KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar arctisztító gél gyengéden tisztítja a bőrt, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Domi1993

2018. február 19.

Nagyon szeretem az arctisztítót, nekem a 400ml-s kiszerelés van meg. Van egy kis szárító hatása, illetve mikor mosom az arcom, kipirosodik tőle picit az arcom, de lehet csak az én bőröm pirosodik ki mindenre. De érezhetően jól tisztít, kellemes az illata is, biztos újra fogom venni, ha elfogyott.

Domi1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

vivien88

2018. február 11.

A krémmel együtt valami csoda!!! Sajnos nekem a kis kiszereles van meg, probalok spórolni belole.. de mar ugy is be rendeltem az utánpótlást!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

dkitti87

2018. február 6.

Egy hete használom a Duó krémmel együtt, és szemmel láthatóan javított a borom állapotán. Kevesebb pattanás jön elő a meglévők pedig halványodtak. Rendesen habzik, az illata kellemes. Biztosan újra fogom venni!

dkitti87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

evi94

2018. február 2.

A kedvenc arclemosóm, már több tubussal is elhasználtam. Szépen megtisztítja a bőröm és segít eltüntetni a pattanásokat. Úgy érzem javul tőle a bőröm textúrája. Mindenképpen hidratáló krémet kell utána használni, mert eléggé szárít.

evi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Marmoris

2018. január 20.

10 milis utazós kiszerelésben volt meg, az napi egy használat mellett nekem több hétre elég volt, és szemmel láthatóan javított a bőrképemen - sokkal kevesebb pattanás(kezdemény), finomabb pórusok, jobb textúra. Ha elfogy a mostani lemosóm, biztos ilyet veszek.

Marmoris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Xxmmeelliinnddaaxx

2018. január 17.

Nagyon szeretem, minden masnap hasznalom. Nagyon szepen rendbetette az arcom(tobb dolgot is hasznalok a la rochetol). Szepen tisztit, picit osszehuzza a porusokat, kicsit szarit.

Xxmmeelliinnddaaxx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sancs

2018. január 8.

Ennèl jobb arctisztító gèlt mèg nem hasznàltam. Jól tisztít, puha lesz tőle az arcom. Van egy pici szàrító hatàsa is. A smink maradèkot is jól eltàvolítja. Szépen rendbe tartja a bőröm. A Duo krèmmel együtt mindennap hasznàlom.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

LilianaH

2018. január 6.

Sajnos hosszú idejű használat során sem lett szebb tőle az arcom.

LilianaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Sajnos hosszú idejű használat során sem lett szebb tőle az arcom.

Liliom89

2018. január 6.

Nagyon szépen rendben tartja a zsíros, pattanásos bőröm. Csak ezt használom, minden pénzt megér .Viszont lányok ez nem szem és szemsmink lemosásra való!!!

Liliom89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

sarria

2018. január 2.

Az esti rutin elmaradhatatlan szereplője, sőt főszereplője! Könnyen és kíméletesen távolít, nem irritálja a szemet sem, nem csíp, nem szárít. Tökéletes

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol