KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Purrfect

2017. július 21.

Imadom! Minden nyaron pattanasos leszek es semmi nem hat ra, sot meg piszkalom is oket igy mindig sebes az arcom ilyenkor. Par hete olvastam itt errol a kemrol. Meg is vettem hat mit ne mondjak, nekem csodaszer. Sokkal tisztabb a borom vele es rendbe hozta az arcom. Nem szaritja ki es azota egy pattanasom sincs. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

anitazs

2017. július 17.

Popsikrémként használom, és alapvetően jónak tartom, de azt vettem észre, hogy ha sokáig egy huzamban (mondjuk pár napig) csak ezt használom, a babám feneke kicsit érdes lesz. Ami furcsa, mert olyan, mintha kiszárítaná a bőrét. Az illatát nem szeretem, de ez nem lenne gond. Ettől függetlenül elhasználjuk, de a Bepanthen kenőcs és a sima gyógyszertári nálunk jobban működik. Arról nem is beszélve, hogy a Bepanthennek szebbek az összetevői.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

zsosa

2017. július 9.

Szúnyogcsípésre tettem ecetes vattát és sikeresen elaludtam, a bőröm másnap rettentően nézett ki. Nagynéném adott egy kis tégely krémet, 4 nap alatt nyom nélkül eltüntette a marás nyomot.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Mona29

2017. július 8.

Nagyon régóta ezt használjuk, sok mindenre jó: pelushoz, varrasodott sérülésekhez, kipirult bőrhöz. Mindig van itthon.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

muchacha91

2017. július 3.

A legjobb krém, amit valaha is használtam. A 2 éves kisfiam popsija soha nem volt kipirosodva, és nagyszerűen védte a kis bőrét. Nekünk pedig igazi csodaszer, pattira, vagy patti utáni foltokra, sebekre... irritált bőrre... igazából mindenre jó.

muchacha91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

delfi

2017. július 3.

Mindenre, mindenhol. Arcra is, zsíros bőrre kiváló, pattanásokat eltünteti! Ajánlom!!

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

foltanyicintia

2017. június 20.

Én a pattanás utáni foltokra használom. Nem egyik napról a másikra hat, de azért hamarabb eltűnnek a foltok.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

e

2017. május 8.

Mindenre használom, mindenre jó. Nekem meghal a bőröm ha nincs kéznél ez a krém

e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Mindenre használom, mindenre jó. Nekem meghal a bőröm ha nincs kéznél ez a krém

marcipan1055

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

A sebeket szépen gyógyítja, de nekem a pattanásokkal nem kezdett semmit.

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

A sebeket szépen gyógyítja, de nekem a pattanásokkal nem kezdett semmit.

cooleva

2017. május 3.

Univerzális tökély ez a krém. Én magam mindig is használtam, de most, hogy a kisfiam megszületett, nem volt kérdés, hogy rajta is fogom..nagyon jól hidratálja és védi a babapopsit, úgy tűnik a kedvenc marad örökre :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!