KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

brigi50c

2018. december 15.

Nagyon sok vitamint kipróbáltam már életemben, de ez az egyetlen, amelyik a borzasztó, lemezekben foszló körmömből egészségeset csinált pár hét alatt. Nekem soha nem voltak ép körmeim, úgyhogy nagyon feltűnő a változás, és semmi más nem okozhatta. A hajamon nem látok különösebb változást, sajnos a szőkítős vörös festék annyira tönkretette, hogy meg kell várni, míg teljesen lenő a károsodott rész.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Victoriaformosa

Korcsoport: < 18
2018. november 29.

Türelmesnek kell lenni, mert tényleg több hónap kell, hogy látszódjon az eredmény. Dús, csillogó, erős lett a hajam és babahajakkal van tele!

Victoriaformosa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 29.

Lotteszka

2018. november 29.

Rendbe tette a hajhullásomat ráadásul rengeteg babahajam is lett tőle!

Lotteszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Rendbe tette a hajhullásomat ráadásul rengeteg babahajam is lett tőle!

dinus85

2018. november 27.

Amikor hullani kezdett a nem normális mértékben a hajam, akkor nagyon sok kiegészítő gyógyszert átnéztem, összehasonlítottam az összetevőket és át- érték arányban emellett döntöttem. Egyáltalán nem bánom, talán mivel sampont is váltottam (szintén hullás ellen) közösen nagyon jó eredménnyel zártak az első doboz után. Millió babahajam lett és a fésülködések során is kezdtem megnyugodni, mert a hullás valóban kezdett csökkenni. abszolút elégedett vagyok. Egy hónap pihentetés után most újra kezdtem szedni, és kúraszerűen fogom is mindig alkalmazni.

dinus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Gesztenye4

2018. november 24.

Kétszer adtam neki esélyt, nem igazán vált be. Főleg a hajam miatt szerettem volna kipróbálni, az ég világon semmit nem javított rajta. A körmömet nagyon megerősítette. A kúra közepén ronda gyulladt pattanásaim lettek, nincs bizonyítékom, de az a gyanúm, hogy ettől.

Gesztenye4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Petjah13

2018. november 21.

Egyszer màr vègigszedtem belőle egy egèsz dobozzal akkor nem volt ķülönösebb tapasztalatom . Most viszont bevàsàroltam belőle 2 dobozzal. Az egyik nap beszedtem belőle eggyet, a màsodik nap vèletlen kettőt vettem be mert elfelejtettem, hogy megettem aznap a napi adagot. Ès màsnapra allergiàs foltok jöttek ki a làbamon !!! Ès ez mindössze 2 nap alatt 3 kapszulàtòl. Vàrok mèg 1 hetet ès aztàn ùjraszedem hogy megbizonyosodjak hogy ettől volt e.

Petjah13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Maknae

2018. november 15.

Most tartok a 2 hónapos kúra felénél, ezért úgy gondolom, most már leírhatom a hatásait.

Nekem alapvetően pattanásos a bőröm, ezért nem 100%, hogy a vitamin hatására, de a kezdeti időkben én is kipattogtam. Ez azonban viszonylag hamar elmúlt; gondolom, a szervezetem megszokta, hogy kap valami extrát.

Az étvágyam talán megnőtt egy kicsit, de nem híztam meg tőle, szóval vagy csak bebeszélem magamnak ezt a hatást, vagy annyira kevés plusz étvágyat okoz csak, amitől nem kell megijedni. :)

A hajam egyértelműen szebb lett (dicséretet is kaptam érte), de ezt fenntartásokkal kezelem, mert sampont is váltottam pont akkor, amikor elkezdtem ezt a vitamint szedni, úgyhogy nem tudom, ezt melyik terméknek köszönhetem inkább. Lényeg az, hogy ártani minden esetre nem árt egy megfelelő sampon mellett.

A körmöm pedig nekem is erősebbé vált, ami kicsit túl gyakran nyilvánul meg abban, hogy ügyetlenségemben megkarmolom magam, ezért vigyázni kell vele. XD

Reméltem, hogy a durva hajhullásomat enyhíti majd, de ezzel kapcsolatban csak egy minimális javulás történt eddig. Gyorsabban se nő a sörényem; ezt megteszik helyette a kellemetlen szőreim. Ezek miatt csak 4 csillagot kap.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

veronka052194

2018. november 15.

Itteni vélemények miatt próbáltam ki. 3hónapig szedtem, mindennap, és most h elfogyott veszem észre a hatását. Sokkal dúsabb lett tőle a hajam (egyébként is az szokott lenni, de a múltkor egy kezdő fodrásznál vállaltam be ritkítást....hát mit ne mondjak eléggé túlzásba esett :(... Szóval ezért vettem meg, hogy visszakapjak valamit a régi koronámból) Nem használnak jobban a revalid, hairclinic vitaminok sem! Nekem jó volt 5

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

HDorina

2018. november 15.

Nagy változást nem vettem észre, de árához képest talán kicsit erősödött a körmöm (bár amúgy sem töredező körmeim vannak). A hajnövekedés serkentése miatt vettem meg, de változást ebben cseppet sem láttam.

HDorina

fszilvi95

2018. november 6.

Nos, kicsit utána olvastam a hajvitaminoknak.
Jelenleg egy hónapja szedem, nem tudom, hogy ez jelent-e bármit. Ha minden igaz, egy kúra 3 hónap, tehát van még 2 hónapom belőle.
Egyelőre semmi sem változott, nem lettem se éhesebb tőle, se pattanásosabb, viszont a hajammal sem történt semmi.

Egyébként, ha valakinek megnyugvás, hogy miért lesz pattanásos a bőre, a B12 vitamin gyakran vált ki ilyen hatást. Érdemesebb akkor olyan vitaminösszetétel után nézni, amiben ezt nem található meg. Ez a vitamin van jelen az olajos magvakban is.
A B12 vitamin pedig az étvágyért is felelős. Ezért lehet az, hogy sokatoknál éhséget vált ki. :)

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e változás 2 hónap múlva.

fszilvi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Nos, kicsit utána olvastam a hajvitaminoknak.

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e változás 2 hónap múlva.