KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lillith, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 490 Ft

Sokrétű felhasználásra alkalmas (pl: fogyasztásra, testápolásra, takarításra, dezodorálásra).

Ár: 490 Ft, Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ildiko9898

2017. november 8.

Rendkívüli mértékben roncsolja a bőrt és a fogakat viszont takarításra nagyszerű. :)

ildiko9898
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

edi01

2017. augusztus 4.

Fogfeheritesre nagyon ajanlom es szeretem. Nem a legjobb az ize bar vegeredmeny szep lesz. Csak meg kell vele mosni es ennyi

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

lilyrosedepp

2017. július 12.

2 hetes kúrákat szoktam vele csinálni. Ezalatt mindennap felrakok egy pakolást meleg vízzel keverem, és egy pattanásom sincs azóta. ha néha kijön egy mindig visszatérek ehhez. Nálam nagy kedvenc.

lilyrosedepp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

belaura

2017. július 9.

Tökéletes bőrradír, mást nem is használok erre a célra.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Tökéletes bőrradír, mást nem is használok erre a célra.

Glori8

2017. május 29.

A gyógyszertári szódabikarbónát már nagyon régota használom arcra és nagyon szeretem :) A pattanásos bőrt szépen rendberekja, nem kell mást tenni, csak teszel a tenyeredbe egy kis adagot, hozzáteszel pár csepp vizet hogy paszta szerű legyen és jól átt maszírozod a bőrödet. Én rajtaszoktam hagyni az arcomon vagy csak a problémás területen addig míg meg nem szárad, aztán lemosom és hidratálom. Az arctisztítas és a kíméletes bőrradírozás is le van tudva :)

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

zsosa

2017. április 24.

Takarításra nagyon jó!
Arcra még nem próbáltam, időnként fürdő vízbe rakok belőle, mert azt olvastam, hogy így jól méregtelenít(?). Ezt az állítást nem nagyon tudom mérni, de tény, hogy finom puha lesz tőle a bőr. Hajmosáshoz akkor használtam, ha túl sötét lett a festés, jól koptat.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Takarításra nagyon jó!

platinakuka

2017. április 21.

Én házilag kotyvasztott krémdezodorként használom, ha az arányt eltalálom, nem is piszkálja a bőrt. Eddig ez az egyetlen, ami segített a kellemetlen szagokat távol tartani, pedig rengeteg dezodort próbáltam már. Az izzadást nem gátolja, de ez nem is szempont nálam.
Illetve a tisztító hatása is vitathatatlan, meg ha nem puhul főzés közben a bab, meg ilyenek, egy teáskanál ebből segít a dolgon 😂😂😂

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Fancsaaa04

2017. március 26.

Kozmetikusnak tanulok, és az egyik géphez használják hogy a mitesszereket szépen ellehessen távolítani. Mivel ilyen gépen nincs én lebutítottam :-D. Gőzöléssel felpuhítom a bőrt, majd kis vízzel összekeverve a szódabikarbónát átdörzsölöm vele az orrom. Egyszerűbb kinyomni, és szép az eredmény.

Ill. szagtalanításra is tökéletes.

Fancsaaa04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Ill. szagtalanításra is tökéletes.

blackmoonday

2017. március 7.

Terhesség alatti vizesedés ellen ha megdagadt a lábam akkor esténként szódabikarbónás lábfürdőt vettem. Szépen lehúzta a dagadt bokát. Régebben szinte mindenre használtam arc mosás ,fog mosás és persze általános takarítás. Fürdőkád és csempe szinten verhetetlen.
Viszont arcra már nem használom a tudomanyosszepseg blog cikk óta: az arcápolásban a ph értékről és a szódabikarbóna hatásáról ír.
"A vízhez képest (pH 7) a szódabikarbónás oldat (pH 9) agresszivitása SZÁZSZOROS lesz!" írja a cikk és alátámasztja egy logaritmikus ph skálán. Engem meggyőzött mára már óvatosabb vagyok. (Forrás:https://tudomanyosszepseg.wordpress.com/2017/01/29/borgyogyaszat-101-csak-ne-szodabikarbonaval-mosd-az-arcod/)

blackmoonday
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

anett095

2017. február 6.

Tényleg rengeteg dologra használható. Én arcradírként szoktam vízzel összekeverve, és a lábáztató vizembe is szoktam tenni. Néha teljesen leradírozom vele a bőrömet, akkor a tusfürdőhöz keverem.

anett095
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.