KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

Estée Lauder Double wear alapozó, 3w2, Cashew
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Állapot: kb 8x használtam, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás +pk, személyes átvétel, utánvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fruzsiii

2018. április 16.

Egy fárasztó nap után tökéletes,én egy egész zacskót beleszórok.Egésznap talpon vagyok,ez a sófürdő jól ellazítja és nyugtatja a fáradt izmaim,puhítja a bőrt,és tisztább bőrképet varázsol,én radírozásra is használom.Mindig tartok belőle itthon,párom is nagyon szereti :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Alida8

2018. április 4.

nem szárítja a bőrt, nagyon jó kis termék.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

nem szárítja a bőrt, nagyon jó kis termék.

kesztviki

2018. március 26.

A holtengeri sóról nincs mit pluszban mondani, sokoldalúan jó kis cucc. Ez a Dm-es termék pedig nagyon jó kis ár érték arányú, így én ezt szoktam megvenni.

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

zita.herkovics

2018. január 28.

Párommal rettenetesen szeretünk kádban füröszkélni'. Jó alap a só, minden wellness napomnak. Hamarabb feloldódik, mint néhány másik márka képviselője. Mint, ahogyan írták, nem hagy olajos érzetet, frissít, és jóleső érzés használni.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

sttramara

2018. január 3.

Karácsonykor ezt a tengeri sót felhasználva csináltam családtagoknak házi fürdősót. kis természetes ételszínezék meg illóolaj kell hozzá és kész is. Nagyon kellemes fürdőélményt biztosít, nem hagy olajos érzetet maga után. ár-érték arányban is tökéletes. Nagyon szeretem.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

adanita

2017. november 11.

Nagyon jó, hogy rátaláltam, kiváló ár-érték arányban van.

Én a fejbőrömre és a pattanásaim/aknék végett vettem meg, borzalmas állapotban van a bőröm.
Erről majd később tudok nyilatkozni, még csak kb 2x használtam.
Tisztítani szépen tisztít, ennyi már biztos. (Úgyhogy le nem vonok csillagot, egy sótól mi mást várhantánk még el? :) )

A pattanások ügyében pedig később tudok jönni UPDAT-elni.

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Nagyon jó, hogy rátaláltam, kiváló ár-érték arányban van.

Erről majd később tudok nyilatkozni, még csak kb 2x használtam.

A pattanások ügyében pedig később tudok jönni UPDAT-elni.

mrsnarrow

2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.

levendulalány

2017. október 12.

Imádom, imádom, imádom! Minden fürdéshez teszek belőle, nem használok el egy egész zacskóval, csak ha nagyon szükséges (megfázás, egyebek). Nem hiányozhat a polcról! Egyébként meg nagyon jól ellazít, és felüdít egy tengeri sós fürdő, csak ajánlani tudom.

levendulalány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

szirimiri

2017. szeptember 2.

Elsőre én is fél zacskót használtam, másodjára egy egészet. Nekem nincsenek szerencsére pattik a hátamon stb, de valóban puhítja,tisztítja a bőrt. Utána érdemes nyugton maradni szerintem, mert engem pl nagyon lelazított és annyira álmos lettem hogy nem is értem :-D a bőröm tartósan sima maradt. Ár érték arányban is kiváló! Valóban légúttisztító, nekem 2 napig folyt az orrom tőle.

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Akara

2017. augusztus 27.

Mikor épp benne ültem, nem éreztem semmi különöset. Az áztatást egybekötöttem egy alapos bőrradírozással. Miután kiszálltam a kádból, már éreztem, hogy puhább, selymesebb lett a bőröm, de még szkeptikus voltam, mert az lehet a radírozástól is. De ahogy előttem is írta már valaki, a háton, vállakon lévő pattanásokat enyhítette (ezt a radírozás nem szokta), így már biztos vagyok benne, hogy ér is valamit a só. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak fél zacskóval öntöttem bele, mert túlzásnak éreztem 0,5 kg sót, de majd kipróbálom úgy is.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.