KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   2476 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Kiszerelés: 5 ml

Ár: 1700 Ft , Eladó: Catti
Állapot: Kétszer használt, dobozával együtt eladó, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta, Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges

delima

2017. július 9.

Évek óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Az egyetlen negatívum, hogy sosem tudok egy tégelyt teljesen elhasználni, mindig kidobom legalább a felét. Igaz, hogy nem is festem minden nap a szemem. De ha festem a szemem, akkor ezt sosem hagyom ki, és egész napra (de reggeltől késő délutánig biztosan) szépen a helyén marad a szememen a festék.

delima
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

mirike56

2017. június 22.

Nem rossz, de nekem kissé csíkozódik... :/ lehet valamit rosszul csinálok..

mirike56
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Nem rossz, de nekem kissé csíkozódik... :/ lehet valamit rosszul csinálok..

napraforgo23

2017. június 10.

Az első szemhéjalapozóm, ami működik! A nap végére sem csíkozódik, szépen tart, örülök, hogy rátaláltam. Olvastam, hogy a legtöbbeknek fél év használat után beszárad, ha így lesz, valószínűleg akkor is újra fogom venni, mert eddig minden más hasonló termék kritikán aluli volt, amit próbáltam, ő viszont mindenben jeles, amit elvárok egy szemhéjbázistól.

Update: Egy idő után nagyon elkezdett zavarni az erős illata, és mintha a szememet is irritálta volna, így áttértem másra. Ezek miatt két csillag levonást kapott...

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

SchSzilvia

2017. június 8.

Krémmániás vélemények tanulmányozása után esett rá a választásom, és immár másfél éve használom az első tégelyt, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A tégely nálam kb félig van még, és nincs beszáradva, pontosan olyan az állaga mint felbontáskor. Én sem kézzel nyúlkálok bele, van külön egy erre a célra rendszeresített rózsaszín Essence szemhéjpúder ecsetem, az annyira olcsó hogy simán megéri csak erre a feladatra tartani egyet. Biztosan újra fogom venni.

SchSzilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

legallybrunette

2017. június 8.

Szerintem is ez az all time legjobb alap, de ha nem használod szigorúan napi rendszerességgel, akkor ráfizetés, mivel hamar beszárad. Én már többet kidobtam emiatt. Drogériában kapható kategóriában hasonlóan jó, de töredék áron a Rossmann saját márkása, és egészen jónak mondható a Misslyn tégelyese is.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Tatinta

2017. június 8.

Évek óta hű társam, el sem tudom képzelni nélküle az életem. Gyönyörű tartósságot ad a sminknek.
Eleinte nagyon hamar beszáradt, de egyszer mázlim volt a Douglasben, mert épp a vezető sminkesük volt bent, és neki jegyeztem meg ezt a tényt, és hogy miért van. Első kérdése az volt, kézzel nyúlok bele? Mondtam, igen... Azt mondta, ne tegyem, mert a zsírtól megkeményedik. (Végülis ha belegondolunk, megszárad a szemhéjon és lerobbantani sem lehet, szóval ez a dolga.) Azt javasolta, hogy vegyek pici spatulát (Müllerben van talán 200 forintért műanyag kis spatula) és azzal nyúljak bele. Jelentem, működik, azóta üressé használtam a tégelyt kb. 2.5 év alatt, csak a végére lett egy picit sűrűbb.
Mem tudom, hogy a Malu Wilzé jobb minőségű-e, de szerintem a kettő ugyanaz a cucc, mivel a rendszereik, és a termékeik (szinte) azonos kiszerelésben is vannak.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

moumin

2017. június 6.

Lassan egy éve hűséges társam. Az olajos szemhéjamról alapozó nélkül eddig minden elcsúszott, lemászott. Vele még a krémes szemhéjfestékek is fent maradnak. Csak az a rengeteg blingbling ne lenne benne... De ennyi áldozatot elviselek, cserébe hogy egész nap tartja a sminkem :)

moumin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

ErdelyiDiana

2017. május 6.

Szeretem. Elég régen fedeztem fel magamnak. Nekem bevált. Több órát is kibír hibátlanul. Persze egy idő után pici vékony csíkban összegyűlik a festék, de tényleg több óra múlva és csak ennyi egy vékonyka csík. Nem mászik el, nem zsírosodik. Én szeretem, sztem az árat megéri és sokáig elég!

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

trazom

2017. április 13.

Húú hát.. ne csodálkozzak, ha viszket-bedagad-foltos-vörös lesz tőle a szemhéjam, annyi vacak dolog van benne.

trazom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

ArielAriel

2017. április 12.

Immáron majdnem 10 éve elképzelni nem tudom nélküle a szemsminket. :)

ArielAriel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

Immáron majdnem 10 éve elképzelni nem tudom nélküle a szemsminket. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.