KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

Katisza89

2018. november 4.

Ez egy csoda :) fürdősóként is nagyon tetszik, puhitja es nem szaritja a bőröm es szerintem megfázásra is jo :) de az igazi csodát a párom arcbőrével müvelte. 30 eves kora ellenére is küzd a pattanasos bőrével, ezért egy kis pohárba egy kávéskanál sot es kb 3 cl vizet engedtem, ezt vattakorongra csepegtettem es ezzel töröltem át esténként az arcát. Két nap után már latszott az eredmény, a porusai osszehuzodtak es nem jott ki uj patti sem. Még csak egy hete kenegetem, de eddig csodat tett :)

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

tomkogy

2018. október 12.

Narancsvirágvíz+holt tengeri só tonikként tisztít és pórusösszehúzó hatású. Egyáltalán nem szárít. Egy Cien-es kiürült tonikos flakonba öntök kb. 1dl. narancsvirág vizet, beleszórok kb. két kiskanálnyi holt tengeri sót. A flakon felüladagolós, nagyon praktikus, így arctisztítás után csak ráteszek a vattakorongot, pumpálok kettőt és már törlöm is át az arcom. Nagyon szeretem, látványosan finomabbak a pórusaim.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

gabiba

2018. szeptember 22.

Én bőrradírt készítettem belőle cellulit ellen: kokuszolajból, citrom illóolajból és cédrusfaolajból. Nem vártam csodát tőle, de mindenképp jó a vérkeringésnek ha átmaszírozom magam vele.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

beautyfanrb

2018. augusztus 25.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nem csalódtam.
Nem húzódik utána a bőr, - amitől egy kicsit tartottam - inkább puhasságot eredményez.
Én azért pár csepp mandulaolajjal megspékeltem a fürdővizet és a spa hatás nem maradt el.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nem csalódtam.

exhocmomento

2018. augusztus 23.

Same here, a többszöri nekifutásos, főorvos bőrgyógyász doktornő által felírt különféle kenceficék képtelenek voltak meggyógyítani a vállamon lévő ekcemalizálódott gyulladásokat. De ez a csodasó már az első alkalommal a töredékére csökkentette a méretüket, míg végül saját maguktól, egyéb behatás és kemikália nélkül hajlandóak voltak meggyógyulni. Milyen csodálatos is a természet. *o*
A bőrt hihetetlenül selymessé és puhává teszi. A légutaknak is jót tesz - betegség esetén a fürdővízbe zutty bele, plusz még jöhet pár csepp levendula/teafaolaj és mehet a spa gyógyulás. :)
Csipkedni csak akkor szokott, ha megszalad a kezem és túl sokat löttyintek a vízbe.
És másfél kiló só 900 forintért? Ezer csillag, anyatermészet! :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

És másfél kiló só 900 forintért? Ezer csillag, anyatermészet! :)

Csicsa

2018. augusztus 17.

Mikor mar 126 fele krem a sebes ekcemara nem hasznal semmit , 4 borgyogyasz sem tud meggyogyitani ez a so utolso remenykent kiprobalva a legjobb!Szepen rendbehozza a bort, lehuzza a legmakacsabb gyulladast.Az ara is kivalo!Csilkagos 5 os!

Csicsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

nagyon szeretem, pihe puha bőrt eredményez, és a légutaknak is jó, forró fürdőt szoktam venni vele:)

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

orsolyap

2018. július 9.

Olcsó. Jó. Puha lesz a bőröm tőle. A kiszerelés gazdaságos. Ajánlom.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Olcsó. Jó. Puha lesz a bőröm tőle. A kiszerelés gazdaságos. Ajánlom.

Tmika

2018. június 30.

Semmi plusz irritáló színezék, vagy illat nincs benne, egyszerűen csodálatos, és olcsó is. Csináltam egy fürdőkúrát ezzel a fürdősóval, és nem csak egy zacskóval raktam a vízbe. Kb. két héten át fürödtem így, gondoltam a pikkelysömörömre jó hatással lesz. Azon nem nagyon segített, de nagyon puha lett a bőröm tőle. Ami plusz döbbenet, hogy elég utána leöblíteni, testápolóra sem volt szükség, annyira nem húzódott a bőröm. Azóta is mindig kerül a fürdővízbe, de csak a javasolt mennyiség. Miután a közeli DM-ben felvásároltam egyszer az ott lévő mennyiséget (kb. 3 doboz), rájöttem, hogy a Rossmannban is van ilyen, ugyanannyiért, csak a külső csomagolás más. Egy ideig egyik boltban sem volt, akkor kissé megijedtem, mert a többi fürdősó vagy nagyon drága, vagy plusz színezék, és illatanyag is van benne, de szerencsére nem vonták ki a forgalomból.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Luca28

2018. június 17.

Anyukám használja, és nagyon szereti. Puhává teszi a bőrt. Ár-érték arányban nagyon jó.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.