KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Judit1987

2018. július 22.

Nálunk csodaszer számba megy, abepanthennel együtt, kisbabámnál használjuk. Egész teszre is akár.

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem, pattanás utáni hegekre, száraz bőrre szoktam használni és egy nap alatt nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Kevés is elég belőle, biztosan újraveszem, ha elfogy.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

v1v13n

2018. július 5.

Nagyon jó kis kenőcs. Borotválkozás után, aknéra, horzsolásra bevált. párszor be kell kenni, valóban csodát tud művelni.

v1v13n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

ALettah

2018. július 1.

Popsikenőcsnek használom három hónapos babámnál, újszülött kora óta. Nem használjuk minden nap, csak alkalmanként pár naponta, vagy ha pirosabb, kiütéses a baba feneke, ezeket egy nap alatt helyrehozza.
Nemrég saját magamon is kipróbáltam egy nehezen múló piros bőrfelületen (álcázott pattanás?) azt is hamar helyrehozta.
Szuper kis multifunkcionális cucc, az ára is baráti (mivel nagyon sokáig tart, keveset kell tenni belőle.)

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Virgilla

2018. május 31.

Kaptuk, mikor megszületett a kislányunk. Jónak ítéltem mindaddig, amig pelenkakiütésesek nem lettünk. Azon nem segített...

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

msm816

2018. május 8.

Én most még csak a kisfiam pelenkázásánál szoktam használni, és ott csillagos ötös!
A legjobb popsikenőcs!

msm816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

A legjobb popsikenőcs!

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

Az arcomra használom este, és reggel ha úgy van alapozó alá, nagyon jó szeretem! :)
Napleégésre is jó.

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

Napleégésre is jó.

Timea22

2018. április 25.

Sebekre szoktam kenni, tokeletesen hamlaszt. Tobb eve hasznaljuk itthon, meg nem okozott csalodast :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Selvadjia

2018. március 29.

Az itteni vélemények alapján kezdtem el használni pattanásos bőrre . Egy pár napig nagyon szépen tette a dolgát de úgy a negyedik napra túlszárította a bőrömet és az csúnyán hámlott tőle . A bőröm húzodott töle és a kezelt felületen sem akadályozta meg újabb patik kibújását ( pedig a problémás helyeken nappal is kentem ).Az illata , állaga tetszett . Szépen hámosít de patikra nekem kevés . Két napja leváltottam a kék lukàcs akne stop forte krémére .

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Esther0313

Korcsoport: < 18
2018. március 29.

Nagyon szeretem!☺ Az arcomra hasznalom estenkent es alapozo ala. A borom egeszseges ragyogasu es babapopsi puhasagu lesz tole. Alapozo ala is szeretem hasznalni, nagyon szep alapot ad a boromnek.

Esther0313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 29.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!