KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

googles

2017. szeptember 3.

Jó dolog az aloé és a sok-sok hasznos, gyógyító tulajdonsága miatt ajánlom. Annyi óvatosságot azért ajánlok, hogy van, akinek kipirosodik tőle a bőre. Én pld ilyen vagyok :) allergiaszerű reakció. Ezért nem is használom az aloét sajnos, tiszta formájában nem bírja a bőröm. Ettől még ha kisebb mennyiségben van egy kozmetikumban, nem lesz bajom tőle.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 3.

tara95

2017. augusztus 29.

Amikor nagyon ideges vagyok, nekiesem az arcomnak. Utána mindig megbánom, nagyon régen volt ilyen utoljára, de most megesett. Az aloe a gyógyír, egy kis darabka a növényből és sokkal szebb már egy óra után, leviszi a gyulladást. A szétsírt szemekre és éjszakázásra még keresem a tuti tippet...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

tomkogy

2017. augusztus 14.

Update2: http://kremmania.hu/kremek/rival-de-loop-anti-age-apolo-kapszulak - ból is teszek az ásványvíz (legtöbbször baba ásványvíz, vagy valami ásványvízkülönlegesség) + sok aloe + c vitamin szérumomba. Ezzel kipróbáltam a 7skint, és nekem bejött a feltöltő hatása, és jólesett a kánikulai reggeleken ez a hűsítő rétegezés.

Update: a már leírt ásványvizes permetemet egy jó ideje továbbfejlesztgettem és lassan vitaminos szérum lesz belőle:
Maradt a jó minőségű mentes ásványvíz + aloe vera. Kiegészítettem c vitaminnal.
Nagyon jó volt egy pici panthenol habbal, amit belekevertem.
Már nem turmixgépben, hanem kávédarálóban készítem, így csak át kell szűrni, és beletölteni a fekete színű, nem átlátszó szórófejes flakonba.Továbbra is hűtőben tartom. Soha nem volt még ilyen sima és puha bőröm. Kipróbálom egyéb "adalékokkal" is, mert nagyon tetszik.

Aloe verás ásványvizes permetet készítettem belőle, nagyon jól hidratál, gyulladáscsökkentő hatása is van és hűsít!
Egy nagy virágládában van bőven aloe vera növényem, és úgy gondoltam, hogy nagyon jó magyar ásványvizeink vannak, miért ne próbálnék meg egy ilyen filléres hidratáló arc/testpermetet készíteni?
Az aloe vera levélből levágok egy 3-4 cm-es darabot (nem sajnálom, van bőven), kikaparom a belső zselés részt egy kis szűrőbe. Átpasszírozom egy kiskanál és az ujjaim segítségével, közben (mentes) ásványvizet is öntök rá a szűrőből. Most éppen Szentkirályi Oxigen-el készítettem, nitrit és nitrát nem mutatható ki benne. Jól összekeverem, sőt a legjobb turmix-ba önteni, és úgy alaposan összekeverni. Aztán átöntöm egy kis spriccelős flakonba. Most éppen egy Alverde-s testpermet flakont (100 ml) használok erre a célra, szerintem jó a fúvókája. Volt szép, dekoratív üvegem is, de sajnos az kicsúszott a kezemből, amikor kivettem a hűtőből, és a testápolós ujjaimmal kezdtem el pumpálni:(.
Ebből már ki is derült, hogy a filléres csodaszeremet nem sajnálom tokától bokáig is használni, mivel 5-10 perc alatt újat kutyulok, és napi többszöri használat mellett, hűtőben tárolva is közel 2 hétig elég.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Maradt a jó minőségű mentes ásványvíz + aloe vera. Kiegészítettem c vitaminnal.
Nagyon jó volt egy pici panthenol habbal, amit belekevertem.

lovecreams

2017. augusztus 9.

Legjobb természetes csodaszer. Pattik kinyomása után szoktam kenegetni az arcom, hatékonyan leviszi a gyulladást, gyorsítja a gyógyulást is.Szőrbenövés és borotvált bőrre is kenem, jól nyugtat, halványítja a pöttyöket. Kell, hogy legyen belőle itthon:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

canimbenim

2017. július 19.

Szeretem az ilyen természetes cuccokat. Sebekre kiváló

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Szeretem az ilyen természetes cuccokat. Sebekre kiváló

GajVivien

2017. július 16.

A világ legcsodálatosabb növénye. Nagyon jó barátnők vagyunk.
Kommentek között olvastam a testpermetet házilag: fantasztikus. :)
Imádom az arcomra kenni, reggelre annyira szép és sima lesz. Otthon mindig megdicsérik, hogy milyen szép tiszta az arcom.
Minden háztartásba elkél.

GajVivien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

A világ legcsodálatosabb növénye. Nagyon jó barátnők vagyunk.
Kommentek között olvastam a testpermetet házilag: fantasztikus. :)
Minden háztartásba elkél.

Nicy011

2017. június 21.

Meggyötört pattanások helyének gyógyítására, allergiás kiütések enyhítésére is tökéletes. Használtam csak a nedvét arcra, hajra, de kevertem már arckrémbe, testápolóba is. Puhítja, hidratálja, megszépíti a bőrt. Főleg arcra használom. Este lefekvés előtt levágok egy kis darabot a növény leveléből és bekenem az arcom vele. Ha többet kenek, azt is beszívja a bőröm. Hegeket is szépen puhítja.
Nagyon szeretem ezt a növényt. Szép dísze a szobámnak, és mondhatni teljesen igénytelen. Nem szabad túl locsolni. Heti 1-szer szoktam és fényben gazdag helyen kell tárolni. Onnan tudni, hogy jól érzi magát a növény, hogy a levelei sötétzöldek. Amióta ezeket tudom, rengeteg kicsi növénykét is hozott. Így, most egy széles virágládában éldegélnek. Kicsit az átültetést megsínylette, de kezdenek újraéledni.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Klaudia15

2017. május 12.

Azt tudni kell hogy nekem nagyon korpás a hajam. Sok-sok év alatt hiába próbálkoztam ilyen samponnal , olyan balzsammal semmi nem segitett. A fülem mögött vastag rétegbe levolt tapadva a korpa, nem volt kellemes látvány ha összekötöttem a hajam , (nagyon hosszú fenék alá érő hajam van) Egyszer kentem be aloeval, de el is mult. Ezen kivül a sok vörös pattanásomat teljesen elmulasztotta. Sőt volt olyan is hogy nagyon elvágtam a lábam borotvával és egy nagy barna folt maradt ott (már majdnem egy éve ott volt) amikor 2 napig be kentem este fürdés után aloeval , és nem is akartam hinni a szememnek mert a felére csökkent a heg. Ezen kivul a fülem mögött ekcema van , nagyon kiszokott száradni de este (szintén fürdés után) be kenem egy nyers levéllel és reggelre semmi nyoma a szárazságnak. Nekem most fogyóban van, de nagyon gondoskodom a növényről mert egy igazi csodaszer ! :)

Klaudia15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

kdorci

2017. április 29.

Egyszerűen mindenre jó. Bármilyen gyulladást levisz legyen az pl pattanás vagy ínygyulladás. A hajamra is szoktam használni. Belekeverem a samponba vagy a balzsamba.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

feherke

Korcsoport: < 18
2017. február 3.

Van, mikor tele vagyok gyulladt pattanásokkal, ezeket nem tudom megállni, és mindig kinyomogatom. Gondolhatjátok, hogy nézek ki utána akár hetekig. Nos, amióta aloe barátomat használom, drasztikusan csökkentek a gyulladt pattanások, a hegek is gyorsabban gyógyulgatnak. Nem tudom pontosan, hogy a propoliszos krémemtől, vagy ettől, de nem hámlik az arcom. Nem hiába mondják, hogy a növények csodaszerek:)

feherke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 3.