KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar arctisztító gél gyengéden tisztítja a bőrt, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.

Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Niki0111

2017. november 7.

Véletlenül próbáltam ki (La Roche-Posay Effaclar Duo-hoz sokszor ajándékba adják), de biztosan megveszem, ha egyáltalán egyszer elfogy. Egy kis csipetnyi mennyiség az egész arcomat gyönyörűen letisztítja, a durva sminkkel együtt. Minden nap használom, friss, puha érzetet ad, a bőrömet nem szárítja. Ennél jobb lemosóval nem találkoztam.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Piglet

2017. november 6.

Régóta használom nekem bevált, nincs túl illatosítva kíméletesen lehozza a szennyeződéseket!

Piglet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

noraam6

2017. november 2.

Kicsit szárítja a homlokomat de összességében nagyon jó. Nem mar és érzékeny bőrre is nagyon jó. Szépen tisztít és az eltömődött pórusaimra is nagyon jó.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Pipsie

2017. október 30.

Már 1 éve használom. Ez az első arclemosó, amit képes vagyok ilyen hosszú távon használni naponta. Eddig mindig meggyűlt a bajom a pattanás elleni arclemosókkal, mert vagy túlságosan kiszárították a bőrömet, vagy még több pattanásom lett tőlük, irritálták a bőrömet stb. Ezeket ennél egyáltalán nem tapasztaltam, talán a szárító hatást, de nagyon minimálisan, és ha használom utána a duo + krémet, akkor nincs is probléma már. Nekem nagyon bejött, és ezentúl is ezt fogom használni, mert nagyon szépen rendbe tette a bőrömet :)

Pipsie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Judy1

2017. október 28.

Kiváló arctisztító. :) Kb. 3 hete használom, és már láthatóan szebb az arcom. Kisebbek a mitesszerek, egységesebb a bőröm, puhább a tapintása, nem csillog a T vonalon, mint korábban. Számomra kisit erős az illata, de még ennek ellenére is nagyszerű termék, gondolkodás nélkül jár az 5 csillag. .

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Herbst8101

2017. október 28.

Nagyon nem vagyok megelégedve vele. Egy ideig nagyon jól tisztított, matt lett utána az arcbőröm, nem szárított, pattanásokat nem okozott, aztán egyre rosszabb lett. Elkezdett szárítani, ha használtam hozzá krémet még akkor is. Volt, amikor ezt nem csinált, olyankor meg úgy olajosodott a bőröm mintha nem is tisztítottam volna meg. Néha volt pár nap, amíg azt mondtam most teszi a dolgát de ez mindig elmúlt hamar. Idővel apró pattanásokat is okozott. Eltettem s egy ideig más lemosókat használtam aztán sajnos megint elkezdtem újra, gondolva, hátha megint működik néha de nem. Újra kis pattanások jelentek meg, amik már előtte hónapokig nem voltak. Feladtam a próbálgatását, Amilyen jól indult, utána sokkal rosszabb állapotba került a bőröm, ami előtte nem volt túl problémás, szóval csak rontott rajta.

Herbst8101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

nyuszikutya23

2017. október 24.

Ennyire elégedett még semmivel nem voltam életemben. Még csak kb 2 hete használom, de mintha teljesen megváltozott volna a bőröm. Sokkal tisztábbnak érzem, bár a világmegváltó hatás még azért várat magára. Kellemes az illata, nem szárít annyira, mint amire először gondoltam. Remélem hosszabb távon is kitart szerelmünk.

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

cheyenne

2017. október 17.

Nagyon szeretem, puha és tiszta lesz a bőr a használata után rögtön, hosszútávon pedig ragyogóbb, egészségesebb, és csak egyre puhább. Sokkal kevesebb pattanásom jött elő, mióta használom, illetve mivel jobb állapotban van a bőröm, ha van is egy-kettő, sokkal könnyebben gyógyulnak és gyorsabban múlnak el.

cheyenne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

katica22

2017. október 15.

A legjobb arclemosó amit valaha használtam, évek óta nem kísérleteztem semmi mással csak ezt használom. Napi szinten használom, kevés kell belőle szó szerint leszed, inkább lerobbant minden sminket és szennyeződést az arcodról. Tudom nem olcsó de nekem majdnem fél évig egy elég szokott lenni.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

farkasnorakatalin95

2017. október 15.

ÁR érték arányban nagyon jó .

farkasnorakatalin95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

ÁR érték arányban nagyon jó .

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol