KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   1000-2000 Ft
Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 250 g
Ár: 2900,-/250 g , Eladó: NagyNiki
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel, vagy átadás (házhoz szállítás) Budapesten
900.- Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
Ár: 900 , Eladó: judshopbox
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
e

2017. május 8.

Mindenre használom, mindenre jó. Nekem meghal a bőröm ha nincs kéznél ez a krém

e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Mindenre használom, mindenre jó. Nekem meghal a bőröm ha nincs kéznél ez a krém

marcipan1055

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

A sebeket szépen gyógyítja, de nekem a pattanásokkal nem kezdett semmit.

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

A sebeket szépen gyógyítja, de nekem a pattanásokkal nem kezdett semmit.

cooleva

2017. május 3.

Univerzális tökély ez a krém. Én magam mindig is használtam, de most, hogy a kisfiam megszületett, nem volt kérdés, hogy rajta is fogom..nagyon jól hidratálja és védi a babapopsit, úgy tűnik a kedvenc marad örökre :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

arizona07

2017. május 1.

Hatásos cucc! 1 évig használtam, a volt páromat és a családomat is rászoktattam.:D Érzékeny, kipirosodott bőrre jó, az arcon talán kissé szárít, így kozmetikus tanácsára váltottam. Tipikus babakrém állagú, sokáig eltart, sűrű.

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Glinda

2017. április 23.

3 gyerkőcöm nőtt fel vele. Egyikük sokszor kisebesedett érzékeny bőrét is mindig helyrehozta másnapra. Valódi "csodaszer", azóta is használjuk mindenféle problémára. Nagyon vékony rétegben kell kenni.

Glinda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

ronoad

2017. április 20.

tökéletes védőkrém.Mindkét gyerekem pelenkás időszakában ezt használtam és hát nem csalódtam benne.

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

myvettsoprano

2017. április 19.

Mindig van otthon amióta gyermekünk született. Sokoldalú ápoló krém, az egész család hasznát veszi. Az illatát imádom 😊

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

vasilissa

2017. április 19.

én pattanások utáni sebekre használom. sokkal jobb mint a Neogranormon meg a Bephanten

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Barbi91

2017. április 13.

Kisfiam popsijára használjuk születése óta és tökéletesen védi a bőrét.

Barbi91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Kisfiam popsijára használjuk születése óta és tökéletesen védi a bőrét.

zahraa

2017. április 6.

Jottem lepontozni... Baromira bezsirositotta a borom, pedig amugy sem egy hibatlan, de ezzel... Orakkal kesobb mar pottyos-ladbakent is funkcionalhatott volna a fejem, alig tudtam eltuntetni a kis rohadekokat. Nem tudom masoknak hogy valt be ennyire, mert szinte csak pozitiv velemenyt latok, de hat mindenkinek mas a bore...1

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!