenteket olvasva, megfordult a fejemben, hogy talán a vitamin miatt jöttek ki, ami érdekes, mivel az első doboz szedésénél nem tapasztaltam semmi negatívumot. Ha nem javul a helyzet, és több pattanásom lesz, akkor abbahagyom a szedését. Ezt leszámítva, szerintem jó és hatásos vitamin.

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.