KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Anyesszka

2017. március 23.

Babám születése óta ezt használjuk a popsijára. Soha nem volt piros, vagy kiütéses.

Anyesszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

chupachups

2017. március 12.

Eléggé érzékeny a bőröm sajnos epilálás, borotválás után nagyon csúnyán kipattogok és szörnyen be tud gyulladni a bőröm:/ de hálistennek hogy rátaláltam a sudocremre!:) számomra tényleg csoda amit művel!:) szőrtelenítés után egyből teafaolajos lemosóval törlöm át az adott területet majd ezután a sudocrem:) ilyenkor nem is pattogok ki és sehol egy gyulladás, ha viszont nincs kéznél vagy nem kezelem időben és kialakul a gyulladás ezzel a két termékkel 2 max 3napon belül tökéletesen helyre tudom hozni a helyzetet!:) bár az ára nem a legkedvezőbb nagyon sokáig tart! mindenképp újravevős évek óta nálam!:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

blackmoonday

2017. március 7.

Megbízható krém. Mínusz pont a csomagolás miatt a tető nagyon könnyen lejön gyakori használat mellett.

blackmoonday
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

mLK235

2017. március 3.

Sajnos van itthon, ott áll a szekrényben! Ekcémás fellángolásoknál akartuk bevetni mint egyfajta "must have" terméket, mivel sokan annak tartják!
125g volt kb:2300Ft ez rablás!

Van ennél olcsóbb alternatíva, aki kedveli az jobban jár ha nagyobb kiszerelésben veszi meg: Nevetséges Ár/Érték arányt képvisel a {kissebb (BELENYÚLÓS)} változat, nagyon észnél kell lenni hogy ne legyünk áldazatai ennek az átverésnek. :(

Sajnos nekünk ez nem vált be, ugyanúgy száradt és gyullad tovább a bőr, pedig érezhetően sokáig volt a termék a bőr felszínén újrakrémezésig, lecseréltük burrow kenőcsre és Unguentum infantum FoNo VII. Naturland-ra amik tényleg használnak is!

JUTAVIT DERNORED CREAM olcsóbb, és ugyanazt tudja mint a sudocrem.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

125g volt kb:2300Ft ez rablás!

JUTAVIT DERNORED CREAM olcsóbb, és ugyanazt tudja mint a sudocrem.

NeeKee

2017. március 2.

Kisbabás háztartásba szerintem alapdarab egy tégely ebből a krémből. Elég picit használni belőle babapopsira, jól tapad és sokáig véd. Ha kipirosodik a babapopsi, kb 1 nap alatt rendbe teszi. Az illata számomra kifejezetten finom :) Felváltva használom a Neogranormonnal, éjszakára és nagydolog után Sudocremmel kenem a babapopsit, a többi alkalmakkor Neo-val. Szerintem kifejezetten hasznos a tégelyes kiszerelés, ebből kb az összes krémet ki lehet szedni.

NeeKee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

dorye

2017. február 27.

Csak ezt használjuk már évek óta ez volt az egyetlen és a gyógyszertári kenőcs amitől nem ordítottak a fiaim, a többi amit próbáltunk, főként a bio cuccok, mind csípték őket, le kellett törölni róluk. Mivel nagyon kevés kell belőle iszonyú sokáig elég, én is használom, mellem alatt pattanásokra kiváló, és úgy általában véve mindenféle bőrpírre irritációra. Nagyobb kiszerelést tényleg csak akkor érdemes megvenni, ha kisbaba van a családban és kisgyermek, mert úgy biztosan el fog fogyni.

dorye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

little.shana

2017. február 25.

Én gyulladt pattanásokra használom. Nekem kicsit meggyorsítja a folyamatot, de szerintem ár-érték arányban nekem nem éri meg, nem fogom újravenni, ha egyszer elfogy, bár akkora a kiszerelés, hogy nem tudom, hogy fogom mind elhasználni. És a tégelyes kiszerelés miatt macerás használni.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

xadriennx

2017. február 16.

Meglepve olvastam itt a kommentek között, hogy pattanásos, problémás bőrre is sokaknak bevált (valahogy nekem a "popsikrém", "babakrém" elnevezések mellett nem is jutott volna eszembe, hogy erre is jó lehet). Nem rég volt egy pattanásos időszakom (szerencsére már múlt idő), lelki bajok miatt, vagy táplálkozás miatt borították el az arcom a nagy, csúnya göbök. Teljesen el voltam keseredve, őrült kapálózásba kezdtem ellenük, így jutottam el ehhez a krémhez.

Csodát művelt velem is! Főleg az első használatok után tapasztaltam éles változást. Hozzáteszem, előtte már szalicilsavval törölgettem az egész arcom (naponta kétszer-háromszor), hogy eltűnjön végre az a sok rondaság, így aztán volt is mit helyretennie a Sudo-nak.. Tiszta hámlás voltam, pergamenszerűre vékonyodott a bőröm, mindenütt húzódott, mintha valami láthatatlan maszk lett volna rajta. Borzalmas volt.

Éjszaka tisztítás után (és a szalicilsav elhagyása mellett) bekentem - jó nehéz elkenni, de megoldható, ha kisebb mennyiségeket dolgoz el az ember. Így is kicsit fehér lett az arcom egésze (mint egy gésa :) ), de legalább a pirosságok is kevésbé látszódtak. A biztonság kedvéért az ordibálóan nagy gömbiket jó vastagon megpakoltam még - így aztán kicsi fehér hegycsúcsok díszítették az arcom, de akkor már úgy voltam vele, hogy ez sem érdekel, lefekszem, majd háton alszom, és várom a csodát.
És jött! Leszámítva néhány pöttyöt a pizsimen és a párnán ( :D ) gyönyörűen beszívódott és LEHÚZTA a gyulladásokat!! Teljesen megnyugtatta a bőröm, és sokkal puhább lett és hidratáltabb (mondom: szanaszét szárítottam, és marattam előtte - óriási volt a különbség!).
Aztán másnap is ismételtem, majd már csak a kimondottan nagy gyulladásokat kezeltem vele.
Nekem bevált. :)
Minden más sérülésre is meleg szívvel ajánlom, tényleg alapdarab egy háztartásban és szerintem az illata is jó - olyan babucis. :)

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nekem bevált. :)

Szonja114

2017. február 4.

Én is ekcémára vettem, mint sokan mások. Nekem nagyon-nagyon bevált, előtte hónapokig küszködtem a bőrömmel, ráadásul pont az arcomon volt egy ekcémás folt, szörnyen szembetűnő es csúnya volt. De hála ennek a kis krémnek, mar 3 nap utan majdnem teljesen eltűnt!! :))) imádom

Szonja114
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

zsii

2017. január 31.

Néha-néha jön csak elő az ekcémám, olyankor viszont nagyon makacs. Ez a krém tökéletesen bevált rá, napi háromszori kenegetéssel 2 nap alatt teljesen elhalványítja, ekkor már nem fáj, nem viszket, a 4-5. napra pedig teljesen el is tűnik. Nyáron a lábamra is használom (indulás előtt letörlöm), így nem pirosodik ki a napfény hatására. Bármilyen sebet hamar helyre hoz, kötelező darab évek óta. A nagy kiszerelés ráadásul ezzel a használattal elég 1 évig is.

zsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!