KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szederke, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Instant Lifting SOS "mély ráncok" elleni krém innovatív formulája, gazdag "fiatalság koncentrátumaként " ismert tiszta 100%-os hialuronsavban. Egyedülálló formulája intenzív regeneráló és átfogó ránctalanító hatást biztosít.  A szérum tökéletesen kisimítja a ráncokat és mimikai vonalakat, helyreállítja a bőr tömörségét és formálja az arc vonalat. Intenzív és tartós lifting hatást ad.

A Hialuronsav az egyik legfontosabb szerkezeti eleme a bőrnek. Természetes úton védi a bőrt. Egyesíti a kollagén és elasztin rostokat. Továbbá nagyon erős vízmegkötő tulajdonságú. A fiatal bőrben elég hialuronsav van, amely garantálja a bőr rugalmasságát és a ráncok megjelenésének hiányát. A sav mennyisége a korral csökken, ezért a bőr elveszti a vízmegkötő képességét és ezáltal ráncok képződnek. Ezért használják a hialuronsavat a kozmetikumokban, mint az egyik legértékesebb hidratáló összetevőt, amit az esztétikai orvostudomány is használ fiatalító kezeléseknél.

Felhasználási javaslatok: minden bőrtípusra, minden korban, a szárazság, feszesség, és rugalmasság elvesztésének tüneteikor.

Narancs

2018. július 6.

Nekem alapvetően zsíros bőröm van, de felszíni vízhiánnyal küszködöm. Nagyon szépen hidratál, tölt és simít, de nekem nem szívódik be teljesen, hagy egy fényes réteget, emiatt csak éjszakára tudom használni, de még így is kellemetlen kicsit. Valaki itt írta, hogy hajvégápolónak használta, kipróbáltam ma és valami fantasztikus! Nyilván ár-értek arányban nem erre jó, de én erre fogom elhasználni, mert gyönyörű lesz a hajam tőle és isteni puha. Arcra maradok Judit light hialuron szérumjánál!

Narancs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Kamforka

2018. május 27.

3 napja használom és teljesen látható az eredmény az “orr ráncnál”!! 😌
Imádom már most!
Nagyon kevés kell belőle, biztosan újravevős lesz!

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

3 napja használom és teljesen látható az eredmény az “orr ráncnál”!! 😌
Imádom már most!
Nagyon kevés kell belőle, biztosan újravevős lesz!

Eszter4

2018. május 27.

Összességében elégedett vagyok vele. Teszi a dolgát. Viszont elég intenzív szérum, ezért minden napi használatra inkább nem használnám. De sajnos nem egy csodaszer :(

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Leona2445

2017. október 9.

Sosem bírom kivárni az előírt szünetet, a bőröm csak úgy kiabál érte :) második üveg végénél járok, eleinte kicsit ragacsos de hamar beszívja a bőröm, éjszakára és nappalra is bátran használom :) 24 éves létemre elég feltűnőek voltak az apró ráncocskák, de most úgy érzem fiatalodok :)

Leona2445
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Edina000

2016. február 24.

nekem sajnos semmit nem használt! Szem közötti ráncokra szerettem volna kipróbálni de nem igazán hatott.

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

glacon

2016. január 17.

jó nagy rakás.. homlokomon van 3 szép "ráncocska", amire húztam 1-1 csíkot a szérumból, és hagytam hogy beszívja a bőröm, de semmi változást nem tapasztaltam..

glacon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

0808

2015. december 30.

Mélyebb ráncok esetén is valóban megállja a helyét!! Használom rendszeresen de azért tartok szünetet az előírásnak megfelelően...bár már várom mikor vehetem elő újra!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

szaboszilvia28

2015. december 24.

Elég olcsó, nagyon jól tölt.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Elég olcsó, nagyon jól tölt.

czandrea

2015. december 1.

Jó 4-es a minősége arcra. A Balea feltöltője egy fokkal jobb nála.Viszont hajvégápolóként zseniális. Hajszárítás után hajvégekre használom, és ragyogó. Nem zsírosodik tőle a hajam, viszont a nedve időben nem göndörödik be. Egyszerűen zseniális kompakt termék: arcra, hajra szuper.

czandrea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 1.

botanoemi

2015. október 19.

Párszor használtam eddig, de nagyon látványos az eredmény. Nincsenek mély ráncaim, de feltöltötte az arcomat. Nem tudom huzamosabban használható-e?

botanoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Hidratálók: Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate