KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
ErikaLilien

2017. január 18.

Kislányomnak annak idején nem vált be a fenekére, viszont azóta mindenféle sérülésre, égésre, pattanásra használjuk, szóval univerzális csodakrém! Lányom is imádja, egy kis karcolásnál már szalad a sudocremért!Pár hónap múlva kap még 1 esélyt babapopsin is, de ha nem válik be, akkor is 5*,mert sebre verhetetlen!

ErikaLilien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

TitaniaBell

2017. január 12.

Évekkel ezelőtt életmentő termék volt nekem télen. A kezem sokszor annyira kiszáradt, hogy ekcéma-szerű sebek jelentkeztek az ujjaim között, illetve nátha idején az irritált, érzékeny orromat kentem vele, és mindkét esetben napok alatt helyrehozta a problémákat.

Viszont jó ideje teljesen más az összetevője. Itt az oldalon még a régi szerepel, de már nem ilyen. A paraffin valami okból kétszer is helyet kapott benne, egyszer azonnal a második helyen, a víz után. A cink-oxid viszont leszorult a dobogóról, pedig gyanítom, ez volt a "csoda" összetevője, emiatt hatott olyan gyorsan és biztosan.
Először észre sem vettem a változtatást, csak az tűnt fel az egyik télen, hogy nem adja azt a hatást, amit azelőtt. Ez az új változat egyszerűen semmit nem csinál azon kívül, hogy egy kellemetlen, zsíros réteget hagy a bőrömön (gondolom a paraffin) és nemhogy nem nyugtat, sokszor inkább csíp. A levendula-aroma is többszöröse a régi változatnak, pedig személy szerint nekem egyáltalán nem hiányzott, hogy ezt az erős illatot érezzem folyamatosan az orrom alatt (ráadásul arról is megoszlanak a vélemények, hogy a levendulaolaj tényleg olyan jó-e a bőrnek). Szerintem egy gyógykenőcsnek nem lenne kötelező illatosnak lennie, arra ott vannak a parfümök.

Egy szó mint száz, egy újabb egyszerű és nagyszerű termék, ami évekig működött, aztán sikerült teljesen elrontani az újítással - pedig nem hiszem, hogy tömegek vonultak az utcára tüntetni eme változásért.
Kár volt. A népszerűségén semmit sem rontott volna, ha továbbra is ugyanolyan marad.
3 csillagot kap: 5-öt adok a régi változatnak, de az új már sajnos nem ér ennyit.

TitaniaBell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Kriszti4

2017. január 11.

Popsikrémnek használjuk. Tényleg nagyon jó,gyorsan eltünteti a kipirosodást, és sokoldalúan használható fel. Biztosan még sokáig fogjuk használni!!A krémnek igazi gyógyszertári illata van, de mi ezt is szeretjük.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Helene

2017. január 3.

Anyu ezt használta popsikrémnek, és nyáron mikor a nagy melegbe kidörzsölődött a bőre a melle alatt, ezzel kente be és szépen rendbe hozta.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

guppi666

2016. december 14.

Nem az alapfunkciója miatt vettem meg, hanem pattanások és azok után maradt hegek kezelésére, mivel rengetegen írták hogy arra is csodaszer. Hát megint én vagyok a kivétel, mert nekem nem vált be. Többféleképpen is kipróbáltam de jelenlegi pattanásom is köszöni szépen jól van már napok óta. A neogranormon szerintem jobb, nekem jobban bevált. Használgatom még, de egy élet is kevés lesz mire ez elfogy, pedig a kis kiszerelést vettem.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Kremcica

2016. december 14.

Csodakrém! Bőrirritáció, borotválás után, sarokrepedésre tökéletes. Legutóbb a nehezen múló piros mély hámsérült foltjaimat pikk-pakk úgy elhalványította 2 nap alatt hogy csak pislogtam. Talán még a Bepanthennél is jobb. Drága, de nagyon sűrű így egyszerre pici kell és sokáig elég.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Kise

2016. december 12.

Mindkét gyermekemnél használtam, még egy dalt is énekeltem a " csodakrémről". A popsin túl még ekcémás foltokra is használtuk, valamint kisebb sérülésekre. Családi, sokoldalúan használható krém, melynek helye van a házipatikában.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Kesudio

2016. december 12.

Én csodakenőcsnek hívom. Mindenre jó (égés, szőrtüszőgyulladás, egyéb más gyulladás, csípések, sebek, hegek és sorolhatnám) és szupergyorsan segít/hat. Tetszik az illata, nem az az olcsó kategória, de megéri megvenni mert nagyon sokáig elég, és külön plusz pont, hogy nem csak patikában lehet kapni. Egy valami nem tetszik benne, hogy nyomot hagy a textíliákon, de ez eltörpül amellett amilyen csodás hatása van, ezért jár neki az öt csillag.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

janes933

2016. december 4.

Ez a Sudocrem egy nagyon szuper találmány . Először is popsi krèmként használtuk. Semelyik popsikrém nem vált be,csak ez, Továbbá mindenre amire csak lehetett ,(száraz bőr felület , pattanásról,hegek,csikarások stb..)használtuk.

janes933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

anita0828

2016. december 3.

Ez is egy must-have! Semmi nem szárította le ilyen hamar és hatékonyan a pattanásaimat. Ha egyszer elfogy, bár ezt nehezen hiszem, mert nagyon sok van benne, biztos, hogy újraveszem. Igaz jó vékonyan kell felkenni, különben nagyon szárítja a bőrt.

anita0828
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: viaszok. A kozmetikumokban a leggyakrabban használt viasz féle a méhviasz.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.