KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

FReka

2018. október 8.

Magamon használom, csodaszer az irritált, kipirosodott bőrre. Az egyik farmeremben elég kemény a varrás és egyszer kidörzsölte a belső combomat, szép kis piros hurkát hagyva maga után. Két éjszaka kellett bekennem ezzel a csodakrémmel és nyom nélkül eltűnt. Nyugtatja, hámosítja a bőrt. Szőrtelenítés utáni irritációra is tökéletes. Ki fogom próbálni a pattanások utáni sebek gyógyítására is.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Sminktetovàlàs utàn hasznàltam.Nagyon hamar begyògyult a seb ès nem viszketett.

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Sminktetovàlàs utàn hasznàltam.Nagyon hamar begyògyult a seb ès nem viszketett.

exhocmomento

2018. szeptember 19.

Van egy terület az államon, amit csúnya, nagy, piros, gyulladt, fájó, hormonális pattanások bérelnek egy jó ideje. Sokszor egyszerre többen is buliznak arra, és nem elég, hogy nem perkálnak a lakhatásért, még ellen is állnak a kilakoltatás különböző formáinak: aloe vera, méz, teafaolaj, BP, AHA, BHA... szembe röhögtek, amikor ezekkel támadtam. Aztán nemrég miért-is-ne alapon két aktuális renitensre rákentem a Sudocrem-et, és éjszakára úgy hagytam. És *bada-bum-tss* reggelre visszahúzódtak a pattanások. Igazi "azt a mindenét!" élmény volt.

Nem mondom, hogy egy az egyben ki is irtotta a lakóimat, mert egy baromi kényes területről beszélünk, ahol a gyógyult pattanások is lapos, kemény kis puklik maradnak, és úgy érzem sok mindennek ott van még a "gyökere". //Ha erre valaki tud valamilyen csodamegoldást, semmiképp se tartsa magában. :) // De miután a legenyhébb kis természetes kencéktől kezdve a legütősebb kémiai cuccokig semmi nem tudta még csak nyugtatni sem a területet, én ezt a terméket valódi badass csodaszerré koronázom.

Beszívódás-ellenállásban egyébként még a Nivea Creme-et is kenterbe veri, mert hihetetlen sűrű kis anyag, ami éppen ezért az éjszaka folyamán kenődik le az arcomról ahová csak tud (párnára, hajamba, ilyesmi finomságok) de hatása mindenért kárpótol.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

kisviki27

2018. szeptember 18.

Drága, de sokáig elég, babapopsi krémek közül ez a legjobb, nekünk a többi pénzkidobás volt.

kisviki27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

Tetoválás miatt vettem, hiba volt. Egyáltalán nem szívódik be nem is krémnek mondanám hanem jóval szilárdabb valami glett szerű dolognak. Télen a kiszáradt számra kentem amit természetesen hó fehérre meg fogott bele ült a barázdákba alig lehet le dörzsölni. Sebes ujjamon is virít a fehér krém, nekem nem jó semmire sajnos. Majd el használom könyökre sarokra.. 🙄

Mohinnyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mumini

2018. szeptember 17.

Korábban rettentő pattanásos volt a bőröm, dzámos márkás arcápolóval próbálkoztam, de mind hatástalan volt. Aztán rátaláltam erre a csodára a gyógyszeres fiók alján, és pár hét alatt eltüntette őket, azóta is ezt használom, ha kijön egy-egy makacsabb bőrhiba.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

svaradi6

2018. szeptember 12.

Imádom, mindig van itthon belőle. Szemöldök/intim gyanta után lehúzza a pirosságot. A pattanások nyomát hamar halványítja.

svaradi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Dorik

2018. szeptember 7.

Mindenre jó!

Dorik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Mindenre jó!

Lilluc

2018. szeptember 4.

Nekünk mindig van itthon.
Nem az a tipikus zsíros popsikrém állaga van, aminek én nagyon örülök.
A popsi pirosságát nagyon gyorsan elmulasztja. Nem kell minden pelusozáskor használni, ha napi 1-2 alkalommal kenem be vele akkor is tökéletes.
Én a pattanásaimra is szoktam használni. :) Az arcomon látszik másnap, hogy valóban hámosító hatású, de ellensúlyozza, hogy orvosolja a gyulladást.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nekünk mindig van itthon.
Nem az a tipikus zsíros popsikrém állaga van, aminek én nagyon örülök.

Cs220

2018. augusztus 30.

Patikai popsikenőcs kiváló kiegészítője, az irritációt hamar lehúzza. Szárít, szárazon is tart. Sok éve a család barátja, használjuk pelenka alá, ha gond van, illetve csípésre, égésre, viszketésre, ekcémára és seborrás arcbőrre is. Nagyon kiadós, nem olcsó, de megéri az árát.

Cs220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>