Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

zimmbo

2018. szeptember 25.

15 szemet szedtem be, de mérges pattanások jöttek ki tőle az arcomon és a hátamon. Többet nem veszek be belőle. Ennyi idő alatt a körmöm láthatóan javult, szebb a körömágy. A hajamon változást nem vettem észre, a bőrömön pedig rontott.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Lolychan

2018. szeptember 22.

Nekem sajnos nem használt és kajásabb is lettem tőle... :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nekem sajnos nem használt és kajásabb is lettem tőle... :/

pannafuresz

2018. szeptember 22.

A bőröm szebb lett mikor szedtem és a körmeimet is megerősítette, a hajamnál nem láttam változást de nem is szedtem be az összeset belőle mert nagyon éhes voltam tőle állandóan.

pannafuresz

gifh90

2018. szeptember 18.

Sajnos nekem kipattogott tőle az arcom, de szerencsére olcsó volt.

gifh90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Sajnos nekem kipattogott tőle az arcom, de szerencsére olcsó volt.

Lyanyk

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 4.

Majdnem egy éve szedem. Voltak problémáim, idegesseb időszakom volt és jobban hullot a hajam. Barátnőm ajánlotta, neki is bevált.
Gyorsabban kezdett nőlni a hajam, sok ki babahajam lett és a hajhullás is csillapodott. Imádom.

Lyanyk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

wildrose

2018. szeptember 4.

A 4 hónapos kúra gyorsabb hajnövést és sok babahajat eredményezett, de a hajhullást nem állította meg, talán picit mérsékelte, és a haj minőségét sem javította. A körmöm erősebbé vált ugyan, de ezt a hatást még lehetne fokozni. Erőteljesebb szőrnövekedést is tapasztaltam, de úgy gondolom, ez a kellemetlen mellékhatás együtt jár a hasonló termékek szedésével.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Ejszakaikoboldmaki

2018. szeptember 1.

Ritka és vékony a hajam, leginkább genetika, de a hajfestékek sem segítettek valószínűleg. Mindig próbálgattam hajvitaminokat, jellemzően nem sok sikerrel. Vagy farkasétvágy vagy hányinger, esetleg 0 hatás, vagy napi többször kell szedni, ez nálam nem játszik.
Ez viszont remek kis vitamin. Sajnos dúsításra ez sem vált be, ellenben baromi gyorsan nő tőle a hajam. Semmi más hatást nem vettem észre eddig, pedig jó ideje szedem már. Viszont elég napi egy szem, nincs éhség vagy rosszullét. És olcsó ;)

Ejszakaikoboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

cseri88

2018. szeptember 1.

Az én hajam, nagyon sok mindenen ment keresztül kamaszkoromtól 25 éves koromig. Hosszú, derékig érő hajam volt, de vékonyszálú. Drasztikusan lefogytam pár hónap alatt 30+ kg-ot, nem egészségügyi okokból, hanem már nem bírtam magam elviselni. Vitaminhiány lett a vége és muszáj voltam levágatni, rövidre. Utána fekete voltam, utána több éven keresztül kb. hidrogén-szőke, most pár éve ombre, természetes hajszínemmel tövében, alja, pedig a barbie-szőke. Ilyen folyamatok alatt tört, nem akart nőni. Szedtem én már mindent rá HairClinic meg még sorolhatnám, hát nem ért semmit. Egy év alatt, ha nőtt 5 cm-t sokat mondtam. Utóbbi másfél-két évben viszont már tudatosan figyelek rá és ápolom. Alapjáraton balzsammal együtt, messy hajam van, de ha nem használnám a balzsamot, akkor birka, gyűrűs. Illetve nagyon valószínű, hogy a "nemnőahajam" dologhoz az is hozzátesz, hogy fog.gátló tablettát szedem, ami kiszopkodja belőlem a B-vitamint és más vitaminokat, ami a hajamhoz igen jó lenne, ha lenne. Változatos az étrendem, de külön vitaminokat nem szedtem soha. Na, de ennyit a bevezetésről. Nem régen találtam rá erre a termékre, már 2. levelet kezdtem el szedni. Én, nem látok rajta növekedést, de családban igen. Többek közt észrevették, hogy jobb lett a hajam minősége és nem törik. Amit én észleltem az a körmöm, brutálisan erős lett és betudom ennek, mivel semmi más dolgot nem csinálok másképp, mint ezelőtt. Nagyon remélem, hogy nekem is beválik a hajamra és egy doboz utáni update-ben kijelenthetem, hogy igen, nekem is bevált. :) Nemsokára UPDATE :) Addig is kap egy 4 csillagot. Ja és egyáltalán nem csinált még nagyobb étvágyat.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

iloveyoued

2018. szeptember 1.

Szintén egy éve szedem, általában 3-4hónapig,aztán hagyok 1-2 hónap szünetet. Nagyon sokat segít a szőkített vékonyszálú hajamon! Sose akart megnőni, ezzel sikerül! Nehezebben is törik a hajam,sokkal erősebb, a körmömről ne is beszéljünk. 5*

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Kb. egy éve folyamatosan szedem, kisebb-nagyobb megszakításokkal. A hajam rengeteget nőtt és a minősége is sokkal jobb lett! Szeretem :)

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.