KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

orsolyap

2018. július 9.

Olcsó. Jó. Puha lesz a bőröm tőle. A kiszerelés gazdaságos. Ajánlom.

orsolyap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Olcsó. Jó. Puha lesz a bőröm tőle. A kiszerelés gazdaságos. Ajánlom.

Tmika

2018. június 30.

Semmi plusz irritáló színezék, vagy illat nincs benne, egyszerűen csodálatos, és olcsó is. Csináltam egy fürdőkúrát ezzel a fürdősóval, és nem csak egy zacskóval raktam a vízbe. Kb. két héten át fürödtem így, gondoltam a pikkelysömörömre jó hatással lesz. Azon nem nagyon segített, de nagyon puha lett a bőröm tőle. Ami plusz döbbenet, hogy elég utána leöblíteni, testápolóra sem volt szükség, annyira nem húzódott a bőröm. Azóta is mindig kerül a fürdővízbe, de csak a javasolt mennyiség. Miután a közeli DM-ben felvásároltam egyszer az ott lévő mennyiséget (kb. 3 doboz), rájöttem, hogy a Rossmannban is van ilyen, ugyanannyiért, csak a külső csomagolás más. Egy ideig egyik boltban sem volt, akkor kissé megijedtem, mert a többi fürdősó vagy nagyon drága, vagy plusz színezék, és illatanyag is van benne, de szerencsére nem vonták ki a forgalomból.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Luca28

2018. június 17.

Anyukám használja, és nagyon szereti. Puhává teszi a bőrt. Ár-érték arányban nagyon jó.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Fruzsiii

2018. április 16.

Egy fárasztó nap után tökéletes,én egy egész zacskót beleszórok.Egésznap talpon vagyok,ez a sófürdő jól ellazítja és nyugtatja a fáradt izmaim,puhítja a bőrt,és tisztább bőrképet varázsol,én radírozásra is használom.Mindig tartok belőle itthon,párom is nagyon szereti :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Alida8

2018. április 4.

nem szárítja a bőrt, nagyon jó kis termék.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

nem szárítja a bőrt, nagyon jó kis termék.

kesztviki

2018. március 26.

A holtengeri sóról nincs mit pluszban mondani, sokoldalúan jó kis cucc. Ez a Dm-es termék pedig nagyon jó kis ár érték arányú, így én ezt szoktam megvenni.

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

zita.herkovics

2018. január 28.

Párommal rettenetesen szeretünk kádban füröszkélni'. Jó alap a só, minden wellness napomnak. Hamarabb feloldódik, mint néhány másik márka képviselője. Mint, ahogyan írták, nem hagy olajos érzetet, frissít, és jóleső érzés használni.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

sttramara

2018. január 3.

Karácsonykor ezt a tengeri sót felhasználva csináltam családtagoknak házi fürdősót. kis természetes ételszínezék meg illóolaj kell hozzá és kész is. Nagyon kellemes fürdőélményt biztosít, nem hagy olajos érzetet maga után. ár-érték arányban is tökéletes. Nagyon szeretem.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

adanita

2017. november 11.

Nagyon jó, hogy rátaláltam, kiváló ár-érték arányban van.

Én a fejbőrömre és a pattanásaim/aknék végett vettem meg, borzalmas állapotban van a bőröm.
Erről majd később tudok nyilatkozni, még csak kb 2x használtam.
Tisztítani szépen tisztít, ennyi már biztos. (Úgyhogy le nem vonok csillagot, egy sótól mi mást várhantánk még el? :) )

A pattanások ügyében pedig később tudok jönni UPDAT-elni.

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Nagyon jó, hogy rátaláltam, kiváló ár-érték arányban van.

Erről majd később tudok nyilatkozni, még csak kb 2x használtam.

A pattanások ügyében pedig később tudok jönni UPDAT-elni.

mrsnarrow

2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.