KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nikuczi

2018. november 5.

Bőrproblémákra, sérülésekre, horzsolásokra használjuk. Férjemnek elég gyakran begyullad az egyik lábkörme mellet a körömágy, mindig török egy darabot, kikaparom belőle a zselét, rákenem, majd dunsztba teszem neki egy éjszakára. Reggelre szinte kiszippantja a gyulladást, szépen leapad, és rá egy-két napra már rendben is van.

Nikuczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Verdure

2018. október 30.

Mindig van otthon aloém. Égésre, horzsolásra, bármilyen hámsérülésre sokkal hatékonyabbnak találom, mint a patikai hámosító kenőcsöket. Arcbőrre is használom időnként, egyenesen a felvágott levélből. (Ha jól érzi magát, nagyon gyorsan szaporodik, 10 éve kaptam egyetlen növényt, azóta minden évben tukmálom ötösével szétültetve az ismerőseimnek, és a maradékot próbálom a lakás és az erkély különböző zugaiba kimenteni, de még így is van amit végül kidobok.) Egyelőre nem kevertem más készítményekkel, de az itt olvasott vélemények alapján lehet, hogy ki fogom próbálni.

Verdure
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Tundi94

2018. október 26.

Kaptam egy növényt. Szerettem az aloes dolgokat mindig. Egy krém nagyon csúnyán tönkretette a bőröm. Pattanások jelentek meg, és a zsíros bőröm még durvábban zsírosodott. Több nagyobb levelet levagtam, kiskanalaztam a belsejét és tettem hozzá egy nagyon kevés aszkorbinsavat. Villával jól felvertem és hűtőbe tettem. Úgy használom, mint egy tonikot. Vattakorongot mártok bele és végigtörlöm az arcom reggel este. 2 nap alatt rendbetette a hetek óta csúnya bőröm. Szerintem alap lenne minden háztartásban.

Tundi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

zsofiab

2018. október 4.

Sebekre és pattanásokra szoktam használni és nekem eddig nagyon bevált. Nyugtatja a bőrt és pár napon belül orvosolja a problémákat, ráadásul egyben dísz is a lakásban:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

anii99

2018. szeptember 14.

Nem voltak hülyék őseink az biztos :D Mindenre jó,de tényleg...szerintem csak a rákot nem gyógyítja,minden másra tökéletes XD Minden formában tartunk itthon, ital, spray,gél és termeszetesen magát a növényt is. Sebekre,hegekre,pattanásra,csípésre, ekcémára,égési sérülésekre, herpeszre! (ami nálam csoda mert sajnos nagyon gyakran jön ki rajtam) tehát tényleg mindenre jó. Nagyon multifunkcionális :) Szép nagy aloe verát lehet kapni az Obiban, kiárúsításba 1300-ért megérte,de 2000-ret is simán kiadok érte ha úgyvan. A kisebb növényeket szépen szaporítjuk :) örök kedvenc,sose válunk meg tőle. Hajra még nincs tapasztalatom, de mindenképp ki fogom próbálni.

anii99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Imádom!! Arcgél-ként használom reggel és este,és mindent meggyógyít. Sebre,pattanásra,mindenre! örök kedvenc, maga a növény is meg a rossmann-ba kapható Aloe vera gél is.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

dundicat

2018. augusztus 2.

Imádom! Szoktam belőle arckrémet készíteni az alverde vadrózsa olajával vegyítve. Az arcom imádja, a pattanások is szépen visszamennek tőle. A felaprítasával nekem is problémáim vannak, ki fogom próbálni a turmixolást, amit itt írtok:)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

tara95

2018. július 18.

Amikor nagyon ideges vagyok, nekiesem az arcomnak. Utána mindig megbánom, nagyon régen volt ilyen utoljára, de most megesett. Az aloe a gyógyír, egy kis darabka a növényből és sokkal szebb már egy óra után, leviszi a gyulladást. A szétsírt szemekre és éjszakázásra még keresem a tuti tippet...

Most egy kis tégelybe nyertem ki belőle folyadékot és összekevertem ligetszépeolaj kapszulával. Minden szupi, enyhén zöldes átlátszó. Mondom keverek hozzá még ázsiai gázló kivonatot is. Eltelik x idő és azt hittem hogy haluztam valamit, az aloe vera BUGYIRÓZSASZÍN lett :DDDDDD a gázlótól. Kémikusok ha van kedvetek oktassatok ki, mi a fenétől van ez? Nagyon dizájnos :D

Plusz: a legjobb sminkfixáló készül belőle. Mondjuk én EH aloet használtam, 1:3 arányban meleg ásványvízzel, csodálatosan tartja a sminket, eltünteti a porosságot, nyugtat. Szuper :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

sophiie

2018. július 13.

Gyulladt pattanások ellenszere. Letörök egy kis darabkát a levélből és bekenem vele a problémás területet. Szépen megszünteti a gyulladást természetes módon. Nagyon szeretem.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

katdly

2018. július 13.

Igazi csodaszer! 2000-ért vettem egy szép nagy aloe verát, azóta is szépen növekszik, alig tudok mit kezdeni a sok levelével..:D
Arcápolási rutinom szerves részét képzni, éjszakára bekenem vele az arcom-szemöldököm, pár perc alatt megszárad, majd reggel lemosom. Nekem úgy vettem észre levitte a pirosságot és kevesebb a pattanásom is.
Leégésre illetve szőrtelenítés utánra is kiváló, nagyon szépen megnyugtatja a bőrt.

katdly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.