KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar arctisztító gél gyengéden tisztítja a bőrt, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.

Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost
Ár: 1500 , Eladó: Lili88888
Állapot: kb. 2 alkalommal használt, Helyszín: Pècs, fizetés: Foxpost előreutalással vagy szemèlyesen Pècsen

Eleutheria

2017. szeptember 24.

Az illata nagyon kellemes. Használtam fél évig, majd kipattogott tőle az arcom, apró pattanások jelentek meg az arcom oldalán. Semmi mást nem használtam, ezért gondolom, hogy ez okozta őket. Pedig annyira szerettem :( még nagyon sok van belőle, szóval fogok adni neki még egy esélyt.

Eleutheria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

mizse93

2017. szeptember 23.

Napi kétszer használom az extrém olajos bőrömre. Semmi extra, de legalább nem szárít mint az eddig kipróbáltak.

mizse93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

HyperBunny

2017. szeptember 13.

Már több, mint egy éve ezt használom. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, javított a bőrképemen (bár csodát persze nem tett sajnos), viszont kicsit szárít. Az illata nem zavar, egész kellemes igazából - bár ha valaki a parfümös termékekhez szokott, nyilván nem értékeli.
Egy átlag lemosónál jobb, az ára azért annyira nem veszélyes. Csomószor akciózzák is és sokáig elég. Egy próbacsomagot megérhet mindenképp.

HyperBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Manitabarbara

2017. augusztus 31.

Nagyon régóta hajkurászok jó arclemosót,de ebben a termékben megtaláltam,ami nekem kell. Nagyon kevés elég belőle,megfelelően habzik,könnyű lemosni.Nekem mattított a bőrömön és amióta használom,azóta sokkal kevesebb pattanásom van. Sokkal frissebbnek és egészségesebbnek érzem a bőröm,amióta ezt használom.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

szaadri

2017. augusztus 30.

50 ml-es ajándék kiszerelést kaptam, és nagyon tetszett. A drogériás arclemosókhoz képest tényleg tisztának és egészségesnek érzem az arcom tőle. Pattanásaim után maradt foltokkal az 50 ml végére csodát tett, szinte már nem is látszanak, és ebben ez az egy termék aratott sikert. Ekkora mennyiség úgy 4 hónapra volt elég (reggel-este). A pattanásaim is csökkentek egy keveset. Matt nem marad ugyan a zsíros bőröm tőle, de még mindig ez az egyik legjobb, könnyű, teljes mértékben lemosható, így nem zsírosít, de nem is szárítja ki úgy a bőrömet, mint mondjuk egy Himalaya hab, ami mellesleg épp ezért ellentétes hatást ér el hosszú távon.

szaadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

koreszt

2017. augusztus 29.

Évek óta, de nem kizárólagosan használom. Úgy érzem, nagyon alaposan tisztít, egy kicsit szárít is, de messze nem annyira, mint a hasonló bőrproblémákra kapható társai. Jobbat ezen az árkategórián belül nem találtam.

koreszt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

HReni9119

2017. augusztus 28.

Alapvetően nem szeretem a gél állagú lemosókat (krém párti vagyok), de ez nagyon jó. Az Effaclar duo plus krém mellé kaptam ajándékba, gondoltam akkor már kipróbálom. Csak este használom smink lemosására (csak egy kis púder és pirosító meg korrektor). Ezeket teljesen jól leszedi, tiszta utána az arcom. Kicsit szárít, de én rögtön áttörlöm az arcom G&G cheer up-pal, így el is múlik a szárító hatása. Az arcom állapotán mintha javítana, vagy legalábbis bajt nem okoz. Nagyon kicsi is elég belőle, így jó sokáig tart, és így az ára is barátibb. Szerintem ha elfogy, újraveszem.

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

zek

2017. augusztus 26.

Először több LA ROCHE-POSAY termékkel használtam, aztán egyesével használtam, akkor jöttem rá, hogy sokat segít az arcbőrömön. Akkor kezdtem használni, amikor acne buli volt az arcomon Finnországban, ahol minden kozmetikum egységesen drága. De Magyarországon fájhat a pénztárca miatta.

zek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

sjokoladekake

2017. augusztus 20.

Korábban Vichy arclemosót használtam, és ezt vettem helyette. Meg vagyok vele elégedve, kevesebb a pattanásom a használata óta. Először csomagban vásároltam meg a krémmel, viszont a krém nekem rövid távon nem vált be, de az arclemosó igen. Nem szárítja a bőrömet, a sminket is eltávolítja.

sjokoladekake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Hidratáló krémjeivel együtt használom, jó kis arclemosó, profin tisztít, és a pattanásom is kevesebb tőle talán, de csodát ne várjunk tőle, és valószínűleg csak egymagában nem olyan hatásos mint a termékcsalád többi tagjával.

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol