KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Fedése építhető: egy rétegben lágyan veri vissza a fényt a bőrről, több rétegben az arc drámai kontúrozásra is alkalmas. A selymesen sima púder egész évben mesés ragyogást visz az arc, a vállak, és a dekoltázs bőrére.

4 színben kapható

Limitált kiadás: Estee Lauder Bronze Goddess bronzosító

Ár: 5000 , Eladó: KBO
Állapot: Használtam, de teljesen tele va., Helyszín: Kecskemét, fizetés: Postázom is, személyes átvétel kecskeméten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

skin

2017. október 19.

A híres szérumjához kaptam egy kis kiszerelésű 02-es árnyalatút ,kuponnal főnyeremény azt hiszem .Egyébkébt régóta szemezek már vele de mivel van tőbb bronzosító is a birtokomban nem vásárolram meg,de vágytam rá. Itt jön közbe az Univerzum keze ,de hogy szinte ingyen az már csak bónusz. Ma kipróbáltam és már értem a körülötte lévő ,hájpot". Gyönyörű és természetes hatás érhető el vele és semmi sárgás tónus .A kopásállósága
10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

Csillagpor123

2017. szeptember 28.

Több mint egy éve csak ezt használom mindennap, mert a színe tökéletes. Annyira sok van ebben a termékben, hogy szerintem még az unokám is használni fogja. :) Úgy néz ki mintha még csak a héten kezdtem volna el használni. Nagyon megérte rá beruháznom, mert alig kell hozzá érintenem az ecsetet és már lehet is vele dolgozni. Naná hogy öt csillag! :)
(A hozzá adott ecset pont jó az orromhoz, de az arcom területére kizárt, hogy használjam.)

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

balkri

2017. szeptember 25.

A legjobb bronzosító. A kiszerelése is tökéletes, 1 éve vettem és alig fogyott még belőle!

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 3.

Abszolut természetes hatású, lebarnult bőrön fantasztikusan mutat, kontúrozáshoz is tökéletes. A hozzá adott pemzlicskét el lehet felejteni, de ez legyen a legnagyobb baja.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

csillag

2017. július 15.

Csodálatos és gyönyörű. Találni kell egy ecsetet hozzá, mert ami benne van, nemigazán használhatò. Nagyon tartòs, de legyen is ennyi pénzért. Ha nekem nem is, akkor higgyetek Wishesnek, a 01 árnyalat tényleg nem narancs világos bőrre sem.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

kolbyzs

2017. június 25.

Ez az első bronzosítóm, a reptéren ajánlotta az egyik eladó hölgy. Nagyon szeretem, óriási adag, soha nem fog elfogyni!

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

SophieBalogh

2016. október 4.

Óriási adag, gyönyörű csomagolás, csodás és hosszantartó színek!

SophieBalogh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Óriási adag, gyönyörű csomagolás, csodás és hosszantartó színek!

stiles

2016. szeptember 20.

Na, hát ennek a beszerzése is kalandos volt... Soha nem használtam bronzosítót, egyértelműen csak pirosító típus voltam, de idén nyáron végre szerettem volna kipróbálni, milyen az igazi bronzosító-pirosító-highlighter hármas az arcomon, csak hát nem volt egy jó bronzosítóm sem, pont mivel nem vagyok értük oda. Szerettem volna egy minőségit, mert bár a Catrice bronzosítóm nem borzalmas, annyira nem is vagyok érte oda. Először a Benefit Hoola-t akartam megvenni, de amikor kipróbáltam a Sephorában egy nyaraláson, egyáltalán nem jött be, szóval itt is meg makeupalley-n is körbe nézve erre esett a választásom. Végül az Arénában lévő Estée Lauder boltban vettem meg, de én hülye nem néztem meg a színkódot a dobozon, amit adott az eladó... Otthon kipróbálva láttam, milyen borzalmasan sötét és narancssárga, nevetségesen néztem ki vele, biztosan nem az a szín volt, amit a boltban kipróbáltam (NC15 vagyok, hogy lenne nekem jó a 03-as árnyalat??). Nem tudtam rögtön visszavinni, mert elutaztam, de egy hét múlva visszamentem, ugyanaz az eladó volt ott, mondtam neki (nagyon kedvesen, mosolyogva, nem követelődzve) hogy rossz színt kaptam, ki lehetne-e cserélni, itt a blokk meg a csomagolás, stb. Először is megért, hogy menjek vissza negyed óra múlva, mert most nem ér rá (egy lányt sminkelt éppen - de két eladó volt a boltban!), negyed óra után visszamentem, és teátrálisan nem vett rólam egyikük sem tudomást még legalább öt percig, nagyon kínos volt. Ezután elkérte a dobozt, kinyitotta, megnézte, és közölte velem, hogy ezt használtam, szóval nem cserélik ki. Próbáltam elmagyarázni, hogy csak kipróbáltam, és rögtön láttam, hogy rossz szín (igaz, nem csak egyszer próbáltam, hanem kétszer is, hátha tudok vele valahogyan dolgozni, kövezzen meg), hogyan máshogy láttam volna, hogy nem jó, stb, stb, de láttam a csajon, hogy nem akar nekem segíteni, és előbb halna bele, minthogy nekem színt cseréljen. Na, király. Ezután annyit sikerült elérnem, hogy unott fejjel megígérte, felhívja nekem a központot, megkérdezi, kicserélheti-e, és másnap visszahív. Erre a telefonhívásra azóta is várok...

Miután az Arénából nem hívtak vissza, próbáltam több üzletüket is felhívni, végül a West Endben vette fel egy nagyon kedves hölgy, aki százszor elnézést kért és öt percen belül visszahívott, hogy a központból engedélyt kapott a cserére. Még aznap bementem, felrakott rám egy másik árnyalatot, kicserélte a bronzosítót, adott néhány termékmintát és még hatvanszor bocsánatot kért a kellemetlenségért, mindezt mosolyogva és kedvesen (ráadásul fantasztikus sminkkel). Utólag is hatalmas köszönet neki, és mostantól csak a West Endbe járok Estée Lauder/Clinique termékekért!:)

Na szóval, maga a bronzosító: hatalmas adag, szerintem előbb fog megromlani, mint elfogyni, pedig minden nap használom! Zsíros bőröm van, de egész nap fent marad (bár a nap végére halványabb lesz). A szín (02 Medium) nagyon jól passzol hozzám, a csillámok szerencsére nem látszanak a bőrre feltéve, és fel lehet rakni nagyon finoman, halványan is, de építhető. A csomagolása szerintem elég csúnyácska, de masszív és strapabíró, a tükör pedig nagyon jó benne, kellemesen nagy. Az ecsetét nem nagyon használom. Nem tudom, újravenném-e, mert tényleg nagyon nagy adag, és magamat ismerve megunom pár hónap alatt, de most még tart a szerelem. A 14 ezer elsőre soknak tűnhet, de szerintem elég lesz két évig is, grammonkénti ára pedig kedvezőbb egy csomó másik high-end bronzosítónál.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Izabel

2016. augusztus 10.

Az egyik limitált kiadás boldog tulajdonosa vagyok egy szuperkedves KM-esnek köszönhetően :) Nagyon-nagyon jó minőségű termék! A külcsín is magával ragadó, hát még a belbecs! Könnyű felvinni, tartós és nagyon lassan fogy. Az eddigi legkedvesebb bronzosítóm. Ajánlom :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Cannes

2016. július 8.

Hát imádom nagyon tartós hatalmas adag nem is tudom meddig elég pedig régóta használom. Nagyon jól építhető.

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.