KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Selvadjia

2018. március 29.

Az itteni vélemények alapján kezdtem el használni pattanásos bőrre . Egy pár napig nagyon szépen tette a dolgát de úgy a negyedik napra túlszárította a bőrömet és az csúnyán hámlott tőle . A bőröm húzodott töle és a kezelt felületen sem akadályozta meg újabb patik kibújását ( pedig a problémás helyeken nappal is kentem ).Az illata , állaga tetszett . Szépen hámosít de patikra nekem kevés . Két napja leváltottam a kék lukàcs akne stop forte krémére .

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Esther0313

Korcsoport: < 18
2018. március 29.

Nagyon szeretem!☺ Az arcomra hasznalom estenkent es alapozo ala. A borom egeszseges ragyogasu es babapopsi puhasagu lesz tole. Alapozo ala is szeretem hasznalni, nagyon szep alapot ad a boromnek.

Esther0313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 29.

faragoanita

2018. március 24.

Kettő popsikenőcs vált be, ez és a Bepanthen. Anyukám is ezt használta a húgaimnál és anno én is a patikra. Szerintem nem drága. Legtöbbször az olcsó termékek a drágák... meg akarjuk úszni és olcsóbbat veszünk, ami aztán nem válik be és meg kell venni előbb-utóbb a 'drágábbat'.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Viki0922

2018. március 24.

Imádom. Sebre, pattanásra és borotválkozás utáni kikezdett bőrre használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Viki0922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

kottazur

2018. március 14.

Tetoválás miatt vettem, arra is tökéletes, illetve bőrzsárazságra, csúnya sebekre.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

allebag2

2018. március 1.

Nagyon sokrétűen felhasználható krém. Égésre, irritált bőrre, ekcémára kiváló, alapdarab itthon.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Pam

2018. február 24.

15 éve használom; ha lehetne 6 pontot adni, megkapná! Először a kislányomnak vettem, most már magamnak; ha náthás vagyok, ezt kenem a fájó, kipirosodott orromra, persze csak éjszakára, mert sokáig látszik... XD Reggelre szinte újjászületik az érzékeny bőrfelület, és ez az egyetlen krém, ami nem csíp! Minden pénzt megér!

Pam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

pattelin

2018. február 24.

Nagyon szeretem, abszolut bevállt! A legkisebbnek pelenkázás után kenem, a nagyobbaknak sérülésekre, hozsolásokra, nekünk, felnőtteknek pedig bőrszárazságra kiváló!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Leminda

2018. február 13.

Kislányomnak vettem pelenkakiütésre. Kipróbáltunk előtte sok más krémet, gyógyszertári popsikrémet is, és végül a Sudocrem tette tünetmentessé az adott területet.

Leminda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Giside

2018. február 10.

Hormonalis aknera vettem meg, mivel nem akarok draga es karos kenceket magamra kenni amit a borgyogy felir.
Semmi sem valt a pattanasokra aztan megvettem a Sudocremet es az osszes pattanas eltunt. Igaz a maradando pirossaggal es pattanas hegekel nem tud mit kezdeni. De legalabb nem jon ki ujabb.
Pattanasra nekem csak ez valt be.

Giside
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Pattanasra nekem csak ez valt be.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!