KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   2476 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Kiszerelés: 5 ml

Ár: 1700 Ft , Eladó: Catti
Állapot: Kétszer használt, dobozával együtt eladó, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta, Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

koreszt

2017. augusztus 29.

Elégedett vagyok vele, próbáltam már olcsóbb szemhéjalapozót is, de ez vált be igazán. Tartós, nem gyűlik össze nap végére a ráncokban és jól megtartja a szemfestéket. Ami kissé zavar, hogy napi használat mellett sem tudom elfogyasztani, mielőtt beszáradna, így idő előtt újat kell vennem belőle. Amiatt nem pontozom le ezért, mert a MAC-kel is így jártam, így gondolom ez nem a márka sajátja

koreszt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Jó és viszonylag tartós, de meg sem közelíti az Urban Decay minőségét és tartósságát. Hasonló hatást jóval olcsóbb termékkel is el lehet érni, bár állagra ez tényleg könyebben kenhető, mint azok.

Dyttka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

szlili

2017. augusztus 26.

Szerintem szuper! Rejtett szemhéjam van, szeretnek megülni benne a szemhéjpúderek. Ezzel tartós sminket tudok készíteni még a gyengébb minőségű termékekkel is, a tusvonalam is a helyén marad és a színek is sokkal intenzívebbek vele. Nálam egy évig kitart egy kis tégely, a végére sem volt különbség a textúrájában.
Újravevős! :)

szlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Újravevős! :)

Clinique

2017. július 27.

Évek óta nézegettem, míg végre beruháztam rá. Örömmel vittem haza, aztán a nagy csalódás jött. Belenyúlok, mintha zsírba mártanám az ujjaim. Sebaj, lehet ennek ilyennek kell lennie, felviszem a szememre.....zsíros még mindig az érzet. Nem töri kedvem. Várom megszáradjon. Biztos ez a titka. Szemceruza (volt, hogy előtte alapozót is raktam még ré meg púder, hátha). De 5 perc múlva beül a mélyítő vonalamba, és fél óra múlva ott a fekete szemceruza is. Ha nem használok alapot, akkor legalább a szemceruza kibírja a fél napot.......El vagyok keseredve...

Clinique
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 27.

Csak az a sok piros rosszaság ne lenne benne!!! Vagy ami jó az egyben káros is??? "Egyébként" jó kis termék lenne... merthogy tényleg szépen tartja a szemhéjfestéket. Jó az állaga is, olyan viaszos jellegű, amiből minimális mennyiség is elég. Én nem szívesen nyúlok bele kézzel, mert olyan picike a tégely, hogy nehezen megúszható, hogy ne kerüljön a körmünk alá is belőle. Az összetevők miatt leszek szigorú és így négyest kaphat.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 27.

delima

2017. július 9.

Évek óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Az egyetlen negatívum, hogy sosem tudok egy tégelyt teljesen elhasználni, mindig kidobom legalább a felét. Igaz, hogy nem is festem minden nap a szemem. De ha festem a szemem, akkor ezt sosem hagyom ki, és egész napra (de reggeltől késő délutánig biztosan) szépen a helyén marad a szememen a festék.

delima
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

mirike56

2017. június 22.

Nem rossz, de nekem kissé csíkozódik... :/ lehet valamit rosszul csinálok..

mirike56
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Nem rossz, de nekem kissé csíkozódik... :/ lehet valamit rosszul csinálok..

napraforgo23

2017. június 10.

Az első szemhéjalapozóm, ami működik! A nap végére sem csíkozódik, szépen tart, örülök, hogy rátaláltam. Olvastam, hogy a legtöbbeknek fél év használat után beszárad, ha így lesz, valószínűleg akkor is újra fogom venni, mert eddig minden más hasonló termék kritikán aluli volt, amit próbáltam, ő viszont mindenben jeles, amit elvárok egy szemhéjbázistól.

Update: Egy idő után nagyon elkezdett zavarni az erős illata, és mintha a szememet is irritálta volna, így áttértem másra. Ezek miatt két csillag levonást kapott...

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

SchSzilvia

2017. június 8.

Krémmániás vélemények tanulmányozása után esett rá a választásom, és immár másfél éve használom az első tégelyt, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A tégely nálam kb félig van még, és nincs beszáradva, pontosan olyan az állaga mint felbontáskor. Én sem kézzel nyúlkálok bele, van külön egy erre a célra rendszeresített rózsaszín Essence szemhéjpúder ecsetem, az annyira olcsó hogy simán megéri csak erre a feladatra tartani egyet. Biztosan újra fogom venni.

SchSzilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

legallybrunette

2017. június 8.

Szerintem is ez az all time legjobb alap, de ha nem használod szigorúan napi rendszerességgel, akkor ráfizetés, mivel hamar beszárad. Én már többet kidobtam emiatt. Drogériában kapható kategóriában hasonlóan jó, de töredék áron a Rossmann saját márkása, és egészen jónak mondható a Misslyn tégelyese is.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.