KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Fedése építhető: egy rétegben lágyan veri vissza a fényt a bőrről, több rétegben az arc drámai kontúrozásra is alkalmas. A selymesen sima púder egész évben mesés ragyogást visz az arc, a vállak, és a dekoltázs bőrére.

4 színben kapható

Limitált kiadás: Estee Lauder Bronze Goddess bronzosító

Ár: 5500 Ft postával , Eladó: KezdoManias
Állapot: Érintetlen, Helyszín: Budapest II., fizetés: Posta vagy személyesen

laural

2018. április 2.

A sok jò vèlemènyt olvasva döntöttem mellette, ès nem bàntam meg, sôt. Notinoròl rendeltem meg a legvilàgosabb àrnyalatot. Hatalmas kiszerelès, nagyon masszív, nagy tükörrel. Az ecsetet mèg nem nagyon hasznàltam, a KAP egyik ecsetèvel viszem fel. Eszmèletlenül pigmentàlt, a csillàmok felvitel utàn a bôrön màr nem làtszanak, nagyon szèp, termèszetes a finishe. Jòl èpíthetô, nagyon szèpen ès könnyen lehet dolgozni vele. Az èn nagyon vilàgos bôrömön sem narancssàrga, vagy termèszetellenes, nagyon egèszsèges a vègeredmèny. Tartòs, mèg dèlutàn is làtom az arcomon, csak kicsit halványabban, de nem foltosan. Nem szàrít, nem irritàl. Èvekig elèg lesz mèg napi hasznàlat mellett is. Csodaszer :)

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

marliz

2017. december 18.

Több bronzosítóm is van, de ez a kedvencem. Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. A 01-es light árnyalat van meg. Bár nem kifejezetten világos a bőröm, mégis ez passzol hozzám a legjobban. Rétegezhető, így napbarnítottabb bőrön, nyáron is el lehet vele érni a kívánt eredményt. Az apró csillámok benne felvitel után nem látszanak. Szinte minden nap használom lassan egy éve, és nem látszik, hogy fogyna. Elképzelhetetlen, hogy valaha elfogy. Egy szó mint száz, szuper.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Mindent leírtak előttem. 5 csillag.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Mindent leírtak előttem. 5 csillag.

whitemerci

2017. november 28.

Jól pigmentált, szép, természetes hatású, matt finishü bronzosító, jól építhető, könnyen eldolgozható, és jó a textúrája is, és még tartós is. Egyszóval remek termék. :)

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

skin

2017. október 19.

A híres szérumjához kaptam egy kis kiszerelésű 02-es árnyalatút ,kuponnal főnyeremény azt hiszem .Egyébkébt régóta szemezek már vele de mivel van tőbb bronzosító is a birtokomban nem vásárolram meg,de vágytam rá. Itt jön közbe az Univerzum keze ,de hogy szinte ingyen az már csak bónusz. Ma kipróbáltam és már értem a körülötte lévő ,hájpot". Gyönyörű és természetes hatás érhető el vele és semmi sárgás tónus .A kopásállósága
10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

Csillagpor123

2017. szeptember 28.

Több mint egy éve csak ezt használom mindennap, mert a színe tökéletes. Annyira sok van ebben a termékben, hogy szerintem még az unokám is használni fogja. :) Úgy néz ki mintha még csak a héten kezdtem volna el használni. Nagyon megérte rá beruháznom, mert alig kell hozzá érintenem az ecsetet és már lehet is vele dolgozni. Naná hogy öt csillag! :)
(A hozzá adott ecset pont jó az orromhoz, de az arcom területére kizárt, hogy használjam.)

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

balkri

2017. szeptember 25.

A legjobb bronzosító. A kiszerelése is tökéletes, 1 éve vettem és alig fogyott még belőle!

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 3.

Abszolut természetes hatású, lebarnult bőrön fantasztikusan mutat, kontúrozáshoz is tökéletes. A hozzá adott pemzlicskét el lehet felejteni, de ez legyen a legnagyobb baja.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

csillag

2017. július 15.

Csodálatos és gyönyörű. Találni kell egy ecsetet hozzá, mert ami benne van, nemigazán használhatò. Nagyon tartòs, de legyen is ennyi pénzért. Ha nekem nem is, akkor higgyetek Wishesnek, a 01 árnyalat tényleg nem narancs világos bőrre sem.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

kolbyzs

2017. június 25.

Ez az első bronzosítóm, a reptéren ajánlotta az egyik eladó hölgy. Nagyon szeretem, óriási adag, soha nem fog elfogyni!

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.