KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Krémmánia Kedvencek a -től
Eveln10

2017. május 24.

Babahajaim lettek, a hajam gyorsabban nőtt. Dúsabbnak tűnt és jobb tartást is adott a vékonyszálú hajamnak. A körmeim gyorsabban nőttek, erősödtek nehezebben vagy egyáltalán nem tört be, ami jellemző a körmeimre. Alapból vannak pattanásaim, de nem vettem észre, hogy a szedés során több jött volna ki tőle. Ennyi pénzért szerintem kiváló hajra és körömre is egyaránt.

Eveln10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

alexandraporcelain

2017. május 17.

Eddig egy levelet szedtem be, majd update-elem.

A hajam az nem változott semmit. De a körmöm erősebb lett, és a bőrömön is eltünedeznek a pattanások, és mitesszerek. Érdekes. :D

Második levél: A hajam elkezdett gyorsabban nőni (kb. 2 centit eddig), a körmeim nagyon erősek, és új pillákat vélek felfedezni.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Eddig egy levelet szedtem be, majd update-elem.

kutyafutta

2017. május 1.

Minimum egy hónapig szedtem, majdnem mindennap, de csak a végén esett le, hogy... jaj! A hajamon ezidő alatt nem észleltem változást, na de a bőröm! Az arcbőröm normál, a T vonatlban kicsit zsírosabb, de alapvetően teljesen problémamentes. Viszont amíg szedtem a tablettát, folyamatosan kisebb és 1-2 kifejezetten ronda, nagy, mély pattanás is megjelent az arcomon, nem értettem, hogy miért, mit változtattam az életmódomban, vagy mitől vannak... amikor egyszer csak beugrott, hogy mintha itt olvastam volna, hogy ez okozhat ilyeneket. Azonnyomban abbahagytam, és láss csodát, azóta újra semmi gondom! Szóval csak óvatosan.... :)

kutyafutta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

kisorso

2017. április 27.

Háááááááááát nem tudom, mit gondoljak.
6 napja szedem. A hajamon nyilván eddig nem okozott látványos változást, nem is vártam, de megjelentek az arcomon, vállamon, hátamon, és - hát elnézést, de - a fenekemen gigantikus, fájdalmas, gyulladt pattanások a semmiből. Nem vagyok pattanásos típus, érzékeny a bőröm, de nem volt eddig pattanásos. Olvastam korábbi véleményeket, miszerint esetleg ez állhat a háttérben... Nem tudom, mit tegyek. Most abbahagyom, lássuk, elmúlik-e, aztán később újra megpróbálom.

kisorso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Háááááááááát nem tudom, mit gondoljak.

Anna_6

2017. április 22.

Két esélyt adtam neki, mindkét alkalommal tele lettem tőle pattanással (de legalább biztosan tudom hogy ettől), ahogy látom nem vagyok egyedül ezzel. Hogy a hajamra milyen hatása van, fogalmam sincs, a pattanások miatt néhány nap után abbahagytam. Lehet hogy olcsó, de pénzkidobás volt.

Anna_6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Audreylicious

2017. április 18.

Már a második levél végén tartok, de szerencsére csak jót tudok mondani. Majdnem derékig érő, félig-meddig szőkített hajam rohamosan elkezdett hullani, gondoltam teszek egy próbát (az itteni vélemények alapján esett erre a választásom). Nekem szerencsére semmilyen mellékhatást nem okozott, viszont a babahajaim úgy nőnek, mint a gomba :)! A szempillámon és a szemöldökömön és észrevettem, hogy erősebbek, gyorsabban nőnek. Csodaszernek én sem nevezném, de ennyit bőven megér, már ha csak a pluszban bevitt vitaminokat is nézzük benne!

Pár napja vágattam le a hajam (long bob), nagyon ramaty állapotban voltak a hajvégeim, nem volt más választás :(. Kíváncsi vagyok, hogy így, rövid hajon mennyire lesz látványos a hatása, majd updatelek :)!

Update: Továbbra is burjánzanak a babahajak :)! A fejem búbján, a tarkómnál, a füleimnél...hajszárítás után úgy nézek ki, mint akibe villám csapott :D! A hajvégeim egészségesebbek (bár ez köszönhető a vágásnak is), a hajam egésze puhább, selymesebb. A szempilláim is mintha vastagabbak, hosszabbak lennének. Pattikat továbbra sem okozott!

Audreylicious
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

betrayers

2017. április 17.

Hajhullas es toredezes ellen szoktam neha szedni. Nem reg fejeztem be egy ujabb kurat es annyira meg vagyok elegedve, hogy eldontottem en is megosztom a tapasztalataimat.
Fodrasznal voltam 5 honapja es o akkor levagta a toredezett vegeket, ezt kovetoen par honappal elkezdtem szedni a kapszulakat es hihetetlen, hogy mennyi uj babahajam nott, a hajvegeim pedig meg mindig olyan szepek, mint mikor a fodrasz levagta =) es nem is hullik annyira, mint korabban.
Plusz pont, hogy a toredezo, gyenge kormeimet(a felso reteg felvalik es nagyon csunya)is rendbe hozta. Probaltam mar en is dragabb termekeket, de sajnos nem valtak be igazan.
Itt a hatassal es az araval is nagyon elegedett vagyok. Korabban is vasaroltam mar belole es tervezem a jovoben is a hasznalatat!

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

lexyusz

2017. április 13.

Na most végre eljutottam odáig, hogy le tudjam róla írni a véleményemet :D Meg kell mondanom, hogy ez volt az 1. szépségvitamin amit szedtem, de nem bántam meg. :) Beszedtem 1 teljes dobozzal, meg utána még amit meghagyott a húgom az ő saját dobozából, mert csak egy levelet szedett be és mondta hogy ő nem szedi így, hogy mindig éhes lesz tőle. Én nem bántam, mert rámférne néhány kiló, de hát nem sikerült tőle meghíznom. Mielőtt elkezdtem szedni, előtte voltam fodrásznál, utána beszedtem azt a mennyiséget amit leírtam (napi 1 kapszulával), és a végére elég látványos volt, hogy mennyit nőtt a hajam, kb 10 centit biztos, pedig nekem ilyen gyorsan nem szokott nőni. Ráadásul még nem is törött annyira a hajam vége, mint szokott, meg is lepett rendesen a dolog. Fényesebb lett tőle a hajam, jobban nézett ki az egész. Körmömet is erősítette ahogy észrevettem, de egyébként máshol nem vettem észre, hogy ráerősített volna a szőrnövekedésre, hála az égnek. Nem volt semmi mellékhatása rajtam, csak ez az éhség, de amíg szedtem addig ez megvolt. Negatív hatást így nem tudok mondani, tökéletesen elégedett vagyok vele. Lehet, hogy majd a későbbiek folyamán majd kipróbálok másik fajta szépségvitaminokat is, de ez a termék elég magasra tette a lécet amit a többinek el kéne érnie, vagy túlszárnyalni.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Babsszi

2017. április 11.

Hajhullásra és a körmöm erősítésére kezdtem el szedni, bevált. Megéri az árát.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Hajhullásra és a körmöm erősítésére kezdtem el szedni, bevált. Megéri az árát.

Scsilla27

2017. április 8.

Szuper termék! Sokkal jobb mint a drágább társai, és ezt nagyon furcsának is tartom... Hatalmas az áruk közti különbség! Amióta szedem (kb 2 hónapja) már 2× lett festve a hajam, és sok az új hajszálam! Párom is mondta! Ha Ő észre vesz valamit rajtam, az nagy dolog! :)

Scsilla27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.