KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
mLK235

2017. február 16.

Sajnos van itthon, ott áll a szekrényben! Ekcémás fellángolásoknál akartuk bevetni mint egyfajta "must have" terméket, mivel sokan annak tartják!
125g volt kb:2300Ft ez rablás!

Van ennél olcsóbb alternatíva, aki kedveli az jobban jár ha nagyobb kiszerelésben veszi meg: Nevetséges Ár/Érték arányt képvisel a {kissebb (BELENYÚLÓS)} változat, nagyon észnél kell lenni hogy ne legyünk áldazatai ennek az átverésnek. :(

Sajnos nekünk ez nem vált be, ugyanúgy száradt és gyullad tovább a bőr, pedig érezhetően sokáig volt a termék a bőr felszínén újrakrémezésig, lecseréltük burrow kenőcsre és Unguentum infantum FoNo VII. Naturland-ra amik tényleg használnak is!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

125g volt kb:2300Ft ez rablás!

xadriennx

2017. február 16.

Meglepve olvastam itt a kommentek között, hogy pattanásos, problémás bőrre is sokaknak bevált (valahogy nekem a "popsikrém", "babakrém" elnevezések mellett nem is jutott volna eszembe, hogy erre is jó lehet). Nem rég volt egy pattanásos időszakom (szerencsére már múlt idő), lelki bajok miatt, vagy táplálkozás miatt borították el az arcom a nagy, csúnya göbök. Teljesen el voltam keseredve, őrült kapálózásba kezdtem ellenük, így jutottam el ehhez a krémhez.

Csodát művelt velem is! Főleg az első használatok után tapasztaltam éles változást. Hozzáteszem, előtte már szalicilsavval törölgettem az egész arcom (naponta kétszer-háromszor), hogy eltűnjön végre az a sok rondaság, így aztán volt is mit helyretennie a Sudo-nak.. Tiszta hámlás voltam, pergamenszerűre vékonyodott a bőröm, mindenütt húzódott, mintha valami láthatatlan maszk lett volna rajta. Borzalmas volt.

Éjszaka tisztítás után (és a szalicilsav elhagyása mellett) bekentem - jó nehéz elkenni, de megoldható, ha kisebb mennyiségeket dolgoz el az ember. Így is kicsit fehér lett az arcom egésze (mint egy gésa :) ), de legalább a pirosságok is kevésbé látszódtak. A biztonság kedvéért az ordibálóan nagy gömbiket jó vastagon megpakoltam még - így aztán kicsi fehér hegycsúcsok díszítették az arcom, de akkor már úgy voltam vele, hogy ez sem érdekel, lefekszem, majd háton alszom, és várom a csodát.
És jött! Leszámítva néhány pöttyöt a pizsimen és a párnán ( :D ) gyönyörűen beszívódott és LEHÚZTA a gyulladásokat!! Teljesen megnyugtatta a bőröm, és sokkal puhább lett és hidratáltabb (mondom: szanaszét szárítottam, és marattam előtte - óriási volt a különbség!).
Aztán másnap is ismételtem, majd már csak a kimondottan nagy gyulladásokat kezeltem vele.
Nekem bevált. :)
Minden más sérülésre is meleg szívvel ajánlom, tényleg alapdarab egy háztartásban és szerintem az illata is jó - olyan babucis. :)

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nekem bevált. :)

Szonja114

2017. február 4.

Én is ekcémára vettem, mint sokan mások. Nekem nagyon-nagyon bevált, előtte hónapokig küszködtem a bőrömmel, ráadásul pont az arcomon volt egy ekcémás folt, szörnyen szembetűnő es csúnya volt. De hála ennek a kis krémnek, mar 3 nap utan majdnem teljesen eltűnt!! :))) imádom

Szonja114
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

zsii

2017. január 31.

Néha-néha jön csak elő az ekcémám, olyankor viszont nagyon makacs. Ez a krém tökéletesen bevált rá, napi háromszori kenegetéssel 2 nap alatt teljesen elhalványítja, ekkor már nem fáj, nem viszket, a 4-5. napra pedig teljesen el is tűnik. Nyáron a lábamra is használom (indulás előtt letörlöm), így nem pirosodik ki a napfény hatására. Bármilyen sebet hamar helyre hoz, kötelező darab évek óta. A nagy kiszerelés ráadásul ezzel a használattal elég 1 évig is.

zsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

guppi666

2017. január 31.

Up: a babapopsit kivéve, mindenre kipróbáltam, semmire sem vált be.

Nem az alapfunkciója miatt vettem meg, hanem pattanások és azok után maradt hegek kezelésére, mivel rengetegen írták hogy arra is csodaszer. Hát megint én vagyok a kivétel, mert nekem nem vált be. Többféleképpen is kipróbáltam de jelenlegi pattanásom is köszöni szépen jól van már napok óta. A neogranormon szerintem jobb, nekem jobban bevált. Használgatom még, de egy élet is kevés lesz mire ez elfogy, pedig a kis kiszerelést vettem.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Up: a babapopsit kivéve, mindenre kipróbáltam, semmire sem vált be.

bobherceg80

2017. január 31.

Többen írtátok,hogy csodaszer.Nagyon hámló,irritált bőrre próbáltam ki,és sajnos semmit nem segített.Nehezen szívódik be,és nehezen mosható le a maradványa is.
Popsikrémnek megfelel,az illata nagyon finom,de baj esetén nem válik be.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Popsikrémnek megfelel,az illata nagyon finom,de baj esetén nem válik be.

szilviakiralyno

2017. január 25.

Ekcémás kézbőrömre használom, ami ebben a hűvös hideg időben kirepedezik, vörös és csúnya, nagyon fáj. Ezt ajánlották, én előtte nem is hallottam róla. Tényleg csodaszer, pedig már rengeteg dolgot kipróbáltam. Az illata is jó, na de a hatása! Remek krém!

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Leander

2017. január 25.

Nem volt szimpatikus valamiért ez a popsikrém és szerettem volna nem szeretni, de nem ment. Tényleg nagyon jó, a csúnya kipirosodást is pikk-pakk lehozza, jobban, mint a Neogranormon kenőcs. Azóta mindig tartok itthon "vészhelyzetekre", bár standard popsikrémnek nem ezt használjuk.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

thisisbeka

2017. január 23.

Ez az a krém, amit mindenre jó. Pattanás, seb, szárazabb bőrfelület. Ráadásul lassan fogy. 5/5 :)

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Gina19

2017. január 21.

Elsősorban keratosis pilaris kezelésére vettem (tele vannak piros pöttyökkel a karjaim), mert sok helyen olvastam, hogy a Sudocrem hatásos rá. Hát nekem eddig sajnos nem sokat használt, talán csak egy nagyon picit halványodtak a pöttyök, de még csak pár napja használom. Viszont a hidegtől csúnyán kivörösödött kezeimet, illetve a testemen random helyeken felbukkanó néhány ekcémás, rettentően viszkető foltomat szépen rendberakta. Egyébként illatra és állagra is nagyon hasonló a Neogranormonhoz, de ez talán egy kicsit könnyebben beszívódik a bőrbe. Én a 125 grammos kiszerelést kb. 2400-ért vettem egy patikában, kicsit húzós, de sokáig elég lesz, az tuti.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!