KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bububaba

2018. január 21.

Télen az orr-száj-áll környékén a bőröm elég rendesen kiszárad amit egy arckrém se tud helyre tenni. Húzódik,viszket,szó szerint ég a bőröm.Ez a krém úgy helyre tette hogy csak ámulok. A viszkető,égő érzés megszűnt,a piros bőröm visszaállt az eredeti színére, és a húzódás is elmúlt,nagyon puha lett a bőröm. A pattanás utáni maradt hegekre is nagyon jó, 1 nap alatt helyre hozza.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

Ppet

2018. január 16.

Itthonra kifejezetten a gyerkőcnek lett szánva, és neki annyira bevált! Naponta csak egyszer kenem ugyan, ha pirosnak látom a bőrét egy egész estés pelenkában pöshedés utan, de utana el is tűnik minden nyoma a gondnak! Keveset kell belőle kenni, ez a nagy tegely biztos sokaig elég lesz. Az itteni kommentek utan saját problémákra is kiprobalom majd. Drága társaival simán felveszi a harcot!!

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Nikolaj

2018. január 10.

Mindenre jó: pattanásra, kifújástól sebes nózira, ekcémára, varas sebre. Egyszerűen imádom, mindig van itthon egy nagy és a táskámban egy kis tégely.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Cucukaa

2018. január 4.

Nagyon jó krém, a kicsípett, kipirosodott bőrt nagyon jól megnyugtatja!

Cucukaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

Nagyon jó krém, a kicsípett, kipirosodott bőrt nagyon jól megnyugtatja!

Wee

2018. január 1.

Megfázás utáni rákvörös orromat és a cserepes kezemet tökéletesen helyre hozta MÁSNAPRA!
Megéri az árát maximálisan.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Megéri az árát maximálisan.

g1028

2018. január 1.

Nekem a bőrgyógyászom írta fel pattanásokra. A gyulladt pattikat szoktam vele kezelni. Emellett azonban még rengeteg mindenre kiváló kis kenőcs. Megfázásos időszakban a kipirosodott orrom, valamint gyantázott terület bőrfelületét is ezzel szoktam bekenni. Ajánlom mindenkinek, megéri az árát.

g1028
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

asdf27

2017. december 30.

Én akkor találkoztam vele először, amikor frakcionált lézeres kezelés után felírta az orvos. Égő bőrre nagyon jó volt. Ahogy éreztem, hogy kezd megint égni az arcom, újrakentem, és szépen megnyugodott. Annyi, hogy amíg len nem vált a bőröm, addig mindig volt rajta egy fehér réteg, de ki lehetett bírni.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Scheszter

2017. december 17.

Alap darab a háztartásunkban. A kislányom popsiját is szépen rendbe teszi ha kispirosodik a pelenka alatt, de mi is használjuk pattanásokra,sebekre, égési sérülésekre és télen a hideg ellen is jól védi az arcbőrt :)

Scheszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nicolekitti

2017. november 20.

Ez egy nagyon jó krém, mindig van itthon, szerencsére nem sokszor kell használni.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

redi96

2017. november 15.

Imadom ezt a kremet. Regebben kiprobalaskeppen egy kis dobozzal vettem, bevalt, de sajnos szerintem a nyaralason hagytam el. Nem tudnam megallni, hogy ne legyen itthon mindig belole, ezert most a nagy kiszerelesut vasaroltam meg. Pattanas foltokat szepen halvanyitja, este bekenem az arcom vele es reggelre sokkal szebb, egyenletesebb a borom. Siman veri az 5-6000 ft-os arckremeket, amiket korabban hasznaltam.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!