KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

postareb

2017. november 20.

Mind a hajam, mind a körmöm nagyon szép lett tőle. Megerősödött és fényes lett. Sajnos, mint majdnem mindegyik szépségvitaminnak, ennek is elég magas a B-vitamin tartalma, így az étvágyam is megnőtt, ami miatt híztam egy picit.

Hízni nem szeretnék, szóval így abbahagytam a szedését. Úgy gondolom, ha elszedünk egy dobozzal és aztán pihentetjük a használatát, akkor jó végeredményt lehet vele elérni. :-)

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

zsizsuccy

2017. november 18.

Nekem már 5 éve nagyon durván hullik a hajam, de nem voltam megijedve, mert sok babahajam volt... Szedem ezt a hajvitamint kb. 3 hete... és azelőtt akárhányszor végighúztam a kezemet a hajamon, maradt 10-15 szál a kezemben!!!! Most viszont maximum 1-2 szál..nekem ez csodaszer. :)
Annyi negatívuma van, hogy amióta szedem gyakrabban vagyok éhes, de ez a vitaminok (főleg a B) miatt van. Ajánlom mindenkinek, de azt javaslom, h ne egy két nap alatt várjatok csodát! :)

zsizsuccy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Mayaa88

2017. november 17.

Kipattogok tőle, de a körmeim gyönyörűek:)Amúgy sok más hajvitaminról olvastam ugyanezt a hatást. Hajhullás miatt kezdtem el szedni, de áttértem multivitaminra+vas külön.
Fáradékonyságra amúgy nagyon jónak bizonyult, amíg szedtem: munka után gyakran bezuhantam az ágyba, de ettől energikusabb lettem. Sajnálom, hogy kiüti a bőrömet, másnak lehet bevált.

Mayaa88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

sabrirory

2017. november 16.

Elkezdtem szedni,mert sok jó véleményt olvastam róla. 10 nap utàn kezdtek el hatalmas pattanàsok kijönnivaz arcomon. Abbahagytam, pihentettem a dolgot. Egy hónap múlva újra nekiàlltam. Màr egy hét utàn megismétlődött ugyan ez. Nagyot csalódtam....:(

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

cattitude

2017. november 14.

nem szedem be mindennap, mert ugyanilyen márkájú kovaföldtablettát és multivitamint is szedek, szóval nem is nagyon tudok különálló véleményt írni. most már másfél hónapja szedem ezeket a kifejezetten hajra, körömre, bőrre kitalált étrendkiegészítőket és hozták az eddigi elvárásaim. elsősorban a körmöm miatt szedem, ami gyorsan nő és a szerkezete is javult. a hajamon és a bőrömön kevesebb változást látok, a bőröm valamivel tisztább, kisimultabb (bár az arcápolási rutinom is egész jó), a hajam pedig mindig is gyorsan nőtt. én elégedett vagyok, szóval 5 csillag.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Barboka89

2017. november 13.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Egy hónap alatt 4 cm-t nőtt a hajam. (Egy póló hátulján jelöltük, lemértük.) A körmömön és a bőrömön egyelőre se negatív, se pozitív hatást nem tapasztaltam. Mindenképp rendes étkezés után kell bevenni, mert üres gyomorra, vagy kevés reggelire gyomorfájást, hányingert okoz. Ezért nem vonok le az értékelésből, mert jártam már így más multivitaminnal is. Erre figyelni kell és akkor nincs semmi gond.
Biztos hogy újra fogom vásárolni, és ajánlom másoknak is.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

Biztos hogy újra fogom vásárolni, és ajánlom másoknak is.

fanni191

2017. november 12.

Nemcsak a hajam nőtt tőle és erősödött, hanem a körmöm is! Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól befog válni. Most fogom venni a második dobozzal.

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

fruzsinakorpa

2017. november 12.

A hajamon nem tapasztaltam változást, ellenben a körmöm nagyon megerősödött tőle.
A bőröm sajnos nekem is csúnya volt szedés közben.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

A bőröm sajnos nekem is csúnya volt szedés közben.

Tincu01

2017. november 12.

Tavaly előtt nyáron kipróbáltam én is...
Aláírom, amire kitalálták, az jó. Nőtt a hajam, elég szépen, tehát ez abszolút pozitív. Sajnos viszont nagyon nagy gyulladt pattanásaim lettek tőle, és nekem enélkül is voltak, előtte is, de legalább nem fájdalmas, gyulladtak.
Abszolút megérné a pénzt, de a pattanás az pattanás...

Tincu01

Tavaly előtt nyáron kipróbáltam én is...
Abszolút megérné a pénzt, de a pattanás az pattanás...

mokojka

2017. november 6.

Két hónap rendszeres szedés után:a hajam állapota fikarcnyit sem javult, nem nőtt, az étvágyam annál inkább.Mire leesett,hogy ettől lehet 2 kilót híztam. Ahogy abbahagytam az étvágyam drasztikusan csökkent.Nem csodálkozom ezen a hatáson,tele van B vitaminnal. Sajnálom,de így nem fogom tovább szedni,hogy kiderüljön valóban hatásos-e..

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.