Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anii99

2018. szeptember 14.

Nem voltak hülyék őseink az biztos :D Mindenre jó,de tényleg...szerintem csak a rákot nem gyógyítja,minden másra tökéletes XD Minden formában tartunk itthon, ital, spray,gél és termeszetesen magát a növényt is. Sebekre,hegekre,pattanásra,csípésre, ekcémára,égési sérülésekre, herpeszre! (ami nálam csoda mert sajnos nagyon gyakran jön ki rajtam) tehát tényleg mindenre jó. Nagyon multifunkcionális :) Szép nagy aloe verát lehet kapni az Obiban, kiárúsításba 1300-ért megérte,de 2000-ret is simán kiadok érte ha úgyvan. A kisebb növényeket szépen szaporítjuk :) örök kedvenc,sose válunk meg tőle. Hajra még nincs tapasztalatom, de mindenképp ki fogom próbálni.

anii99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Imádom!! Arcgél-ként használom reggel és este,és mindent meggyógyít. Sebre,pattanásra,mindenre! örök kedvenc, maga a növény is meg a rossmann-ba kapható Aloe vera gél is.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

dundicat

2018. augusztus 2.

Imádom! Szoktam belőle arckrémet készíteni az alverde vadrózsa olajával vegyítve. Az arcom imádja, a pattanások is szépen visszamennek tőle. A felaprítasával nekem is problémáim vannak, ki fogom próbálni a turmixolást, amit itt írtok:)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

tara95

2018. július 18.

Amikor nagyon ideges vagyok, nekiesem az arcomnak. Utána mindig megbánom, nagyon régen volt ilyen utoljára, de most megesett. Az aloe a gyógyír, egy kis darabka a növényből és sokkal szebb már egy óra után, leviszi a gyulladást. A szétsírt szemekre és éjszakázásra még keresem a tuti tippet...

Most egy kis tégelybe nyertem ki belőle folyadékot és összekevertem ligetszépeolaj kapszulával. Minden szupi, enyhén zöldes átlátszó. Mondom keverek hozzá még ázsiai gázló kivonatot is. Eltelik x idő és azt hittem hogy haluztam valamit, az aloe vera BUGYIRÓZSASZÍN lett :DDDDDD a gázlótól. Kémikusok ha van kedvetek oktassatok ki, mi a fenétől van ez? Nagyon dizájnos :D

Plusz: a legjobb sminkfixáló készül belőle. Mondjuk én EH aloet használtam, 1:3 arányban meleg ásványvízzel, csodálatosan tartja a sminket, eltünteti a porosságot, nyugtat. Szuper :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

sophiie

2018. július 13.

Gyulladt pattanások ellenszere. Letörök egy kis darabkát a levélből és bekenem vele a problémás területet. Szépen megszünteti a gyulladást természetes módon. Nagyon szeretem.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

katdly

2018. július 13.

Igazi csodaszer! 2000-ért vettem egy szép nagy aloe verát, azóta is szépen növekszik, alig tudok mit kezdeni a sok levelével..:D
Arcápolási rutinom szerves részét képzni, éjszakára bekenem vele az arcom-szemöldököm, pár perc alatt megszárad, majd reggel lemosom. Nekem úgy vettem észre levitte a pirosságot és kevesebb a pattanásom is.
Leégésre illetve szőrtelenítés utánra is kiváló, nagyon szépen megnyugtatja a bőrt.

katdly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Yume

2018. július 2.

Tulajdonképpen univerzális kis csoda. Bőrre, hajra mindenhova lehet kenni.
Arcon használva nagyon szépen leviszi a gyulladást, az ekcémámat sem bántotta. Hajon nagyobb mennyiségben még nem használtam, de kis mennyiségben is puha lett tőle, bár ez nem feltétlenül csak az aloenak köszönhető.
A kedvenc felhasználásom szemöldökfixálóként. Egy kis üvegbe nagyon kicsi mennyiséget kinyomkodok egy friss levéldarabból, majd ezután szemöldök kefét picit belemártva formázom a szemöldököm.( Hűtőben egy darabig eláll) Először kicsit vizes érzés de nagyon hamar megszárad és bizony nem mozdul meg nap végéig,
Szóval összességében mindenkinek ajánlom, de sajnos ha nincs egy kertnyi növényünk akkor nagyon kevés adagokat lehet csak egyszerre használni.

Yume
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Tulajdonképpen univerzális kis csoda. Bőrre, hajra mindenhova lehet kenni.

googles

2017. szeptember 3.

Jó dolog az aloé és a sok-sok hasznos, gyógyító tulajdonsága miatt ajánlom. Annyi óvatosságot azért ajánlok, hogy van, akinek kipirosodik tőle a bőre. Én pld ilyen vagyok :) allergiaszerű reakció. Ezért nem is használom az aloét sajnos, tiszta formájában nem bírja a bőröm. Ettől még ha kisebb mennyiségben van egy kozmetikumban, nem lesz bajom tőle.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 3.

tomkogy

2017. augusztus 14.

Update2: http://kremmania.hu/kremek/rival-de-loop-anti-age-apolo-kapszulak - ból is teszek az ásványvíz (legtöbbször baba ásványvíz, vagy valami ásványvízkülönlegesség) + sok aloe + c vitamin szérumomba. Ezzel kipróbáltam a 7skint, és nekem bejött a feltöltő hatása, és jólesett a kánikulai reggeleken ez a hűsítő rétegezés.

Update: a már leírt ásványvizes permetemet egy jó ideje továbbfejlesztgettem és lassan vitaminos szérum lesz belőle:
Maradt a jó minőségű mentes ásványvíz + aloe vera. Kiegészítettem c vitaminnal.
Nagyon jó volt egy pici panthenol habbal, amit belekevertem.
Már nem turmixgépben, hanem kávédarálóban készítem, így csak át kell szűrni, és beletölteni a fekete színű, nem átlátszó szórófejes flakonba.Továbbra is hűtőben tartom. Soha nem volt még ilyen sima és puha bőröm. Kipróbálom egyéb "adalékokkal" is, mert nagyon tetszik.

Aloe verás ásványvizes permetet készítettem belőle, nagyon jól hidratál, gyulladáscsökkentő hatása is van és hűsít!
Egy nagy virágládában van bőven aloe vera növényem, és úgy gondoltam, hogy nagyon jó magyar ásványvizeink vannak, miért ne próbálnék meg egy ilyen filléres hidratáló arc/testpermetet készíteni?
Az aloe vera levélből levágok egy 3-4 cm-es darabot (nem sajnálom, van bőven), kikaparom a belső zselés részt egy kis szűrőbe. Átpasszírozom egy kiskanál és az ujjaim segítségével, közben (mentes) ásványvizet is öntök rá a szűrőből. Most éppen Szentkirályi Oxigen-el készítettem, nitrit és nitrát nem mutatható ki benne. Jól összekeverem, sőt a legjobb turmix-ba önteni, és úgy alaposan összekeverni. Aztán átöntöm egy kis spriccelős flakonba. Most éppen egy Alverde-s testpermet flakont (100 ml) használok erre a célra, szerintem jó a fúvókája. Volt szép, dekoratív üvegem is, de sajnos az kicsúszott a kezemből, amikor kivettem a hűtőből, és a testápolós ujjaimmal kezdtem el pumpálni:(.
Ebből már ki is derült, hogy a filléres csodaszeremet nem sajnálom tokától bokáig is használni, mivel 5-10 perc alatt újat kutyulok, és napi többszöri használat mellett, hűtőben tárolva is közel 2 hétig elég.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Maradt a jó minőségű mentes ásványvíz + aloe vera. Kiegészítettem c vitaminnal.
Nagyon jó volt egy pici panthenol habbal, amit belekevertem.

lovecreams

2017. augusztus 9.

Legjobb természetes csodaszer. Pattik kinyomása után szoktam kenegetni az arcom, hatékonyan leviszi a gyulladást, gyorsítja a gyógyulást is.Szőrbenövés és borotvált bőrre is kenem, jól nyugtat, halványítja a pöttyöket. Kell, hogy legyen belőle itthon:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.