KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Az Iridina Due oldatos szemcsepp a szem égő érzéssel és vörösödéssel, valamint fokozott könnyezéssel és fényérzékenységgel járó irritációja esetén alkalmazható tüneti kezelésre. Hatóanyaga, a nafazolin-hidroklorid csökkenti a kötőhártya vérbőségét.

Barbara95

2018. június 1.

Eredetileg az itt leírtak alapján, a fehérítő hatása miatt vettem. Na, hát pont azt nem csinált. Felsorolásban a pozitívumok és negatívumok:
+ Nyugtatja a szemem.
- Semmiféle fehérítő hatást nem tapasztaltam.
- Néha csípi a szemem
- Maximum 28 (!) napig használható.
- Ilyen szavatosság mellett, írtó drága.

Tehát összességében csalódás. Nem értem ezt a nagy hype-ot, videókat is néztem, talán rosszul használom, hogy nem fehérít?! (Bár nem tudom, hogy lehet szemcseppet rosszul használni) Néztem videókat, és hát nekem ott sem igazán tűnt fel a változás.... Kár, hogy csak a megvétele után néztem ezeket. A lényeg, hogy nem veszem újra csak a nyugtató hatása miatt, arra ott a Systane Ultra, ami verhetetlen ezen a téren.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

+ Nyugtatja a szemem.
- Semmiféle fehérítő hatást nem tapasztaltam.
- Néha csípi a szemem
- Maximum 28 (!) napig használható.
- Ilyen szavatosság mellett, írtó drága.

esztero

2018. március 18.

Gyonyoruen kifeheriti a szemet, evek ota hasznalom.

esztero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Gyonyoruen kifeheriti a szemet, evek ota hasznalom.

Valeria27

2018. január 31.

Nagyon szépen kifehéríti a szemeimet, viszont érzékenyebb lesz a fényre és viszket használat után.
Ritkán, alkalmibb smink előtt használom. Úgy tökéletes.

Valeria27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Ritkán, alkalmibb smink előtt használom. Úgy tökéletes.

xfxff349

2017. december 26.

Irritált, száraz szemre szoktam használni időnként és nekem bevált. Szépen megnyugtatja a szemeimet és ki is fehéríti az erekkel teli szemgolyóm. Szerintem megéri :)

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 20.

Nekem nem jó. Az igaz, hogy pillanatok alatt kifehéríti a szemet,de égő, viszkető, érzékeny
lesz a szemem és a látásom is homályos lesz.Másnap pedig még rosszabb,mint használata előtt.Szerintem nagyon vigyázni kell,
mert lehet ,hogy többet árt, mint használ!!

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 20.

mert lehet ,hogy többet árt, mint használ!!

Hernike23

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Minden nap használom. Gyönyörű már-már kicsit természetellenes fehérséget okoz, de nekem ez abszolút bejön. Sminkelés előtt szoktam használni, így nem csípi a szemem.

Hernike23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Moncsi1989

2017. április 20.

Csodaszer :)
Pillanatok alatt kifejti hatását!

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Csodaszer :)
Pillanatok alatt kifejti hatását!

bviktoriaaa

2017. február 23.

Mióta az eszemet tudom, mindig is pirosat színű volt a vizvonalam, szemszarazsaggal is küzdöttem, de ez egy csodaszer! Nincs irritált érzés es világítanak a szemeim! Love iiit!💙

bviktoriaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

anitaanett

2016. december 11.

Igaz, hogy drága és hamar lejár a szavatossága (28 nap alatt képtelenség elhasználni), de megéri beruházni rá. Más szemcseppek nem varázsoltak ilyen szép fehér szemeket, mint az Iridina. Nyugtató hatása szinte azonnal jelentkezik, a vörösséget pedig percek alatt elmulasztja.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Elesem

2016. november 9.

Nekem érzékeny a szemem, gyakran kivörösödik,könnyezik.Az Iridina amellett,hogy szépen kifehéríti a szemem meg is nyugtatja. Az ára egy kicsit húzós ,1765 ft-ér vettem.

Elesem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag és tartósítószer.