KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

Estée Lauder Double wear alapozó, 2w2, rattan
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Állapot: kb 8x használtam, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás +pk, személyes átvétel, utánvétel
Estée Lauder Double wear alapozó, 3w2, Cashew
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Krémmánia Kedvencek a -től
pannababo

2017. június 24.

Reumára,felfázásra,ekcémára tökéletes. Hajra is alkalmazható. Nagyon sokat segített az érzékeny bőrömön és a lányos tájék gyógyítasában

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Mundow

2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

sztinke

2017. június 6.

Tök jó ez a fürdősó! Nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes élmény lesz a kádban ülni ezzel, mert inkább az illatos-habos fürdőket kedvelem, de mégis érezhetően lazító élmény volt. És nagyon jót tett a bőrömnek! Puhább volt utána és az apróbb bőrhibákat is nagyon szépen kezelte. Azt hiszem rendszeresítem, főleg nyáron. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

kismano000

2017. február 1.

Imádom ezt a fürdősót, nem csíp, nem szárít, méregtelenít és a használata után az egész testem-lelkem jól érzi magát. Egy fárasztó nap után tökéletesen ellazít. Csak ajánlani tudom a használatát!

kismano000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

TimyeK

2017. január 28.

Nem használok el belőle sokat egyszerre, körülbelül a tasak harmadát. Jól ellazít és a bőröm puha lesz utána, mintha a - télen - pattanásosodásra hajlamos hátam állapotát is javítaná.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

csokibeka

2017. január 20.

Maximálisan megéri az árát. Én nem hiányolom a színt/illatot ezt pótolja a habfürdő vagy fürdőolaj viszont a fáradt izmaimnak nagyon jót tesz. Használata után, mintha kicseréltek volna. Nekünk kis kádunk van, így fél tasakot szoktam egy alkalommal elhasználni. A bőröm hajlamos az ekcémára, de ez enyhíti a tüneteket a viszkető-hámló-kiütéses részek megnyugszanak. Apumnak az ízületi és csont fájdalmait is enyhíti, könnyebben alszik a használata után.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Beatrice111

2017. január 1.

Szeretem a fürdősókat , és a holt-tengeri termékek mindig jók. Csak ajánlani tudom

Beatrice111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Ancsulitisz

2016. november 21.

Amikor szárazabb a bőröm, szeretek sófürdőt venni, télen segít a méregtelenítésben és kipucolja a légutakat is. Teljesen meg voltam vele elégedve, de az igazat megvallva a bőröm hidratáltabb, ha jódozott tengeri sóban fürdök és olcsóbb is. Ennek ellenére tudom ajánlani , mert a Holt tengeri só ásványianyag tartalma miatt különleges és értékes. Szerintem váltogatni fogom a jódozottal.
Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Szabinae

2016. november 7.

Nagyon jó

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szabinae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon jó

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
erikaa

2016. október 31.

Nagyon jó termék. Az az igazság én bőrradírnak vettem, nagy mennyiségű és hihetetlenül jó áron kapható. Apróbb szeműre őröltem és fürdés közben ezzel és babaolajjal szoktak átdörzsölni a bőröm.
Volt amikor az ekcémámra használtam, egy vizes vatta pálcikát mártottam bele és a problémás bőrterületet ecseteltem le így, pár nap alatt enyhítette a tüneteket. Kádban fürdéshez még nem használtam, de valószínűleg kifogom próbálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.