KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Az Iridina Due oldatos szemcsepp a szem égő érzéssel és vörösödéssel, valamint fokozott könnyezéssel és fényérzékenységgel járó irritációja esetén alkalmazható tüneti kezelésre. Hatóanyaga, a nafazolin-hidroklorid csökkenti a kötőhártya vérbőségét.

Hernike23

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Minden nap használom. Gyönyörű már-már kicsit természetellenes fehérséget okoz, de nekem ez abszolút bejön. Sminkelés előtt szoktam használni, így nem csípi a szemem.

Hernike23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Moncsi1989

2017. április 20.

Csodaszer :)
Pillanatok alatt kifejti hatását!

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Csodaszer :)
Pillanatok alatt kifejti hatását!

bviktoriaaa

2017. február 23.

Mióta az eszemet tudom, mindig is pirosat színű volt a vizvonalam, szemszarazsaggal is küzdöttem, de ez egy csodaszer! Nincs irritált érzés es világítanak a szemeim! Love iiit!💙

bviktoriaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

anitaanett

2016. december 11.

Igaz, hogy drága és hamar lejár a szavatossága (28 nap alatt képtelenség elhasználni), de megéri beruházni rá. Más szemcseppek nem varázsoltak ilyen szép fehér szemeket, mint az Iridina. Nyugtató hatása szinte azonnal jelentkezik, a vörösséget pedig percek alatt elmulasztja.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Elesem

2016. november 9.

Nekem érzékeny a szemem, gyakran kivörösödik,könnyezik.Az Iridina amellett,hogy szépen kifehéríti a szemem meg is nyugtatja. Az ára egy kicsit húzós ,1765 ft-ér vettem.

Elesem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Ercibaba89

2016. november 1.

Reggelente, sminkelés előtt szoktam használni, amikor a szemvörösség miatt kialvatlannak, nyúzottnak látszom. A végeredménnyel mindig elégedett vagyok, így egy apróságtól a napom is rendre jobban indul. :) Az ára azonban kevésbé baráti.

Ercibaba89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Nimeaida

2016. október 25.

Szinte mindig van belőle a sminkes cuccaim közt. Fáradt napokon gyors segítség a frissebb, üdébb tekintetért, de csak módjával szabad használni. A munkámból adódóan sokszor kell sminkelnem, a szemeim viszont érzékenyek. Bár próbálok figyelni a sminkek összetételére, meg pihentetni a bőröm, ha több napon keresztül folyamatosan sminket kell viselnem, előfordul, hogy a szemhéjam gyulladást jelez. Nekem az ilyen problémákra is gyógyírt jelent, 1-2 nap alatt megszűnik a kellemetlen érzés.

Nimeaida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

cheyenne

2016. május 17.

Nagyon szeretem, egy perc alatt sokkal szebb, fehéres lesz tőle a szemem! (Azért egy-egy gépnél áttanult, durván nem alvós éjszaka után nyilván nem teljesen hófehér, de nagyságrendekkel szebb! Ha meg amúgy sem pirosas a szemem, akkor tényleg fehér lesz tőle... de mondjuk csak akkor szoktam használni, ha szükség van rá tényleg, és akkor sem minden nap, mert elég erős.) Cseppentés után egy pillanatig csíp, de utána elmúlik, és nekem az egyébként száraz szememet délután cseppentve egész estére elintézi, szóval a szemszárazság tüneteit is kiválóan enyhíti.
Ami viszont nem tetszik, hogy nem olcsó, és nagyon nem gazdaságos a kiszerelése. Mivel nem szabad túl sokat használni belőle, ill. egy hónap a szavatossági ideje, mindig a felét ki kell dobjam. Én nem próbálkozom a lejárati idő utáni használattal általában semmivel, de a szememre különösen vigyázok, úgyhogy nem kockáztatom, hogy tovább használjam.

cheyenne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Barbarian

2016. március 17.

A leges legjobb! Gyönyörű szép fehér a szemem tőle :) 5*

Barbarian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

A leges legjobb! Gyönyörű szép fehér a szemem tőle :) 5*

nikol1118

2016. március 2.

Pillanatok alatt kifehéríti a szemem, és én minden nap használom. Az biztos, hogy nem fogy el egy hónap alatt, de én megkockáztatom továbbhasználni.

nikol1118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag és tartósítószer.