KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szederke, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Instant Lifting SOS "mély ráncok" elleni krém innovatív formulája, gazdag "fiatalság koncentrátumaként " ismert tiszta 100%-os hialuronsavban. Egyedülálló formulája intenzív regeneráló és átfogó ránctalanító hatást biztosít.  A szérum tökéletesen kisimítja a ráncokat és mimikai vonalakat, helyreállítja a bőr tömörségét és formálja az arc vonalat. Intenzív és tartós lifting hatást ad.

A Hialuronsav az egyik legfontosabb szerkezeti eleme a bőrnek. Természetes úton védi a bőrt. Egyesíti a kollagén és elasztin rostokat. Továbbá nagyon erős vízmegkötő tulajdonságú. A fiatal bőrben elég hialuronsav van, amely garantálja a bőr rugalmasságát és a ráncok megjelenésének hiányát. A sav mennyisége a korral csökken, ezért a bőr elveszti a vízmegkötő képességét és ezáltal ráncok képződnek. Ezért használják a hialuronsavat a kozmetikumokban, mint az egyik legértékesebb hidratáló összetevőt, amit az esztétikai orvostudomány is használ fiatalító kezeléseknél.

Felhasználási javaslatok: minden bőrtípusra, minden korban, a szárazság, feszesség, és rugalmasság elvesztésének tüneteikor.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Leona2445

2017. október 9.

Sosem bírom kivárni az előírt szünetet, a bőröm csak úgy kiabál érte :) második üveg végénél járok, eleinte kicsit ragacsos de hamar beszívja a bőröm, éjszakára és nappalra is bátran használom :) 24 éves létemre elég feltűnőek voltak az apró ráncocskák, de most úgy érzem fiatalodok :)

Leona2445
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Edina000

2016. február 24.

nekem sajnos semmit nem használt! Szem közötti ráncokra szerettem volna kipróbálni de nem igazán hatott.

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

glacon

2016. január 17.

jó nagy rakás.. homlokomon van 3 szép "ráncocska", amire húztam 1-1 csíkot a szérumból, és hagytam hogy beszívja a bőröm, de semmi változást nem tapasztaltam..

glacon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

0808

2015. december 30.

Mélyebb ráncok esetén is valóban megállja a helyét!! Használom rendszeresen de azért tartok szünetet az előírásnak megfelelően...bár már várom mikor vehetem elő újra!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

szaboszilvia28

2015. december 24.

Elég olcsó, nagyon jól tölt.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Elég olcsó, nagyon jól tölt.

czandrea

2015. december 1.

Jó 4-es a minősége arcra. A Balea feltöltője egy fokkal jobb nála.Viszont hajvégápolóként zseniális. Hajszárítás után hajvégekre használom, és ragyogó. Nem zsírosodik tőle a hajam, viszont a nedve időben nem göndörödik be. Egyszerűen zseniális kompakt termék: arcra, hajra szuper.

czandrea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 1.

botanoemi

2015. október 19.

Párszor használtam eddig, de nagyon látványos az eredmény. Nincsenek mély ráncaim, de feltöltötte az arcomat. Nem tudom huzamosabban használható-e?

botanoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Momoka87

2015. április 26.

Nekem sokat segített ,bár én 7 nap után is vígan használtam (reggelente egyszer. Javaslom , hogy utánna szemkörnyéknél vmi zsírosabb ápolót használjunk. Én még személy szerint szeretek odafigyelni a mozdulatokra is ,hiszen így hamarabb látványos lesz az eredmény.

Momoka87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

p.monicica

2015. január 15.

Most vettem meg ezt a szérumot.Egyszer használtam eddig az egész arcra nyakra teljesen feltöltötte a bőröm és látványosan kisimultam.
Hamar felszívódik ,nem ragad.

p.monicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

Hamar felszívódik ,nem ragad.

nagyorsolya78

2014. november 9.

A Paese hialuronsavas széruma után próbáltam ki, mert könnyebben hozzáférhető, az egységára kb. ugyanannyi. Nagyjából ugyanazt tudja, de a Paese-nek szebbek az összetevői, így maradok annál.

nagyorsolya78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Hidratálók: Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen