KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

anetta.filip

2017. szeptember 18.

Finom illata van, könnyen és vékonyan kenhető állaga, valószínűleg emiatt sokáig elég lesz a kis kiszerelés is. Kissé drága, de örülök, hogy megvettem. Körömágybőrömön egyből tesztelni is tudtam, mert begyulladt, egy nap többször alaposan bekentem, nap végére lement a pirosság és fájdalom, el is felejtkeztem róla.
Amúgy általános csodaszernek vettem, másra is ki fogom majd próbálni, ha igény lesz rá (pl akne).
Összetevőiben azért próbálok még jobbat találni majd ennél, nem hiszem, hogy lehorganyzok.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

bubilany

2017. szeptember 13.

Mindenre jó csodaszer! Csípésre, égésre, kiszáradásra, kiütésre, gyulladásra, sebre...bármire...este bekenem és reggelre helyretesz :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Lileycat

2017. augusztus 21.

Tokeletes! Egesre, csipesre, kipirosodasra, horzsolasra stb. korulbelul egy ejszaka alatt rendbe teszi a boromet. Van egy miniverzioja, kb 20-30gramm koruli, amit egen-foldon kutatok. Altalaban ajandekba szoktak nagyobb csomagok melle adni, de kereskedelmi forgalomban nem kaphato. Pledig utazashoz olyan jo lenne.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Adri994

2017. augusztus 19.

Csodaszer, bármilyen zúzódásra, sebre csak ezt használjuk! Ha az ember megégeti magát a forró sütőolajjal, még azon is tud segíteni! És egy életen át ki fog tartani a tégely szerintem :D
Múltkor a Rossmannban felfigyeltem rá, hogy már nedves törlője is van a Sudocremnek, elég baráti áron :) babaszezonban biztosan fogok belőle beszerezni!

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

ViragS

2017. augusztus 16.

Az arcomon a sebek nem gyógyulnak olyan tempóban, mint azt várnám tőlük, így kellett valami, amivel rásegítek. Végül erre esett a választásom, és nem bántam meg. Jót tesz minden gyulladásnak, pattanásnak, sebnek. Reggelre le is húzza a kis púpokat, és nem tömíti mindeközben a pórusokat. Kiadós és az ekcémámat is egy nap alatt levitte.

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Tamimami

2017. augusztus 6.

Csodaszer! Örök kedvenc. Akkor ismerkedem meg vele, amikor a gyerekeim még pelenkásak voltak. A legjobb popsikrém volt a piacon, órák alatt rendbehozta a piros bababőrt. Azóta a gyerekek nagyok, de a Sudocrem maradt és megbízhatóan teljesít ekcéma, száraz kirepesezett sarok, csípések és pattanások gyógyításánál is.

Tamimami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

nitacica

2017. augusztus 3.

A karomon lévő karmolásokra szoktam kenni (macsekom néha bevadul játék közben:D) azokat szépen begyógyítja, meg pati utáni sebekre de arra kevésbé vált be. De attól még jó kis krém szeretem az illatát is.

nitacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Nagyon szuper kis krém ez. Egy nap alatt eltüntette a kisfiam pelenkakiütését, amit antibiotikum szedésétől kapott, ráadásul még melegkiütésre is jó. Bekentem vele fürdés után a gyereket, reggelre alig látszott valami a piros pöttyökből.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Purrfect

2017. július 21.

Imadom! Minden nyaron pattanasos leszek es semmi nem hat ra, sot meg piszkalom is oket igy mindig sebes az arcom ilyenkor. Par hete olvastam itt errol a kemrol. Meg is vettem hat mit ne mondjak, nekem csodaszer. Sokkal tisztabb a borom vele es rendbe hozta az arcom. Nem szaritja ki es azota egy pattanasom sincs. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

anitazs

2017. július 17.

Popsikrémként használom, és alapvetően jónak tartom, de azt vettem észre, hogy ha sokáig egy huzamban (mondjuk pár napig) csak ezt használom, a babám feneke kicsit érdes lesz. Ami furcsa, mert olyan, mintha kiszárítaná a bőrét. Az illatát nem szeretem, de ez nem lenne gond. Ettől függetlenül elhasználjuk, de a Bepanthen kenőcs és a sima gyógyszertári nálunk jobban működik. Arról nem is beszélve, hogy a Bepanthennek szebbek az összetevői.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!