KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Zara1

2017. július 24.

Ma kezdtem el szedni, kalcium magnézium cink tabletta melle. Egyenlőre meg előlegezem az 5*-ot és időközönként majd Update-elek ezzel mást is segítve a tapasztalatokkal.

UP1: Dúsabbnak érzem a hajam és ez látványos is! Egyenlőre nagyon pozitív a hatás és nem tapasztaltam mellékhatást.

UP2: 2honapja bevertem a kezem és sikeresen a kisujjamon leesett a korom.. 1honapja szedem a csoda "bogyoim".. a kormom villám gyorsan vissza nőtt és egészséges is :)
A hajam : heti 1x le fenykepezem ..2.het után látszott a változás
Most ismét 2 hét után össze hasonlítottam és szembetűnő a változás Hosszabb dúsabb ! Hal istennek mindig is szép fényes volt a hajam így arról irni nem tudok...
Pattanás vagy nagyobb etvagyam nem lett tőle :)

Zara1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

A hajam : heti 1x le fenykepezem ..2.het után látszott a változás
Pattanás vagy nagyobb etvagyam nem lett tőle :)

RkSzcs

2017. július 19.

Én azért vettem, hogy növesszem a hajam, nőni nem nőtt de dúsúlni viszont annál inkább!
A körmöm is erősödött! Nekem bevállt!

RkSzcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

A körmöm is erősödött! Nekem bevállt!

Adrirawia

2017. július 13.

Már használtam egyszer, talán egy éve, és emlékszem akkor a hajam nagyon meghálálta a kúrát. 1 hónapig szedtem, de két darabot. Éhesebb nem lettem tőle, mindig éjszakára vettem be, elalvás előtt.
Most újra elkezdtem, várom a "csodát", ami nálam egyet jelent azzal, hogy kicsit erősíti a körmeim, plusz talán a hajamat is egy icipicit erősíti. Bár emlékeim szerint több hajam volt, és mintha többet nőtt volna előző alkalommal, most meglátjuk.
Bár, ha beválik, ha nem, erősítés céljából augusztusban is vásárolni fogok egy dobozzal.

Adrirawia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

vrita1998

2017. július 13.

Én nagyon éhes voltam tőle. Az ára olcsó, de szerintem olyan is. Más változást nem tapasztaltam.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

hmanita1989

2017. július 11.

Nem tapasztaltam nagy változást a fogyasztása során. Talán erősebb és fényesebb lett tőle a hajam, de a használat előtt sem volt olyan vészes. Ajánlom mindenkinek, mert a hajunknak sem árt néha egy kis vitaminkúra. Az ára pedig nevetségesen olcsó.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Timo

2017. július 10.

Megettem egy dobozzal,de eddig semmi.A hajam ugyanúgy hullik,viszont legalább pattanásaim nem lettek.Mivel úgyis megyek fodrászhoz,adok neki még egy esélyt,hátha legalább a töredezettséget vissza veszi.Még egy dobozt veszek,és utána végleges véleményt írok.Egyszer be mertem venni éhgyomorra...Hányinger,szédülés,hőhullám...
frissítés:mégsem hagytam abba a szedését.Igaz,hogy már nem olyan rendszeres,de a körmeimnek nagyon jót tett.Sokkal-sokkal erősebbek,a körmösöm erővel esik neki mikor reszeli :D A hajam hullásának okát meg máshol kell keresnem.Viszont pattanást azóta sem okozott.Mondjuk szebb sem lett.

Timo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

delfi

2017. július 9.

Nemrég kezdtem el szedni, a hajam erősítése céljából. Egyből vettem 2 dobozzal is, de csak otthon k láttam, hogy napi 1 kapszula kell.... Nem baj, csinálok egy nagy kúrát, kis szünettel. Ha elfogyik az első adag ( 3 levél) akkor kihagyok 2 hetet és elkezdem a másikat is. Updatelek ha van valami. :D

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Kila

2017. július 8.

A hajam nem, az étvágyam viszont annál inkább nőtt tőle! 😒 Totális pénzkidobás még szerencse,hogy ilyen olcsó.

Kila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

orsisro

2017. július 8.

Nagyon sokszor szedtem már, mert összességében mindig inkább a szedése mellett szólt több érv. De! Pattanásaim lettek a hátamon tőle. Fokozott étvágyat nem észleltem. A körmeim extra gyorsan nőttek. Valahogy megnyugtatott a tudat, hogy szedem és gondoltam ezzel jót teszek a hajamnak, de igazából feltűnő változást soha nem vettem észre a hajam növekedésében és minőségében.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 5.

Valóban éhesebb lettem tőle, de ha működik az önkontroll, akkor minden oké...tele lettem babahajjal és a körmöm is szép erős lett, pedig nekem mindig letört idáig, ha túlnőtt az ujjbegyemen.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.