KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

Ár: 500 Ft , Eladó: Theresia
Állapot: 4 szem hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Jucsi10

2018. február 24.

Korábban HairClinic kapszulát szedtem, 3 hónapos kúrát csináltam. Úgy gondoltam, szintentartásra megfelel ez az olcsóbb változat is.
Eddig 1 levél fogyott el, teljesen elégedett vagyok. Mellette naponta beveszek egy szerves cinket, valamint pezsgőtabit is szoktam feloldani.
A hajam növekedését sajnos ezúttal sem néztem.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

A hajam növekedését sajnos ezúttal sem néztem.

Airina

2018. február 20.

Egy étrend-kiegészítő kapszuláról van szó, vitaminokkal, így ezt huzamosabb ideig kell szedni, hogy érezzük a hatását. Amikor elkezdtem, nekem is jobban kipattogott a bőröm, de nem volt vészes. Pár hét után pedig már nem volt semmilyen probléma vele. Amíg szedtem, gyorsabban nőtt kicsit a hajam, de azt nem vettem észre, hogy erősebb lenne, vagy hogy kevésbé hullana. Kb. 5 hónapig szedtem, aztán abbahagytam, lehet hozta volna a kívánt hatást, ha kitartóbb vagyok vele. :) Egy próbát megér, nem is drága.

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Vali95

2018. február 19.

Hajhullás miatt vettem meg. Sajnos nem csökkentette a hullást, viszont észrevehetően gyorsabban nőtt tőle a hajam, és a körmeim is erősebbek lettek. Végül is megéri az árát :)

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

szeretemafankot

2018. február 18.

Nekem egy baratnom ajanlotta. Osztalytarsam volt, igy lattam majdnem mindennap es enis eszrevettem a valtozast a hajan. 2 honap alatt 5 centit nott tole.
Ezert gondoltam enis kiprobalom. A megnovekedett etvagy nalam is jelentkezett, 1-2 pattanasom is lett az alapbol babapopsi arcomon de ezenkivul csak dicserni tudom. :)
2 het alatt 1,5 centit nott a hajam es sokkal jobb az allapota en puhabbnak tapasztaltam, de az lehet az uj balzsamtol is. Minden esetre en csak ajanlani tudom 😍

szeretemafankot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

ndorisz1996

2018. február 18.

Én kimondottan szeretem. Oké, elég nagy a kapszula, de legyűröm. Amint elfogy, mindig pihentetem a szedését pár hónapra, majd újra. Egészségesebb tőle a hajam és a bőröm.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

zsofc

2018. február 18.

Maga a sátán. Hajnövesztés végett szereztem be a vitamint, a bőrömmel és a körmömmel eleinte nem volt gondom, egészen addig, amíg be nem vettem az első 1-2 szemet. A bőröm teljesen meghülyült, az elvétve található egy-egy picuri pattanásomból konkrétan az egész homlokomat borító mély, gyulladt ragyatanya lett. Olvastam, hogy volt, akinek szintén voltak ilyen problémái, de pár nap után csillapodtak ezek a tünetei, gondoltam ennek adok egy esélyt, kb egy hétig szedtem kitartóan, de csak egyre rosszabb és rosszabb lett a helyzet. Gondoltam arra is, hogy lehet más okozza ezeket, a hónapnak azon a bizonyos pár napján azért előfordul, hogy rosszabb állapotba kerül az arcom. Próbaképp szüneteltettem pár napig a vitamin szedését, és amikor 4-5 nappal később megnyugodott a bőröm, újra bevettem egy szemet, mondanom sem kell, egyből visszajöttek a kis (hatalmas) nemkívánatos vendégek, így már biztos vagyok benne, hogy ez a termék okozza.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

moniii88

2018. február 15.

2 hónapja használom, hajnövesztés végett vettem meg. Ártani biztos nem ártott, de számottevő növesztő hatást eddig nem tapasztaltam. A körmöm mindig is erős volt, s gyorsan nőtt, a bőrömmel sincs problémám, sosem voltak igazából pattanásaim sem, szóval arról sem tudok nyilatkozni. :)
Még egy hónapig szedem, aztán meglátom.. Ha valaki TÉNYLEG hajnövést, sok babahajat akar, annak ajánlom a ricinus heti használatát. Nekem 6 hónap rendszeres használat mellett 15 cm-t nőtt a hajam. Csak allergiás lettem rá, ezért kellett abbahagynom... :, (

moniii88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

doroty9898

2018. február 11.

Alapjában véve meg vagyok elégedve vele,bár a hajam nem sokat nőtt a használata alatt. De sokkal selymesebb és könnyebben fésülhetőbb lett, a körmömet is rendkívül jól erősíti. Nem beszélve a szempilláimról, na azokkal viszont csodát tett a kapszula. :)

doroty9898
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

cattitude

2018. február 8.

nem szedem be mindennap, mert ugyanilyen márkájú kovaföldtablettát és multivitamint is szedek, szóval nem is nagyon tudok különálló véleményt írni. most már másfél hónapja szedem ezeket a kifejezetten hajra, körömre, bőrre kitalált étrendkiegészítőket és hozták az eddigi elvárásaim. elsősorban a körmöm miatt szedem, ami gyorsan nő és a szerkezete is javult. a hajamon és a bőrömön kevesebb változást látok, a bőröm valamivel tisztább, kisimultabb (bár az arcápolási rutinom is egész jó), a hajam pedig mindig is gyorsan nőtt. én elégedett vagyok, szóval 5 csillag.

update: végigszedtem és szerintem a kovaföld jobban használt, mint ez - amikor 3 hétre elutaztam, kovaföldet nem vittem, csak ezt, és észrevehetően lassabb volt a körmöm, hajam növekedése. ártani nem ártott, de azért így leveszek egy csillagot, hátha a sörélesztő jobb lesz.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

SzL

2018. február 6.

Végeztem egy kúrával így össze is szedem a tapasztalataim. A 60 szem között max 1-2 nap maradt ki. Minden nap 1 tablettát vettem be, kizárólag étkezés után, így nem tapasztaltam hányingert vagy bármi ilyesmit. Mellette folyamatosan szedtem 1000 mg C-vitamint, és néha mondjuk magnéziumot vagy épp kálciumot.
A legtöbb változást amit észrevettem, azokat ilyen 1,5-2 hónap után lehetett igazából látni.
A körmeim gyorsabban nőttek valamennyivel, kevésbé töredeztek és picit erősebbek is lettek.
A hajamnál a legfeltünőbb, hogy kevesebbet hullottt, ezen a problémán sokat segített és vélhetően több babahajam is lett. A növekedésén annyira hatalmas változást nem vettem észre, maximum egy picit segített, de nem ilyen több centis mértékben. Tördezeni nem töredezett, de igazából nem is volt kitéve olyan durva hatásnak, csak 1-2 alkalommal sütöttem be, viszont akkor se lett belőle gond.
Ami viszont negatívum és szinte egyből, 1-2 hét után jelentkezett probléma, azok a pattanások. Nem nagyok, hanem apró picik, de sokkal több a megszokottnál. Főleg a hajvonalamnál, az állcsontomon, nyakamon és a dekoltázsomon. Most így télen ez nem volt annyira zavaró, de melegebb időben (lengébb ruhákban) sokkal jobban idegesítene.
Az étvágyam is nőtt sajnos valamennyit, és nem voltam elég erős hogy ennek az érzésnek megálljt parancsoljak, de ez az én hibám is.
Összességében nem vagyok teljesen megelégedve vele, mert több változást vártam volna a hajammal kapcsolatban. De nem bánom, hogy kipróbáltam hisz nagy pénzt nem veszítettem. Talán következő télen ismét teszek egy próbát hátha akkor másképp reagál rá a szervezetem.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.