KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar arctisztító gél gyengéden tisztítja a bőrt, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.

pjnk

2018. június 15.

az én zsíros bőrömet nem szárította, mondjuk csodát sem tett vele, de szerettem. az 500 ml-es nekem is több, mint egy évig kitartott, szóval az ár-érték arány teljesen rendben van (igaz, nem minden időszakban használtam napi szinten). a micellás habzó lemosó jobban bevált, szóval ezt nem veszem újra, de megérdemli a négy csillagot.

pjnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Marmoris

2018. június 14.

Egy darabig nagyon jól működött, de három hónap alatt megszokta a bőröm és oda a csodahatás :(

Marmoris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

FrostJaina

2018. május 19.

Egyelőre rövidtávú hatasrol tudok beszamolni. Sosem használtam ilyen habzó arclemosot, csak tinikoromba a Garnier reklámok hatására, aztán feladtam a keresgelest a drogerias szutykok közt, de most ratalaltam erre. Bár diónyi mennyiséget ír, felé is elég, szépen habzik, szerencsére nem túlságosan, illata jó, ami lemosas utan is megmarad a bőrömön. Jól leszedi a maradék sminket, lemosas után pihe puha, selymes erzetu a bőröm. Majd update, ha elhasznaltam, kíváncsi vagyok mérsékli e a miteszereket.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Louisa

2018. május 16.

Teszi a dolgat, sokaig tart egy tubus, szepen habzik, kellemes erzest hagy maga utan. Csodaszernek akkor mondanam, ha mondjuk a miteszerek vagy a pattanasok mennyiseget csokkentene, de esetemben a borom allapota se jobb, se rosszabb nem lett. Pedig a LRP nagy klasszikusaval az Effaclar Duo+ -szal hasznalom honapok ota.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Tirana

2018. május 14.

Kevés kell belőle, friss érzetet kelt, de nem tökéletes, a pattanások képződését nem állítja meg a krémmel együtt sem.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

clover12

2018. április 21.

Nagyon rég óta, lassan 1 éve használom szerintem, és még mindig nem fogyott el, pedig napi szinten használom az arcom tisztítására. Szépen tisztít, nem szárít, semmi panaszom nem lehet rá.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

derienart

2018. április 18.

Hát vegyes érzéseim vannak. Nagyon sokáig elég, mert tényleg egy borsónyi elég belőle. Szépen leszedi a sminket is, de nagyon húzódik utána a bőr. Annyira nem vettem észre, hogy a mitesszereimen tisztított volna. Ennyi hatásért pedig nagyon drága. Maximum akció alkalmával vagy tesztcsomagban érdemes beszerezni.

UPDATE: most így 2 év elteltével megtaláltam a fiókban, és arctisztító készülékkel használom. Nem napi szinten, de így úgy érzem szépen tisztítja az arcom. Kap még egy csillagot. Azt viszont még mindig fenntartom, hogy magában nem éri meg megvenni.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Cseniko

2018. április 14.

Annak ellenére, hogy ez az arclemosó határozottan nem az én bőrtípusomhoz való, egy igazán renek készítmény! Akinek normáltól zsírosabb vagy kombinált bőre van annak tökéleteses! Még az én száraz, érzékeny, vízhiányos bőrömön is 4 csillagos hatást hoz, így amire való azért egyértelműen jár az öt csillag!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

birolaura

2018. április 9.

reggel este használom a Duo+ krémmel, és vmi megváltás. Ez az egyetlen eddig ami változást hozott. Ha nagyon szárítaná rásegítek hidratálóval is. A sminket is szépen lehozza, és nem húzza, szárítja agyon a bőrömet, mint a többi alkoholtartalmú készítmény.

birolaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

eeraa

2018. március 29.

Bőrgyógyász javasolta de rosszabbat nem is tehettet volna. Nagyon rosszul reagált rá a bőröm. Húzó, viszkető, feszítő érzést váltott ki. Első és egyetlen használat után landolt a kukában.

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol