KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 14.

Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Ár: 1500 , Eladó: Lina13
Állapot: új, használatlan , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: személyes átvétel
nagyerika28

2019. január 15.

A legjobb babapopsira! Kísérletezgettem saját márkás krémekkel, de rá kellett jönnöm, csak ez, ami használ. Jöhet fogzás, vagy savas étel, mindennek ellenáll.

nagyerika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

SzReni85

2019. január 14.

Szerintem is csodaszer. Elsősorban intim tájékon borotválkozás utánra vettem, elkerülöm a kippatogást hajlatban. Sebekre, patikat gyorsan lehámlasztja. Az illatát is imádom :)

SzReni85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

lilluska002

2019. január 7.

Az igazi jolly joker!! Minden este arctisztítás után kis mennyiséggel bekenem vele az arcom, afféle éjszaki krémként. Reggelre szépen beszívódik, szépen hámlaszt, aknékra kiváló. Ha valahol sérülésem lesz kézen vagy akárhol (4 macska mellett jellemző🙄) akkor is ezzel kenegetem, és nagyon hamar helyrejön tőle. Minden háztartásba kötelező!

lilluska002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

gmaresz

2018. december 29.

Szerettem ezt a popsikrémet használni kislányom bőrére. Tette a dolgát. Finom az illata.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Kunigunde

2018. december 27.

Munkám miatt sokat ázik a kezem és van mikor feladja a bőröm az ujjközökben. De ez 2 nap alatt rendbeteszi. Nagyon szeretem, sokmindenre jó. Szerintem amíg élek lesz ilyenem itthon mindig.

Kunigunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

djsvetajana

2018. december 19.

ez egy csodaszer. nekem a kozmetikusom ajánlotta gyulladt pattanásokra és kb megváltoztatta az életem. eddig soha, semmi nem tudta visszanyomni a hatalmas, kinőni készülő, fájdalmas vörös dudorokat, ez meg olyan, hogy épp hogy csak észreveszem a legkisebb pattanás-kezdeményt, rákenem és másnapra-harmadnapra nyom nélkül eltünteti, plusz pattanás után maradt hegek eltűntetésében is remekel.

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

MomofNini

2018. december 7.

16 hónapja aktívan használom, a legjobb popsikrém! Csak estére kenem be a területet, soha nem pirosodott még ki!

MomofNini
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

SimonO

2018. december 1.

Aknés bőrfelületre próbáltam ki, három napig és egy plusz pihentető nappal kezeltem két hétig vele a gyulladt bőrt. Pirosságot csökkentette, kicsit ráncba szedte az arcom. Pattanásra nem láttam, hogy hatással lett volna. Nagyon sűrű krém, ami viszont pozitívuma, hogy ha beszívódik a bőrbe, puhává teszi az arcbőrt, illetve sminkelni is lehet rá.
Egy csillagot az erősen szárító hatása miatt vonnák le.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Egy csillagot az erősen szárító hatása miatt vonnák le.

Betty81

2018. november 29.

Megéri az árát! Tényleg tudja azt, ami fent, a termékismertetőben le van írva! Mi a semmitérő, drága popsitörlőktől, szó szerint szétrepedt babánk bőrére használtuk, nagyon gyorsan rendbe hozta azt. Azóta mindig kenünk a hagyományos popsikrém "alá" egy vékony réteg Sudocrem-et, és semmi irritáció, kipirosodás nincs a popsin! Azon kívül kisebb sérüléseket nagyon szépen gyógyít, jól hámosít, és iszonyatosan kevés kell belőle. Kissé drága, de legalább jó! :)

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

pinkyNiki

2018. november 28.

Másfél éve a gyógyszertáros ajánlotta pattanásokra. Kicsit szkeptikus voltam eleinte, de mostanra a kedvenc készítményem lett. Három-négy hét alatt eltüntette a pattanásokat és rendszeres használata révén nincs annyi gyulladt pattanásom, piros foltom. Eleinte minden este használtam vastagon bekenve az arcbőrömet, ahogy azt a gyógyszerész javasolta, mostanában ritkábban használom de elengedhetetlen része a bőrápolási rutinomnak. :) Árát tekintve nem olcsó, de sokáig elég.

pinkyNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>