KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

Estée Lauder Double wear alapozó, 3w2, Cashew
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Állapot: kb 8x használtam, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás +pk, személyes átvétel, utánvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

levendulalány

2017. október 12.

Imádom, imádom, imádom! Minden fürdéshez teszek belőle, nem használok el egy egész zacskóval, csak ha nagyon szükséges (megfázás, egyebek). Nem hiányozhat a polcról! Egyébként meg nagyon jól ellazít, és felüdít egy tengeri sós fürdő, csak ajánlani tudom.

levendulalány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

szirimiri

2017. szeptember 2.

Elsőre én is fél zacskót használtam, másodjára egy egészet. Nekem nincsenek szerencsére pattik a hátamon stb, de valóban puhítja,tisztítja a bőrt. Utána érdemes nyugton maradni szerintem, mert engem pl nagyon lelazított és annyira álmos lettem hogy nem is értem :-D a bőröm tartósan sima maradt. Ár érték arányban is kiváló! Valóban légúttisztító, nekem 2 napig folyt az orrom tőle.

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Akara

2017. augusztus 27.

Mikor épp benne ültem, nem éreztem semmi különöset. Az áztatást egybekötöttem egy alapos bőrradírozással. Miután kiszálltam a kádból, már éreztem, hogy puhább, selymesebb lett a bőröm, de még szkeptikus voltam, mert az lehet a radírozástól is. De ahogy előttem is írta már valaki, a háton, vállakon lévő pattanásokat enyhítette (ezt a radírozás nem szokta), így már biztos vagyok benne, hogy ér is valamit a só. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak fél zacskóval öntöttem bele, mert túlzásnak éreztem 0,5 kg sót, de majd kipróbálom úgy is.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Bokvaao

2017. július 12.

Szerintem fantasztikus termék, kb hetente-kéthetente használom a szokásos vasárnapi otthoni wellness alkalmával. Egy zacskó szerintem két-három alkalommal is használható, nem szoktam az egészet beletenni. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, a pattanásaimat és a száraz foltjaimat is eltüntette. Mondjuk gyantázás után közvetlenül nem szabad használni, mert sokkal tovább megmaradnak a piros pöttyök, mint egyébként, de ezt leszámítva szerintem tökéletes termék és az ára is kedvező :)

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

cattitude

2017. július 4.

tegnap használtam először ilyen fürdősót, de biztos fogok még. nem akartam eredetileg fél kilót beletenni, de bénán nyitottam ki a zacskót, szóval végül az eredeti felhasználási javaslat szerint fürdőztem. nagyon fájt mostanában a nyakam/vállam a légkondi miatt, de nagyon jól helyrehozta az ízületeimet. a bőrömet sem szárította ki, pedig féltem, hogy a só miatt kiszárad. a légutaimnak is nagyon jót tett. legközelebb csepegtetek a fürdőbe illóolajat is az extra lazító hatás kedvéért.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

pannababo

2017. június 24.

Reumára,felfázásra,ekcémára tökéletes. Hajra is alkalmazható. Nagyon sokat segített az érzékeny bőrömön és a lányos tájék gyógyítasában

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Mundow

2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

sztinke

2017. június 6.

Tök jó ez a fürdősó! Nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes élmény lesz a kádban ülni ezzel, mert inkább az illatos-habos fürdőket kedvelem, de mégis érezhetően lazító élmény volt. És nagyon jót tett a bőrömnek! Puhább volt utána és az apróbb bőrhibákat is nagyon szépen kezelte. Azt hiszem rendszeresítem, főleg nyáron. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

kismano000

2017. február 1.

Imádom ezt a fürdősót, nem csíp, nem szárít, méregtelenít és a használata után az egész testem-lelkem jól érzi magát. Egy fárasztó nap után tökéletesen ellazít. Csak ajánlani tudom a használatát!

kismano000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

TimyeK

2017. január 28.

Nem használok el belőle sokat egyszerre, körülbelül a tasak harmadát. Jól ellazít és a bőröm puha lesz utána, mintha a - télen - pattanásosodásra hajlamos hátam állapotát is javítaná.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.