KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

redi96

2017. november 15.

Imadom ezt a kremet. Regebben kiprobalaskeppen egy kis dobozzal vettem, bevalt, de sajnos szerintem a nyaralason hagytam el. Nem tudnam megallni, hogy ne legyen itthon mindig belole, ezert most a nagy kiszerelesut vasaroltam meg. Pattanas foltokat szepen halvanyitja, este bekenem az arcom vele es reggelre sokkal szebb, egyenletesebb a borom. Siman veri az 5-6000 ft-os arckremeket, amiket korabban hasznaltam.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

incifinci28

2017. november 7.

ez alap darab itthon, mindenre jó, de tényleg! sebeket pikkpakk gyógyít és a kellemes illata biztonság érzetet ad

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

vszilvia

2017. november 7.

Kisfiam születése után használtuk pelenkakiütésre, illetve az ellen, nagyon jól működött. Szúnyogcsípésekre is jó volt, hamarabb gyógyultak. Az itteni vélemények alapján kipróbáltam piros, gyulladt pattanásokra és tényleg működött, egy éjszaka alatt sokat javított rajta. Néha mikor úgy érzem, hogy készül valami kijönni az arcomon, éjszakára bekenem és reggelre nyoma sincs.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

mrsnarrow

2017. november 7.

sok mindenre jó és ha nagyon vitaminhiányos a bőröm estére kicsit beszoktam az arcomat is kenni vele reggelre jobban feltölt mint egy drága szérum.

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

mariannabodi

2017. november 3.

Mikor már semmi sem segít, erre mindig számíthatok. Pattanás, seb, gyulladás, egy-két nap alatt végez velük.

mariannabodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

FrostJaina

2017. október 29.

Imádom, mindenre jó. Este bekenem a problémás részeket másnapra fele olyan csúnya vagy alig látszik. Mindig van itthon. Kár, hogy lanolinos.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

JudithBeauty

2017. október 29.

Ez a krém egy csodaszer! Teljesen rendbehozta az ekcémás kezemet, pedig eddig nem segített semmi, mindig visszatért a probléma. Korábban persze naivan azt hittem, hogy egy jobb minőségű kézkrém segít, de ez csak átmeneti állapot volt. Itt a Krémmánián olvastam, hogy milyen univerzális ez a krém, és milyen sokan szeretik. Gondoltam, hogy egy próbát megér, és nagyon bevált. Egyébként a pelenka okozta kipirosodás és kiütés ellen is kiváló, legyen szó kisbaba bőrről, vagy idősebb betegről, akit pelenkázni kell. Tehát mindenkinek ajánlom, és csatlakozom a pozitív véleményezőkhöz. Mi más lenne, mint 5 csillag!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Blizz4rd

2017. október 29.

Örülök, hogy felfedeztem, nekem életmentő krém az arcom kipirosodására. Cserébe szárít, így önmagában nem elég, vegyesen használom más hidratáló krémmel (természetesen nem egyszerre).

Blizz4rd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

pomme

2017. október 29.

Pattanásra szoktam használni kb havonta 1x, nagyon szárít, de ezért (is) hatásos. Nagyon fontos, hogy ne kenjük csak úgy arcra/bőrre, hanem csak oda, ahol probléma van, mert több kárt csinál, mint hasznot a szárítással. Ha lenne gyerekem, én tutira nem kenném a hátsójára, ahhoz elég brutál cucc.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

tmili

2017. október 18.

Nagyon szeretem, már lassan egy éve használom és valóban csodaszer a gyulladt, pattanásos bőrre. Lefekvés előtt alaposan bekenem vele a gyulladt területeket, reggelre csodásan beszívódik és lenyugtatja a bőrt. Megéri az árát!

tmili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!