KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

Estée Lauder Double wear alapozó, 2w2, rattan
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Állapot: kb 8x használtam, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás +pk, személyes átvétel, utánvétel
Estée Lauder Double wear alapozó, 3w2, Cashew
Ár: 7990 , Eladó: Agika5010
Beatrice111

2017. január 1.

Szeretem a fürdősókat , és a holt-tengeri termékek mindig jók. Csak ajánlani tudom

Beatrice111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Ancsulitisz

2016. november 21.

Amikor szárazabb a bőröm, szeretek sófürdőt venni, télen segít a méregtelenítésben és kipucolja a légutakat is. Teljesen meg voltam vele elégedve, de az igazat megvallva a bőröm hidratáltabb, ha jódozott tengeri sóban fürdök és olcsóbb is. Ennek ellenére tudom ajánlani , mert a Holt tengeri só ásványianyag tartalma miatt különleges és értékes. Szerintem váltogatni fogom a jódozottal.
Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Szabinae

2016. november 7.

Nagyon jó

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szabinae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon jó

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
erikaa

2016. október 31.

Nagyon jó termék. Az az igazság én bőrradírnak vettem, nagy mennyiségű és hihetetlenül jó áron kapható. Apróbb szeműre őröltem és fürdés közben ezzel és babaolajjal szoktak átdörzsölni a bőröm.
Volt amikor az ekcémámra használtam, egy vizes vatta pálcikát mártottam bele és a problémás bőrterületet ecseteltem le így, pár nap alatt enyhítette a tüneteket. Kádban fürdéshez még nem használtam, de valószínűleg kifogom próbálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

gerzson94

2016. október 23.

Nagyon jó és olcsó is :)

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
gerzson94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

Nagyon jó és olcsó is :)

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
adriennbota

2016. október 10.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm és a klór nagyon kiszárítja, ráadásul ha kádban fürdök tusfürdővel utána mindig csalánkiütéses leszek... De ez a tengeri fürdősó valami csoda. Nagyon jól hidratál plusz ha sós gőzben aszalódsz még a légzőszervekre is jó hatással van.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Nicool89

2016. október 8.

Mindig kell lennie itthon belőle. Nagyon olcsón lehet hozzájutni a dmbe, tegnap is ujra vettem mar sokadszorra. A barátom mindig tesz a vízbe ha fürdik es azóta a hatan levő pattanások is visszább húzódtak, mar nem olyan csúnya mint régebben. A bőrt is puhábba varázsolja, es igen vigyázni kell hogy ami darabok nem oldódnak fel, nehogy megcsikarjak a bőrünket vagy a kadat. De szerintem ez elnezheto, legalábbis minket nem zavar. Kivesszük es pont! Ar értek aranyban szerintem nagyon megéri. Aki hasonló bor problémával küzd mindenkepp tegyen egy próbát!

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

FloraF

2016. október 8.

Nagyon szeretem, érzékeny bőrre is szuper! :) Nincs illata, viszonylag hamar feloldódik. Egy picit jobban kell utána takarítani, maradhatnak kis darabkák.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

HardCandy092

2016. szeptember 19.

Ekcémás, atópiás bőrrel küzdöttem nagyon régóta, folyton viszketett, akármit kentem rá, aztán kipróbáltam ezt a sót és nagyon szépen elmúlt. Miután én nem relaxálás vagy izomlazítás céljából használom, egy alkalommal beleöntök egy egész zacskót, utána érezhetően puhább lesz a bőröm. Hasonló problémákkal küzdőknek megérhet egy próbát. :)

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Nagyon jó termék egy lazító kádfürdőhöz néhány csepp illóolajjal. Szép sima lesz utána a bőröm és tényleg jól ellazít. A sok kicsi kő valóban nem túl kádbarát, nekem csak 1-2 volt benne idáig/tasak, vagy csak nem vettem észre a többit, annyira nem zavart egyébként. Ilyen áron ekkora mennyiség szerintem szuper.

szilva1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.